نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1124Likes

موضوع: انتقادات و پیشنهادات درمورد مسابقه اشپزی

نمایش نتایج: از 113 به 120 از 168
صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 512131415161718 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامی رضا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    12
    میزان امتیاز
    351
    پسند شده
    9442
    پسند کرده
    9732

ویترین مدال ها

نجمای عزیز ممنون که هر وقت لازمه میاد و واقعیت ها رو میگید
    همه ما میدونیم مبلغی که به برنده ها داده میشه در مقابل هزینه ایی که شرکت کنند گان بعضا متقبل میشن خیلی ناچیزه
    ولی خدایی کادو گرفتن هر چند ناچیز خیلی دلنشینه.و واقعا به نظر من عنوانی که دوستان هم کسب میکنن دلنشین تر.خوشبحالشون.من که با دیدن این ستاره ها دل ضعفه میگیرم .و اکثرا غبطه میخورم که کاش یه کوچولو از هنرهای این دوستان رو منم داشتم
    ولی خواهشا جایزه رو حذف نکنید.چون خودش باز یه انگیزه کوچولو ایجاد میکنه برا شرکت کردن دوستانمون در مسابقات.بازم ممنونم به خاطر همه چیزایی که تومدت آشناییم از مامی سایت یاد گرفتم.
    Shiva Sh, بهار 68, (ziba) و 9 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ازحضرت علي (ع): "نعمتان مجهولتان، الصحة و الأمان" يعني دو نعمت ناشناخته است: سلامتي و امنيت"

2. بانک بند ناف
    مامی رضا ممنون که نظر دادی
    من تو نی نی سایت یه دوست داشتم به اسم مامان رضا ( از مشهد) شما نبودی ؟
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    113
    پسند کرده
    357
    نجما جان من یه نقد وپیشنهاد در مورد مسابقه داشتم اما چون حوصله درگیری وجبهه گرفتن نداشتم براتون خصوصی نوشتم
    البته اگر دوست داشتید وصلاح دونستید همینجا پاسخ بدید
    najma این نوشته را پسندیده.
    اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم الشریف

مامی رضا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    12
    میزان امتیاز
    351
    پسند شده
    9442
    پسند کرده
    9732

ویترین مدال ها

نه نجما جوووونم
    من افتخار آشنایی با هنرای شما رو تو مامی سایت دارم.خوشبحال دوستتون
    najma این نوشته را پسندیده.
    ازحضرت علي (ع): "نعمتان مجهولتان، الصحة و الأمان" يعني دو نعمت ناشناخته است: سلامتي و امنيت"

nilufari آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    56
    میزان امتیاز
    1001
    پسند شده
    15758
    پسند کرده
    10647

ویترین مدال ها

در مورد تخلفات رای گیری شاید با تغییر شیوه رای دهی بشه این تخلفات رو کمتر کرد. البته یه کم سختیش برای مدیر پرپرک ایجاد میشه.

اینکه برای رای دهی محدود پست اعلام بشه. یعنی کاربران با کمتر از ... پست نتونن توی رای دهی شرکت کنن.( برای این کار از درست کردن کاربری های مختلف جلوگیری به عمل می آره. چون معمولا این کاربری هایی که ممکنه در روز مسابقه یا صرفا برای رای دهی ایجاد شده اند ، هیچ پستی در سایت نذاشتن.)

و تغییر سیستم نظرسنجی .

به جای اینکه اتوماتیک رای ها شمرده بشه ، هر کس یک پست بذاره حاوی شماره هایی که میخواد رای بده. و دستی بعدا شمارش بشه.
    البته این کار واقعا زمان بر و سخته و مدیر پرپر اگه این پیشنهاد منو ببینه ، منو میکشه !!!
    پرپر جوونم

یه چیز دیگه

با اینکه خودم خیلی از حدس زنون مسابقه خوشم میاد و به نظرم نصف لذت مسابقه به حدس زنونش هست ، ولی با شنیدن بعضی موارد این احساس به من دست داده که این کار زیاد فایده نداره و در عمل باعث ایجاد یک سری بد بینی ها میشه !
    بعضی فکر میکنن که یک سری افرادی که حدس زده میشن و این حدس درست از آب درمیاد ، پیش خودشون میگن که حتما اون فرد درست حدس زده شده شماره عکسشو به بقیه دوستاش گفته و برای همین چون میدونن که شماره عکسش کدومه برای همین درست حدس میزنن.

اونا شاید به این مسئله توجه نمیکنن که بعضی افراد دقتشون نسبت به زیر کار ، ظروف و حتی دست خط شرکت کننده ها خیلی زیاده و برای همین هست که میتونن بقیه رو درست حدس بزنن. خب کسانی که کمتر شرکت میکنن ، سبک کارشون و حتی ظروف و خطشون برا بقیه نا آشناست. برای همین زیاد حدس زده نمیشن.
    درست حدس زدن، لزوما نشانه دونستن شماره عکس شرکت کنندگان نیست !

برای همین شاید نباید دیگه حدس زنون کرد که از برخی سو تفاهمات جلوگیری بشه

واای چقدر نوشتم !!!

