نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1124Likes

موضوع: انتقادات و پیشنهادات درمورد مسابقه اشپزی

نمایش نتایج: از 105 به 112 از 168
صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 411121314151617 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1156
    پسند شده
    56397
    پسند کرده
    62736

ویترین مدال ها

کلا من پستمو ویرایش کردم....
    ب دلایلی...................................... .........

2. بانک بند ناف
    مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان غزل نمایش پست ها
    ..........................
    کاربر گرامی
    جایزه مسابقه هر چند اندک باشد، ولی دریافت آن حق مسلم شماست!
    جایزه ای که اهداء آن در اختیار ما بود، تقدیم حضورتان شده است! ( اشتراک 6 ماهه کاربر طلایی به ارزش 30 هزار تومان )
    ولی در مورد جایزه شما که از طریق اسپانسر مسابقه آشپزی تامین میشود، همانطور که از پیگیریهای مدیر انجمن مسابقه آشپزی و هیون عزیز متوجه شدید، پیگیری از طرف ما در حد قابل قبولی بوده، ولی متاسفانه اسپانسر مسابقات به دلیل اینکه عنوان میکنند سرشان شلوغ است! پیگیری نسبتاً ضعیفی دارند.

اگر تا چند روزه آینده پاسخ درستی از ایشان دریافت نکردیم، جایزه شما به صورت نقدی به حسابتان واریز خواهد شد.
    شکیبا14, nilufari, elmira.t و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1156
    پسند شده
    56397
    پسند کرده
    62736

ویترین مدال ها

ادمین عزیز
    واقعا متشکرم که همیشه در صحنه حاضرید وخیلی سریع پاسخگو هستید...
    همین کار شما برای من باارزشه...
    ===================================
    اگر تا چند روزه آینده پاسخ درستی از ایشان دریافت نکردیم، جایزه شما به صورت نقدی به حسابتان واریز خواهد شد.

!!!!!!!!!!!!!!!!
    منکه همچین منظوری نداشتم...
    ............

hastiye mamani, زهرا س.پ و گوگوجی این نوشته را پسندیده.

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان غزل نمایش پست ها
    ادمین عزیز
    واقعا متشکرم که همیشه در صحنه حاضرید وخیلی سریع پاسخگو هستید...
    همین کار شما برای من باارزشه...
    ===================================

!!!!!!!!!!!!!!!!
    منکه همچین منظوری نداشتم...
    ............

ممنون از لطف شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    کاربر گرامی
    جایزه مسابقه هر چند اندک باشد، ولی دریافت آن حق مسلم شماست!
    hastiye mamani, شکیبا14, مامان غزل و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

سلام عزیزان

نقد های ( پیشنهادات و انتقادات ) همه دوستان در رابطه با مسابقه رو خوندم ! خیلی هاش جای تامل بیشتری داره که حتما در موردش تصمیم گیری می شه مخصوصا پیشنهادات دوستانی که دستی بر آتش مسابقات دارن و از بیرون گود ناظر مسابقات نیستند !
    به دو دلیل :اول این که این دوستان خودشون بارها در مسابقات شرکت کردند و با مسایل و مشکلات اون آشنایی دارن و خودشون در این مورد صاحب نظر هستند .
    دوم این که به شخصه نیت دوستانی که منهای شرکت در مسابقه، فعالیت عملی در مباحث سایت هم ازشون ندیدم ! برام مشخص نیست!؟و انتقاد یا پیشنهادشون خیلی نمی تونه برای ما مرجع و راهگشا باشه ! تعجب می کنم از جانبداری و تایید شرکت کنندگان یا از اون طرف به نقد کشیدن یا انتقاد از یکی دیگه از شرکت کنندگان و کارش ، از طرف کسی که در کل سایت جمعا 3 تا پست هم نداره !!!

