نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree23734Likes

موضوع: سیسمونی نوزاد

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 3575
صفحه 1 از 447 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    0

مامی ها هر چی درباره سیسمونی میدونید اینجا مطرح کنید .

این مبحث برای سیسمونی نینی ها ایجاد شده . هر کس واسه سیسمونی نینی اش چیزی آماده کرده بگه یا عکسش رو بذاره . این طوری برای درست کردن سیسمونی یا جشن سیسمونی و مهمانی ها خیلی بهم کمک می کنیم .
    به عنوان اولین پست من میخوام از مامانها بپرسم که درباره ماشین لباسشویی کوچک چه مارکی خوبه ؟ من تو این یکی موندم . هیچ مارک خوبی تو بازار نمیبینم .

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

Re: مامی ها هر چی درباره سیسمونی میدونید اینجا مطرح کنید .

مصاحب افتاب جان داری نی نی دار میشی به سلامتی مبارک باشه

در مورد لباسشویی من بسیار تحقیق کردم و پاکشوما خریدم 5/2 کیلوییه و خشک کن هم داره خیلی تمیز میشوره قیمتش هم 210 پارسال و دقیقا همین موقعها خریدم الان نی نی ام داره یه ساله میشه که ازش استفاده مبکنم و راضیم
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

راستی اینم بگم که زیاد لباس نخرین یعنی برای هر سنی یک یا دو دست لباس که ممکنه همون هم به کارتون نیاد مثلا لباسهایی که ما گرفتیم خیلیش بلا اسفاده موند یا توی فصلش اندازش نبود بعدش هم کو چیک شدن

حالا هر چی یادم اومد میام میگم
    marmar34 این نوشته را پسندیده.
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    0

خیلی ممنون رزماری جون . پس شما راضی هستی ؟ من هنوز ماشین رو نخریدم . خیلی دودلم . یکی به من مارک همیلتون رو پیشنهاد کرد ولی نمیدونم خوبه یا نه ؟ بازم ممنون . اگه تجربه دیگه ای دارین یا عکس از جشنهاتون دارید بذارید ماهم ایده بگیریم

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1294
    پسند کرده
    219

Re: سیسمونی نوزاد

بچه ها میتونین 1 کم از قیمت وسایلی که خریدین رو بگین؟ من دیروز رفتم کالسکه دیدم زده بود 720 تومن!!! بنظرم خیلی تخیلی بود قیمتش ... رفتم فروشگاه 3 نی نی تو پاسداران ... کلا قیمتاش بالا بود خیلی ... 1 لیوان من از دبی گرفته بود 9 تومن اونجا میداد 36 تومن!!! یعنی 4 برابر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    749
    پسند کرده
    4

آرام جون من برای بهراد یه کالسکه گرق=فته بودم که الان جاش توی انباریه . اصلا استفاده نکردم ازش . چون بزرگ بود . بعدش رفتم یه عصایی خریدم مارک "مک لارن" هم سبکه هم جمع که میشه خیلی کوچیک میشه . برای مسافرت هم خیلی حمل و نقلش راحته . قیمتش هم خیلی خوب بودو دوسال گارانتی داشت . اگه خواستی کالسکه بخری حتما به این موضوعها توجه کن . که بعد رو دستت باد نکنه .
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    191
    پسند کرده
    616

آرام جان منم کالسکه و کریر مارک ماکسی کوزی گرفتم همین حدود که میگی ولی خوب عالی بود و مهمتر هم اینکه تا حالا کریر به سبکی و راحتی اون ندیدم و روی پایه کالسکه هم سوار میشد که تا حدود 10 -11 ماهگی با همون بیرون میبردمش قبلش هم که با کریر خالی که عالی بود . از همون مغازه هم ست بشقاب و قاشق و لیوان و همه چیز گرفتم و صندلی ماشینش هم همون مارک گرفتم و همه رو از خیابان بهار مغازه فکر کنم نی نی ما که نمایندگیه و قشنگ مشخصه .
    من کاری که کردم این بود که مثلا نرفتم یه عالمه بشقاب و قاشق و از این چیزا بخرم همه رو تکی گرفتم و فقط اونایی که لازم داشتم و همون حدود قیمت بقیه درمیاومد ولی خوب تعداد کم گرفتم ولی بهینه
    ست ناخنگیر و تب سنج و قیچی ناخن و از این چیزا هم مارک safety گرفتم و همه توی یه کیف که هنوز هم از همش استفاده میکنم .
    از کالسکش هم هنوز استفاده میکنم چون بزرگه تا 4 -5 سال هم فکر کنم بتونه استفاده کنه البته الان دیگه خیلی کم میشینه توش ولی گاهی اوقات لازم میشه .
    از تموم وسایل آراد خیلی راضی بودم و از گرفتن هیچکدوم پشیمون نشدم .
    سرویس خوابش که تخت نوزاد نوجوان و یه ویترین که پایینش 3 تا کشو داره و یه کمد بزرگ که یه طرفش برای لباس اویزون کردن که دو طبقست و یه طرفش هم طبقه طبقه است .
    امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم آرام عزیز
    بهترین چیزها زمانی رخ میدهد که انتظارش را نداری .

مدیر انجمن
    firoozeh آواتار ها
    فیروزه ح.
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    821
    پسند کرده
    1720

آرام جون .... من هم ماکسی کوزی گرفتم .... کریرش عالیه از حدود 165 تومن داره تا 250 تومن ... ایمن ترین کریر دنیاست (اینطور که می گن) ... من کالسکه هم همین مارک گرفتم ولی اشتباه کردم و از مدلی گرفتم که چرخ خای بادی و بزرگی داشت ... کلا یه کم برای بیرون بردن گنده بود .. 470 تومن هم کلسکه رو گرفتم ولی همین هفته پیش خواهر شوهرم برای دخترش کرفت حدود 300 تومن و خیلی کوچیک و جمع و جور بود ... حسن بزرگشون اینه که کریر هاش رو کالسکه ها سوار میشه و به راحتی می تونی با کریر بچه رو ببری و بگردونی

یه نمایندگی داره تو ولیعصر - 100 قدم بالاتر از تقاطع عباس آباد

یه کم بالاتر از پارک ساعی هم یه مغازه هست به اسم "آوای کودک) تقریبا نرسیده یه توانیر و بلوچ میشه ... همون سمت بلوچ ... اون هم خیلی وسایل خوبی داره و قیمتهاش هم خوبه ....

از 3 نی نی پاسداران نگووووووووو که دزده به معنی واقعی ..... من برای شایان از این پتو قلاب بافی های مادر کر گرفتم کوچیکشو 19 تومن و بزرگش رو 26 تومن ..... این کوچیکش رو می داد 36 تومن ..... فکر کن!

از این پتو قلاب بافی ها حتما واسه دخمل گلت بگیر خییییییییییییلی به در د می خوره..مال مادرکره ....
    *Afsaneh* این نوشته را پسندیده.
    نمی نویسم ترانه بی تو

چگونه پر کشد خیالِ واژه بی تو؟

صفحه 1 از 447 123411 ... آخرینآخرین