راستی یادم رفت بگم که این گفته نجما جون رو واقعا باید طلا گرفت که این مسابقات باعث شکوفایی استعداد خیلی ها من جمله خود من شده.
    من واقعا صادقانه میگم قبلا یعنی قبل از آشنایی با مامی سایت واقعا مثل الانم نبودم. خیلی در حد کم شیرینی پزی و ...
    ولی از وقتی با مسابقات و سایت آشنا شدم ، تونستم پیشرفت کنم و ذهنم باز شد و اینی شدم که الان میبینید.البته هنوز خیلی چیزا هست که باید یاد بگیرم.

تشکر ویژه از مدیران سایت و همه دوستان عزیز که دانسته ها و تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتن که ما به اینجا برسیم.
    و اینکه اگه یه موقع قرار بر این شد که جایزه هم نباشه ، میدونم که همگی دوستانم و خودم باز هم در مسابقات شرکت میکنیم و پرچم مسابقات رو بالا نگه میداریم.
    ویرایش توسط nilufari : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸ در ساعت ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
    Negara, ostooreh, Shiva Sh و 20 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    امام کاظم ع میفرمایند:
    هرگاه شخصی غمناک شود ، سر خود را به سوی آسمان بگیرد و
    3بار بگوید :
    بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند غم و اندوه او را برطرف میکند.

**ashna** آواتار ها
    آشنا
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    90
    پسند شده
    8525
    پسند کرده
    4117
    سلام یه پیشنهاد هم من بدم یه وقت نگن که من لالم

به نظر من مسابقات رو دوسطحش کنید

سطح 1 برای مدال داران و حرفه ای هاااا و خلاق ها مثل فرشته و نیلوفر وآتوسا و راحله وباران و زرزرو محیاجون و .........

سطح 2 هم برای تازه واردا و مبتدی ها .......

اینطوری هر کسی خودش می دونه تو چه سطحی هست و چه انتظاری ازش دارن و می تونه خودشو بکشه بالا

توی جدول رای گیری هم خیلی مشخص بود که چند نفر خیلی خیلی رای کم آورده بودن شاید اگه توی یه سطح دیگه شرکت کرده بودن کارشون به چشم میومد و رای مناسب میوردن به هر جهت اونها هم تلاش خودشون رو کرده بودن و در برابر کارهای زیبای دوستان کارشون به چشم نمیومده ...

در مورد حرفه ای ها هم کسی که میدونه رقیباش کسایی مثل نیلوفر فرشته و.....(ببخشید دیگه اسم نبردم ) هست میدونه که باید کارش حسابی و خلاقانه باشه

اینطوری رای گیری هم بهتر و راحت تر انجام میشه

خیلی حرف زدم دیگه همتون فهمیدید که من لال نیستم پس دیگه برام خصوصی نزنید وبگید مگه تو لالی؟؟؟
    Negara, Shiva Sh, Zarzare babaee و 8 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    آرامش چیست؟
    نگاه به گذشته وشکر خدا
    نگاه به آینده و اعتماد به خدا
    نگاه به اطراف و جستجوی خدا
    نگاه به درون ودیدن خدا ........

fateme.mazhab1365 آواتار ها
    فاطمه مذهب جعفری
    میزان امتیاز
    110
    پسند شده
    2227
    پسند کرده
    2694
    . نجما جون منتظر بقیه نظراتت هستیم. لطفا راجع به رای گیری هم نظر نیلو رو انجام ندید آخه اوم موقع کسایی که نمیتونن کار بذارن ولی نمیتونن توی ماسابقات شرکت کنن نمیتونن رای بدن چون اونا ممکنه زیاد نیان مامی سایت یا بیان و بیننده باشن و از پستا استفاده کنن ولی نخوان عکسی بزارن و براشون مقدور نیست اون مقع حق رای دادن ندارن؟
    ویرایش توسط fateme.mazhab1365 : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸ در ساعت ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
    r.khk و باران67 این نوشته را پسندیده.
    جهت تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان صلوات کامل و جلیل ختم کن.
    الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم من الجن و الانس، من الاولین و الآخرین.

عطر سیب آواتار ها
    نبض مامان
    میزان امتیاز
    267
    پسند شده
    6694
    پسند کرده
    9022
    از نظر منم جایزه حذف نشه.
    درسته که من نمیتونم مثل دوستان هنرنمایی کنم و لی تا وقتی تو مامی سایت عضوم و بتونم شرکت میکنم و از مدال گرفتن دوستان هنرمندم خوشحال میشم .
    حالا درسته که من هنر ندارم باید بقیه هم از جایزه بی نصیب باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!1اخه چه گناهی کردن؟؟؟؟؟

با حرف نیلو فرجون موافقم ولی با دستی شمردن رای ها نه، هم خسته کننده استهم ممکنه اشتباه رخ بده
    مامی رضا, anar1390 و باران67 این نوشته را پسندیده.
    شیعیان خواب بس است برخیزید/هجر ارباب بس است برخیزید
    یادمان رفته که عهدی هم هست/یادمان رفته که مهدی (ع) هم هست

صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 512131415161718 ... آخرینآخرین