نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree12Likes

موضوع: دستگاه های تصفیه هوا و آب

نمایش نتایج: از 17 به 23 از 23
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    دستگاه ها همگی تقریبا یکار رو انجام میدن و همگی برای زندگی ماشی الان مناسب هستند

elina lotfipuor آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    795
    پسند کرده
    975
    چه انجمن خوبی ما از این تصفبه آبها تو خونمون داریم 10 تا ***** داره که بعد تحقیقات بسیار زیاد پدرم یابیدیم اونقدر خوبه که کادو هم بردیم واقعا طعم آب خیلی فرق میکنی سبکتره باورتون نمیشه حتی پوستم هم فرق کرده البته اینم بگم پدرم سنگ کلیه دارن از وقتی از این آب حتی داخل سوپ و آش ها استفاده میکنم واقعا نفخ هم نمی شم یکی هم این که یه محفظه سرامیکی داره روزی که مصرف زیاد میشه کاملا زرد زرد میشه که باید شست واقعا وقتی میشوریم میبینیم ما واقعا چند سال چی می نوشیدیم من همش نفخ میشدم توصیه میکنم

نام: index.jpg نمایش: 618 اندازه: 7.7 کیلو بایت
    ویرایش توسط elina lotfipuor : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵ در ساعت ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
    کوئین و *Queen* این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

تصفیه آب

من چند سالی دستگاه تصفیه آب داشتم حتی چند دستگاه تصفیه آب خانگی هم خرید کردم به اما به تازگی از آب معدنی استفاده میکنم. البته یخچال همچنان ***** 2 تا داره. اما مطالب خوندم که میگفت املاح موجود در آب که مفید هستند از بین میره. البته سیستم های تصفیه آب صنعتی و تصفیه آب آشامیدنی بزرگ این شرایط رو حفظ میکنند و در مواردی بعد از تصفیه آب املاح استاندارد رو اضافه میکنند. در نهایت به نظر من آب معدنی بهتر هست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0
    دستگاه تصفیه آب و روش صحیح انتخاب و خرید دستگاه تصفیه خوب
    انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب و با کیفیت که مطابق با نیاز شما باشد ، آسان نیست. ده ها مارک و برند متفاوت دستگاه تصفیه آب در بازار وجود دارد و تصمیم گیری در مورد اینکه کدام دستگاه تصفیه آب خوب یا بهتر است ، خیلی مشکل است. از طرفی این انتخاب به نیاز شما نیز بستگی دارد.
    • اینکه آب را برای چه منظوری تصفیه می کنید؟
    • آیا آب منطقه شما مشکل نیترات و سایر سموم محلول در آب را دارد یا اینکه فقط رنگ و طعم نامطبوعی دارد؟
    • شاید هم فقط قصد دارید کلر را حذف کنید؟

دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا در محل مصرف آب شرب مانند آشپزخانه ، آبدارخانه ، آبخوری و ورودی انواع آبسردکن ها و یخچال ها نصب شده و توسط شیری مجزا مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تصفیه آب خانگی دارای انواع مختلفی از لحاظ سیستم تصفیه می باشند که هر کدام از آن ها دقتی متفاوت دارند. بدین ترتیب هر مصرف کننده می تواند با توجه به کیفیت آب در دسترس خود مدل دستگاه خود را انتخاب کند. تفاوت عمده این مدل هادستگاه های تصفیه آب در سیستم تصفیه، دقت، تعداد و نوع فیلترها، محل نصب و امکانات دستگاه می باشد.
    پیش از اقدام جهت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در زمینه موارد ذیل تحقیق انجام گردد:
    • منبع تأمین آب را مشخص نمایید.
    • فرآیندهای تصفیه ای که در این زمان بر روی آب مصرفی انجام می شود.
    • کیفیت و کمیت آلودگی های موجود در آب مصرفی را مشخص نمایید.
    • کمیت و نوع آب مصرفی.

در زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیز به موارد ذیل توجه فرمایید:
    • نوع سیستم تصفیه مورد نیاز با توجه با کیفیت و کمیت آب مصرفی.
    • گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب.
    • تأمین قطعات و ***** های یدک دستگاه های تصفیه آب.
    • تجهیزات محافظتی سیستم برقی دستگاه تصفیه آب.

*Queen* آواتار ها
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1437
    پسند کرده
    4562
    نقل قول نوشته اصلی توسط elina lotfipuor نمایش پست ها
    چه انجمن خوبی ما از این تصفبه آبها تو خونمون داریم 10 تا ***** داره که بعد تحقیقات بسیار زیاد پدرم یابیدیم اونقدر خوبه که کادو هم بردیم واقعا طعم آب خیلی فرق میکنی سبکتره باورتون نمیشه حتی پوستم هم فرق کرده البته اینم بگم پدرم سنگ کلیه دارن از وقتی از این آب حتی داخل سوپ و آش ها استفاده میکنم واقعا نفخ هم نمی شم یکی هم این که یه محفظه سرامیکی داره روزی که مصرف زیاد میشه کاملا زرد زرد میشه که باید شست واقعا وقتی میشوریم میبینیم ما واقعا چند سال چی می نوشیدیم من همش نفخ میشدم توصیه میکنم

نام: index.jpg نمایش: 618 اندازه: 7.7 کیلو بایت
    عزیزم اینا قیمتش چقده ؟ مدلش و مارکش ؟

در دلم سرکوب کردی انقلابی تازه را

آنچه با من کرده ای تو، شاه با ایران نکرد....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام
    جدیدا بعضی از کارخونه ها شیر های دو منظئره تولید میکنن
    تو این شیر ها دو تا اهرم وجود داره یکی برای آب معمولی یکی هم به دستگاه تصفیه
    برند قهرمان ،شایان و راسان این شیرها رو میتونین از سایت
    شیرآلات قهرمان
    بخرید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

درباره ***** هوا بیشتر بدانیم

***** هوای خودرو جزاجناس مورد استفاده قرار گیرنده به شمار می آید که درفراینده مدت مشخص که کارخانه ساخت خودروتعیین کرده باید عوض گردد. در این نوشته به وظیفه ها ،چگونگی ساخت ،تاثیرفیلتر هوا در مصرف سوخت،سالم ماندن موتور خودرو و اندازه کار مفید خواهیم پرداخت..
    وظیفه ***** هوا چیست و چه کاری انجام میدهد
    وظیفه ی ***** هوا اکسیژن ورودی را پاکسازی و پالایش می کند موتوراتومبیل مثل جسم انسان است برای ادامه فعالیت خود به ***** هوا احتیاج دارد اما این هوا حتما پیش از ورود به روند فعالیت پیشرانه و مخلوط شدن با سوخت پاکسازی شود برای همین بر روی سطح در قرار می گیرند تا ذره های الاینده را به خود بگیرد و اکسیژن لازم برای راه هوای عبوری برای ورود به پیشرانه صافی برای موتور اتومبیل برای کارکرد مفید استفاده می شود.

ساختار ***** هوا
    ***** هوای اتومبیل به طور معمول از دو قسمت اصلی تشکیل می شود
    کاغذ ***** توانایی این را دارد که ذرات به اندازه20 میکرون را از هوا به موتوراتومبیل جدا کند.

لایه لاستیکی که به را هم روی خود جا داده است PU .
    مشخصات ظاهری
    ***** های هوای اتومبیل ها به طورمعمول از شکلی مستطیل ،مربع و دایره ای مصرف می کنند شکل ***** بر کار ان تاثیر ندارد وکمپانی های ساخت ***** هوا بر اساس موتور اتومبیل طرح شده وشیوه جایگزاری آن به داخل محفظه پیشرانه ***** هواخودرو رامطرح می کند همچنین صافی های هوای اسپرت که به شکل استوانه ای هستند تا اکسیژن مورد لازم پیشرانه را با مقدار زیاد تری به موتور اتومبیل وارد کند.علت این که این گونه ***** می تواند مقدار زیاد تری از هوا را به پیشرانه وارد کند این است که کاغذ فیلترهمه ی سطوح مقطع آن رامی پوشاند و همین کار سبب می شود فیلتراسیون مقدار زیاد از اکسیژن می گردد .

نقش ***** هوا در میزان مصرف سوخت
    پیشرانه اتومبیل برای شروع فعالیت خود به اکسیژن و سوخت احتیاج دارد. نسبت دو به یک اکسیژن به سوخت هست ،بدین منظور دو واحد اکسیژن و یک واحد بنزینمورد نیاز است . ***** هوایی را متصور شوید که بیشتر از اندازه خود کار کرده همه ی منافذ ان گرفته شده و اکسیژن کمی به پیشرانه وارد می شود،در این وضعیت نسبت گفته شده به رعایت نمی شود و پیشرانه برای ادامه فعالیت خود سوخت زیاد تری مصرف می کند. سپس سرانجام اگر ***** هوا را به زمان مناسب عوض نکنیم مصرف سوخت را در خودرو ی خود افزایش می دهیم .
    نقش ***** هوا در سلامت پیشرانه
    صافی هوا تاثیربسیار زیادی را در سالم ماندن موتور اتومبیل دارد . یکی ازخصوصیات ***** هوای استاندارد باید همه ی ذره های الاینده در هوا وارد شده به پیشرانه تامقدار 30 میکرون رامی گیرد تا موتوراتومبیل در طولانی زمان کارکرد مفید خود را ازبین نرود. اگر از ***** هوای خودرو غیر استاندارد یا ***** هوای خراب برای ان هایی که دچار شکاف اتفاق افتاده یا گرفتگی ورود این ذرات الاینده به داخل موتور خودرو ایجاد شود و خرابی های خطرناک را به همراهداشته باشد . از جمله این اسیب ها را می توان به موارد زیر متذکر شد:
    وجود خراشیدگی بر روی دیواره سیلندر
    گرفتگی و ازعدم کارکرد انژکتورها
    سنسور هوای ورودی به موتورازبین برود
    الوده شدن سریع و به وجود امدن اختلال در دریچه گاز
    میزان کارکرد ***** هوا

این موارد به منطقه جغرافیایی و مسیر رانندگی بستگی دارد. به این منظوراگر درمنطقه ای رانندگی می کنید که آلودگی زیادی دارد مانند شهرهای بزرگ که دوده بسیار زیاد است یا شهر های جنوب کشور که تحت ریزگرد و خاک و موثرهستند،یا در جاده های غیر اسفالت رانندگی می کنید باید خیلی قبل تر از موقع باید عوض گردد. در حالت استاندارد هر 5000 کیلومتر بایدعوض گردد. که ***** هوا عوض کنید خیر البته می توانید بادیدن ***** هوا لازم بدانید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123