نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 161 به 168 از 244
صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 1118192021222324 ... آخرینآخرین

Re: یه سوزن به خودمون ...

اومدم یه سری مطالب رو خاطر نشان کنم که دیدم دوستان دیگه زحمتش رو کشیدن !

من و شما سنمون قد نمی ده اما برامون تعریف کردن که قدیما خانومای خونه هر روز خونه همسایه یا توی کوی و برزن همایش داشتن!
    چای و قلیون و تخمه و مقداری دل خوش و چاشنیش هم اندکی بیکاری! نتیجه این می شد که امروز سوئیچ می کردن رو اقدس خانم و کله پاچه ش رو بار می ذاشتن و فردا نوبت صغری خانم و کبری جون بود ...همه هم برای خوشمزه تر شدنش نخود لوبیاش رو زیادتر می کردن و دور هم خوش بودن !
    این وسط دو نفر هم پیدا می شدن که برای این که هیجان ماجرا رو بالا ببرن کله پاچه رو با مقادیر زیادی پیاز داغ می بردن در خونه اقدس خانم ! سیر تا پیاز ماجرا رو برای اقدس خانم تعریف می کردن و ماحصل گردهمایی رو ( باز هم با پیاز داغ بیشتر !!) می بردن خدمت بقیه اهالی محل

الان دیگه عصر دهکده جهانی و نانو تکنولوژی و جامعه مجازی و ... ست! بساط چای و تخمه از دم در خونه ها جمع شده....همه هم دم از وقت نداشتن و درگیری فکری می زنند !!! اما این خاله زنک بازی لامصب دست از سرمون برنداشته!!مختص جمعیت زنان هم نیست ! تو این جامعه مجازی تو هر سایت و فرومی پا می ذاری یه عده دارن یه عده دیگه رو نقد می کنند...عقایدشون رو مسخره می کنند...با طعنه و کنایه جواب مخالفانشون رو می دن و گاهی حتی با بی احترامی و توهین!
    یه عده هم این وسط برای تولید آدرنالین بیشتر و ایجاد شور و هیجان از این یکی به اون خبر می دن و بالعکس !!!

باز هم سن من و شما قد نمی ده احتمالا اما شنیدیم که قبلا هر محله ای چند تا موجود غیور و قدرتمند داشت که تلویحا بهشون می گفتن اراذل و اوباش!
    این موجودات شریف هم با استفاده از زور بازو سعی می کردن عقیده و مقصود خودشون رو به اهالی محل تفهیم کنن !مثلا عقیده داشتن امروز نباید کسی از اینجا رد بشه چون ما می گیم !!! جرات داری اعتراض کن ! سلاحشون بُرنده بود و دهن بقیه هم بسته!

حالا دیگه تکنولوزی پیشرفت کرده! یه سری از عقب مونده هاش هنوز قمه و قداره به دستن ( حالا شما کلت و هفت تیر و سلاح داغ!!! رو نادیده بگیر)
    و یه سری از روشنفکران این مکتب ، اینترنت باز !
    این یکی هم مختص جامعه مردان! و یا خط فکری خاصی نیست...شکر خدا پذیرشش فراگیره :دی
    یعنی گسترشش بین جماعتی که تازه بلد شده کامپیوتر رو بدون امداد روشن کنه هـــــــــــــست! تا اون که ادعا می کنه تـــــــــه تـــه روشنفکران و باکلاسان این دنیای مجازیه !

دوستان غیرتمند منتظرن ببینن کی مخالف عقیده و فکرشون حرف می زنه و عمل می کنه ! سریع همدیگه رو خبر می کنن که آهایییییییییی به هوش باشید که فلانی در فلان مکان داره فلان چیز رو می گه....بگیرید و ببندید !! اگه نشد حداقل یه کاری کنید مبحث قفل بشه تا ماموریت بعدی !!!!!!!!
    شگفتا...
    حالا بیا ثابت کن بابا این حرف من نیست ! تو فلان کتابی که از 10 تا ***** گذشته و الان تو کتاب فروشی های معتبر سطح کشور موجوده نوشته شده!!!
    یا قسم بخور که من به عنوان یک انسان آزاد و مستقل دارم یه مطلبی رو دوستانه برای شما عنوان می کنم که اگه صحیح پنداشتید عمل کنید !
    سلاحشون بُرنده ست !!! همین....

در مورد برگردوندن جو سایت به جو آموزشی و پربار قدیمی آنچه از دست و جیبمون بر میاد داریم انجام می دیم ( این رو از طرف مدیر سایت مامی عزیز عرض کردم )

اما برای برگردونن سایت به جو دوستانه و پر محبت قبل ، عملا راه زیادی نداریم ؟!

اولیش معرفی دیگر سایت ها و فروم هاییه که دوستان می تونن آزادانه درش شور و هیجان و جنجال آفرینی خودشون رو ارضا کنند ( که البته حدس می زنم تعداد زیادی از دوستان با این سایت ها آشنایی دارن و تحت تاثیر همون جو می خوان فعالیتشون رو توی مامی سایت هم ادامه بدن)

مرحله دوم متاسفانه و علی رغم میل باطنی حذف صورت مساله ست !!
    از اونجایی که این مسایل اکثرا ریشه در تربیت خانوادگی و شخصیت افراد داره ! (صفاتی مثل انسان دوستی ، تحمل عقیده مخالف ،احترام گذاشتن به شخصیت افراد ، احترام گذاشتن به عقیده شخصی و فردی ، پرهیز از غیبت و سخن چینی و ... صفاتیه که از دوران کودکی باید در یه فرد پرورش داده بشه ) کادر مدیریت و کاربران فعال و همراه از آموزشش تو این محیط مجازی معذورند!!! در نتیجه مجبور به حذف تدریجی این دوستان از محیط سایت هستم!

بارها گفتیم همه کاربران سایت با هر فکر و عقیده و اندیشه ..از هر دین و مکتب فکری و سیاسی ... با هر نگرش و شخصیتی ! برای ما قابل احترام و مقدس هستند و برقراری سایت به وجود و حضورشون بستگی داره ...اما !!
    تا زمانی که به حقوق و شخصیت سایر کاربران و مدیران احترام بذارن و جو سایت رو تحت الشعاع عقاید و رفتار خودشون قرار ندن!!

همیشه با هم بودن و با هم ماندن بهایی داره که اگه برای این موندن ارزش قائل هستید باید اون بها رو بپردازید...بستگی داره کدوم مورد براتون اولویت بیشتری داره!؟

با عرض معذرت این نوشته رو به عنوان آخرین اخطار تلقی می کنیم و من بعد به جای ایراد خطابه مجبور به عکس العمل در مقابل کم مهری دوستان خواهیم بود !

برقرار باشید
    Andrew این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

2. بانک بند ناف

پیرو پیغام های خصوصی که دوستان در رابطه با پست بالا برای من فرستادند چند تا نکته رو ( برای بار چندم و آخرین بار ) تذکر می دم

* وظیفه من و سایر مدیران ،برقراری و حفظ نظم در سایت و وظیفه کاربرانی که در سایت فعالیت دارند و از مباحث و مطالب اون استفاده می کنند رعایت و احترام به قوانین وضع شده در سایت می باشد .
    این قوانین به صورت مشخص و مدون در اختیار همه ما قرار گرفته و حیطه اختیارات ما رو این قوانین مشخص می کنه!
    نه من و نه هیچ کدام از مدیران ( و حتی کاربران) وظیفه آگاهی از عقاید و افکار کاربران و موافقت یا مخالفت با عقاید ایشان را بر عهده نداریم !!!
    تنها ملاک ما برای حذف و ویرایش پست های ارسال شده توسط کاربران ، قوانین و شرایط فعالیت در سایت می باشد که توسط وزارت ارشاد تایید و تعیین گردیده !

* همه کاربران سایت با هر فکر و عقیده و اندیشه ..از هر دین و مکتب فکری و 30 یا 30 ... با هر نگرش و شخصیتی ! برای ما قابل احترام و مقدس هستند.
    تا زمانی که به حقوق و شخصیت سایر کاربران و مدیران احترام بذارن و جو سایت رو تحت الشعاع عقاید و رفتار خودشون قرار ندن!!

* زیستن و فعالیت در هر اجتماع و گروهی ، نشانه پذیرش و احترام به قوانین و عرف تعیین شده در آن اجتماع می باشد!
    مثلا پذیرش زندگی شهری به معنای اونه که من پذیرفتم وضع قوانین ، اجرای قوانین ، جریمه و توبیخ تخلف کنندگان از قوانین ، هر کدام بر عهده نهاد و ارگان خاصیه و شخصا نمی تونم در مقابل متخلفین قد علم کنم و یا کسی رو به سزای عملش برسونم !!!

بدیهیه که مدیران سایت توانایی بررسی تمامی پست های درج شده در انجمن رو ندارن ! در صورتی که مطالب ارسال شده توسط کاربران را خلاف قوانین , عقاید و یا مقدسات دیگر اعضا می بینید لطفا به مدیران و ناظریت سایت اطلاع بدید تا مطلب رو بررسی کنند و اقدامات لازم رو انجام بدن! خواهش می کنم از تقابل شخصی و اقدام خودسرانه پرهیز نمایید .

و در آخر یک توصیه دوستانه :

برای کوبیدن یک حقیقت ، خوب به آن حمله مکن ، بد از آن دفاع کن!
    Andrew این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام شرمنده ايا پست من شما را ناراحت کرده و اين اخطار مربوط به پست من بوده?من واقعا شرمنده ام و دوست دارم از زهراسادات عزرخواهي کنم چون اصلا منظور خواصي نداشتم فقط ميخواستم بصورت صميمي صحبت کنم لطفا اگر منظورتون من بودم بفرماييد تااونو پاک کنم

[ Post made via Android ]
    الهی به امید تو ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sabayasna mama
    سلام شرمنده ايا پست من شما را ناراحت کرده و اين اخطار مربوط به پست من بوده?من واقعا شرمنده ام و دوست دارم از زهراسادات عزرخواهي کنم چون اصلا منظور خواصي نداشتم فقط ميخواستم بصورت صميمي صحبت کنم لطفا اگر منظورتون من بودم بفرماييد تااونو پاک کنم

یه لحظه هنگ کردم

عزیز دلم نجما جان توی تاپیکهای همشهری ها لینک این پست رو گذاشتن که همه اعضا بخوننش
    منظورشون به شما نبود

منم ممنونم از محبتت و صمیمیتت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسي خيالم راحت شد.

الهی به امید تو ...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

نقل قول نوشته اصلی توسط رزماری
    http://mamisite.com/forum/mamisite-kitchen/topic1152-410.html
    search.php?keywords=&terms=all&author=dobi&sc=1&sf =all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D8 %AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88

هیجان سایت کم شده بود دابی جان زحمتشو کشیدن

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

مثلا ما نفهمیدیم سایت ماله خودشونه اومدن تبلیغ کردن آخی آدمای خیر هنوزم پیدا میشه دستشون درد نکنه
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 1118192021222324 ... آخرینآخرین