قبلا در مورد روال مسابقه و نیت برگزاری اون توضیحاتی دادیم که شاید پراکندگی توضیحات باعث شده سوالات مکرر و مشابهی برای دوستان پیش بیاد به همین دلیل سعی می کنم باز تکرارشون کنم
    تکرار مسایل به این معنی نیست که پیشنهادات شما نادیده گرفته می شه یا سمت و سوی توضیحات به طرف شخص یا انتقاد خاصی هست !! برای اینه که کسانی که تا به حال با روال مسابقه اشنایی نداشتند در جریان قرار بگیرن و تغییرات احتمالی بعد از مشورت در مورد پیشنهادات هم بعدا به سمع و نظرتون می رسه
    elmira.t, titish khanoom, anar1390 و 17 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

عطر سیب آواتار ها
    نبض مامان
    میزان امتیاز
    267
    پسند شده
    6694
    پسند کرده
    9022
    نقل قول نوشته اصلی توسط anar1390 نمایش پست ها
    سلام
    آقامنم یچیزبگم لال ازدنیا نرم!!!!!
    بنظرمن تواین قضیه همه به نوعی حق دارن!!!
    هم فرشته وهم بقیه که انتقاد کردن!!!!
    خداییش بااون عکسی که گذاشته بودماازکجابفهمیم خرماهاش چقدرین؟؟؟؟؟
    من بشخصه فکرمیکردم اندازه یه لیوانن هرکدوم!!!!! ازاونورم خودفرشته که میدونسته اندازه خرماهابندانگشتیه،خب بشرایط مسابقه عمل کرده بوده!!!
    اگرازهمون اول توعکس توضیحی مقیاس روباهمون عکس انگشتی که توتوضیحات کارش گذاشته مشخص کرده بود این حرف وحدیثهاپیش نمیومد!!!
    واینکه درست تهمت درست نیست،ولی ماخودمون هم بایدسعی کنین کاری نکنیم که درمعرض تهمت قراربگیریم!!!
    ببخشید طولانی شد،قصدجسارت نداشتم.
    همتونودوستدارم

منم با انار خانم موافقم منم اول فکر کردم خرماهای فرشته جان با تزیین شمع خیلی بزرگند ولی وقتی توضیحشو تو تاپیک خرما نوشت معلوم شد نه تنها بزرگ نیست بلکه طرز تهیشون هم راحته...
    فقط و فقط یکسری دوستان مانند فرشته جان مرضیه گل و بقیه ذهن خیلی خلاقی دارن من که واقعا فکرم به این سمتا نمیره و خوب این از هنرشونه
    واینکه همراه ارسال عکس به مدیر محترم در عکس توضیحی یه خط هم مختصر و مفید درمورد نحوه کار و اندازه طبیعی هنرشون توضیح هم ارسال کنند
    اینم در نظر داشته باشین حضور این دوستان باعث میشه به خلاقیتمون یه تکونی بدیم.
    گوگوجی, Shiva Sh, anar1390 و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    شیعیان خواب بس است برخیزید/هجر ارباب بس است برخیزید
    یادمان رفته که عهدی هم هست/یادمان رفته که مهدی (ع) هم هست

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    246
    پسند شده
    21271
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

دوستاي گلم انار عزيز و نبض مامان وقتي درمورد عكسي شك دارين حتما توي تاپيكش بپرسيد من براتون درموردش توضيح ميدم يا نهايتا از شركت كننده ميخوام عكس توضيحي مناسبي بذاره تا شك و شبهه ها برطرف بشه

يكي از دوستان خصوصي از من پرسيد حتي گفت توي مجالس كه نميشه كارد و بشقاب داد به مردم كه اينا رو بتونن ببرن يا تقسيم كنن و براشون توضيح دادم كه اندازه شمع ها كوچيكن و تك نفره هستن همين شك و شبهه اون دوست عزيز رو برطرف كرد

از همگي دوستان درخواست ميكنم حتما اگر شكي درمورد عكسي دارن سوال كنن.اينجوري بهتره تا اينكه خدا ناكرده با جمله اي باعث دلسردي شركت كننده ها بشيم
    Shiva Sh, titish khanoom, باران67 و 7 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

عزیزانم :
    هدف ما از برگزاری مسابقات آشپزی به صورت ماهانه از ابتدا این بوده که دوستان فعال در سایت به این بهونه بتونن ماهی یک بار توانایی و هنرشون رو محک بزنند و سایر کاربران هم بتونن از خلاقیت و هنرشون لذت ببرند و ایده بگیرند !
    این کار باعث پویایی سایت هم می شه و همچنین می شه دستورات جدید رو به صورت دسته جمعی و به شیوه های مختلف امتحان کرد و در موردش نظر داد !

این هدف کلی برگزاری مسابقات بود در ابتدا !
    به لطف خدا مسابقات اینقدر پر بار بود که خیلی از دوستان با مقایسه ماه به ماه کارهایی که در مسابقه شرکت می دادند می تونستد پیشرفت چشمگیر خودشون رو در این زمینه مشاهده کنند !
    مسابقات حتی خیلی ها رو متوجه استعداد بالقوه شون در زمینه آشپزی کرد و شاید سراغ داشته باشید کسانی رو که همین توجه ، باعث تغییر مسیر زندگی و حرفه ای شون به این سمت و حتی تغییر شغلشون شد !

همین رونق و پویایی باعث شد اسپانسر مسابقات به فکر بیافته که جوایزی برای مسابقات در نظر بگیره و در ازای تبلیغی که به صورت رایگان در سایت انجام می ده به برندگان جوایزی اهدا کنه !

در نتیجه قرار شد ما هر ماه اسامی برندگان رو به ایشان ارسال کنیم تا جوایز براشون ارسال بشه !

وظیفه ما تنها ارسال اسامی دوستان و اجازه تبلیغ رایگان برای اسپانسر هست و پیگیری جوایز بر عهده خود دوستان می باشد !!!
    با این وجود به دلیل مسئولیتی که در این زمینه احساس می کردیم سعی کردیم با انتخاب مدیر برای بخش مسابقه آشپزی پیگیر این روال باشیم تا از نحوه کار با خبر باشیم و مطمئن باشیم کوتاهی صورت نمی گیره !

تعیین اسپانسر برای مسابقات گر چه در ابتدا باعث پویایی بیشتر مسابقات و انگیزه ای برای فعالیت بیشتر بود اما برای تیم برگزار کننده عملا منفعتی در بر نداشته و باعث افزایش مسئولیت ها و مشکلات متعاقب اون ( پیگیری ارسال اسامی و جوایز و ...) شد .
    علاوه بر اون این رقابت انگیزه دار باعث شد با پدیده هایی مواجه بشیم که قبل از اون کمتر دیده بودیم
    پدیده هایی مثل :تبلیغات خصوصی ( به من رای بدید !!) یا تخریب سایر شرکت کنندگان ( کارش خوب نیست عکاسیش خوبه !؟) یا اتهام به برگزار کنندگان ( نور چشمی ها بیشتر رای میارن؟!) یا اتهام به رای دهندگان ( رای ها به صورت هدف دار کم و زیاد می شه و عادلانه نیست؟! ) و از اون بدتر تخلفات در رای گیری !!( ساختن چند نام کاربری برای رای دادن !!!!!)

شاید یکی از دلایلی که باعث شده اکثر شرکت کننده گان تاپ مسابقات قبلی و به خصوص مدیران از شرکت در مسابقات انصراف بدن همین بد اخلاقی ها بوده ! و کمترین ضررش هم اینه که ما دیگه از دیدن و بهره بردن از خلاقیت و هنر این گروه بی نصیب باشیم !

من به شخصه هنوز هم نمی تونم باور کنم جایزه بسیار کم ارزش یا بهتر بگم یادگاری کوچکی از مسابقه ! بتونه سایر انگیزه ها رو زیر سوال ببره و ما رو با چنین بازخوردهایی روبرو کنه ! بارها هم تاکید کردم هدف ما و شرکت کنندگان از برگزاری مسابقه خیلی بالاتر و والاتر هست !
    و از اونجایی که متاسفانه این دست تخلفات در سایر مسابقات که انگیزه مالی هم درش وجود نداره و اسپانسری هم نداره پیش میاد ! خودم رو هر بار قانع می کنم که این بد اخلاقی ها ربطی به جایزه نداره !
    اما به محض این که بهم ثابت بشه این موضوع صحت داره و یه انگیزه بی ارزش باعث شده سایر ارزش هامون زیر سوال بره حتما و قطعا در روند برگزاری مسابقات تغییراتی به وجود خواهیم آورد !
    در این زمینه ( فقط در این زمینه ) اگه نظری دارید به گوش جان می شنوم تا فرصتی پیش بیاد و سایر موارد رو هم به عرضتون برسونم
    m1361, r.khk, Shiva Sh و 16 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 411121314151617 ... آخرینآخرین