نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 244
صفحه 6 از 31 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین

Re: یه سوزن به خودمون ...

من الان که در حال چرخیدن توی سایت بودم به قسمت گلهای آپارتمانی سری زدم برام جالب بود تا حالا نرفته بودم(یادم نمیاد )اونجا برام جالب بود که یک بانوی محترم با کاربری روشنک جون پاسخگوی سوالات دوستان هستند،دقت کردم با اینکه جواب اکثریت خانمها رو داده بودند وخوب این لازمه اش تایپ کردن هست اما متاسفانه باز هم بعضی از دوستان از یک تشکر مضایقه کرده بودن..

خوب که یاد بگیریم هر آنچه برای خود میپسندیم ،برای دیگران هم بپسندیم
    لطفا مطالعه کنید:
    http://mamisite.com/forum/t4234.html

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

خانوم گلها دقت کردین یه کاربر عزیز هست که هر جا رفته از هر تاپیکی بازدید کرده یه نقطه گذاشته و رفته واقعا مشتاقم بدونم هدف چی بوده.الان اسمشو یادم نیست ولی صمیمانه تقاضا میکنم پست تکراری و بی ربط گذاشته نشه و ایضا موقع نقل قول لطفا لطفا لطفا عکسا رو پاک کنید.ما گناه داریم چرا آخه باید یه عکسو ده بار ببینیم به اسم صفحه جدید.
    باتشکر از ناظر کیفی عزیز که بارها اینارو تذکر دادن منم گفتم بگم بلکه جیگرم خنک بشه.

@زهرا@ آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1236
    پسند کرده
    2005

نقل قول نوشته اصلی توسط romina joon
    خانوم گلها دقت کردین یه کاربر عزیز هست که هر جا رفته از هر تاپیکی بازدید کرده یه نقطه گذاشته و رفته واقعا مشتاقم بدونم هدف چی بوده.الان اسمشو یادم نیست ولی صمیمانه تقاضا میکنم پست تکراری و بی ربط گذاشته نشه و ایضا موقع نقل قول لطفا لطفا لطفا عکسا رو پاک کنید.ما گناه داریم چرا آخه باید یه عکسو ده بار ببینیم به اسم صفحه جدید.
    باتشکر از ناظر کیفی عزیز که بارها اینارو تذکر دادن منم گفتم بگم بلکه جیگرم خنک بشه.
    اتفاقا منم مشتاقم بدونم دلیلش چیه فک کنم منظور جفتمون یکی باشه من اون کاربرو میشناسم ولی خوووب الان اسمشو نمیگم ولی برای منم جالبه که تو خیلی از تاپیک ها پستهایی میزاره که یا یه قلب یا یه نقطه خلاصه اینکه کمتر دیدم که چیزی نوشته باشه
    نفسم پسرم فردادم هر روز عاشقترت میشم.خدایا شکرت

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط romina joon
    من از اون كاربره خصوصي پرسيدم كه چرا اينكار را ميكني.گفام شايد ناوارده و بلد نيست پست بگذاره يا پاك كنه!

در كمال خونسردي و حق به جانبي فرمودند چون چند وقتيه كه سايت نيومده بودم .ايميلهاي مامي سايت برام ميرفت تو قسمت اسپم ها.من هم براي اينكه فعال بشه برام اومدم و تو هر تاپيكي يه نقطه گذاشتم تا تو اسپم ها نرم!!!!!!!!!!
    شما نگران نباش!!!!!!!!!!
    يعني خودخواهي درحد تيم ملي!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    2970
    پسند کرده
    6618

من نمیفهم یعنی چی ؟ پست میزارین یه کار هنری درست کردین یا یه غذایی کیکی درست کردین عکس میزارین ولی یه توضیح نمیدین دربارش بعد هی دوستان بیان سوال کنن اینوچجوری درست کردی حالا خوبه تو این سایت چند وقتیه عضوی طفلک مدیرا اینهمه دارن میگن بابا یه توضیحی بدین درباره کارتون
    توضیح نمیدی که چی بشه؟ میخوای بگی خیلی هنرمندی خیلی کارت تکه
    حالا جالبتر اینکه بعضیا میگن این عکس فلان کارم یا فلان غذام اگر دوست داشتین بگین دستورشوبزارم خوب اگه دستورشوبزاری چی میشه حتما باید بیان نازتوبکشن ..... باباااااا هنرمند دددد
    واقعا چی میشه گفت به این اشخاص ...

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

دقیقا مطلبی رو که مهشید جون نوشته رو عینش رو منم تو صفحه ی سوالات کاربران درباره ی رنگ مو دیدم. منم تا حالا وارد این تایپک نشده بودم. وقتی وارد شدم دهنم باز موند. که باران 7 عزیز با چه حوصله ایی و دقیق جواب سوال همه رو داده بود !!! ولی بعضی ها متاسفانه به خودشون زحمت نداده بودن دکمه ی تشکر رو برنن !!!!!!!!! یعنی من که سوالی نداشتم. ولی اگه داشتمم روم نمی شد سوال کنم. واقعا کار سختیه !!! جواب همه رو دقیق بدی !!! ولی بعضی ها چند بار هی سوال و سوال و سوال !!! ای بابا . انصافم خوب چیزیه ! کی میاد بدون هیچ چشمداشتی اینطوری مو به مو جواب بده !!!!!
    یه مسئله ی دیگه هم که خیلی عجیبه اینه که چی جدیدا همه هی میرن صفحه هاای تکراری باز می کنن !!! من یه دو سه بار گفتم بهشون که دقیقا عین تایپکی که باز کردید بود !!
    کاش یکم دقیق تر نگاه کنیم !!! کاش احترام بذاریم با یه دکمه ی تشکر به جواب محبت اونهایی که بدون هیچ چشمداشتی تمام هنرشون رو دراختیار همه میذارن !!!
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

مدیر انجمن
    ayla1 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1535
    پسند کرده
    920

ویترین مدال ها

دوستان عزیزم طبق قوانین سایت نوشتن اینکه " در این زمینه سفارش میگیرم" یا" در این زمینه اموزش میدهم"؛در قسمت نیازمندیها نخواهد بود.
    با مدیر جون عزیز این قسمت که مریم بانوی گلمون هست باید هماهنگ کرد ؛در تاپیک دیگری کارهای شما معرفی میشه و محدوه سفارشات رو هم مینویسن.
    نیازمندیها جایی هست که شما برای موردی اعلام نیاز میکنید و اگر از دوستان قبول انجام کارو داشته باشند از طریق پیام خصوصی وارد مذاکره! میشید.
    لطفا همگی برای نظم بخشیدن بیشتر به سایت کمک کنیم.
    و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.

در میان این همه اگر ؛تو چقدر بایدی؟

bluesky آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    3023

این چند روزه یکی دو تا از تاپیک ها رو وقتی بازشون میکنیم با پست هایی مواجه میشیم که

شاید صد تا نقل قول باشه من خودم به شخصه گیج میشم که کی چی پرسیده و کی چی گفته

بهتر و یا زیباتر نیست که نقل قول های قبلی رو پاک کنیم

صفحه 6 از 31 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین