نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3498Likes

موضوع: عکس زیور آلات خودمون !

نمایش نتایج: از 321 به 328 از 643
صفحه 41 از 81 نخستنخست ... 313839404142434451 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    MaHrOoOo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3110
    پسند کرده
    4402

Exclamation Re: عکس زیور آلات خودمون !

من هم طلای زرد زیاد دوست ندارم ... مگه اینکه چی بشه... ولی مامانم میگه چون دخترخونه هستی باید طلای زرد داشته باشی که بفهمن طلاست حالا همه ی عالم و آدم میدونن من به بدل حساسیت دارم و فقط طلا میتونم استفاده کنم

این النگوهای یادگاری مامانم از تولد برادرم و مناسبت های دهه ی 50ه...که چون از دستش کوچیک شده 4 تاش رو به من داد و 4 تاش رو به خواهرم...4تاش هم خیلی خراب شده بود فروخت

این النگوی بچگیم که الان فقط توی سه تاانگشتم میره

دو تا کعبه ها هدیه ی تولد 15 سالگی از طرف عموهام...یک تولدت مبارک هم اون یکی عموم داد که مامانم ازم برداشت و کادو برد برای یک نوزاد...M رو مامان و بابابزرگ پدریم برای تولد 15 سالگیم آوردن...کره هم نمیدونم چرا توی عکسه... مال خواهرمه

این دستبند رو هم مامان بزرگم برای مامانم خرید(وقتی مامان بابام از مکه برگشتن)...منتهی چون خیلی سبک بود به من ارث رسید

این دو تا انگشتر هم از دست مامانم کوچیک شدن و بهم ارث رسید

این گوشواره ها هم از یک سرویس بود که مامانم گردنبند و دستبندش رو فروخت...این موند برای من فقط هم همین مدل گوشواره میتونم گوشم کنم...یعنی باید حلقه ای باشه...سوزنی و کلیپسی و این جور چیزها گوشم رو خون میندازه

این گردنبند رو هم برای یکی از تولدهام مامان بابام بهم کادو دادن...البته خودم سر خریدش نبودم

این رو هم اسفند 91 با سکه هایی که جمع کرده بودم خریدم...البته مامانم هم یک نیم سکه داد...(به خواهرم هم سر عقد نیم سکه داد) میخواستم یک نیم ست سفید بردارم مامانم گفت این سرویسه بهتره... آخه قصد داشتم بگذارم کنار برای هدیه ی سر عقد یا پاتختی خودم از طرف مامان بابا
    Elsanaa این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    MaHrOoOo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3110
    پسند کرده
    4402

این هم بدل هام که چون دیگه به هیچ وجه نمیتونم استفاده کنم دادم به خواهرم و عکسشون رو با بدل های خواهرم میگذارم... قبلا اگه جنس خوبی بودن یا لاک میزدم میتونستم استفاده کنم ولی الان دیگه هیچ جوری نمیشه یک جا نوشته بود وقتی به مقدار کم حساسیت وجود داره دیگه نباید استفاده کرد چون بدتر میشه...فکر کنم من به مرحله ی بدتر رسیدم

این انگشتر رو خیلی خیلی دوستش دارم... ماشالاش باشه نه سیاه شده نه نگین هاش افتاده... یک مدت مثل حلقه استفاده میکردم

این رو هم خیلی خیلی دوستش دارم...با اینکه زرد رنگه... اگه سفید بود انقدر دوستش نداشتم... توی دست خیلی واقعی میزنه...چندین نفر دستم که دیدند با اطمینان فکر کردند طلاست... حتی یکی چون میدونست مجردم پرسید نگینهاش اتمیه؟منم در کمال بدجنسی گفتم آره(لو ندادم طلا نیست)... به موقع خریدش ، گرون خریدمش...این هم ماشالا نه سیاه شده نه نگینهاش افتاده

این انگشتر رو به نسبت دو تای قبلی کمتر دوست دارم... ولی باز هم دوستش دارم... این هم نه سیاه شده نه نگین هاش افتاده

این در ردیف چهارم علاقه ام هستش... توی دوران دبیرستان خریدمش... دوست پسر همکلاسیم براش خریده بود من هم خوشم اومد رفتم مثلش رو خریدم... این هم سالمه و چیزیش نشده

این هم یک مدتی حلقه ی دانشگاهم بود نگین هاش نیفتاد ولی کدر شد

بعدش که حساسیتم زیاد شد این استیل رو خریدم برای حلقه یکی از نگین هاش هم افتاد آخه انگشتر طلاهام برای انگشت وسطم میشه... برای انگشتم حلقه ام گشادن

این هم در ردیف پنجم علاقمندی من بود...سیاه شده و یک تیکه اش هم لباسهام رو نخ کش میکرد

این گوشواره و پلاک رو برای خواهرم از مشهد خریدم.. یکی از نگین هاش افتاده

این هم یک گوشواره و پلاک دیگه که براش انتخاب کردم...سالم مونده

این انگشتر رو عید سال 90 برای خواهرم خریدم...دستش نمیکنه ولی من دوست داشتم دستش کنه

این هم برای بهتر دیده شدن رنگش

این گوشواره ها رو خواهرم تنهایی خریده چون کلیپسیه و زیادی به گوشش فشار میاره بیشتر برای تزیین روسریش استفاده میکنه

این انگشتر رو هم خواهرم خودش خریده...با اینکه شاید دو بار استفاده کرده باشه ولی نگین هاش افتاده

MaHrOoOo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3110
    پسند کرده
    4402

این ها هم دیگه خیلی بدل هستن

ساعت دوران دبیرستانم اون دوران زده بود به سرم عشق متالیکا و مارلین منسون و این جور خواننده ها بودم برای همین هر چیزی که شبیه وسایلشون بود میخریدم نمیدونم به خودم بخندم یا شرمسار باشم

این هم انگشتر همون دوران

این ساعت کادوی تولدم سال 86 فکر کنم از طرف دایی کوچیکم و خانمش

این ساعت کادو سال نو 89 از طرف خواهرم

این کادوی تولدم فکر کنم سال 81 از طرف دوست دبیرستانم میدونست عشق مشکی ام(به همون دلیل ساعتم)

این کادوی تولدم فکر کنم سال 90 از طرف دوستم که به خاطر حساسیت بی استفاده مونده

این کادوی تولدم سال 91 از طرف دختردایی 8 ساله ام

این گردنبند مثلا مروارید

این ها هم دو تا رشته مروارید هستند که دور دستم تابیده میشن به عنوان دستبند ولی دوستشون دارم

این هم گوشواره

این دستبندهای دوران دبیرستان

این دستبند هم از طرحش که قدیمی بود خوشم اومد ولی هیچ وقت دستم نکردم همون موقع که حساسیتم کمتر بود هم نشد دستم کنم...به محض بستن قفلش دستم سرخ میشد و دونه میزد

این ساعت هم از پسرعمه ام دزدیدم یک سوتی هم در مورد این ساعت پیش اومد این لینک سوتی
    http://mamisite.com/forum/open-discu....html#p1738704

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    296
    پسند کرده
    175

Re: عکس زیور آلات خودمون !

دوستای خوش سلیقه میخوام دستبندبخرم مدلای دستبند وقیمت تقریبی درصورت امکان بذاریداگه کسی دستبندساختنی داره عکسشو بذاره اخه توش موندم بخرم یاسفارش ساخت بدم

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

نجمه جان اگه جای واقعا مطمئنی سراغ داری ببر برات بسازن ..چون الان کم پیدا میشه کسی که دقیقا مثل طرح دلخواهت رو در بیارن ..نمی دونم سرویس سفیده من تو صفحه پیش رو دیدی یا نه ..یکی از اتصالای گردنبندش شکست و دادم برام تعمیر کنن و به اصطلاح جوشش بن ..اینقدر بد کار کرده بود که همسرم کلی با طرف بحث کرد که چرا اینجوری جوش زدی .. با زرد جوش زده بود و آبکاری سفید نکرده بود ..به یوسف گفته بود آقا این پشت گردنه پیدا نیست ... یوسف همین جوری ازش بدش میومد این تعمیر هم شد قوز بالا قوز تا می بینه غر میزنه که خراب شد و...

برا این میگم اگه جایی سراغ نداری با این گرونی طلا ریسک نکن برو آماده بخر ...

قیمت هم بستگی به این داره که ساده می خای یا نگین دار ؟؟ نگین برلیان یا اتمی؟؟؟ ولی فکر کنم یه دستبند متوسط الان حدود چهار تومن باشه ...

اگه تهرانی و قیمت برات مهم نیست یه سر برو کریمخان
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

با سلام خدمت همه دوستان گل
    با اجازه منم عکش تعدادی از زیور آلاتمو میزارم البته باید بگم من کلا به بدلیجات حساسیت دارم و طلا سفید هم دوست ندارم فقط عاشق طلام اونم از نوع زردش

چند تا از طلا جات من که دم دست بیشتر استفاده می کنم :

النگوی پهن خوشگلم که عاشقشم

...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

دستبند خوشگلم که برای سالگرد ازدواجمون سال قبل همسرم برام هدیه گرفت و خیلی دوستش دارم

گردنبند عقیقم که سنگشو از مشهد آوردم و دادم اینجا برام ساختن

...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642