نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 153 به 160 از 244
صفحه 20 از 31 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    123
    پسند کرده
    10

Re: یه سوزن به خودمون ...

منم با نظر دوستمون کاملا موافقم
    سایت داره از اون حالت رسمی و آموزشی خارج میشه و به سمت سرگرمی و فان میره.
    بخش مهمی از حسن و مزیت مامی سایت نسبت به سایت های مشابه همون دیسیپلینی بود که باعث میشه سایت از مسیرش منحرف نشه. ولی متاسفانه آزاد بودن کاربرها در ایجاد تاپیک باعث شده که هر روز به تاپیک های سرگرمی اضافه بشه و در مقابل از بار آموزشی و ماهیت رسمی سایت کم بشه.
    گاهی نعمت های خدا با شکستن تمام شیشه ها وارد می شوند.

2. بانک بند ناف
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10424
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

دوستان و همراهان گرامی ( طهورای عزیز و ... ) تمام حرفای شما را به دیده منت قبول داریم.
    قبلا هم گفتم که منتظر پایان برنامه نویسی سایت بمونیم و مطمئن باشید، مامی سایت همان مامی سایت خودمان خواهد شد.
    شاید این وعده و وعیدها کمی طولانی شده ولی اطمینان داشته باشید که پشت صحنه تمام تلاش خود را برای بهتر بودن داریم. انشاالله و به امید خدا تا پایان شهریورماه منتظر شروع تحولات سایت خواهیم بود.

ممنون از همراهی همیشگی شما عزیزان
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

mahboub 89 آواتار ها
    میزان امتیاز
    97
    پسند شده
    3682
    پسند کرده
    599

مدیر انجمن
    elmira.t آواتار ها
    المیرا
    میزان امتیاز
    589
    پسند شده
    47480
    پسند کرده
    49587

ویترین مدال ها

منم مثل محبوبه عزیز فکر کردم پست جدید زده شده و باز کردم ولی با تبلیغات مواجه شدم!!!!آخه واعا لزومی داشت اون همه جا یه پست مشابه گذاشته میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim

Ben koynunda 100 sene 1000 sene durabilirim

مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

حساب کاربری خانم ( maman samira yekta ) همراه با پستهای تبلیغاتیشان ( بیش از 50 پست تبلیغاتی با محتوای یکسان !!! ) به طور کامل از سیستم حذف گردید. منبعد با ناقضان قوانین سایت، جدی تر برخورد خواهد شد!

با سپاس از اطلاع رسانی کاربر محترم mahboub 89
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    1142
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

سلام و خسته نباشيد خدمت همه مديراي گل مامي سايت عزيز و تك تك اعضا و دوستاي گلم...
    ممنونم براي همه زحماتتون
    هميشه ميترسيدم ازينكه بخوام اينجا پست بذارم!نميدونم چرا شايد چون فك ميكنم جمله بنديم خوب نيست و نميتونم رسمي صحبت كنم!!!
    حرفامو نصيحت ندونيد من خودمو در حدي نميدونم كه شايسته نصيحت به كسي باشم چه برسه شما بزرگوارا... درد و دل يه خواهر كوچيك بدونيد
    بعد از مدت كوتاهي كه به سايت سر نميزدم دوباره سر ميزنم و چيزايي كه ميبينم ناراحتم كرده....من خودم ايراد داشتم و دارم و پذيراي حرفهاي دوستاي گلم هستم.
    اما يه سري حرفا هست كه خيلي ازارم ميداد و نميتونستم بگم اما به هر حال گفتم بخشيش رو بگم شايد موثر واقع شه...
    اول كه من عضو شدم خيلي اينجا محيطش دوس داشتني بود(هنوزم براي من هست اما مسائل ادمو دلگير ميكنه) اما باز يه سري اعضاي قديمي شاكي بودن كه مثل قبل نيست و ازين حرفا من واقعا متوجه نميشدم چي ميگن...(البته هنوزم عضو تازه واردم چون خيلي جاهاش هست كه نرفتم و خيلي چيزا هست كه ميخوام ياد بگيرم از اين سايت)
    يه مدت بعد كه خودم آشنا شدم مشكل اين بود كه چرا تند و تند تاپيك باز ميشه و نظارت نيست و سايت داره عوض ميشه همونجور كه دوستاي عزيز گفتن تو همين تاپيك....
    اما الان به نظرم ديگه داره مشكل اساسي پيش مياد اونم اينه كه داره نفرت و كينه بوجود مياد يكي يه حرفي ميزنه يكي مياد نقد ميكنه حالا تو هر كاري و زمينه اي يه سري طرف اينو ميگيرن و يه سري طرف اون و كينه به وجود مياد و بعد خصوصي به هم بد ميگن و بعد دلخوري و دلگيري به وجود مياد!(خودتون ديديد حتما)
    مگه اينجا همون جايي نيس كه دوستش داريم معتادش شديم و كلي مطالب مفيد تو همه و همه زمينه ها ازش و از هم ياد گرفتيم چرا بايد محيطش اينجوري بشه !جايي كه همه تجربيات خودمونو بيان ميكنيم و در ازاش از تجربه بقيه استفاده ميكنيم و كلي دوست جديد پيدا كرديم..
    من خودم يه سري عقايد خاص و مربوط به خودمو دارم و كلي دوست دارم كه با من متفاوتن اگه ادم بخواد همه مثل خودش فكر كنن كه تنهاي تنها ميمونه تو دنيا.
    چرا به عقايد و تفاوتهاي هم احترام نميذاريم و نميپذيريم كه ما همه با هم فرق داريم...ميزان ايمانمون...فرهنگمون....خانوا ه و محيطي كه توش بزرگ شديم...!هر كدوممون فك ميكنيم كه خودمون درست ميگيم و نظر خودمون كاملا درسته و حق تماما با ماست!
    منم خيلي جاها مخالف بعضي عقايدي كه همين جا عنوان شده بودم اما سكوت كردم فك كنم دليل جمع شدن ما اينجا چيز ديگه اي بوده.
    كسي كه نميخواد اينجا به زور مارو تغيير بده چرا وقتي از يه حرفي خوشمون نمياد نميگذريم هركسي از ديد خودش پستاشو ميذاره اگه اشتباهي هم هست ميتونيد چيزي نگيد يا اگه تذكر داديد ديگه مجبور نيست كه قبول كنه شما بدتون مياد...
    اگه ما همديگه رو را با تمام تفاوتهامون بپذیریم و درک کنیم همو به صلح و آرامش ميرسيم اگه اشتباه نكنم اين يكي از مهارت هاي زندگيمونه كه بايد ياد بگيريم....
    روي حرف من به همه دوستان بود و به شخص خاصي نخواستم توهين كنم ببخشيد اگه خيلي حرف زدم و اميدوارم هدف اصلي حرفامو رسونده باشم.
    خيلي از دوستا بابت پستاي من تو تاپيكاي مختلف خصوصي بهم تذكر دوستانه دادن و منم با روي خوش پذيرفتم اين باعث نشده ازشون كينه به دل بگيرم و ازشون متنفر بشم حتي اگه حرفشون برا من قابل قبول نبوده باشه هم ازشون دلگير نشدم چون نظرشون رو بيان كردن و قصدشون كمك به من بوده اين نشونه دقت بالاي كاربراست و اينكه خواستن كمك كنن.
    همتونو دوس دارم بازم ببخشيد هدفم اين بود دوباره فضاي سايت دوستانه دوستانه بشه و ديگه اينجا كينه و نفرت و مورد قضاوت واقع شدن و تبعيض و اتهام و اين جور چيزا نبينيم....

یافتن فردی که از هر لحاظ - دیدگاه*ها، نگرش، رفتار و... - همانند آن*ها باشد و تفاهم صد در صد با او داشته باشند، غیرممکن است. زوجین باید توجه کنند که تفاوت*ها، زندگی را زیباتر می*کند. بنابراین بهتر است در*صدد تغییر رفتار و تفاوت**های همسر خود نباشند و نکات مثبت و خوب او را ببینند.
    >>>فكر ميكنم اين جملات علاوه بر زندگي زوجين براي برخورد با دوستهامون هم خيلي خيلي موثر و قابل توجه باشه.
    ***به علاوه خدا بودن یعنی منهای همه ی مشکلات بودن***

bluesky آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    3023

واااااااااااای بیشتر بحث های مادر و كودك - mommy and kid با پست های کاربری به نام بانوی سبز بالا اومده

که تبلیغ یه سایت دیگه هم هست

سپید جون آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    687
    پسند کرده
    528

با احترام به همه مديرا وكاربرا

،آيا كارماي منفي ،براي اين نيست كه ما اعتراضمونو از پستي اعلام كنييم وديگه باهم بحث نكنييم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    آيا درسته بخوايم به خاطر كارماي منفي ،از هر ادبياتي براي بيان احساسمون استفاده كنييم و اينطور پستي بذارييم ،و به افراد اينطور توهين كنييم ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اعتراف میکنم تازه الان متوجه شدم محبوبیتم منفی 13 هست و خیلی برام جالب و خنده دار بود.

اعتراف می کنم همین حالا دیدم دو سه نفر از کاربران مامی سایت که بارها باهاشون سر موضوع های مختلف بحثم شده و هر بار فاطی کماندو بازی درآورده اند تا تاپیکی را بسته اند و .... برام یک عالمه پیغام خصوصی گذاشته اند. با تعجب باز کردم پیام ها را و دیدم طفلکی ها دارن اینطوری حرصشون را خالی می کنند و با منفی بارون کردنم ، دلشون را خنک !

اعتراف میکنم حاضرم هزار تا منفی به خودم بدم و محبوبیتم اینجا بشه منفی هزار ، اگر دل تون به این کارها خوشه ، خوش باشید!

اعتراف می کنم اگر در این یک سال در مامی سایت نظری نوشتم هرگز دنبال دوست یابی یا رفع تنهایی و محبوبیت و تشکر و ستاره و ... نبودم و فقط هدفم این بوده که بتونم نگاهم و فکرم را به اشتراک بگذارم شاید که در فضای بسته جامعه مان ، حتی یک نفر هم شده تلنگر کوچکی بخوره و بتونه برا چند لحظه هم که شده طور دیگه ای فکر کنه و نگاه کنه !

اعتراف میکنم اگر احساس کنم قراره در اینجا فقط وقتم را هدر بدهم و دل بدهم و قلوه بگیرم و به ستاره و محبوبیت و تشکر و تحسین دیگران دل خوش باشم ، ترجیح میدم اصلا اینجا نیام. اعتراف میکنم که در دنیای واقعی خیلی کارهای مهم تر و باارزش تری دارم تا وب گردی و چت کردن بی هدف و بی فایده !

اعتراف میکنم میدونم که الان بازم بهم حمله میشه از جانب چند تا کاربر اما دیگه عادت کردم !

آيا بهتر نيست به جاي اين نوع صحبت كردن
    اگه پستي از ما موجب اعتراض ديگران شده ،به سليقه ونظر اكثريت و قوانين سايت احترام بذارييم،و به جاي شتاب زدگي وكشاندن مسئله به تايپك هاي ديگه ،كمي به پستامون فكر كنييم؟؟
    آيا بهتر نيست
    به جاي اينكه درصدد تلنگر زدن به ديگران باشيم ،به عنوان سايتي كه در اون دارييم فعاليت ميكنييم دقت كنييم و يادمون باشه اينجا يه سايت آموزشي وهنريه نه يه سايت سياسي ،يا مذهبي براي آگاهي دادن به افكار ديگران.
    آيا بهتر نيست
    به جاي بحث درباره مسائل روز كه همه با اون دست به گريبانييم ،به مطالب و پستهاي آموزشي وهنريمون بپردازيم و در بهتر شدن بار آموزشي مامي سايت مديرها رو ياري كنييم تا حداقل اگر باري از دوششون نميتونييم بردارييم ،سر بار نشوييم تا هرلحظه با سيل اعتراضات زحمت پاك كردن اسپم ها رابكشند ،و وقت نازنين وگرانبهايشان را صرف درگيري هاي كاربران كنند.
    آيا بهتر نيست قبل از درج هرگونه مطلب در قسمت هاي عمومي به قوانين سايت دقت كنييم

آيا بهتر نيست
    به خاطر داشته باشيم اگر پست ما داراي مطالب آموزنده ومفيد باشد ،هرگز از سوي مديران پاك نخواهد شد.
    تند رفته است كودكي هاي من ........

صفحه 20 از 31 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین