نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree16Likes

موضوع: بازی و سرگرمی جشن های کودکان

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 12
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

بازی و سرگرمی جشن های کودکان

سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

Re: بازی و سرگرمی جشن های کودکان

نقل قول نوشته اصلی توسط najma

به جون خودم و هشت تا بچم همین دیروز تو فکر این بودم که جای این تاپیک خالیه.ولی بلد نبودم که میتونم خودم تاپیک بزنم یانه و درکل اگه پیشنهادی داشته باشم باید به کی بگم.الان که اینجارودیدم شوکه شدم و گفتم کاش چیز بزرگتری ازخدامیخواستم...
    من خودم خرداد تولد دخترمه و دوست دارم ایده های جدید ببینم واسه سرگرم کردن وشادکردن بچه ها....ببخشید بابت اسپم .نمیگفتم دق میکردم.
    نیا باران
    زمین جای قشنگی نیست
    من ازاهل زمینم
    خوب میدانم که گل درعقدزنبوراست
    ولی سودای بلبل داردوپروانه راهم دوست میدارد

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    3864
    پسند کرده
    2798

نجما جونی عاشگتم.مطمئنم مثل همیشه یه ایده ناب رو می کنی
    من برای تولد بچه هام تو فکر دوخت کیسه و مسابقه با اون بودم. همین طور اون بازی که قاشق رو با دهان نگه میدارن و یه توپ رو حمل می کنن.خیلی قدیمی بود نه؟
    باقالی پلو با
    مرغ

حسرت الملوک این نوشته را پسندیده.

یک جشن خوب علاوه بر شام عالی و تزیینات مناسب باید جشن شادی باشه وبه مهمونها خوش بگذره....
    بازیها و سرگرمیها می تونه برای بچه ها و حتی بزرگترها شادی بخش و سرگرم کننده باشه....من همیشه تو جشن تولدهایی که برای دخترم می گرفتم برنامه هایی برای بازی بچه ها در نظر می گرفتم ....البته گاهی بخاطر پذیرایی از بزرگترهایی که توی مجلس بودن این کار خیلی سخت می شد ولی همیشه خواهرهام تو مراقبت از بچه ها و برگزاری کمکم می کردن....از سن چهار و پنج سالگی میشه برای بچه ها بازیهایی توی جشن برگزار کرد ولی تا قبل از اون خیلی متوجه نمی شن و همکاری نمی کنن....صندلی بازی ، بازی با کلاه( با همون روش صندلی بازی) بازیهای متداولی هستن.....پرتاب حلقه و بولینگ (با بطریهای خالی شیر که بنا بر تم تولد رنگ شدن و یه توپ پلاستیک )، درست کردن حباب صابون( به شرطی که قسمتی که بچه ها بازی می کنن فرش نداشته باشه و نگران کثیف شدن نباشین!) هم برای توی جشن مناسب هستن.اینها رو با قیمت مناسب می شه خرید یا توی خونه خودمون درست کنیم. stop dance هم که باهاش اشنایی دارین و یکی از بازیهای ثابت جشنهای تولده.....

یکی از بازیهایی که من با توجه به تم تولد چند سال پشت سر هم درست می کردم و بچه ها رو خیلی سرگرم می کرد و می خندوند، یه تصویر بود که باید قسمتی از تصویر رو بچه ها با چشم بسته جای اصلیش می چسبوندن.
    مثلا این عینک کیتی با مقوا بود که پشتش رو دو برچسب زده بودم....چشم بچه ها رو می بستیم و می چرخوندیمشون که جهت رو تشخیص ندن .....بعد اونها عینک رو روی صورت کیتی می چسبوندن.....میشه با وایت برد و آهنربا هم همین بازی رو انجام داد.

یکی دیگه از اسباب سرگرمی که امسال درست کردم این سبیلها و لبها بود که با مقوا و سیخهای چوبی درست کرده بودم....بچه ها با اینها ژست و عکس می گرفتن....البته غیر از عکس ، کلی هم برای هم شکلک درآوردن و خندیدن.....این برای بچه های بزرگتر جالبتره چون اون رو جای مناسب روی صورتشون قرار می دن.....یادمه سامره جون با آبنبات چوبی اینها رو درست کرده بود .

من هر سال بازیهای مختلفی با توجه به جمع مهمونهای جشن تولد و سن بچه ها برگزار می کردم .....الان بعضیهاش یادم نیست.....یادم اومد به این تاپیک اضافه می کنم.....

نجما جون می یاد و عکسهایی بیشتری از این ایده ها می گذاره که بیشتر بتونین ایده بگیرین...
    حسرت الملوک, مرضیه(مامان النا) و نایاب 90 این نوشته را پسندیده.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

یکی دیگه از کارهای جالبی که میشه انجام داد درست کردن این عروسکهای شکلاتیه....اینها رو با کاغذ درست می کنن و توش رو شکلات می ریزن....بچه ها با چوب یا قاشق بهش ضربه می زنن تا پاره بشه و شکلاتها بیرون بریزه.....این سرگرمی برای بچه های کوچکتر مناسبه:

حسرت الملوک این نوشته را پسندیده.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    71
    پسند کرده
    0

من یکبار توی تولد مریم یه کار جالبی که انجام دادم (به نظر خودم البته!) اومدم پاستیل و شکلات را جداگانه به نخ کشیدم و به دیوار وصل کردم یه جورایی تزئینات اتاق جالبتر شده بود و بعد به بچه ها گفتم برید برا خودتون شکلات و پاستیل بچینید بچه ها از این کار واقعا لذت بردن و براشون جالب بود!
    حسرت الملوک, salahi و elhamss58 این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]روزهاست که یادت از سقف خانه ام میچکد، اگر باران بند بیاید از این خانه میروم![/HIGHLIGHT]

مامان آریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    272
    پسند کرده
    20

ویترین مدال ها

بازیهایی که تابه حال تو جشن تولد انجام دادم
    1- بازی گرگم وگله میبرم( بچه ها خیلی دوست داشتن حسابی انرژی صرف کردن وخندیدن)
    2-بازی چسبوندن یه قطعه از تصویر با چشم بسته( مثلا" ساعت بن تن که پسرا بهش علاقه دارن به مچ بن تن با چشم بسته وصل میکردن)
    3-قطار بازی
    4- کلاه بازی( با قطع کردن موزیک کلاه روی سر هر بچه ایی موند از دایره میره بیرون البته با دادن یه ستاره که ناراحت نشه)
    5- بازی با بادکنک های سوتی
    6 مسابقه لی لی
    *samir* و مرضیه(مامان النا) این نوشته را پسندیده.

هر یک از ما فرشته هایی هستیم که فقط یک بال داریم.فقط هنگامی قادر به پروازیم که به یکدیگر بپیوندیم..

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    61

شکلک هایی که برای سرگرم کردن بچه ها در تولد پرستو درست کرده بودم.
    salahi, نایاب 90 و negar_sirish این نوشته را پسندیده.
    بـیا بـبار و مرا خیس عطر بــاران کن
    بدون یــاد تــو قـلبم کویر خواهد شـد ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین