نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1548Likes

موضوع: با این پارچه چی بدوزم خوبه؟

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 1153
صفحه 1 از 145 123411 ... آخرینآخرین

با این پارچه چی بدوزم خوبه؟

1.به اسم تاپیک و موضوع توجه کنید .. اینجا برای دوستانی ایجاد شده که برای پارچه مورد نظرشون به دنبال یک مدل شیک هستن ..
    2.برای ایجاد یک پرسش جدید حتما پستی که حاوی عکس پارچه باشه رو ارسال کنید ..
    3.تمامی پست ها باید با موضوع تاپیک "با این پارچه چی بدوزم خوبه؟ " مرتبط باشه و تمامی پستهایی که در این تاپیک برای شروع یک پرسش گذاشته میشه باید در چهارچوب استاندارد زیر باشه در غیر اینصورت در اولین فرصت پاک میشه .. .بنابراین اگر قراره از سایر کاربرا مشورت بگیرید حتما عکس پاچه ، رنگ و متراژ و جنس و سایر موارد ضروری : مختصری از اینکه این پارچه برای چه اندامی مد نظر هست .. مثلا لاغر هستم .. قد بلند هستم .. چاق هستم .. با-سن برجسته دارم و غیره باید ذکر بشه.
    4.تمامی کابران عزیزی هم که لطف میکنن و پاسخ میدن خواهش میکنم در نقل قول ها صرفا پاسخ بدن و عکسها رو تکرار نکنن..
    5.عکس پارچه آپلود شده در آپلود سنتر مامی سایت آپلود شده باشه.
    بنابراین تنها کاربرانی مجاز به ایجاد پرسش هستند که پستی با مشخصات فوق داشته باشند..
    استثنائا میشه برای پارچه هایی که تک رنگ و بدون هیچ طرحی هستن عکس نذاشت اما کاربر باید حتما رنگ پارچه ، متراژ و جنس دقیقش رو ذکر کنه.
    مثال:
    2 متر پارچه ریون مشکی ساده دارم با عرض یک متر و نیم ، یک مدل خوب و نیمه رسمی برای مهمونی های خودمونی میخوام.ضمنا نه خیلی چاقم و نه لاغر
    6.پست های فاقد عکس ، یا پست های چه پارچه ای بخرم و بدوزم !! یا هر پست غیر مرتبط ممنوع هست! چون تاپیک رو از موضوع اصلی دور میکنه بنابراین بدون هماهنگی با کاربران عزیز پاک میشه..ا
    7.اگر قراره دوستی رو راهنمایی کنید و بهش مدل پیشنهاد بدین حتما نقل قول کنید تا مشخص باشه مخاطب شما کدوم کاربر هست.
    برای بالانرفتن حجم تاپیک و استفاده راحت تر خودتون لطفا در نقل قول ها عکس ها رو حذف کنید..

ضمنا قوانین انجمن رو مد نظر داشته باشین..
    قوانین انجمن خیاطی
    از توجه همه شما ممنونم ..

ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ در ساعت ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
    mese این نوشته را پسندیده.
    گاهی خدا درب ها را میبندد و پنجره ها رو قفل میکند..
    زیباست بدانی ..شاید طوفانی در راه است!

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Shiva Sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    5189
    پسند کرده
    11971

با این پارچه چی بدوزم خوبه؟

تا حالا شده کسی براتون پارچه کادو بیاره ولی ندونین باهاش چی بدوزین ؟ این تاپیک رو برای تبادل نظر در مورد همین موضوع درست کردم تا به کمک هم بتونیم مناسبترین مدل رو برای یه لباس خوشگل و شیک و مناسب سن و انداممون پیدا کنیم .
    اگه موافقین بزنین قدش!
    لی24, خاله جونی و mese این نوشته را پسندیده.
    زنان قوی,
    دردهای خود را مثل کفش پاشنه بلند میپوشند...
    مهم نیست چقدر اذیت می شوند!
    شما فقط زیبایی آنها را می بینید.

Shiva Sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    5189
    پسند کرده
    11971

Re: با این پارچه چی بدوزم خوبه؟

با اجازه خودم شروع می کنم :

این مدل به نظرتون منسبه؟ این پارچه قرمز رو با چه رنگی ترکیب کنم ؟

یا این مدل بهتره؟

این پارچه هم از لباس مامانم مونده بنظرتون میشه چیزی باهاش دوخت :

مثلا یه همچین لباسی:

خوب میشه به نظرتون؟ با چه رنگ پارچه ای به نظرتون خوبتر میشه ؟
    اون پارچه پولکی قرمز رو با چه رنگی ترکیب کنم خوب میشه؟ راستش اون اندازش خیلی بزرگه . موندم چی کار کنم که زیاد هم هدر نره
    من 22 سالمه و نامزد میباشم...
    galexi s4, mese, banooye mehr و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    زنان قوی,
    دردهای خود را مثل کفش پاشنه بلند میپوشند...
    مهم نیست چقدر اذیت می شوند!
    شما فقط زیبایی آنها را می بینید.

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1377
    پسند شده
    21304
    پسند کرده
    19124

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva Sh
    با اجازه خودم شروع می کنم :

...........................
    شیوا جون اول از همه بگم که من از اون پارچه قرمزت خیلی خوشم اومده به سلامتی استفاده کنی گلم
    به نظر من اگه اون پارچه قرمز رو بارنگ مشکی ترکیب کنی خیلی شکیل بشه در مورد مدل هم من این مدل رو بیشتر پسندیدم

باز نظر بقیه دوستا چی باشه............

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti3
    منم با نظر گیتار جون موافقم خیلی این مدل به پارچه میاد.
    برای اون سبزه هم فکر کنم اگه یه پارچه یشمی رنگ یا ماشی که تیره تر از پارچه خودتون باشه بگیرید خیلی بهش بیاد.هر موقع کخ دوختید عکسشو نشونمون بدید. لوفاااا.ممنون وبوس
    نقل قول نوشته اصلی توسط nedae mahdi
    به نظر منم مدل اولی قشنگتره " پارچه مشکی هم اگه مثل خودش داری مصرفش کن اگر هم پیدا نمیکنی بهتره که از مشکی براق استفاده کنی" انشاالله به سلامتی و خوشی ازش استفاده کنی" خیییلی پارچه هات خوشدل مشدلن
    مرسی دوستای گلم گیتار جان و یاسمین عزیزم . .ممنونم از نظرات فوق العادتون. واقعا مونده بودم چی کار کنم . من یکی از این مدلا رو ایشالله تا 10 12 روز دیگه که خواهر همسرم از مکه بیاد میدم برام بدوزن و حتما عکسشو براتون میذارم . مرسی . راستی پارچه مشکی که میگیرم پولکی باشه؟
    [quote=Shiva Sh]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "گیتار":e4ijwera
    شیوا عزیز هر وقت لباست کامل شد عکسش رو تو همین پست بزار تا ما هم فیض ببریم گلم
    سعی کن پارچه مشکی که میخری پولکی نباشه ولی ساده هم نباشه یه چیزی تو محتوای همین پارچه قرمزه ولی یکم طرحش خلوت تر بهترین کار اینه که موقع خرید این پارچه رو هم ببری در کنار مدلهای متنوعی از پارچه مشکی قرار بدی مناسب ترینشون رو انتخاب کنی
    به سلامتی بپوشی خانمی
    فدات شم گلم . مرسی . چشم حتما . ایشالله همین کار رو می کنم فقط یه چیزی این پارچه خودش پولکیه! مشکی مثلا ساتن باشه خوبه؟[/quote:e4ijwera]

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    شیوا جونم اول از همه مرسی از تاپیک با حالت
    بعد اینکه هم پارچه هات قشنگن هم مدلایی که براشون انتخاب کردی هردو مدل قشنگه و بانظر بچه ها هم برای رنگ و هم مدل موافقم انشالا تو دوخت خوب در بیاد و به شادی تنت کنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina joon
    سلام
    مرسی از تاپیک خوبت
    منم با اون مشکیه موافقم
    البته چون اون مشکیه رگه های نقره ای داشته با ترکیب نقره ای قشنگ شده
    پارچه شما چون طلایی داره به نظرم با طلایی قشنگ میشه
    سلام دوستای گلم . خیلی خیلی ممنونم از همتون به خاطر همه نظرات خوبتون در مورد رنگ طلایی هم واقعا ممنونم . حتما راجع بهش فک می کنم و اما...
    من همین الان پیش خیاط بودم که ایشون خیلی مصرانه معتقد بودن که این لباس از اون مشکیه قشنگتره و ...

این شد که منی که کاملا مطمئن رفته بودم بازم مردد شدم که حالا من چی کار کنم؟ ایشون نظرشون این بود(با توجه به اینکه خیاط خیلی قابلی هستن) این مدل لباس رو بدوزن بدون اون قسمت کمر بعد جداگونه کمر مشکی و یه گل مشکی برای روی شونش درست کنن که بتونم هر وقت خواستم اینا رو اضافه کنم و هر وقت خواستم بردارم .
    لطفا بهم بگین در مقایسه با این مدل اون مشکیه قشنگتره یا این ؟ در ضمن برای دوخت پیرهن 40 تومن خواستن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماناسهیل
    دوست گلم چهل تومن خوبه و ارزشش رو داره باتوجه به اینکه این روزا این مدل پیراهنها خیلی مد شده من حاضری تقریبا این شکلی دیدم 210 تووووووومن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط سالاری
    مدل خودتون قشنگتره البته اینم بد نیست وقتی دستمزد مانتو 30 تومنه برای یه پارچه پولکی 40 تومن خوبه
    [quote=Shiva Sh]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ماناسهیل":e4ijwera
    دوست گلم چهل تومن خوبه و ارزشش رو داره باتوجه به اینکه این روزا این مدل پیراهنها خیلی مد شده من حاضری تقریبا این شکلی دیدم 210 تووووووومن!
    واقعا ؟ بسی خرسند شدیم به نظر خودم هم قیمتی که گفت خیلی خوبه . مرسی که بهم گفتین [/quote:e4ijwera]

نقل قول نوشته اصلی توسط sohay
    اولا ممنون از تاپیک جالبی که راه انداختین
    دوما به نظر من هم این مدل زیباست اما من به شخصه ترجیح میدم دوتا پارچه پولکی رو با هم ترکیب نکنم ویکیش رو ساده انتخاب کنم که جلوه ش بیشتر بشه
    مثلا پارچه قرمز خوشکلی که دارین ومبارکتون باشه رو با پارچه رنگ پر رنگتر یا کم رنگتر ساده
    ببخشید این نظر شخصی بنده بود
    انشا الله که لباس خوبی باهاش بدوزین وتوی شادی استفاده کنین
    خیلی ممنون از نظر خوبتون . چشم روش فک می کنم .
    چیزی که می خواستم بگم این بود که من این تاپیک رو درست کردم که " نظر شخصی " دوستامون رو هم در مورد انتخابمون بدونیم وگرنه این چیزا کاملا سلیقه ای هست و نظرات متفاوت و گاها متضاده . و همین متفاوت بودن نظرات باعث میشه از همه جهات به موضوع پرداخته بشه .
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط خاله ندا
    نظر من در مورد این پاچه قرمز رنگ با پولکهای طلایی اینکه یه پارچه ساتن طلایی باهاش ست کنی!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    شیوا جون تاپیک خوبی راه انداختی
    گلم نظر من اینه مدل خودت خیلی شیکتره و اینم در نظر بگیر معمولا خیاط ها هر لباسی رو که خودشون براشون راحت تر باشه دوختش و یا قبلا اون لباس رو دوختن و مطمئنا از کارشون همیشه اونو پیشنهاد میدن !!!!!
    مدل خودت عالیه و نظر دوستان هم که گفتن در مورد ترکیب رنگیش بازم خیلی عالیه
    راستی شیوا آدرس خیاطت رو بگو چون قیمتش خوبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba713
    اگر اون پارچه قرمزه را داشتم همون مدل قرمزه را می دوختم. آخه من کلا معتقدم وقتی عکس ی مدل را به ی رنگ می ذارن کلی کارشناسی شده که اون مدل بیشتر با کدوم رنگ خودشو نشون می ده . و همیشه اول مدل را انتخاب می کنم بعد پارچه را می خرم . البته این از بی هنری منه ها نه اینکه فکر کنید کار درستیه
    ...

Shiva Sh این نوشته را پسندیده.

والعصر ..........

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    690
    پسند شده
    50208
    پسند کرده
    12472

ویترین مدال ها

دوستان عزیز منم این پارچه رو هدیه گرفتم و در نظر دارم یه همچین پیراهنی بدوزم به نظرتون خوب میشه؟

پارچه ام...

جلوی لباس

این هم پشتش

دوست خوبم پارچت خیلی خوشگله و رنگش هم واقعا فوقالعادست
    منم عکس این لباس مشکی رو تو آرشیوم داشتم.پشتش دقیقا مثل مدل شماست

خیلی مدل خوشگلیه . منم چندتا عکس براتون پیدا کردم . بد نیست ببینین :)

به نظرم اگه هر مدلی که دوست داشتین بدوزین بعد روش شکوفه های کوچیک و متناسب با رنگش وصل کنین مثل عکس بالا خیلی خوشگل میشه .
    این دوتا مدل رو هم همینجوری میذارم دوست داشتین ببینین :

.............

mese و banooye mehr این نوشته را پسندیده.

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

Re: ♥تبادل نظر و ارتباط اعضای تاپیک پله پله تا ملاقات خدا♥

mese این نوشته را پسندیده.
    گاهی خدا درب ها را میبندد و پنجره ها رو قفل میکند..
    زیباست بدانی ..شاید طوفانی در راه است!

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1377
    پسند شده
    21304
    پسند کرده
    19124

نقل قول نوشته اصلی توسط raha285
    شیوایی تاپیک توپیه منم یه راهنمایی میخواستم من یه پارچه گیپورمشکی باطرح مشبک وتقریبا ریزدمامانم ازمکه اورد اولا میخوام بگید باچه رنگ پارچه وچه جنسی مخلوطش کنم یعنی حتما پارچه مصرفیش بایدمشکی باشه دوم اینکه یه مدل شیک ولی تقریبا پوشیده میخوام برای عروسی دخی خواهرشوهرم .............لطفا نظراتتونو ازم دریغ نفرماییدددد
    رها عزیز خوش اومدی .خانمی بهتره یه عکس از پارچه رو بزاری اینطوری دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن اگرهم مدل خاصی مدنظرتون هس که چه بهتر مثل همین کاری که شیوا عزیز کردن
    موفق باشی

دوست گلم کلی برات نوشته بودم که همش پرید . الان دوباره برات می نویسم .
    به نظر من می تونید یه مدل پیرهن که دوست دارید بدین بدوزن و یه کت مناسب با اون هم با گیپور براتون بدوزن بعد بیارین یه تعداد از شاخ و برگهای گیپور رو با هویه جدا کنین و وصل کنین رو پیرهنتون . مثلا پایین دامنتون یا مثل این مدلا:

یا میتونین بالاتنه یا پایین تنه رو با گیپور بدوزین و یه مقدار از شاخ و برگا رو به قسمت دیگه امتداد بدین مثل این مدل(البته این دامنش گیپور نیست و برای نشون دادن منظورم استفاده می کنم ) :

یا می تونین یه قسمتهایی رو از گیپور بدوزین مثل این :

یا شایدم از این مدلا خوشتون بیاد که کلا گیپورن :

نقل قول نوشته اصلی توسط tina_sheytoonak
    بچه ها من عاشق اون لباسه که کلا مشکی گیپوره و کوتاهه شدم.به نظرتون حتما باید بدوزم یا اماده هم هست؟
    من کلا با دوخت خیلی موافق نیستم.چون هیچوقت یه خیاط حرفه ای که اونجوری که دلم می خواد در بیاره لباسو رو پیدا نکردم
    ...

mese و banooye mehr این نوشته را پسندیده.

والعصر ..........

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

کسی میدونه برای کت این لباس چه پارچه ای لازمه چه جنسی ؟
    galexi s4 و mese این نوشته را پسندیده.
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

صفحه 1 از 145 123411 ... آخرینآخرین