نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree762Likes

موضوع: از مامانامون چه چیزایی یاد گرفتیم ؟

نمایش نتایج: از 193 به 196 از 196
صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 1522232425
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    الـــی آواتار ها
    الهه شرقی
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1111
    پسند کرده
    1128
    منم خیلی چیزها باعث میشه نگم ولی چاره ای ندارم الان خیلی ناراحتم
    یاد گرفتم اگه روزی مادر شدم بین بچه هام فرقی نزارم چه محبت و چه اموزش چه وسیله و هر چیز دیگه
    چون بچه بزرگتری همه مشکلات و بیماری خانواده رو به دوش بکشی و غمشون رو بخوری و وقت بزاری اون وقت موقع احترام و محبت میشه بقیه بهره ببرن جز خودت
    همیشه اشکم در اومد ولی این دل لامصب باز نمیزاره که دوباره این کار رو نکنم بعدش بگم منت میزاری
    اخ خدای من من هیچ وقت اهل منت نیستم

یاد گرفتم بچه هامو بشناسم و مطابق با تغییر رفتارشون باهاشون صحبت کنم شاید نتونه حرفشو به زبون بیاره نه که سریع بزاره کف دست باباش و خودشو کنار بکشه

یاد گرفتم توی اوج خوشحالی برای خرید جهیزیه اش این همه توی ذوقش نزنم

یاد گرفتم فقط وقتی مشکل دارم بچه مو یاد نکنم بگم وظیفه ت هست به داد مادرت برسی منت نزار
    یاد گرفتم اگه کاری نکنم احساس تنهایی کنه
    یاد گرفتم وقتی مادر شدم دیگه به فکر خودم نباشم هی راه به راه هر وقت میبینمش غر غر کنم از رفتار همه و اون دق بدم

یاد گرفتم بچه هام اوایل زندگیشون شاید از لحاظ مالی و روحی کم بیارن کاری کنم تکیه گاه باشم نه اینکه دل بچه م پر خون بشه از ترس اتفاق های دیگه
    هستی ساغر, kurosh1, honamik و 19 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    میشه برای رفع مشکلم یه صلوات بدی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    121
    پسند کرده
    205
    خیلی از دوستان نوشتن از مادرشون صبور بودن رو آموختن. خیلی متشکر میشم اگر از مادرهاتون راه صبور شدن رو هم بپرسید و اینجا بنویسید که همه استفاده کنن
    گلنرگس 2, aydaa, MOHAMMAD_ASEMOONI و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    حسبنا الله فنعم الوکیل
    نعم المولی و نعم النصیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    111
    پسند کرده
    18
    سلام من یه عادت خوب از مادرم یاد گرفتم اونم این بود که همیشه یه مقدار پول تو سوراخ سمبه های آشپز خانه قایم میکرد و هروقت لازم داشت بی پول نمی شد منم برا خودم یه جاهایی رو دارم که خیلی توروز مبادا به دردم میخوره...
    الی65, Nicole68, هستی ساغر و 7 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

kati a آواتار ها
    میزان امتیاز
    53
    پسند شده
    1301
    پسند کرده
    462
    دوستای گلم درستش اینه که تو این تاپیک ما تجاربی که از مامان ها مون یاد گرفتیم رو بذاریم ولی من میخوام درسهای بزرگی که از مادر شوهرم یاد گرفتم رو بگم.مادر شوهرم هفت تا عروس و پنج داماد داره با سی تا نوه.یک زن بسیار صبور وعاقل که تمام دیده ها رو ندیده میگیره هیچ خبری رو از این خونه به خونه دیگه منتقل نمی کنه در مسایلی که بهش مربوط نمی شه دخالت نمی کنه و بزرگترین درسی که من ازش یاد گرفتم اینه که اگه میخوای پسرت همیشه کنارت باشه عروست رو به خودت نزدیک نگه دار.من واقعا عاشقشم نه تنها من بلکه میدونم کل خانواده دوسش دارن.با اینکه شش ساله خواهر شوهر گلم فوت کرده هرگز جلوی کسی گریه نمیکنه مبادا دیگری رو ناراحت کنه تو غم هاشم متانتی داره که نگو.امیدوارم زنده باشن و ما زیر سایشون همچنان کسب تجربه کنیم
    شمعدونی68, ala70, Nicole68 و 21 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 1522232425