نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2288Likes

موضوع: اردورهای مختلف و تزئین انواع اردور

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 251
صفحه 2 از 32 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین

Re: اردورهای مختلف و تزئین انواع اردور

این اردو خوب بود همه پسندیدند..ایندوارم شما هم خوشتون بیاد.
    مرغ در سبد فیلو
    خمیر فیلو مقداری
    مرغ 1 سینه
    فلفل دلمه ای سبز نصف یک عدد
    پیازچه 1ساقه
    نخود فرنگی 4 قاشق غذا خوری
    ذرت اب پز 4 قاشق
    خامه و 2 قاشق مایونز
    سیر 1 حبه
    این مواد برای این پیش غذا کاملا دلخواه و ذائقه ای هست....
    مرغ را نگنیی خرد کنید ..توی تابه ریخته با روغن کم و سیر تفت بدهید..بعد به رتیتن همه موادر اول فلفل سبز و بعد پیاچهر و به تریتب اضافه کنید و نمک و فلفل..اخر سر خامه رو اضافه کنید تا کمی بجوشد دوست داشتید میتونید 1 قاشق چای خوری ارد هم بزنید تا کمی غلیظ بشه..بعد ا خنک شدن مواد مایونز را اضفاه کنی...

خمیر فیلو را اماده خریدم...خمیر را حدود مربع 5 سانت میبرید و توی قالب مافین را با قلمو کمی چرب کرده و توی هر قالب 2 تا خمیر را به صورت برعکس قار میدهید..یعنی اول یک خمیر رو میگذارید توی قالب و بعد کمی حالت میهدی تا توی قالب جا بگیریه و کمی روی خمیر رو با قلمو اب زده و بعد خمیر بعدی رو توش گذاشته اینجوری که گوشه مرع بیافته روی قمست صاف خمیر.
    همه قالبهارو پر کردهو توی حرارت 180 درجه به مدت 20 دقیقه قرار میدهید تا طلایی بشه...بعد که مدت پخت تموم شد...خنک شد سبد ها رو از مواد پر کرده و روش رو تزنین میکنیم
    این مواد کامل دل خواه هست میشه از سالا الویه یا مایع ماکارونی همراه قارچ و فلف دلمه ای استفاده کرده یا انواع سالاد هایی که توش کالباس داره
    جای خمیر فیلو میشه از انواع خمیرهایی که برای سمبوسه استفاده میکنید استفاده کنید
    ................................
    خمیر فیلو
    مواد لازم.
    آرد سفید 120 تا 150 گرم
    نمک و فلفل به دلخواه
    زرده تخم مرغ 2 عدد
    شیر 3 قاشق غذاخوری و یا ماست 2 قاشق غذا خوری سرپر
    روغن مایع 3 قاشق غذا خوری
    ارده را همراه نمک و فلفل الک کنید .زرده های تخم مرغ را خوب بزنید و شیر را ماست و روغن مایع رو بهش اضافه کنید سپس مخلوط را کاملا بزنید تا لطیف بشه
    بعد ارد الک شده رو کم کم اضافه کرده و ابتدا با همزن و در انتها مواد را با دست هم بزنید .در انتها باید خمیر نرم و کشدار باشدخمی ررا نیم ساعت در داخل کیسه فریزر استراحت دهیدو سپس استفاده کنید...
    بعد از استراحت خمیر،ان را روی سطح ارد پاشی شده به ضخامه 1 میل باز کنید ،طوری که انشگتان از زیر خمیر کاملا نمایان باشد..سپس خمیر را به دلخواه فرم بدهید
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

2. بانک بند ناف

کاناپه با خمیر اسفنجی شور

آدریانا20 و باران67 این نوشته را پسندیده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

بهار گل عزیز ، خمیر فیلو رو از کدوم فروشگاه می تونم تهیه کنم ؟ با همین اسم فیلو ؟

بهار گل نوشته

لیل 54 جان ..من از اینجا از فروشگاه ترکها گرفتم به اسم خمیر یوفکا..اگر ایران هستی ..اون رو نمیدونم

من اين نان پنير را خيلي دوست دارم و امشب جاي شام خورديم.
    اين ميتونه به عنوان يك پيش غذاي گرم يا سرد باشه يا عصرونه و يا صبحانه و يا مثل من بع عنوان غذا سرو بشه
    موادش سس ريحان/پنير مازارلا/گوجه فرنگي و نان جاپاتا / نمك و فلفل هست
    من سس ريحان را بيشتر اماده ميخرم.كه شامل ريحان يك بسته كوچه و 2 قاشق مغر كاج و 1 حبه سير و نمك و چند قاشق روغن زيتون كه همه مواد را ميكس ميك نيم و تبديل به سس ميشه اين را با انواع نودل يا ماكاروني هم ميشه خورد
    نان هم نان ايتاليايي هاست كه به صورت باگت هست اين نان با روغن زيتون درست ميشه و يك نوع داره كه تكه هاي زيتون سياه توش هست كه من ساده اش را استفاده ميكنم.نان را ميتونيد از باگت هم استفاده كنيد
    نان را برش هايي 2سانت داده و توي فر با حرارت بالا براي چند دقيقه ميگذاريد تا كمي برشته بشه اما نه زياد
    بعد از سس با چاقو روي نان بزنيد (مثل خامه بكشيد )بعد حلقه هاي پنيرو روي پنير حلقه هاي گوجه و بعد كمي فلفل و نمك بزنيد و توي فر بگذاريد تا كمي پنيرش اب بشه اما خيلي اگر اب بشه توي فر ميريزه بهتره توي فر كاغذ بندازيد. نه اينقدر اب بشه كه چيزي روي نان نمونه نه اينكه پنير سفت باشه هنوز .من 8 دقيقه گذاشتم باز بستگي به فر داره.ضرر نداره امتحان كنيد

باران67, زینب سادات۲ و Miss Razieh این نوشته را پسندیده.

ميتونيد اين مواد را به عنوان سالاد هم درست كنيد
    اينطور كه پنير و گوجه را نگيني درشت تر خورد كنيد .توي كاسه اي بريزد و اين كمي سس را با روغن زيتون روي مواد گوجه و پنير بريزد و كنار انواع غذاهايي كبابي يا استيك يا روي نان داغ باگت بگذاريد و ميل كنيد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

اینم کلاب من با تشکر از بهارگل جون و نجما جون

آدریانا20 این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#dbeef3][HIGHLIGHT=#ccc1d9][HIGHLIGHT=#b8cce4]عشق کوچه باغیست که از خواب خدا سبزتر است و در ان عشق به اندازه پرهای صداقت آبیست [/HIGHLIGHT] [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

Re: تزئینات غذایی و دورچین ها

پیتزا هوموس (حمس)

نان پیتزای پخته شده،حمس،خیار ،پنیر فتا، جعفری خرد شده و پیاز

آدریانا20, زینب سادات۲ و samaneohz این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

بهار گل جونم این پنیر مازارلا چجور پنیریه؟ مزش مثل پنیر معمولیه ؟ آخه من کرمانم میخوام بدونم گیرم میاد بخرمش؟
    ممنون میشم برام توضیح بدی درموردش گلم

بهار گل نوشته

yasbahary جان به نظر من شبیه سر شیر هست..اما کم نمک...کمی هم مثل پلاستیک....بستگی به ذائقه داره که ببینی دوست داری یا نه..

خانمی نوشته

یاسی جان پنیز موتزارلا همون پنیر پیتزای خودمونه .

صفحه 2 از 32 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین