نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1124Likes

موضوع: انتقادات و پیشنهادات درمورد مسابقه اشپزی

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 168
صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 891011121314 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0
    سلام. دیدم که مسابقه جدید مطرح شده خواستم تقاضا کنم مدیرای عزیز تجدید نظر کنن توی قوانین. میدونید صرفا ایجاد هیجان دلیل وضع قوانین نمیشه. دیدم دوستان توصیه کردن که دوستای هنرمند تر و ندال دار شرکت نکنند تا بقیه هم بتونن تضویق بشن و خودی نشون بدن. درسته کارهای همه نشون داده میشه ولی این هم هست بتونیم به همه دوستان خوبمون عزت نفس رو هدیه بدیم. هر کس توان روحی خاص خودش رو داره. این درسته که نباید وابسشته شد به این چیزها و هدف چیز دیگری باشه ولی بیاید به شادی برنده شدن و اول بودن رو به دیگران هم بدیم. شکی در هنر دوستای اینجا نیست و اونهایی که هنر بیشتری دارند رو همه میشناسن و عزت درونی لازم رو دارن.
    میشه هم همه شرکتت کنن ولی اگر فرضا نفر دوم از مدال دارا بود یه نفر از بی مدالها بشه نفر دوم مشترک! و مثلا اعتبار خرید هر چند اندک ولی به اون بی مداله داده بشه(چون اسپانسر هم ممکنه نتونه 6 نفر رو هدیه بده).
    خلاصه یه فکری بشه خوبه...
    یه بحث دیگه ک میتونه جدا زا نظارت مدیرا باشه اگر دوستان برتر خودشون پیش قدم بشن که خیلی بهتره...خودشون شرکتت نکنند و یا جایزشون رو بدن به نفر بی مدال بعدی.این حرکت خودجوش خیلی قشنگتره به نظرم.
    نظر شخصیم اعلام برنده های مشترکه چون هیجان رو حفظ میکنه.
    ممنون از همه عزیزا
    شکیبا14, Shiva Sh, nilufari و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    113
    پسند کرده
    357
    یه چیزی هم من بگم. که به قول دوستان لال از دنیا نرم
    من با تمام وجودی که اردت دارم به تیتیش جون وهنرهاش وایده های نابش وهمیشه منحصر به فرد عمل میکنه.وهمیشه ازش بهر بردم .واولین تیکی هم که تو مسابقه زدم برای کار اونه.(من خیلی وقته میام ومیخونم ورای میدم وبدون هیچ حرفی میرم وبه قولی خواننده خاموشم .اما دیدم مینا همچین هم بی ربط نمیگه هیون جون گفته باید در نگاه اول باید بفهمیم که اینی که داره تعارف میشه خرماست نه اینکه از دلش خرما در بیاد .ولی نظر نجما جون کاملا بر عکس بود ومیگفت هرچی بود فقط خرما تو موادش باشه.وخدایی اگر اسم مسابقه نبود من عمرا اگر جایی تعرف بهم میکردن میفهمیدم پشت اینهمه هنر وسلیقه وفن خرما نهفته.والبته خدایی برای تهیه به تعداد بالا خییییییییلی خیییییلی زمان بره.
    ببخشید ما روضه که داریم با اینکه سالن آنچنان بزرگی هم نداریم.ولی دست کم 200 نفر مهمون میاد که تو هم تو هم میشینن.وبا توجه به تدارکات دیگه مجلس این کار وقت وزمان بره.(مگر اینکه بدیم بیرون برامون درست کنن که قطعا هزینه اش خیلی بالاست چون واقعا کار بازحمتیه.والبته چند کار دیگه دوستان
    دیگه اینکه دوستان من رفتم ارسالهای این خانوم رو هم دیدم. بله لحن تندی در گفتار داره. ولی هیچ بدغرضی وبدخواهی تو حرفهاش ندیدم تو جاهای مختلف ودشمنی هم نداشته با سایت بلکه برعکس به نظر جزو هوادارهای سایته(از ارسالهاش میگم ها والا من اصلا هیچ برخوردی تو سایت باهاش نداشتم)
    وباز اینکه اگر ما بچه مسلمونیم وبه امام حسین اعتقاد داریم .درسته که واکنشی که اون داره ولحن تندی که اون داره رو ما باز با لحن تند پاسخ بدیم وحرفهای منتقی اش رو هرچند تند وبا تندی زده. باهاش مخالفت کنیم.نه به خدا درست نیست.
    به قول شیوا جون کاش انتخاب اسم مسابقه آزادانه تر میبود تا این اختلافها وبگو مگوها پیش نمیومد.
    باران جان نیلوفری جان وتیتیش جان ودوستان عزیزی که همیشه در صدر درخشیده ایداگر کمی دقت کنید.این بنده خدا نسبت به شماها ارادت خاصی داره که وقتی قرار به حذف شما از مسابقه شد . حاضر شد از خودش مایه بزاره واسپانسر بشه تا شماها باز تو هر مسابقه شرکت کنید.ولی متاسفانه برچسب برهم زننده تاپیک واینها بهش زدید وگفتید بدخواه.وتهمت زن
    ما باید بدی رو با خوبی جواب بدیم. با نرمش صحبت کنیم.هرچند اون به باران جان درباره پیتزا بد گفت وتهمت زد ورنجوند. وهمه حواله اش کردید به امام حسین وگفتید نباید دل بشکند در دنیای مجازی. آیا جواب دل شکستن با دل شکستنه. تو رو خدا با دشمنانمون هم مهربون باشیم تا به کیش وآیینمون در بیانوبه قول قرآن کریم((واذا خاطبهم الجاهلون قالو سلاما))اگرآدمهای بد باهتون بد صحبت کردند شما به نرمی با آنها سخن بگید.با توجه به ارسالهایی که خوندم اون مقصر بود با حرفهایی که زد . شما هم مقصر بودید با جوابهایی که دادید
    در آخر من با انار جون وفطمه مذهب جون وحتی مینا جون کاملا موافقم
    اسم مسابقه رو یا با دامنه ای وسیع وآزاد انتخاب کنید
    یا
    در انتخاب عکسهای شرکت کننده در مسابقه بیشتر دقت بشه
    تو رو خدا با من بد حرف نزنید. وتندی نکنید وتهمت نزنید فقط من هم خواستم یه یاد آوری کرده باشم
    همتون رو میبوسم
    به نجما جون وتیتیش جان ونیلوووووفری عزیزباران وپرپرک وخلاصه همه ارادت دارم

- - - Updated - - -

من با تمام وجودی که اردت دارم به تیتیش جون وهنرهاش وایده های نابش وهمیشه منحصر به فرد عمل میکنه.وهمیشه ازش بهر بردم .واولین تیکی هم که تو مسابقه زدم برای کار اونه.(من خیلی وقته میام ومیخونم ورای میدم وبدون هیچ حرفی میرم وبه قولی خواننده خاموشم .اما دیدم مینا همچین هم بی ربط نمیگه هیون جون گفته باید در نگاه اول باید بفهمیم که اینی که داره تعارف میشه خرماست نه اینکه از دلش خرما در بیاد .ولی نظر نجما جون کاملا بر عکس بود ومیگفت هرچی بود فقط خرما تو موادش باشه.وخدایی اگر اسم مسابقه نبود من عمرا اگر جایی تعرف بهم میکردن میفهمیدم پشت اینهمه هنر وسلیقه وفن خرما نهفته.والبته خدایی برای تهیه به تعداد بالا خییییییییلی خیییییلی زمان بره.
    ببخشید ما روضه که داریم با اینکه سالن آنچنان بزرگی هم نداریم.ولی دست کم 200 نفر مهمون میاد که تو هم تو هم میشینن.وبا توجه به تدارکات دیگه مجلس این کار وقت وزمان بره.(مگر اینکه بدیم بیرون برامون درست کنن که قطعا هزینه اش خیلی بالاست چون واقعا کار بازحمتیه.والبته چند کار دیگه دوستان
    دیگه اینکه دوستان من رفتم ارسالهای این خانوم رو هم دیدم. بله لحن تندی در گفتار داره. ولی هیچ بدغرضی وبدخواهی تو حرفهاش ندیدم تو جاهای مختلف ودشمنی هم نداشته با سایت بلکه برعکس به نظر جزو هوادارهای سایته(از ارسالهاش میگم ها والا من اصلا هیچ برخوردی تو سایت باهاش نداشتم)
    وباز اینکه اگر ما بچه مسلمونیم وبه امام حسین اعتقاد داریم .درسته که واکنشی که اون داره ولحن تندی که اون داره رو ما باز با لحن تند پاسخ بدیم وحرفهای منتقی اش رو هرچند تند وبا تندی زده. باهاش مخالفت کنیم.نه به خدا درست نیست.
    به قول شیوا جون کاش انتخاب اسم مسابقه آزادانه تر میبود تا این اختلافها وبگو مگوها پیش نمیومد.
    باران جان نیلوفری جان وتیتیش جان ودوستان عزیزی که همیشه در صدر درخشیده ایداگر کمی دقت کنید.این بنده خدا نسبت به شماها ارادت خاصی داره که وقتی قرار به حذف شما از مسابقه شد . حاضر شد از خودش مایه بزاره واسپانسر بشه تا شماها باز تو هر مسابقه شرکت کنید.ولی متاسفانه برچسب برهم زننده تاپیک واینها بهش زدید وگفتید بدخواه.وتهمت زن
    ما باید بدی رو با خوبی جواب بدیم. با نرمش صحبت کنیم.هرچند اون به باران جان درباره پیتزا بد گفت وتهمت زد ورنجوند. وهمه حواله اش کردید به امام حسین وگفتید نباید دل بشکند در دنیای مجازی. آیا جواب دل شکستن با دل شکستنه. تو رو خدا با دشمنانمون هم مهربون باشیم تا به کیش وآیینمون در بیانوبه قول قرآن کریم((واذا خاطبهم الجاهلون قالو سلاما))اگرآدمهای بد باهتون بد صحبت کردند شما به نرمی با آنها سخن بگید.با توجه به ارسالهایی که خوندم اون مقصر بود با حرفهایی که زد . شما هم مقصر بودید با جوابهایی که دادید
    یا
    تو رو خدا با من بد حرف نزنید. وتندی نکنید وتهمت نزنید فقط من هم خواستم یه یاد آوری کرده باشم
    همتون رو میبوسم
    گوگوجی, Shiva Sh, باران67 و 6 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم الشریف

مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    914
    میزان امتیاز
    2022
    پسند شده
    86554
    پسند کرده
    75931

ویترین مدال ها

سلام شکیبا جان
    اول در مورد کار فرشته جان که بسیار زیبا و خلاقانه بود یه چیزی بگم:ببین گلم بارها گفته شد اول که در حیطه وظایف مدیراس رد یا قبول کار دوستان و ادمین عزیز هم این نکات رو کاملا عنوان کردن
    در ثانی کاری به این زیبایی کجاش ایراد داره؟اوج خلاقیت و زیبایی رو زرزر و فرشته عزیز به کار بردن و خرما رو گردالی نکردن و به جاش استوانه کردن
    گلم شاید مثلا این کار برا یکی سخت باشه چون دستش کنده یا تجربه کافی نداره ولی دلیل بر غیر کاربردی بودن کار نمیشه
    در مورد اون دوستمون و مسابقه قبلی و ... ترجیح میدم مثل قبل سکوت کنم
    تمامی متن ها،پست ها و.. سر جاشه...
    میتونین مطالعه کنین و .....
    شما واقعا مطالعه کردین و اینجور جملاتی نوشتین؟
    تو رو خدا با من بد حرف نزنید. وتندی نکنید وتهمت نزنید
    در مورد این جملاتتون هم سکوت میکنم......

فقط دوست دارم اینو درک کنین من یا هر کدوم دوستان دیگه اگه تو مسابقه ای شرکت میکنیم فقط و فقط برا همراهی و قدردانی مدیرای گلمون هست
    و تا زمانی که خدا توانش رو بهم بده و تو این سایت هستم تنهاشون نمیذارم
    مامی سایت برا من 1 مدرسه س فقط
    میام توش چیز یاد میگیرم
    مشقامو مینویسم و میذارم تا معلمای گلم ببینن و تو امتحاناتشونم شرکت میکنم
    واقعا نمیفهمم این کار کجاش ایراد داره
    ینی من دیگه مثلا پست نذارم تو تاپیکا..مسابقه هم شرکت نکنم...
    چیکار باید بکنم به نظر شما
    من واقعا تک تک شماها رو دوست دارم
    بهار 68, parinazz, sara chef و 19 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715
    منم متوجه نمیشم چرا بعضی از دوستان با ایده های جدید اینقدر سخت برخورد میکنن !!

مسئله یه چیز سادست .هرکسی یه سلیقه ایی داره..
    شما میری یه مجلسی خرما رو با جعبه میارن تعارف میکنن. یه جا دیگه میری همون خرما رو تو دیس چیدن !!
    جای دیگه هسته ی خرما رو دراورن جاش گردو گذاشتن و غیره ............

دوستان اینها همش سلیقه است.. هیچکدوم بد نیست . ولی سیلقه ها با هم فرق داره..
    یکی دوست داره خرماش رو شکل شمع کنه یکی دوست داره شکل گل کنه یکی هم ساده میاره..
    اینکه شما وقت نکنی خرمای مجلستون رو تزیین کنی دلیل نمیشه همه نتونن..

خیلی خوبه که ادم ایده های جدید یاد میگیره...
    فقط یه چیز رو درک کنید سلیقه ها و حوصله ها متفاوته.. هیچکدومشم بد نیست . هر کسی کارش به اندازه ی توانش زیباست.

ما از هر نوع ایده ی جدیدی که پشتش خلاقیت هست استقبال میکنیم...
    بهار 68, sepide56, Zarzare babaee و 14 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    113
    پسند کرده
    357
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکیبا14 نمایش پست ها
    من با تمام وجودی که اردت دارم به تیتیش جون وهنرهاش وایده های نابش وهمیشه منحصر به فرد عمل میکنه.وهمیشه ازش بهر بردم .واولین تیکی هم که تو مسابقه زدم برای کار اونه.(من خیلی وقته میام ومیخونم ورای میدم وبدون هیچ حرفی میرم وبه قولی خواننده خاموشم .اما دیدم مینا همچین هم بی ربط نمیگه هیون جون گفته باید در نگاه اول باید بفهمیم که اینی که داره تعارف میشه خرماست نه اینکه از دلش خرما در بیاد .ولی نظر نجما جون کاملا بر عکس بود ومیگفت هرچی بود فقط خرما تو موادش باشه.وخدایی اگر اسم مسابقه نبود من عمرا اگر جایی تعرف بهم میکردن میفهمیدم پشت اینهمه هنر وسلیقه وفن خرما نهفتهالبته خدایی برای تهیه به تعداد بالا خییییییییلی خیییییلی زمان بره.
    یا
    همتون رو میبوسم
    سلام باران جان.عزیزم کجای حرف من نوشته که کار بفرشته جون بده؟ نوشته هامو نقل کردم که بهت بگم عزیزم تورو خدا از کجای حرفهام برداشت کردی که من نوشتم کار ایشون ایراد داره ؟برام هایلایت کن .من اتفاقا کلی هم از کارش تعریف کردم برات لایت سبزش میکنم وبیشتر از هرکسی فکر کنم تعریف کردم اما گفتم برای تعداد بالا وقت گیر وزمان بره حتی طبق ادعای شما که نمیدونم از کجا چنین برداشت کردی که بده حتی نگفتمسخت ونگفتم غیر کاربردی گلم فقط نوشتم وقت گیره وزمان بر.برای مجالس با تعداد بالا. که البته هدف مسابقه بود وشرط مسابقه که متاسفانه حذف شده ونمیشه بهش استناد کرد ولی تو اون دیالوگ قشنگی که نجما گذاشته بود دقیقا {تهیه به تعداد بالابه راحتی} بود. که با این حرف بنده چندین تن از دوستان موافق بودند وحرف بنده به تنهایی نبود
    بگذریم
    ولی من حق داشتم اون جمله ای که شما دوست عزیز به قرمز از من نقل قول کردی رو بنویسم.یکیش همین برداشت بد از حرفهای من در مورد ککار تیتیش جون
    واما علت دیگه اینکه
    عزیزم با تمام وجودی که من از تو حمایت کردم وکار اونو انتقاد کردم چرا دلخوری ومیگی من ارسالها رو خوب مطالعه نکردم. باران جان اگر دقت کنی خانووم گل این شمایی که عجولانه ویکی در میون متن منو خوندی واز من بیجا وبی دلیل دلخور شدی وگلایه کردی میبینی من حق دارم جمله ای که تو لایت کردی رو بنویسم
    من از اون انتقاد کردم وگله کردم وحق رو به تو دادم.جملاتم رو با آبی لایت کردم.اون آدم بد.اون آدم بی منطق واون اصلا سراپا خطا. ولی آیا در دین وکیش ماجواب های هو هست؟یا جز اینکه جواب بدی رو باید با خوبی بدیم؟من گفتم اون آدم تند وبد مزاجی بود اما دو کلمه هم دربین صد کلمه بی منطقش حرف درست بود که به خاطر اینکه بهتون بد کرده بود نباید اون حرف درستش رو هم رد کنید وبگید غلطه. یه ضرب المثل خارجی هست که میگه حکمت وپند رو بپذیر وبدان عمل کن هرچند گوینده اش یک دیوانه باشد.
    یه جوری میگی سکوت میکنم باران جان هرکسی از بیرون بیاد وچشمش به متن شما بیفته فکر میکنه که من چه جسارتها که نکردم.در حالی که من جزاحترام برای شما ودیگر عزیزان چیز دیگه ای نداشتم
    عزیزم من هم این سایت رو دوست دارم وبهش ارادت دارم وخودم رو جزو شاگردهای پیش دبستانی این مدرسه میدونم. شما ودیگر دوستان با هنرتون که بنده ندارم این سایت رو همراهی ودر تعالیش میکوشید وبنده با معرفی کردن اون همه جا شاید باور نکنی شاید صدها نفر رو ترغیب به دیدن این سایت کردم. تا رتبه سایت بالا بره ودینم رو اینجور ادا کردم. شاید باورت نشه من حتی در تاکسی واوتوبوس ودم دکه روزنامه فروشی خانمی رو میبینم مجله آشپزی یا هنری یا خانوادگی دستشه.مامی سایت رو بهش معرفی میکنم
    تو رو خدا بگو کجا نوشتم شما پست نزار یا در مسابقه شرکت نکن؟ وجدانا بگو کجا نوشتمبرام لایت کن اگر من جایی نوشتم؟
    برای بار سوم میگم دیدی حق داشتم اون جملهای که توبا قرمز ودرشت لایت کردی بنویسم
    ویه نصیحت خواهرانه . همیشه از حرفهای مردم برداشت مثبت داشته باش حتی انتقادهاشون رو به دید مثبت نگاه کن نه منفی. یعنی به قول معروف نیمه پر لیوان رو نگاه کن.اینطور آدم به راحتی میتونه با همه چیز کنار بیاد وخودش هم راحتتره وکمتر اذیت میشه خوب نازنیم باران جونم
    من هم تمام دوستان خوبم رو دوست دارم وارادت دارم بهشون
    من یه مامی سایتی هستم وتمام مامی سایتی ها رو با تمام دیدگاههاشون وتفکراتشون وقومیتهاشون وفرهنگهاشون ومذاهبشون....... دوست دارم
    گوگوجی, ostooreh, Zarzare babaee و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم الشریف

مریم.ع آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    540
    پسند شده
    6363
    پسند کرده
    2793
    نام: 10_1_121[1].gif نمایش: 144 اندازه: 11.8 کیلو بایتنام: 10_1_117[1].gif نمایش: 147 اندازه: 8.8 کیلو بایتنام: 10_1_131[1].gif نمایش: 151 اندازه: 4.3 کیلو بایتنام: 10_9_132[1].gif نمایش: 147 اندازه: 20.7 کیلو بایتنام: 10_9_209[1].gif نمایش: 151 اندازه: 49.1 کیلو بایت
    نام: 10_9_211[1].gif نمایش: 147 اندازه: 49.4 کیلو بایتنام: 10_17_201[1].gif نمایش: 145 اندازه: 26.3 کیلو بایتنام: 10_9_207[1].gif نمایش: 146 اندازه: 37.7 کیلو بایتنام: 10_16_4[1].gif نمایش: 146 اندازه: 22.9 کیلو بایت
    آشتی آشتی نام: 7_4_13[1].gif نمایش: 145 اندازه: 14.0 کیلو بایت
    ویرایش توسط مریم.ع : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵ در ساعت ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
    گوگوجی, شکیبا14, پرنسس.م و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    گفتم اگر مے دانستم چه روزے مے آيے
    به احترام آمدنت
    گناه نمے کردم
    گفت: آن روز که گناه نکنے
    به احترام گناه نکردنت
    ميآيم
    "اللهم عجل لوليک الفرج"

پرنسس.م آواتار ها
    میزان امتیاز
    346
    پسند شده
    9065
    پسند کرده
    12041
    به نظر من که کار فرشته از همه کارها کمتر زمان میگرفت
    حالا برای تعداد بالا هم آدم بخواد درست کنه 4-5 نفر دور هم جمع میشن هم کارا زود پیش میره هم خوش میگذره.اصلا خرما خراب نمیشه که میشه از چند روز قبل درست کرد.
    از شرایط مسابقه هم این نبود که حتما بتونیم اینو به تعداد زیاد درست کنیم!!!!!
    در ضمن مجلس اما حسین فقط مجلسی نیست که بزنی بر سر و سینه و گریه کنید,مجلس امام حسین اون مجلسی یه که توش گناه نباشه تهمت نباشه دروغ نباشه غیبت نباشه
    تو ماه محرم 5 نفر یه شب اومدن خونه شما اگه رفتارت خوب باشه اخم نکنی یه مهمونی اما حسین پسند برگزار کنی همون خرما هم ببری براشون میشه خرما مجلس امام حسین.تمام
    titish khanoom, Shiva Sh, پرپرک و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

پرنسس.م آواتار ها
    میزان امتیاز
    346
    پسند شده
    9065
    پسند کرده
    12041
    مریم اینجا کسی حق قهر کنون نداره
    انتقاد آزاده
    همه هم خداروشکر انتقاد پذیر هستن
    Zarzare babaee و باران67 این نوشته را پسندیده.

صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 891011121314 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف