نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 225 به 232 از 244
صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19262728293031 آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

منِ گونااااهی دقیقا به همین حرفای هیون جون و المیرا فکر کردم ...
    اخه من از کسایی هستم که گاهی پیش اومده با یه عکس تووی امروز چی پختی پست گذاشتم ...
    بوخدا نخواستم اسپم بدم فقط خواستم حضور داشته باشم ... خووو منم گوووناه دارم نمیرسم مثل قدیما تند تند پست بزارم ... ولی دلم اینجاست بوووخووودا ...
    تازه شبام خوابه مامی سایت میبینم ... کلا فنا شدم ررررف ...
    shimakhoshdel, sama18, elmira.t و 9 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    malihejoon773 آواتار ها
    ملیحه
    نوشته های وبلاگ
    15
    میزان امتیاز
    488
    پسند شده
    9721
    پسند کرده
    6475
    راستش من که اول وارد مامی سایت شدم هیچ چیز از قوانین این جا نمیدونستم

بنابر این شاید با عملکرد اشتباهم توی تاپیک ها بعضی از مدیران رو اذیت کرده بودم(در حدی که حتی نمیدونستم اسپم چیه. یا باید با معرفی یک دستور غذایی باید توضیح بدی یا اصلا پیغام خصوصی چی هست و موضوعات مثل این)
    کم کم یاد گرفتم و با فرهنگ این جا آشنا شدم و از همه ی عزیزای دلم کلی چیز یاد گرفتم.راستش میخواستم این جا از همه ی مدیرانی که تحملم کردند تشکر کنم و ازشون معذرت بخوام اگر ناخواسته اذیتشون کردم

باور کنید علتش فقط ناواردیه نه خدایی نکرده قصد و غرض یا بی توجهی
    به هر حال با عملکرد بهترم توی این سایت سعی میکنم خطاها رو جبران کنم
    دوستتون دارم و بهتون میگم دست مریزاد که پنجه طلایید
    ویرایش توسط malihejoon773 : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵ در ساعت ۰۵:۳۵ قبل از ظهر
    Elsanaa, elmira.t, *شمیم* و 11 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

زمر 36

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

امروز توو یه پیج اموزش بافتنی فیس بوک یه پست دیدم در مورد اینکه انقدر سوال نکنید برای دانلود ویدئو ها و ...
    من یکی از کسانی بودم که قبلا در این باره یه کامنت براشون گذاشته بودم که نمیتونیم ببینیم این ویدئوهارو ...
    پستشون به حدی خشونت بار بود و منت روی سر کاربرا گذاشته بودن که من نتونستم جواب ندادم ...
    یه کامنت گذاشتم و بدون هیچ توهین و بی احترامی بهشون انتقاد کردم ...
    ایشون اومدن با بدترین لحن ممکن جواب بنده رو دادن و بعد هم دوستانشون تا میتونستن به بنده توهین و بی احترامی کردن و اینکه من پرتوقع ام و شعور ندارم و قدر دان نیستم !!
    اون موقع بود که فهمیدم خدایا مدیرای مامی سایت ( من خودم رو قاتی مدیرای گل نمیدونم ) هر چی ازت میخوان به خاطر این لطف بزرگشون به خاطر این کار خوبشون بهشون بده ... خدایا دل همشون و همیشه شاد نگه داره ...
    این موجودات که شاید فرشته باشن روی زمینت هر سوالی رو بدون منت جواب میدن ... هر توهینی رو با ارامش پاسخ میدن ... سوالی صد بار پرسیده میشه با ارامش راهنمایی میکنن که کجا دنبال جواب باشن ...
    عصبانی میشن بازم توهین توو زبونشون نمیچرخه ...
    برای سایت هزینه میکنن مدیرای ارشد ولی هیچ وقت منتی روی سر ما نزاشتن ... همیشه ما بودیم که منت گذاشتیم سرشون و طلبکار بودیم بازم این گلها جواب مارو با تندی ندادن ...
    اما اون پیج و امثال اون که فقط وقت ازاد دارن و هیچ هزینه ای برای صفحه اشون ندادن تا این حد با یه انتقاد بهمون بی احترامی میکنن...
    همه دوستان میدونن و میشناسن منو من زبون دارم وجواب هر کسی و میدم هیچ وقت کم نمی یارم مگر در مقابل بی ادبی ... واقعا وقتی کسی بهم بی ادبی میکنه هنگ میکنم مغزم نمیکشه چون بهم بی ادبی یاد ندادن ...
    الان به حدی ناراحتم که نمیتونید تصور کنید ...
    نه به خاطر توهین اون افراد به خاطر سطح پایین فکریه یه سری از هموطنامون که تازه ادعای ادبشون هم میشه و منو بی ادب خطاب کردن !
    بازم میگم خدایااا مامی سایت و از ما نگیر ...
    مای سایتی ها هر روز بیشتر از قبل عاشقتون میشم ...
    شیرین بیان, shiriin, ferimuferferi و 28 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

پیرو اعترافات دوستان در مبحث اعتراف !!!!!!

سلام و تشکر از لطف و محبت دوستان عذرخواهي مي کنم که سوالم روال تاپيک رو به هم زد ...:| بعد از خوندن توضيحات دوستان در مورد مبحث اعتراف من هم سعي مي کنم با همين سبک و سياق در اين مبحث فعاليت کنم اما چون مدت زيادي مي شه که اعتراف نکردم بايد حوصله به خرج بديد و اجازه بديد حسابييييييي اعتراف کنم :))

*اعتراف مي کنم :که متاسفانه به دليل گرفتاري هاي شخصي امکان فعاليت در سايت و رسيدگي به مباحث تخصصي سايت رو نداشتم و حضورم در اين مبحث صرفا به دليل گزارشاتي هست که خود کاربران از اين مبحث داشتند و به غير از چند پست گزارش شده بقيه نوشته ها رو نخوندم!هدفم از مطرح کردن بعضي از مسايل کمک گرفتن از خود شما براي رفع مشکلاتي هست که خودتون هم بهش معرف هستيد !

*اعتراف مي کنم: من آدم کم نظم :) و راحتي هستم با اين وجود مي دونم که قبل از ورود به هر مکاني ( حقيقي يا مجازي) بايداز چهارچوب ها ، قوانين و اصول اون محل اطلاع داشته باشم و سعي کنم طبق همون اصول و قوانين عمل کنم !ديگه از خونه شخصي جاي نزديک تري که سراغ نداريم ! مي دونم که توي همون خونه شخصي هم بايد يک سري از چهارچوب ها رو رعايت کنم مثلا نمي تونم چون اتاق خوابم چشم انداز خوبي داره ميز نهار خوري رو توي اتاق خواب بذارم ! يا چون علاقه دارم موقع دوش گرفتن تلويزيون ببينم يه حمام شيشه اي وسط سالن طراحي کنم !

*اعتراف مي کنم : با اين که مامي سايت رو خونه خودم مي دونم و از زمان پارينه سنگي :) و قبل از پيدايش سايت در جريان تاسيس و اهدافش بودم هنوز هم خودم رو توي سايت مهمون مي دونم و مديون الطاف صاحب خانه !

*اعتراف مي کنم : اگه قرار شد اوقاتي رو در خانه عزيزي سر کنم و ميزبان لطف کرد و تمام وسايل آرامش و آسايش من رو فراهم کرد ، صرفا به اين دليل که ترجيح مي دم ( يا برام راحت تره ) به خودم اجازه نمي دم خلاف مقررات و نظم اون خانه عمل کنم !

*اعتراف می کنم : وقتي مي بينم صرف نظر از وقت و حوصله اي که مدير سايت براي رفع مشکلات سايت به خرج مي دن ، هزينه هاي گزافي هم بابت ارتقاء و برقراري نظم در سايت متحمل مي شن تصميم مي گيرم اگه نمي تونم حضور موثري در سايت داشته باشم و به ارتقاء اون کمک کنم حداقل بار اضافي بر دوش مديران سايت قرار ندم

*اعتراف مي کنم : ديدن جملاتي مثل " مي دونم جاش اينجا نيست اما....."" مي دونم اسپمه اما...."" مي دونم اينجا نبايد سوال بپرسم اما عجله دارم..."خيلي برام عجيب و غير قابل هضمه !! درست مثل اين که مادري توي مهموني بچه ش رو ببره توی کمد صاحبخونه جيش کنه و بگه " ببخشيد مي دونستم جاش اونجا نيست ! نمي دونستم دستشويي کجاست و عجله داشتم ( بچه م عجله داشت)

اعتراف مي کنم : با يه نگاه اجمالي به سايت مي شه تا حدودي با آداب و قوانين فعاليت در سايت آشنا شد

*اعتراف مي کنم : با وجود اينننننن همه سرويس دهنده وبلاگ رايگان و شبکه هاي اجتماعي نمي دونم چرا بعضي از دوستان اصرار به گذاشتن تصاوير بدون توضيح و دستور در تالارهاي آموزشي و سايت هاي تخصصي رو دارن! خوب خواهر من برو يه وبلاگ بزن عکس کارهات رو بذار و همه به به و چه چه هاي بازديد کنندگان رو تاييد کن و اگه خداي نکرده کسي اون وسط سوال کرد دستور پخت يا طرز درست کردن اين آيتم چي هست ؟ بگو کما في السابق !يا اگه کسي اعتراض کرد که چرا طرز تهيه نداره؟ بگو چون دلـــــــــــم خواسته !! به همين راحتي

اعتراف مي کنم : هميشه فکر مي کردم من من تو تو...کشيدم ! کي را؟ و يارکشي هاي اين چنيني مخصوص بازي هاي کودکي تو کوچه و بازار بود ! فکر مي کردم اين که يه نفر بره نارنجک( شما بخون پست ! بخون کامنت !!) بندازه تو گروه اون طرفي ! و يه نفر ديگه از اون گروه به تلافي خمپاره بندازه سمت اين طرفي ها و اين وسط چند نفر سياهي لشگر هم از اين طرف به اون طرف خبر ببرن و بيارن مخصوص ميدان هاي جنگ يا نهايتا بازي هاي اکشن هست ! نمي دونستم خانم هاي متشخص و هنرمند سايت هم گاهي از اين بازي ها لذت مي برند و اصرار به ادامه بازي دارند !!!!

اعتراف مي کنم : شخصا به اون درجه از علم و يقين نرسيدم که بخوام رفتار و گفتار دوستانم رو قضاوت کنم و به چالش بکشم يا خداي نکرده براشون حکم صادر کنم يا پند و اندرز بدم! اما اگه شما دوست خوبم فکر مي کني به اون درجه از کمال و معرفت رسيدي که تمامي آموزه هاي دين رو از حفظي و به گفته مولاي خودت واجد شرايط آمر به معروف هستي ...اگه به اون درجه از يقين و اطمينان رسيدي که مي توني تشخيص بدي بايد ناهي از منکر باشي و عزيزي رو به راه راست هدايت کني ! انجمن ما يه امکاني رو براتون تعبيه کرده به نام پيغام خصوصي !!!!!!!! بعد از سال ها زندگي در مملکتي که تک تک افرادش خودشون رو در تمام زمينه ها صاحب نظر مي دونن و به خودشون اجازه مي دن در مورد زندگي و رفتار و گفتار بقيه نظر بدن و چند سالي تجربه زندگي در دنياي مجازي با همين خصوصيات! به شما اطمينان مي دم که اين روش اگه نفعش بيشتر از تذکر همگاني نباشه حداقل ضررش کمتره ...باور بفرماييد!

اعتراف مي کنم: به غير از مامي سايت و يکي دو تالار گفتگوي تخصصي در زمينه هنر وآشپزي ساير فروم هاي موجود رو مطالعه نکردم ! اما بعيد مي دونم انجمني با موضوعات عمومي و جذاب مخصوص بانوان وجود نداشته باشه!به همين دليل از اصرار کاربراني که صرفا در انجمن هاي عمومي سايت فعاليت دارن، در مورد حضور در يک انجمن تخصصي (اونم با توجه به مشکلاتي که خودشون مطرح مي کنند) سر درنميارم!؟
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

*اعتراف مي کنم: اين روزا خيليييييييييي گرفتارم ! خيلي دلم مي خواد مي تونستم توي سايت فعاليت داشته باشم اما وقتی از وقت خواب و خوراک می زنم و به خاطر دینی که بر گردن خودم حس می کنم سعی می کنم مدت زمانی رو توی سایت باشم و کار مفیدی انجام بدم و بلافصله مواجه می شم با یه صندوق پیغام خصوصی پررررررر از سوالات " ببخشید من می خوام اسم کاربریم رو عوض کنم" ..." ببخشید من عکس ها رو نمی بینم" ...." ببخشید می خواستم بدونم چه جوری می تونم تو مباحث عکس بذارم " و....تمام شور و اشتیاقم برای حضور در سایت رو از دست می دم

* اعتراف می کنم : اکثر مدیران قدیمی به دلیل همین اعترافات بالا دیگه دل و دماغ فعالیت کردن در سایت رو ندارن ! درسته گرفتاری های شخصی زیادی دارن اما با توجه به همین گرفتاری ها قبلا وقت و حوصله زیادی رو به آموزش و پاسخ دهی به سوالات عزیزان اختصاص می دادن که کم لطفی و ناسپاسی برخی دوستان باعث می شه دیگه انگیزه ای برای اختصاص دادن وقت به کاربران ندارن
    این تازه شکوه از خودی ها و کاربران بعضا قدیمی سایت هست ...بگذریم از مشکلات سودجویان و کپی دستورات و ....

* اعتراف می کنم: وقتی لحن طلبکارانه و مدعی بعضی از دوستان رو می بینم ( می خونم ) در اولین اقدام دلم می خواد مدیریت یکی از بخش ها رو بهش بسپارم و بعد از دو ماه حالش رو بپرسم !!

* اعتراف می کنم : در بدو پیدایش قرار بود مامی سایت سایتی تخصصی و آموزشی باشه و هدف نهایی سایت هم آموزش خودجوش ! مادران امروز و فردا بود.
    مدتی بعد از پیدایش سایت به این نتیجه رسیدیم که این کار بدون ایجاد و برقراری نظم در سایت امکان پذیر نیست و اگه نظمی وجود نداشته باشه سایت به سرنوشت سایت های مشابه دچار می شه...در نتیجه تصمیم گرفتیم یک سری قوانین و مقرراتی رو برای نظم سایت تعبیه کنیم
    بعد از مدتی دوستان اعتراض کردند که فضای سایت پادگانی و خشک شده و بهتره قوانین کمی سهل گیرانه تر اعمال بشوند
    این بود که تصمیم گرفتیم انجمن عمومی داشته باشیم تا کابران بتونن مباحث مفیدی که فکر می کنن جاشون توی سایت خالی هست رو ایجاد کنند و بعد از این که مفید بودن مباحث توسط کادر مدیریت تایید شد اون مباحث به بخش های تخصصی انتقال داده بشوند!
    طی مدت کوتاهی اینقدرررررررر لطف دوستان شامل حالمون شد که تصمیم گرفتیم به جای کوتاه کردن موی زبان مدیران !! عطای تلطیف سایت رو به لقای اون ببخشیم
    بعد از اون باز مواجه شدیم با اعتراضات دوستان که" مدیر دیکتاتور نمی خوایم نمی خوایم! " یه مبحث زدیم برای مطرح کردن اعتراضات و انتقادات برای هدایت سایت (مبحث یه سوزن به خودمون ) به اون سمتی که کاربران انتظار دارن
    خیلی از دوستان تقاضای مکانی برای آشنایی بیشتر با سایر کاربران و گپ و گفت روزانه ! یه آلاچیقزدیم خوش آب و هواترین نقطه سایت ( جایی که از دسترس کاربران مهمان دور باشه و فقط اعضای سایت بتونن اون رو ببینند ) برای آشنایی و درد دل های روزانه
    بعد از مدتی کادر مدیریت تبدیل شد به شورای حل اختلاف برای رفع دلخوری هایی که در اثر اختلاف سلیقه و عقیده بین اعضا به وجود می اومد
    به همین دلیل مدیر سایت تصمیم گرفت با وجود مشکلات زیاد کلوب ها رو راه اندازی کنه تا دوستان هم فکر و هم عقیده بتونن به راحتی با هم در ارتباط و تعامل باشند
    به خاطر دسترسی آسان تر و بهتر کاربران سیستم وبلاگ دهی هم راه اندازی شد تا دوستان به عنوان آلبوم کار بتونن هنرهاشون رو جمع آوری کنند
    امکانات هیجان انگیز دیگری هم داره به سایت اضافه می شه
    خداییش از کدومش درست استفاده شده؟؟ نقش شما در راهنمایی کاربران تازه وارد چی بوده؟ خودتون قوانین و مقررات سایت رو رعایت می کنید؟ برای سایتی که اینقدر براش زحمت کشیده شده چه کاری انجام دادید که انتظار دارید همه مدیران به ساز شما برقصند؟
    اگه امروز به درخواست شما احترام گذاشته بشه و اسم مبحث تغییر داده بشه می تونید تضمین بدید که یه گروه دیگه از کاربران که با شما احساس راحتی نمی کنند نیان مثلا تو مبحث مدل لباس شروع کنند به درد دل کردن و انتظار داشته باشن بعد از مدتی اسم مبحث عوض بشه؟

* اعتراف می کنم : برپایی و برقراری سایت زحمت های زیاد هزینه های بسیاری رو طلب کرده ! امکاناتی که به خاطر سایت و کاربرانش به مرور اضافه شده شاید در بین سایت های مشابه کم نظیر یا بی نظیر باشه
    اما دیدن بعضی از برخوردها و خوندن بعضی مطالب آدم رو به فکر فرو می بره که شاید نهایت هزینه ای که این نوع روابط طلب می کنه خرید دو کیلو سبزی ، یه فلاسک چای و یه زیر انداز باشه !!!
    باور کنید خیلی از مناسبات روزانه مجازی احتیاجی به وجود این همه امکانات و تکنولوژی و هزینه وصرف وقت و کسب اطلاعات و .... نداره ! می شه توی صف نون و روی صندلی اتوبوس و حمام زنانه و خلاصه کوچه و بازار انجامشون داد....

به هر روی ! این سایت با امکانات خاص در اختیار شما قرار گرفته و روز به روز برای ارتقاء و بقای اون تلاش می شه
    این که در آینده سایت به کجا خواهد رفت رو شما کاربران مشخص می کنید
    می تونید همه مباحث رو به شیوه ای که دوست دارید و راحت هستید هدایت کنید تا نهایتا سایت تبدیل بشه به یه چت روم بزرگ و همه با هم علاوه بر دغدغه های دنیای حقیقی هر روز به فکر مدیریت روابط مجازی مون در سایت باشیم که امروز تو فلان مبحث کی پشت سر اون یکی چی گفت؟ و فردا من باید توی فلان مبحث حالش رو بگیرم و ...
    می تونید هم با همفکری و همراهی باعث ایجاد نظم در سایت بشید و انگیزه های از بین رفته مدیران رو برای برگردوندن سایت به روال آموزشی و پرباری گذشته ، بهشون برگردونید

* اعتراف می کنم: این آخرین تذکر و اعتراف مدیریتی من خواهد بود، متاسفانه ذیق ( ضیق؟ ظیغ؟؟ ) وقت بهم اجازه نمی ده تکرار مکررات کنم ...اگه ببینم حضور و فعالیتم در سایت مثبته و ارزش داره از وقت و توانم مایه بذارم و رضایت دوستان و همراهان عزیز رو به دست بیارم که مثل همیشه ( هر چند کم و ناقص) در خدمتتون خواهم بود و اگه روال فعالیت اکثر کاربران چیزی غیر از این رو طلب می کرد ما هم پدیده فرار مغزها رو دنبال خواهیم نمود

شاد و پیروز باشید
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

... رضوان ... آواتار ها
    industry1387
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    7040
    پسند کرده
    6866
    من خیلی کم سابقه ترم که بیام اینجا و نظر بدم
    اما نجما جون من فرومهای کوچیک تر از مامی سایت دیدم که خیلی مشکلات بیشتری دارن پس خدا رو صد هزار مرتبه شکر اینجا خیلی خوبه
    اما خب منم توی این مدت عضویتم توی مامی سایت با اینکه خیلی از اوقات خواننده خاموش بودم خیلی خیلی چیز یاد گرفتم با افراد زیادی برخورد داشتم .نمیگم همیشه خوب بوده اما خب 90 درصد هروقت سوالی پرسیدم جواب گرفتم و 8 درصد بیجواب مونده سوالاتم و 2 درصدم شاید یکم تند جواب گرفتم که مثلا من قبلا فلان جا این مورد رو نوشتم که توی اون دو درصدم من از وقتی اومدم اینجا سعی کردم تاپیک ها رو از اول بخونم ولی خب بعضی جاها رو هم اعتراف میکنم کمی از اول و کمی از آخر خوندم و جواب پیدا نکردم و بعد سوالی پرسیدم که باعث شده اون دوستمون ناراحت بشن هرچند گاهی اوقات میشه بهتر جواب بدن اما بنظر من در این موارد قبل از مقصر دونستن اون دوست باید خودمون رو مقصر بخونیم
    خب سایت یکسری افراد فعال داره که من به شخصه همیشه پست هاشون رو میبینم هرچند برام کاربردی نباشه ولی خب دیدن اسم اون عزیزان من جمله شما اینجا باعث تقویت روحیه ست
    من اینهمه اینجا توضیح دادم ببخشید خیلی طولانی شد فقط خواستم بگم من از اینجا خیلی خیلی چیزهای خوبی یاد گرفتم و بنظر من مامی سایت بهترینه.
    مواظب دلهای مهربونتون باشید
    ببخشید پر حرفی کردم.
    شوید پلو تبریزی

حسرت الملوک, خرسند, najma و 14 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ما چله نشین شب یلدای حسینیم
    ماتم زدگان غم عظمای حسینیم

مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1490
    پسند کرده
    1163
    واقعا صحبتهای نجما جون یک لحظه من رو به فکر وا داشت و الان یک سوزن می خوام به خودم بزن

از زمانی که این مباحث عمومی باز شد شخصا از مسیر اصلی منحرف شدم و پستهای غیر آموزشیم بیشتر شد
    یادم نمی ره چقدر با شور و هیجان پتینه کاری می کردم که عکسش رو بذارم مامی
    با چه هیجانی تم تولد می گرفتم
    فتوشاپ یاد گرفتم و تقویم طراحی کردم
    اصلا وقتی به گذشته نگاه می کنم سبک زندگیم رو به مثبت تغییر کرده ولی تو این یا سایت پست نمی ذاشتم و یا مباحث عمومی
    البته حضور کمرنگ مدیران نیز بی تاثیر نبود. یک مدت خیلی مدیران کم سر می زدن یادمه یک بار که پاییز جون پست گذاشته بودن تو کجا دعوتی چی می پوشی؟ چقدر ذوق مرگ شده بودم. ولی این دلیل نمی شه که بی انگیزه بشم . حالا انشاء الله مدیران با انرژی زیادتری با همکاری کاربان سایت رو از این روالی کخ مبتلا شدیم در بیاریم

البته دلیل دلسردی من بر می گشت به یک عده کاربرنما که فقط اومدن سایت رو از اون صمیمیت و در آوردن
    خداوند همه ما رو به راه راست هدایت کنه

از مامی گرامی که سایه ش رو روی سرم احساس می کنم
    از مدیران ارشد سایت که مثل خواهرای بزرگتر هستند
    از مدیران جدید و قدیم
    از همه دوستان و کاربران عزیزی که واقعا مثل خواهر در کنارم بودن حتی در دنیای واقعی
    تشکر می کنم
    غذا

حسرت الملوک, (ziba), *رستا* و 32 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

**ashna** آواتار ها
    آشنا
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    90
    پسند شده
    8525
    پسند کرده
    4117
    من سوزن نداشته بیدم فقط اومدم بگم ممنون که تاپیک امروز غذا چی بار گذاشتی رو صفا دادید ...هرچندکه چند تا از پستای من حذف شد ولی تاپیک حال اومد
    قبلا تاپیک مثل یه بچه ی مو بلند آشفته بود وحالا رفته آرایشگاه خوشگل و تر تمیز شده ...آدم می تونه راحت دنبال مباحث مورد علاقش بگرده

دست مدیرش درد نکنه ....

حالا اگه شوما سوزنی .میخی ....چیزی دارید به من بزنید
    حسرت الملوک, *رستا*, مانی بهار و 6 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    آرامش چیست؟
    نگاه به گذشته وشکر خدا
    نگاه به آینده و اعتماد به خدا
    نگاه به اطراف و جستجوی خدا
    نگاه به درون ودیدن خدا ........

صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19262728293031 آخرینآخرین
  • بانک بند ناف