نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree473Likes

موضوع: چيدمان در آپارتمانهاي زير 60 متر

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 140
صفحه 1 از 18 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    hanii آواتار ها
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    7991
    پسند کرده
    2829

چيدمان در آپارتمانهاي زير 60 متر

سلام
    دوستاي خوبم
    من يه فكري كردم گفتم اين مشكل من شايد واسه خيلي ها اتفاق افتاده باشه
    بيايم با همفكري و ايده جديد يه كاري كنيم بتونيم اون جوري كه دوست داريم وسايل هامونو تو خونه كوچيك جا بديم و وسايل اضافي كه جايي واسش نداريم بديم بره
    اينجا از عكس هم ميتونيم استفاده كنيم
    از حال و پذيرايي گرفته تا آشپزخونه و اتاق خواب و سرويس بهداشتي ها
    منظور از اين مبحث فقط كمك و همفكريه
    من خودم مدت كوتاهيه كه با اين موضوع كنار اومدم و وسايل هاي اضافي رو دادم رفت
    ديديد گاهي يه جايي كه تا به حال نرفتيم وقتي دعوت ميشيم حس خوبي داريم از ديدن اون خونه
    اين بخاطر هنر چيدن وسايل اون خونه است
    m.t و ayshe این نوشته را پسندیده.
    خدا يا مشكل همه رو با صلاح خودت و خودشون حل كن
    معجزات قشنگت و رو كن

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    367
    پسند کرده
    73

Re: چيدمان در آپارتمانهاي زير 60 متر

من شروع کنم ؟
    خونه من یه آپارتمان 58 متریه . وقتی اینجا رو گرفتیم دادم یه کمد خیلی گنده برام درست کردن که البته جاش قبلا تو دیوار تعبیه شده بود. اون خیلی کارمو راحت کرده و خیلی وسایل رو جمع کرده. مبلهام رو هم L گرفتم چون کمترین جا رو اشغال می کنه. میز نهار خوری هم از اونها گرفتم که 6 نفره هست ولی وقتی مهمون داشته باشم قابل تبدیل به 8 نفره هست . میز جلو مبل هم نگرفتم و عسلیها رو از تا شوها گرفتم که فقط وقتی مهمون میاد به اندازه مورد نیاز میز میارم میزارم. مبلهام هم باکس داره و کفشهای مهمونی خودم و همسری رو گذاشتم اون تو. دیگه هم چیزی به ذهنم نمی رسه
    Donya007, m.t, سه ستاره و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

hanii آواتار ها
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    7991
    پسند کرده
    2829

خانومي جون ممنون از اينكه بحث رو استارد زديد
    درسته شما همه چيز رو با توجه به اين خونه خريداري كرديد؟
    اين مبلهاي ال مانند خيلي خوبند
    ولي مني كه مبلهام و از قبل داشتم چه كنم
    و اما مشكل اساسي اتاق خوابه
    چهار سال پيش بخاطر تخت و كمد دخترم كه سيسموني بود البته يه چيز جمع و جور و كوچولو خريده بوديم مجبور شده بودم ميز توالت رو جمع كنم تا اونو جابدم بعد بخاطر همين چيزايي كه تو كشوي ميز توالتم ميشد جابدم رو تو كمد و جاهاي ديگه جا دادم و لوازم آرايشام هم همش تو يه كيف تو كمد ديواري بود موقع آرايش ميرفتم سر روشويي
    ديگه از اين وضعيت خسته شده بودم تا اينكه هفته پيش با توجه به مخالفت شديد همسرم تخت و جوع كردم و هر تكه اش رو يه جوري زير و پشت وسايل هاي خونه جا دادم و ميز توالت رو گذاشتم الان خيلي خوشحالم چون علاوه بر اينكه جام باز شد تردميل رو هم كه از بيجايي گوشه پذيرايي گذاشته بودم رو هم آوردم تو اتاق خواب يه عالمه لباس هم كه كنار گذاشته بودم يعني بالاي كمد دخترم تو يه كيف بزرگ بود رو هم دادم رفت الان احساس آرامش ميكنم حالا مشكل آشپزخونه هم بايد يجوري رفعش كنم
    m.t و ~*tiyam*` این نوشته را پسندیده.
    معجزات قشنگت و رو كن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    0

خونه منم 53 متره
    سرویس خواب رو از اون ام دی اف هایی که زیرتخت هم 6 تا کشو داره خریدم. آینه*ش هم ریلیه و صندلی جلو آیینه باکس داره. توی اتاق خواب هم یک کمد دیواری خیلی عمیق داریم که جلوش لباس اویزون کردیم و پشتش طبقه زدیم و وسایل چیدیم. توی سرویس بهداشتی هم از این آئینه های باکس دار گذاشتم و شونده*ها ومسواک ها و پاک کننده های توالت میره اون تو. از این نظر مشکلی ندارم که هیچ، جا زیاد هم دارم.
    خیلی دوست داشتم که مبل ال بخرم اما پذیرایی (همون حال!) مستطیل شکله و اون موقع فکر کردم ال توش خیلی خوب نمیشه که الان پشیمونم! میزجلوی مبل هم نخریدم. میز غذاخوری*م رو هم از این باکس دارها برداشتم و کلی ظرف و ظروف مهمونی توش جا شده. فقط من به آشپزی خیلی علاقه دارم و همش دوست دارم مواد و ادوات آشپزیم رو بیشتر کنم اما جا نیست تو آشپزخونه! هر چی جدید که می*خرم باید کلی وسایل جابجا کنم تا اونو جابدم.
    آهاااااا. تو عروسی بهم ظرفشویی رو میزی کادو دادن که تو آشپزخونه*م جا نشد و داغش رو دلم مونده فعلا رفته تو انباری تا خونه بزرگتر بگیریم
    بنظرم یه خونه 60 متری که خوش فرم درش آورده باشن برا دو نفر کاملاً کافیه

یه سوال شما کف خونه رو چه کار کردید؟ سرامیک؟ موکت؟ پارکت؟ کفپوش؟ چی؟
    خاتون تنها این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

دوستای گلم فکر نمیکنید توضیحات بون عکس زیاد مقبول نیست چون طریقه چیدمان به همراه عکس اموزنده تر و کاربردی تره
    موش خرما و ayshe این نوشته را پسندیده.

hanii آواتار ها
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    7991
    پسند کرده
    2829

دوستهاي گلم ايده هاتون عالي اند خيلي مفيده
    زهرا جان من خونه پدر شوشو زندگي ميكنم
    يه آپارتمان 70 متريه ولي خيلي بد درش آوردند چون اين خونه كاملا قديميه به هيچ شكلي زيباييش ديده نميشه حمام بزرگ و بي قواره و بي ارزش بعد توالت كوچولو
    آشپزخونه كاملا بزرگي دارم ولي كابينت كم دارم و اجازه نصب كابينت جديد هم ندارم منم رفتم از اين فايل كشويي پلاستيكي خريدم
    سفره و دستگيره و كفكير ملاقه ها و سبد نون و اينهارو توش جا دادم واسه ماشين ظرفشويي هم چون كابينت كم داشتم 14 نفره خريدم تا يذره آشپزخونمو پر كنه بخدا اگه كابينت داشتم كارتن هاي بلور و چيني رو هم باز ميكردم
    كف خونه رو موكت كردم پارسال دو تا فرش دستبافت خريدم خواستم سراميك كنم كه ديدم ارزش نداره اين همه هزينه كنم بعد اگه بخوام برم خونه خودم دلم ميسوزه تا حالا هرچي هزينه كردم كه فايده اي نداشت منم موكتش كردم ولي خودم عاشق پاركت م
    خونه اي كه خريديم 52 متريه ولي بقدري زيبا درآوردش كه فكرميكني 70 متره آشپزخونه اش غرق كابينته و بالاي سرويس بهداشتي هم يه انباري بزرگ داره سرويس بهداشتي متوسط و خوبي داره
    كلا دارم فك ميكنم با اين خونه اي كه الان هستم چه كنم
    حال و پديرايي دراز و يكسره
    وقت شه حتما عكسش و ميزارم
    معجزات قشنگت و رو كن

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

up
    من ، امضا بلد ندارم ــــــ انگشت میزنم

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    126
    پسند کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra6212
    خونه منم 53 متره
    سرویس خواب رو از اون ام دی اف هایی که زیرتخت هم 6 تا کشو داره خریدم. آینه*ش هم ریلیه و صندلی جلو آیینه باکس داره. توی اتاق خواب هم یک کمد دیواری خیلی عمیق داریم که جلوش لباس اویزون کردیم و پشتش طبقه زدیم و وسایل چیدیم. توی سرویس بهداشتی هم از این آئینه های باکس دار گذاشتم و شونده*ها ومسواک ها و پاک کننده های توالت میره اون تو. از این نظر مشکلی ندارم که هیچ، جا زیاد هم دارم.
    خیلی دوست داشتم که مبل ال بخرم اما پذیرایی (همون حال!) مستطیل شکله و اون موقع فکر کردم ال توش خیلی خوب نمیشه که الان پشیمونم! میزجلوی مبل هم نخریدم. میز غذاخوری*م رو هم از این باکس دارها برداشتم و کلی ظرف و ظروف مهمونی توش جا شده. فقط من به آشپزی خیلی علاقه دارم و همش دوست دارم مواد و ادوات آشپزیم رو بیشتر کنم اما جا نیست تو آشپزخونه! هر چی جدید که می*خرم باید کلی وسایل جابجا کنم تا اونو جابدم.
    آهاااااا. تو عروسی بهم ظرفشویی رو میزی کادو دادن که تو آشپزخونه*م جا نشد و داغش رو دلم مونده فعلا رفته تو انباری تا خونه بزرگتر بگیریم
    بنظرم یه خونه 60 متری که خوش فرم درش آورده باشن برا دو نفر کاملاً کافیه

یه سوال شما کف خونه رو چه کار کردید؟ سرامیک؟ موکت؟ پارکت؟ کفپوش؟ چی؟
    سلام دوستم
    ممکنه لطف کنی و از کمدت عکس بذاری
    من توی خونه یه کمد سوپرعمیق! داریم. جلوش که لباس آویزون میکنم پشتش عملا بدون استفاده میمونه. هرچققدر هم طبقه بندی باشه، بازم برای دسترسی بهش باید لباسهای جلویی رو کنار بزنم.
    اگه محبت کنی و از کمدت عکس بگیری خیلی ممنون میشم
    گاهی نعمت های خدا با شکستن تمام شیشه ها وارد می شوند.

صفحه 1 از 18 123411 ... آخرینآخرین