نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 201 به 208 از 244
صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 1623242526272829 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    کاساندان آواتار ها
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    2829
    پسند کرده
    3847

Re: یه سوزن به خودمون ...

من خیلی فکر کردم که بنویسم یا ننویسم و تصمیم گرفتم بنویسم
    واقعاً امیدوارم دوستای خوبم با لحن خشن نخوانند همش مهربونانه است
    و اول هم سوزن رو به خودم می زنم نمی خوام هم جوری بشه که تا من خطا کردم در موردم موضع گیری بشه...نوشتم که یادم باشه نوشتم که یادش باشه

پروانه ها

دوستان ....دوستان...باور کنیم بخاطر داشتن پروانه هیچ امتیازی به هیچ کس داده نمی شه
    باور کنیم کاربر مفید شناخته می شه حتی اگر تعداد پست هاش یک چهارم من باشه
    پس خواهشاً انقدر دنبال بالا رفتن تعداد پست هامون نباشیم

پست مفید
    من وقتی عکس ژله می بینم متوجه می شم ژله ست باور کنید این رو متوجه نمی شم که شما چه جوری درست کردید پس توضیح بدید خواهشاً؟
    بعدشم من نمی دونم چرا خوشمون میاد هی بنویسند چی شد؟چه جوری شد!؟!خب همون اول توضیح بدیم خودمون دیگه.ی پست می زاریم بعد می گیم واااااااااااای چقدر خوشمزه بود اگر می خواید بگم(قابل توجه پرپرک در مطبخ )یا ی پست می زاریم با عکس بعد هی دوستان می پرسند با کدوم دستور تو چه قالب چه جوری تزیین کردی...خب بگیم کلیات رو لااقل

مدیران سخت کوش
    اکثر (به جز3-4 تاشون فکر کنم)مدیرا هم توی همین سرزمین هستند و به همین اینترنت دسترسی دارند آخه چه گناهی دارند؟خودتون حرصتون نمی گیره صفحه ای رو با ذوق باز می کنید و نوشتن قشنگه!!!!حالا دوستان مدیر باید پاک هم بکنند تذکر هم بدهند.درست مثل این می مونه که توی خونه شما همه فقط بخورند و بخوابند و شما جمع کنید بشورید تمیز کنید مرتب کنید،آخه خدارو خوش میاد؟اینجا هم خونه ست دیگه هرکسی یک وظیفه ای داره

سی یاسی ...دینی

دوستان اینجا سایت دینیه؟ سی یا سیه؟جدا از مشکلاتی که حرف خیلیامون برای سایت ایجاد می کنه و کمک می کنه به بسته شدنش...اینجا همچین سایتیه آخه؟من بخوام این حرف هارو بشنوم میرم این سایت ها عضو می شم خب!آمدم اینجا دور از جنجال و بحث یاد بگیرم.بعدشم یعنی ربط و به بی ربط رو وصل می کنیم آخه!از کجا می رسیم به دین و سی یا ست!نکنیم این کارو!!!
    چرا بلد نیستیم به هم احترام بزاریم؟مخاطبم دو طرفه

تشکرِ خصوصی

منم می دونم بعضی از کاربرا انقدر شاهکار و ژورنالی کار می کنند که دلت می خواد از پشت مانیتور یک گاز به دستپختشون بزنی ولی .....!نکنیم این کارو!اسپم نزاریم بدتر اینکه می نویسیم می دونم اسپمه.مثل اینه که یکی بیاد خونه من بگه می دونم از کثیفی بدت میاد ولی می ریزم زمین،یعنی اون موقع من چه حسی دارم واقعاً؟ اسپم هم مثل زباله هست دیگه
    من بارها ذوق کار دوستان رو کردم و علاوه بر زدن دکمه تشکر خصوصی بهشون گفتم چقدر عالی چقدر هنرمند...

سوال خصوصی
    دوستان!اینکه دوستی عکس کارش رو می زاره و بعد ما می بینم إإإإإإ چقدر ظرفش خوشگله،پست بزاریم از کجا خریدی،بعد دوست دیگه ای بگه چند خریدی؟بعد اون یکی بگه وااااای پس من چقدر گرون خریدم بعد....
    خب خصوصی رو برای چی گذاشتن؟برای پرسش دیگه.خصوصی بپرسیم.حتی اگر تخصصی بود بعد اون دوستمون هم جوابتون رو زود می ده هم لطف می کنه و پستش رو ویرایش می کنه که بقیه هم بدونند

خواندن صفحه های تاپیک
    دوست من ناگهان می پریم صفحه 30 یک تاپیک 30 بار می پرسیم چی شد؟ در حالیکه اگر 2-3 صفحه اول رو می خوندیم متوجه همه چی می شدیم بدون اینکه معطل بمونیم...تازه هر صفحه یک نکته است...دوستان خوبمون تجربه شیرین و تلخی که داشتند رو نوشتند می شه راحت یاد گرفت چه کنیم که مثلاً پروژه کیک پزی ما مثلاً شکست نخوره

ضدحال
    به جاااااااااااااااااااااااا ان خودم من اسراف بدم میاد البته اسراف از دید من یعنی 2 میلیون پول پای عینک آفتابی بده ولی 10 تا 100 تومنی نمی خر،خوب بخر کم بخر
    اما چرا میریم توی تاپیک جهاز تا بنده خدایی عکس می زاره می گیم واااااااااااااااااااااااا اااااای اسرافه،بیچاره مامان باباها!بیچاره من بیچاره تو بیچاره او بیچاره ما بیچاره شما بیچاره آنها؟!!!چرا آخه؟
    من عکس هارو می بینم در کنار چیدمان در کنار یادگیری سلیقه و هنر ،خودم تشخیص می دهم چی بخرم چی نخرم تشخیص می دهم بودجه خانواده م رو!انقدر نگید!
    اگر من انقدر ضعیف هستم که با دیدن 4 تا عکس حسرت بخورم و بگم با اینکه من استفاده نمی کنم می خوام اینارو با اینکه بودجه زیاد ندارم می خوام اینارو همون بهتر که صفحه رو کلاً باز نکنم.
    همه مثل من فکر نمی کنند مثل من هم نیست میزان سرمایه شون،این رو بپذیرم
    من می دونم یک سری چیزا میشه تجربه که مثلاً من فلان وسیله رو خریدم ولی استفاده نکردم،این جاش اونجا نیست!جاش تاپیک لیست جهاز و...است نه وسط عکس های یک تازه عروس که با ذوق عکس گذاشته

یا دوستی عکس گذاشته این فلان دسر من خیلی خوشمزه بود،دیگری زیرش نوشته مطمئنی؟آخه خیلی قیافش...

4تا عکس توی 4تا پست
    دوستای خوبم چرا 5تا عکسمون رو توی یک پست نمی زاریم؟چرا الکی یک صفحه رو پر می کنیم؟چرا آخه؟!!الکی صفحات تاپیک رو جلو می بریم

عکس و نقل قول

چرا می خوایم سوالی بپرسیم هر 10 تا عکس رو توی نقل قول مون میارم چرا ؟با خطاب کردن اسم اون کاربر یا نهایت یک عکس هم مشخص می شه از کدوم دوست سوال می پرسیم.

از اسپم هم نمی گم که وضعش بدجور بحرانیه!

به نظر من همه این بی توجهی ها میشه ظلم به سایرین و حق الناس...خواهش می کنم کمی توجه کنیم...اول خودم بعد سایر دوستای خوبم

*شمیم*, yassesepid, fatema.mirzayy و 17 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا!

و در آن باز کسی می خواند؛

که خدا هست، خدا هست ، غصه چرا ؟!
    [/HIGHLIGHT]

2. بانک بند ناف
    mamanemeshkat آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    419
    پسند کرده
    82

ممنون از کاساندان عزیز واقعا حرف دل خیلیا بود. یک نکته هم من بگم اول به خودم بعد به بقیه دوستان.

تو تاپیک های مخصوص تزیین حالا یا تزیین جهاز یا یخچال عروس یا کادوهاو... یه بنده خدایی با کلی زحمت یه چیزی رو تزیین کرده وقت گذاشته کلی هم تو خونواده تشویق شده با کلی ذوق اومده عکس گذاشته بعد من میام می گم این تزیینات قدیمی شده دمده شده دیگه خداییش خیلی ضایع هست بعد هم از همه تایید می خوایم که آره من راست می گم و فکر نمی کنیم چی به سر اون بیچاره میاد.
    یا با ذوق میای یه تاپیکو باز می کنی عکس ببینی همش اظهار نظره مخصوصا تو تاپیک های مخصوص کودکان .
    یه نکته مهم دیگه اینکه من یه جایی یه اظهار نظری کردم که به مذاق بعضیا خوش نیومده بعد تو هر تاپیک دیگه شاهکار هم بذارم یه سری دوستان اصلا توجه نمی کنن تشکر و... که به جای خودش بعد هر جایی تو هر مبحث با ربط و بی ربطی حرفی بزنم می ذارن به حساب اینکه یادته دفعه قبل چه طور موضع گرفت پس اینجا هم منظور داره پس الانم اگر این حرفو به فلانی گفته به در گفته دیوار بشنوه منظورش من بودم حالا بیا و ثابت کن.
    ببخشید پر حرفی کردم سر دلم مونده بود.
    yassesepid, سالاری, atousa shakeri و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    دلا معاش چنان کن که گر بلغزد ÷ای فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    1

بدتر از همه اینه که اون کسی که م یخواد تازه کوچولو کوچولو یاد بگیره بره جلو
    وقتی یه سوال می پرسه هی نگین این که خز شده زله گلدار خز شده بابا آدم که نکشتیم بلد نیستیم.
    monaaa و mahnooshin این نوشته را پسندیده.
    وقتی عشق فرمان می دهد،

« محال» سر تسلیم فرود می آورد

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

آخه چقدرررررررررررررررررررررر ر اسپم؟

dress/topic5214-784.html
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

.
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    1142
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

فكر ميكنم كسي نيست اين موقع به داد برسه اما ايشون ديگه دارن كم كم همه جارو به هم ميريزن....

post1916535.html#p1916535
    post1916489.html#p1916489

post1916398.html#p1916398
    ***به علاوه خدا بودن یعنی منهای همه ی مشکلات بودن***

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    1142
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

ندا خانم هم براتون كامنت گذاشتم هم يه پست توي همين تاپيك لطفا ديگه ادامه نديد!
    ***به علاوه خدا بودن یعنی منهای همه ی مشکلات بودن***

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

یعنی چی واقعا؟؟!!
    خودتون بگین