نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 244
صفحه 5 از 31 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

Re: یه سوزن به خودمون ...

من یه چیز بگم لال از دنیا نرم. خیلی از حرفها رو خانمها صفحه های قبل زدن. اما یه چیز دیگه که من می خوام بگم اینه که. من بارها و بارها این سوال رو تو هر تایپکی دیدم: (من چه طور عکس آپلود کنم.) اشکال ندارها. ولی اگه یه کم به خودمون زحمت بدیم و فهرست صفحه ی اول رو مطالعه کنیم. همه رو اونجا پیدا می کنیم. ما هم تو مامی سایت بدنیا نیومدیم. یروز روز اولمون بوده که وارد شدیم. فقط قوانین رو رعایت کردیم.
    از یه چیز دیگه هم که من دلخور می شم اینه که یه نفر میاد یه سوال می پرسه (شخص خاصی منظورم نیست) سه نفر بهش جواب میدن و نظر میذارن. تشکرکه بماند نمی کنن. دوباره میان می پرسن :چی شد، حالا من چی کار کنم گیج شدم.
    ای بابا !!!!!!!!!!!! خوب یکم به خودت زحمت بده ببین از این جوابها کدوم به فکرت نزدیکتره. یا اینکه سوال می پرسن ، جواب می گیرن. دوباره میان می نویسن اینهایی که گفتید خوب نبود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو رو خدا کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من از یه چیز مامی سایت که خوشم اومداین نظم و ترتیبش بود. ادم گیج نمی شه توش. تو بقیه سایتها ادم میره می بینه . صفحه باز کردن. ای مادرشوهرم می خواد بیاد خونم بگید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ یا هزارتا از این صفحه های این مدلی. ولی اینجا خیلی خوبه که همچین اجازه ایی داده نمی شه. پس بهتره که رعایت کنیم تا این محیط دوستانه و منظم همینطور قشنگ بمونه.

ayshe این نوشته را پسندیده.
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

2. بانک بند ناف
    shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

من هم می خواستم یک مسئله ایی رو مطرح کنم و اون این که واقعا چطور بعضی افراد به خودشون اجازه می دند به دیگران خیلی راحت توهین کنند. مثلا داری تایپیک مبارکه چند خریدی را نگاه می کنی و میبینی 5 تا 6 پست آن با اسپم بعضی از خانم هایی که بذله گوییشان گل کرده و از قد و اندام و شکم و پهلو ی هم می گند، اشغال شده !!!!! حالا همین خانم ها تا که خودشان موضوعی برای بحث در مورد آن پیدا نکرده اند به یکباره با لحن زننده ایی به یک بنده خدایی که سوالی را مطرح کرده پاسخ هایی که در شان هیچ کس نیست می دند و دلیلشان هم این است که سرعت نت پایین است ، چرا این سوال را این جا مطرح کردی!!!!!!!!!!!!!!!!آخه عزیزم اگر قصدت ،واقعا راهنمایی آن بنده خدا است با پیام شخصی این تذکر ارزشمند را بده و اگر هم تست مدیر بودنت گل کرده که بماند!!!!!!! چون طبق صحبت های نجما خانم انتخاب مدیر از روی شایستگی هایش است نه بی حرمتی کردن به دیگران!!!!!!!
    در هر صورت این یک درد دل بود و امیدوارم لحن خودم هم بد نبوده باشه ولی این موضوع برای من خیلی آزاردهنده بود .از این که می بینم توی محیط مجازی نمی تونیم حرمت ها را حفظ کنیم نباید انتظاری از محیط واقعی داشته باشیم !!!!!!!
    لطفا خانم های گل برای تذکر دادن به خانم هایی که نمی دونند باید در نقل قول ها عکس ها را حذف کنند با لحن ملایم تری استفاده کنیم ،شاید این بنده خدا ناوارد باشد !!!!! ما با ملایمت هم می تونیم راهنمایی کنیم.

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    2970
    پسند کرده
    6618

نقل قول نوشته اصلی توسط ayla1

این دوتا امویتک هایی هستن که اگر سوال دیده نشه یا کسی جوابشو دقیق ندونه و نخواد نظر الکی بده...بعد یک روز یا دو روز به همراه پست جدید میان و ادم................
    ایلا جون اینجا اینوگفت منم بگم بعضی دوستان هستن سوالی دارن واخر سوالشون مینویسن توروخدا کمکککککککککک و با این
    به نظر من برای یه خانم این نوع نوشتن اصلا شایسته نیست
    و یه چیز دیگه

در بسیاری پستها بعضی دوستان دائم سوال میپرسن اینوچیکار کردی اینوچجوری درست کردی من درست کردم اینجوری شد این مارکش چیه این موادش چیه ولییییییییییییی یه دونه حتی یه دونه عکس از این دوست گرامی در کل مامی سایت دیده نمیشه
    پس شما دوست عزیز که اینقدر سوال میکنی حداقل یه عکس از کارت بزار که دوستانی جوابتومیدن بدونن جوابشون بینتیجه نبوده

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3820
    پسند کرده
    2794

بعد از چند روز گرفتاری تازه امروز تونستم با خیال راحت بیام پست ها رو بخونم که دیدم
    search.php?st=7&sk=t&sd=d&sr=topics&search_id=acti ve_topics&start=100
    search.php?st=7&sk=t&sd=d&sr=topics&search_id=acti ve_topics&start=150
    یک کاربر عزیز هر تاپیکی که دیده یه پست تبلیغاتی گذاشته.
    باقالی پلو با
    مرغ

samir آواتار ها
    سمیر
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    108
    پسند شده
    8172
    پسند کرده
    4972

منم یه چیزی میخواستم بگم. راسش توی تاپیک سبزه ی عید مطرحش کردم خاله لیلا به شدت دعوام کرد که اگه میخوای کمک کنی و سوال بچه ها رو جواب بدی دیگه نباید غر بزنی. مدیرا هم به خودشون اجازه نمیدن غر بزنن پس تو هم اصلا حق اعتراض به کاربرها رو نداری.
    ببینید من هیچی بلد نیستم و واقعا میگم اگه یه کارایی دارم میکنم توی زندگیم از مامی سایت یاد گرفتم. ولی خب مثلا سبزه سبز کردن رو از مامانم بلدم. سه سال هم هست سبزه هامو خودم میزارم. خدا رو شکر خیلی هم خوشگل میشن. برای همین تا جایی که میتونم توی این تاپیک کاربرها رو راهنمایی کردم. اما اگه ببینید طی همین مدت کم چقدر تعداد صفخات این تاپیک زیاد شده. همه ش هم سوال تکراری. خیلیا به خودشون زحمت هم نمیدن برن صفحات قبلتر رو بخونن. میان سوالشون رو میپرسن بعد هم هی اپ میزنن که زودتر یکی بیاد جوابشونو بده. خب چه اشکالی داره اول بخونن بعد سوال بپرسن. میدونم که خیلیا اینترنت دایال آپ دارن. و سختشونه اما اگه هرکسی این کارو نکنه صفخات اونقدر زیاد نمیشه که سنگین بشه. من خودم یه ساله دایال آپ دارم و اگه ببینید از سال 88 عضو مامی سایت شدم و یه سال قبلتر رو با دایال آپ میومدم. 12 شب به بعد که سرعت خوب میشد میومدم. نمیتونستم پست بزارم اما برای سوالم صفحه به صفحه رو میخوندم.
    به خدا تعریف از خود نبود. واقعا کارای بعضیا ناراحت کننده س. باور کنید همیشه دلم برای مدیران میسوزه.
    راسی کاش درمورد این پستهای تبلیغاتی میشد یه کاری کرد. این جریان سی دیهای مفرح و آموزشهای تبلیغاتی خیلی داره زیاد میشه.
    خورش بادمجون

به ســـــــــــــــــــــــو ی جنوب

دوستان عزیزی که با پیغام های متعدد خصوصی وپشت سر هم ،وبا لحنی تند وطلبکارانه سوالی دارید ،اینرا بدانید که اینجا کسی بدهکار دیگری نیست ولحن وگفتار هر کس نشان شخصیت اوست.
    واگر دوستان بسیاری واز جمله مدیران مهربان:نجمای گل ومریم محمدی نازنین ودیگر عزیزان .... وهمینطور خود بنده که دیگر صندوق پیامهایم پر شده وقت گذاشته وجواب شما را میدهیم فقط لطف است که انجام میدهیم که متاسفانه بعضی انرا به حساب وظیفه ای که نداریم میگذارند.
    به نظر تنها کاری که میشود کرد فقط ۱ تشکر خشک وخالیست که اقلا نشان دهید جواب به دست مبارکتان رسیده است ،نه به ان ۵۰ بار پیام ونه به این....
    دوستان گلم همه اینرا میدانیم که محبت ،محبت می اورد واحترام ،مراوده ای کاملا ۲ طرفه میباشد پس در وحله اول با برخورد مناسب به خودمان احترام قائل میشویم وبعد به طرف مقابل.
    ببخشید اگر مکدرتان نمودم چون واقعا به قول نجمای دوست داشتنی و عزیزم یک سوزن به خودمون.....دوست داریم با خودمان اینگونه زننده صحبت شود؟؟؟؟
    تو چه ازدحامی به پا کرده ای در من...

همین تــــــــــــــــــــو یک نفر....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

من با اجازه agig عزیز ی جمله هم اضافه کنم که کسی اگر از روی بزرگواریش پاسخی میده و میاد میگه که تخصصی تو ی زمینه ای داره و میتونه کمک حال باشه معنیش این نیست که استخدامه سایته و هر لحظه ک ما اراده میکنیم باید حضور داشته باشه و جواب سوال مارو فی الفور بده... خیلی از دوستای گلی که کمک فکری و مادی میدن توی سایت خودشون هم مشغله دارن حتی بعضا بچه دارن و ... بهتره کمی منصف باشیم همین ک در نظر بگیریم اون ها هم برای خودشون دغدغه هایی خارج از محیط سایت دارن ب دور از انصافه که اون هارو با الفاط طلبکارانه خطاب بدیم... و برفرض اگه پاسخی دیر داده میشه شروع کنیم ب گفتن بعضی مواردی که دور از شان خانومهای با شخصیته...
    تعداد عزیزانی که ب این صورت ب مجموعه سایت کمک میکنن زیاده و من حضور ذهن ندارم تک تک رو نام ببرم ولی بارها و بارها تو تاپیکای مختلف دیدم که صبورانه پاسخ میدن حتی وقتی بد خطاب داده میشن که اصلا در طاقت من نیست... امیدوارم سال جدید با تحول جدید شاهد ناملایمات نباشیم
    دیده را فایده آن است که دلبربیند؛

اللهم عجل لولیک الفرج...

مدیر انجمن
    DaDa آواتار ها
    سارا حکمتی
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    7611
    پسند کرده
    2903

ویترین مدال ها

جلوی آئینه نشستم و با خودم خلوت کردم ...
    چند تا سوال از خودم پرسیدم و صادقانه به خودم جواب دادم ...

اول پرسیدم :
    اگه تو یه سایت یا یه فروم فارسی زبان ؛ که زبان مادری خودمه عضو شدم چی کار می کنم ؟
    سخته اگه برم ببینم راهنمای سایت کجاست ؟
    سخته اگه برم ببینم آیا آموزشی هست برای استفاده بهتر از تاپیکها و انجمنهای سایت ؟
    دیدم سخت نیست ...
    دیدم سخت نیست ؛ اگه آموزشها رو بخونم و بتونم راحت تو سایت پست و یا عکس بذارم ...
    و تو هر تاپیکی هزار تا سوال نپرسم که آهای اهالی سایت ...من چه جوری می تونم عکس بذارم .....

بعد پرسیدم :
    حالا که تو سایت عضو شدم ومی خوام عکس بذارم ؛
    سخته اگه برم یه چرخی تو سایت بزنم ؟
    سخته اگه همه تاپیکها رو یه نیم نگاهی بندازم ؟
    سخته اگه تاپیک متناسب با موضوع عکسم رو پیدا کنم ؟
    دیدم سخت نیست ؛
    دیدم سخت نیست ؛ تو سایت تاپیکهای مختلفی هست که یکی اشون متناسب با عکس یا مطلبیه که می خوام آپ کنم .

دوباره پرسیدم :
    این همه آموزش تو سایت هست ؛ من سوال دارم ؛ چی کار کنم ؟
    سخته اگه برم تاپیک آموزشی رو از اول بخونم ؟
    سخته اگه سوال و جوابهایی که دوستان پرسیدن رو من بخونم ؟ شاید یکی زود تر از من سوال پرسیده باشه و جواب هم گرفته باشه ...
    دیدم سخت نیست ...
    دیدم سخت نیست اگه تاپیکهای آموزشی رو از اول بخونم ؛ شاید زودتر به جواب سوالاتم برسم ...

باز پرسیدم :
    من یه کاری انجام دادم که می خوام بذارم تو سایت ؛ کار خودمه ...
    اثر دست خودم ؛ ذوق وسلیقه و هنر خودم ...
    سخته اگه توضیحات کامل در موردش بنویسم ؟
    دیدم سخت نیست ؛ اگه یه توضیح کامل و مبسوط در مورد کاری که خودم انجام دادم بنویسم ...
    دیدم سخت نیست حالا که دارم عکس کارم رو می ذارم ؛ هر چی اطلاعات هم دارم به دوستام بدم ؛ جنس مواد ؛ نوع مواد ؛ اندازه و سایزها ؛ رنگها و خلاصه هر چی که بتونه به دوستام کمک کنه ...

و بعد خودم رو گذاشتم به جای اون دوستانی که پستم رو دیدن ...
    دیدم دیگه هیچ کس هیج سوالی نداره ؛ چه خوب ؛, من چقدر کامل و خوب توضیح دادم .
    نه مثل خیلی از دوستان عزیزم که بالای پستشون مثلا می نویسن : من این کار رو با استفاده از آموزشهای این سایت درست کردم !!!!!!
    دیدم سخت نیست ؛ توضیح کامل دادن ؛
    دیدم سخت نیست اگه از یکی از آموزشهای سایت درست کردم ؛ لینکش رو هم به پستم اضافه کنم ...

و باز به خودم گفتم :
    من سرعتم بالاست ؛ صفحات برای من زود باز میشه ؛ ممکنه چندتا از کاربرا سرعت نتشون پائین باشه ؛ (حالا به هر دلیلی) وقتی می خوام نقل قول کنم ؛ عکسها رو حذف کنم ...
    دیدم سخت نیست اگه عکسها رو تو نقل قولهام حذف کنم ؛ تا یه عکس پنجاه هزار بار تو یه صفحه تکرار نشه !!!!!!!

دیدم سخت نیست ؛ وقتی می خوام پاسخ سوال دوستی رو بدم ؛ حتما از نقل قول استفاده کنم .
    دیدم سخت نیست ؛ دکمه تشکر رو بزنم ؛ دیدم دکمه تشکر یعنی ؛ دوست عزیز ؛ کارت عالی بود ...
    دیدم سخت نیست ؛ لینک سایتی رو که عکس یا آموزشی رو از اونجا برداشتم ؛ زیر پستم بنویسم ...
    دیدم سخت نیست ؛ وقتی می خوام پستی رو تو یه تاپیکی بذارم ؛ پست قبلی رو هم بخونم ؛ شاید تو همون پست به من یادآوری شده باشه که ....
    دیدم سخت نیست ...
    و باز هم سخت نیست ....

با احترام به همه پروانه های مامی سایت ...

باران67 و fateme67 این نوشته را پسندیده.
    عکسهای بدون توضیح حذف می شوند !

صفحه 5 از 31 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین