نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree473Likes

موضوع: چيدمان در آپارتمانهاي زير 60 متر

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 140
صفحه 5 از 18 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    • ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    148
    پسند شده
    5180
    پسند کرده
    1824

Re: چيدمان در آپارتمانهاي زير 60 متر

منم تا حالا خونه ي كوچيكنر از 60 متر نه ديدم و نه شنيدم. كمترين متراژي كه من ديدن همون 60 متر بود. ولي به نظرم خونه هرچيزي و با هر متراژي باشه، اما خونه خود آدم باشه. هاني جون اصلا غصه ي كوچيكي جا رو نخور. همين كه مال خودتونه يه دنياس. ايشالا به خوشي و سلامتي :)
    !After all, tomorrow is another day

dokhmal2 آواتار ها
    dokhmal2
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3981
    پسند کرده
    2337

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL
    منم تا حالا خونه ي كوچيكنر از 60 متر نه ديدم و نه شنيدم. كمترين متراژي كه من ديدن همون 60 متر بود. ولي به نظرم خونه هرچيزي و با هر متراژي باشه، اما خونه خود آدم باشه. هاني جون اصلا غصه ي كوچيكي جا رو نخور. همين كه مال خودتونه يه دنياس. ايشالا به خوشي و سلامتي :)
    سلام خوبی
    نیدونم از هانی جون منم یا یکی دیگه
    اگه کس دیگه ایه خوش به حالش
    ولی آخه من همون خونه رو هم ندارم که دلم باهاش خوش باشه !!!!

دعا کنید ما هم خونه دار بشیم
    خیییلی دلم میخواد
    خییلی
    هوا

اینستا :

خدایا شکرت به خاطر همۀ نعمت هایی که به ما دادی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

ايشالله كه همه مستاجرا خونه دار بشن (امين)
    خونه اي كه من الان توش زندگي ميكنم 51متره.قبلا خونه مستاجري بود 75 متر بود و جهازمم بردم همون جا و به همون اندازه ي خونه وسايل خريدم .هيچ وقت فكر نميكردم قراره بعد از 1سال برم تو خونه 50 متري .اما وقتي پدر شوهرم يه خونه 50 متري خريد برامون و گفت همينه كه هست يا برين توش يا همون مستاجر بمونيد ترجيح دادم برم تو خونه 50متري البته با چشم گريون و كلي كينه .
    مبلهامو فروختم و ال خريدمكه دوتا باكس داره و هر كدوم 3تا كشو كلي از ظرفاي پذيراييم رو جا دادم تو باكسها و كشوها هم پر كردم از خرده ريز ميز جلو مبلي نخريدم قراره بجاش عسلي بخرم و وقتي مهمون مياد استفاده كنم. .ناهار خوريم 8نفره س اونو اوردم.بوفمم گذاشتم براي فروش زياد اهل بوفه و ويترين نيستم و بود و نبودش برام مهم نيست كريستالام رو تو كابينت گذاشتم. كلي لباساي اضافه رو بخشيدم .تا مجبور نباشم غصه كمد ديواري كه كم جا بود بخورم. اشپزخونه با اينكه كوچيكه اما جاي همه چيز مشخص و خوبه باهاش هيچ مشكلي نداشتم و ندارم.تختمم رفتم يه باكس(جك) خريدم 150هزار و از زير تختم به عنوان انباري استفاده ميكنم فوق العاده س. كتابام و كوله پشتي همسريم و البومها و كفشاي مجلسي و يا اضافه رو + لباس عروسم رو گذاشتم اون زير بهترين چيزي بود كه باعث شد جا كم نيارم . پيشنهاد ميكنم اگر كمد كم دارين اين كار رو بكنيد . مشكل كم جاييم حل شد و الان خوشحالم اومدم اين خونه .ماهي800كرايه نميدم .
    متاسفانه نميتونم عكس بذارم هر كس خواست پيغام خصوصي بده براش عكس رو بفرستم.
    مهم نيست خونه متراژش چقدر باشه مهم اينه چطوري بچينيم و توش ارامش داشته باشيم موفق باشين دوستان.
    atousa shakeri, موش خرما, ژینا و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    تویی که مرا در سقوط میبینی تا به حال اندیشیده ای که شاید، تو خود وارونه ایستاده ای !!!

mosafer آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    14175
    پسند کرده
    13827

نقل قول نوشته اصلی توسط life_aram
    خونه اي كه من الان توش زندگي ميكنم 51متره.قبلا خونه مستاجري بود 75 متر بود و جهازمم بردم همون جا و به همون اندازه ي خونه وسايل خريدم .هيچ وقت فكر نميكردم قراره بعد از 1سال برم تو خونه 50 متري .اما وقتي پدر شوهرم يه خونه 50 متري خريد برامون و گفت همينه كه هست يا برين توش يا همون مستاجر بمونيد ترجيح دادم برم تو خونه 50متري البته با چشم گريون و كلي كينه .
    مبلهامو فروختم و ال خريدمكه دوتا باكس داره و هر كدوم 3تا كشو كلي از ظرفاي پذيراييم رو جا دادم تو باكسها و كشوها هم پر كردم از خرده ريز ميز جلو مبلي نخريدم قراره بجاش عسلي بخرم و وقتي مهمون مياد استفاده كنم. .ناهار خوريم 8نفره س اونو اوردم.بوفمم گذاشتم براي فروش زياد اهل بوفه و ويترين نيستم و بود و نبودش برام مهم نيست كريستالام رو تو كابينت گذاشتم. كلي لباساي اضافه رو بخشيدم .تا مجبور نباشم غصه كمد ديواري كه كم جا بود بخورم. اشپزخونه با اينكه كوچيكه اما جاي همه چيز مشخص و خوبه باهاش هيچ مشكلي نداشتم و ندارم.تختمم رفتم يه باكس(جك) خريدم 150هزار و از زير تختم به عنوان انباري استفاده ميكنم فوق العاده س. كتابام و كوله پشتي همسريم و البومها و كفشاي مجلسي و يا اضافه رو + لباس عروسم رو گذاشتم اون زير بهترين چيزي بود كه باعث شد جا كم نيارم . پيشنهاد ميكنم اگر كمد كم دارين اين كار رو بكنيد . مشكل كم جاييم حل شد و الان خوشحالم اومدم اين خونه .ماهي800كرايه نميدم .
    مهم نيست خونه متراژش چقدر باشه مهم اينه چطوري بچينيم و توش ارامش داشته باشيم موفق باشين دوستان.
    عزیزم مبارکه خونه نو هیچ جا خونه خود ادم نمیشه همین که دیگه نمیخوایید کرایه بدین باید دست پدر شوهرتم ببوسی چه برسه به اینکه ازش کینه به دل بگیری بعضی خانواده ها اصلا براشون مهم نیست بچشون چجوری زندگی میکنه ناشکری نکن که نعمتت بیشتر بشه ان شالله
    بانوی ایرانی و ژینا این نوشته را پسندیده.
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39692
    پسند کرده
    59585

نقل قول نوشته اصلی توسط life_aram
    وای منم موافقم باید دست پدر شوهرت را ببوسی من که پدر شوهر ندارم اما خانواده همسرم یک قران هم کمک حتی عروسی نکردن و تازه همزمان با ما همسرم جهاز خواهرش هم داد کینه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نگاه به بدتر از خودت بکن برخی سالها مستاجرند و حتی یک سقف هم ندارند ارزوشون یک اتاقه نه خانه تازه
    ژینا این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39692
    پسند کرده
    59585

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL
    اتفاقا جدیدی ها متراژهای 40 یا 30 متری هست که خیلی هم خوب ساخته شده چند سال پیش می رفتی خیلی بد می ساختند الان تازه دو خوابه هم می سازند خیلی نقشه هاشون خوب شده پیشرفت کرده اند خدا را شکر
    ~*tiyam*` این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    52
    پسند کرده
    8

سلام خانوما ما از مستاجری تونستیم یه خونه 44 متری بخریم خدارو شکر من که راضیم چون بهتر از هیچیه
    حالا عکس میگرم و براتون میزارم هر کی اومده دیده میگه بزرگتر بهش میخوره چون من مدل کابینتو طوری طرح دادم که خونه رو باز نشون میده هم اینکه تو اتاق خواب کمد دیواری زدیم و طبقه بندی کردم و کلی مرتب و جم و جور نشون میده
    مبل هارو مدل ال چیدم تا فضا رو بسته نشون نده ( یعنی روبروی هم نزاشتم ) خیلی با وسایل اضافه خونه رو شلوغ نکردم مدل پرده ها رو ساده و روشن سفارش دادم تا نور خونه کم نشه و از هر فضای کوچکی استفاده کردم من که خودم راضی هستم و اصلا به نظرم خیلی کوچیک نمیرسه البته شاید عادت کردم امیدوارم از تجربیات خونه کوچیک ما استفاده کنید
    ژینا و mim.re این نوشته را پسندیده.
    دلی را نشکن چه بسا فردا یا تو نباشی یا اون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها خونه ی ما هم 40 متره و اجاره کردیم ..
    پذیرایی خیلی کوچیکی داره !!!! جوری که فقط میشه مبل ال توش گذاشت .. اما من اصلا دوست ندارم .. دلم میخواد مبلی که میخرم برای خونه ی بعدیم هم قابل استفاده باشه ..
    لطفا بیاین از خونه هاتون که کوچیکه عکس بذارین .. عکسای واقعی و کاربردی !!!!

صفحه 5 از 18 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین