نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 145 به 152 از 244
صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته
    εїз Taraneh εїз آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2429
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

Re: یه سوزن به خودمون ...

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    منم كاملا با ندا جان موافقم . تو تاپيك كافه مونث يكي از خانمها از مديرها ناراحت شد كه چرا انقدر جو سايت خفقان داره و چند روز بعد يه تاپيك زد كه با استقبال خوبي هم مواجه شد كه بلافاصله همون روز حذف شد و گفتند كه بر خلاف مقررات سايت هست . يه مدت بعد يه كاربر ديگه دقيقا با همون عنوان تاپيك زد و برقرار موند . چون واقعا خود تاپيك مشكلي نداره و اين يعني مشكل داشتن با يك كاربر خاص و گزينشي رفتار كردن
    اگر كسي به يك عملكرد انتقاد كنه همه موضع مي گيرن در برابرش . مخصوصا مديران ديگه و كاربران فعال قديمي كه ديگه رابطه اشون با مديران دوستانه و صميمي هست .
    من بارهاي بار شاهد اسپم هاي كاربرهاي نور چشمي بودم كه اغلب از مدير تاپيك مربوطه تشكر شده و متقابلا جواب لطفشون رو از مدير گرفتن ولي اگه يك كاربر ديگه تشكرشو تو يه پست ديگه اعلام كنه (هرچند كه خودم كاملا مخالفم )* ولي با اون برخورد مي شه .
    شاهزاده خانم ؛ عزیزم

چرا ما باید بین کاربران فرق بذاریم؟؟ و یا خصومتی داشته باشیم با شخص خاصی که گفتی گزینشی رفتار میکنیم؟؟
    سایت یه سری قوانین داره برای نظم و دسترسی بهتر ما کاربران. و هیچ فرقی بین کاربر و مدیر نداره!

اگه هم ببینم شخصی اینکارو کرده ... خودم حسابشو میرسم

اگه هم در مورد این مسئله ها ... لطفا لینکی چیزی بذاری بهتره تا بشه تصمیم بهتر و جواب منطقی تری داده بشه
    تا مدتی نمیتونم مثل قبل، حضور فعالی داشته باشم
    در صورت بروز مشکل، با دیگر ناظران کیفی مکاتبه نمایید

2. بانک بند ناف
    مدیر بازنشسته
    εїз Taraneh εїз آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2429
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    با توجه به گفته های شما من یه بار دیگه سوالم رو واضح تر میپرسم . سوال من اینه که اصلاً فروم مامی سایت سایتی هست که بشه توش به مدیران انجمن ها و مدیران ارشد نقد، نظر، پیشنهاد و یا انتقادی کرد؟؟؟
    یا اینکه این انتقاد "ندیده گرفتن زحمات و ناعدلانه و غیر منصفانه قضاوت کردن" تلقی خواهد شد؟؟
    نداجان...
    جواب سوالتو که شیدا جون دادن که ! خب تاپیکی که میتونید توش انتقاد کنید همینجاس دیگه! بله جای پست شما درست بود.

یکمی هم مربوط به انتقاد سازنده یا کوبنده ای که نجما جون در پست اول گفتن میشه!
    و هم اینکه انتقادتو واضح بگی تا انقد ابهام و این چیزا توش نباشه که انقدر بحث کشش پیدا کنه!

به نظر من شاید اصلاً کل قضیه مدیر- کاربری نیست ....
    قضیه اینه که همه ی ما انسانیم و جایز الخطا ... همه ی ما تو مرحله های مختلف زندگیمون تو ارتباط با دیگران دچار مشکل میشیم گاهی . خب ، که این قضیه تو فروم هم صادقه و این رو ما میبینیم . چیزی که شخص من رو یا شاید همین دوستمون لیلی یا شاهزاده خانوم یا کسای دیگه ای رو دچار ناراحتی میکنه وا این شکل احساس ها و سوء تفاهم ایجاد میشه اینه که بعضی از دوستان تو جایگاه مدیر سعی نمیکنن این جایز الخطا بودن خودشون رو بپذیرن و قبول کنن که صرف مدیر انجمنی بودن اونها رو از اشتباه کردن مصون نمیکمنه ...و همه ی ما باید این رو بپذیریم که داشتن هیچ مسئولیت و پستی بدون انتقاد نیست . پس یا کلاً نباید از اول پذیرای اون مسئولیت باشیم و یا وقتی میپذیریم مهارت های برخورد با انتقادات رو هم یاد بگیریم .
    اینجا هم پاسخ لعیا جان درست بوده که این لحن حرف زدن درست نیس و همه ی مدیران رو زیر سوال میبره!
    خب اگه این موضوع رک مسابقه عکاسی رو نمیگفتن و من مشکل رو از صبا جویا نمیشدم...
    باعث نمیشد این حرفتو به خودم بگیرم و خودمو یکی از این مدیرانی که گفتی بدونم؟!
    چون شخص بنده همونطور هم که قبلا گفتم چندباری اشتباه کردم ولی خب کاربران گل و همراه همیشگی مسابقه منو بخشیدن!
    حرف بخشش یا طرد نیسا! کلی گفتم

---

مرسی ترانه عزیز
    من گفته هام رو تو پیج های قبل هم مرور کردم، و همونطور که به دوستمون جواب دادم قصد نداشتم اسمی از مسابقه عکاسی و این بحث ها بیارم .
    و الان هم نمیدونم واقعاً ضروریه که برداشت بد بعضی از دوسنان از دلیل اعتراض خودم رو اصلاح کنم یا نه !
    چون باز هم تکرار میکنم که انتقاد من به نحوه برخورده نه خوده مسئله ! وگرنه اینکه در نهایت موضوع مسابقه ای چی انتخاب بشه چه فرقی ایجاد میکنه ؟
    حالا که حرف از مسابقه عکاسی شده ... من فکر کردم تمام مشکل شما اون تاپیک و مدیر عزیزمون صبا که به شخصه دوست خوب منه
    خب حق داره که تمام حرفا رو به خودش بگیره و ما هم فکر کنیم که همینطوره و بیایم و جویای مشکل باشیم

میخوام بدونم آیا هستن کسیایی که اینجا با من موافق باشن که گاهی این حس به منه کاربر القا میشه که اگر در صدد تمجید و تایید مدیر انجمن بر نیام خیلی زود ترد و منزوی میشم از انجمن و پست هام پاک میشه یا به گونه ای بی منطق جواب میگیرم ؟
    خب این حرفت الان خطاب به همه مدیران میشه دیگه!

این حس اشتباهتو اول بندازش دور

چرا باید اینطور بشه؟ مگه خصومت شخصی با کسی داریم؟
    مگه کی هستیم که بخوایم تایید و تمجید هم داشته باشیم؟؟
    خب همیشه نمیشه که حق با مدیر باشه؟؟
    یه وقتایی یه جاهایی نظر کاربرا هم مهمه! ولی خب مجبوریم با رای اکثریت نظرات کاربران پیش بریم.

پاک شدن پست هم به منظور طرد یا منزوی کردن نیس!

بقیه حرفامو خصوصی میزنم
    تا مدتی نمیتونم مثل قبل، حضور فعالی داشته باشم
    در صورت بروز مشکل، با دیگر ناظران کیفی مکاتبه نمایید

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ღ. saba .ღ
    با اینکه علاقه ای به شرکت در این بحث نداشتم ولی لازم دیدم پستی بنویسم برای روشن شدن موضوع برای اونهایی که به راحتی !! دل میشکنن و یک ادم رو زیر سوال میبرن ...

تمام کسانی که تووی مسابقه عکاسی شرکت میکنن و نمیکنن میدونن که ما چند تا تاپیک ثابت داریم بقیه تاپیک ها مثل نظر سنجی و اعلام برنده موقتی هستند وبعد از اتمام نظر سنجی کلا پاک میشن چون هیچ بار مفیدی ندارن ...
    پستی هم اون تاپیک باشه چه برای مدیر چه کاربر قطعا پاک میشه ... پس پستی با قرض شخصی پاک نشده کما اینکه یکشنبه مثل همیشه تاپیکی که این خانوم تووش صحبت کرده بودن پاک شده ... مثل همیشه ! تا اینجا خداروشکر فکر نمیکنم کسی از قانون بیخبر بوده باشه ...

میرسیم به حق خوری بنده !! که این حق مثکه اختلاس 3 میلیاردی بوده به نظرم که من خوردمش !!

کسی که دو سال توو سایت باشه و تاپیک مارو دنبال کنه صد در صد همونطور که نقل قول کردن قوانین رو خوب بلده باید اینم خوب بلد باشه که ما از وقتی به جای یک برنده 3 یا 5 برنده داریم ... هر 3 برنده یا 5 برنده موضوعات خودشون رو اعلام کردن موضوعات پیشنهادیشون رو بعد از تبادل نظر 2 یا چند موضوع توسط من اعلام شده و کاربرا با رای داده به یکی از اونها موضوع پرطرفدار تائید شده ...

اینبار هم مثل همیشه بوده و موضوعاتمون اب که موضوع پیشنهادی این خانوم بود !! به همراه موضوع حشره که از سمت دو برنده اعلام شد و کاربران هم هیجان نشون دادن موضوعات نوشته شد و از بین اب و حشره موضوع حشره بیشترین رای رو اورد ...

از بین 5 برنده 3 برنده با موضوع حشره موافقت کردن و کاربران هم موافقت خودشون رو نشون دادن و موضوع تائید شد ...

باز هم اگر ببینیم !! میبینیم که حق خوری و اختلاسی نبوده این وسط !!!

قانون که به اشتباه من ادیت نشده بود و هنوز به روال مسابقات قبلی همون برنده اول نوشته شده بود ...
    کسی که دو سال توو سایت هست باید بدونه ما روال مسابقمون چطوری بود ... وخیلی وقته جز برنده اول بقیه برنده ها رو شریک کردیم توو انتخاب موضوع !!

لعیا جان شما که انقدر راحت به من تهمت حق خوری می زنید کاش حدااقل دو بار مارو توو مسابقات همراهی میکردین تا بدونین مدیر این بخش دشمنی با هیچ کاربری نداره و خدای بالای سر شاهده که هیچ ناعدالتی صورت نگرفته و از همه مهتر من نیاز به حق خوری ندارم اونم یه همچین چیز ساده و پیش پا افتاده ای... !
    دوستانی که تووی عکاسی شرکت میکنن در جریان هستند که من حتی شده جزو برنده ها بودم ولی اصلا اسممو نیاوردم ... چون دوست داشتم دوستان برنده باشن !! انتخاب موضوع هم برام به شدت سخته و این موضوع هم موضوع انتخابی یه کاربر توو مسابقات قبلی بود که مطرح کردم ...

من اگر میخواستم حقی رو بخورم و خدا رو نبینم روی نت این کارو نمیکردم ... توو دنیای واقعی حق خوری میکردم ...

من هم بلدم شلوغ کنم و بگم آی این کاربر جو رو ریخت بهم ... ای مدیرای ارشد بشتابید این خانوم الکی به من گیر داده ...ای مردم این خانوم از روزی که اومده یه پست موافق با ما نزده که ما دلمون خوش باشه ایشون دشمنی با ما نداره ، لااقل دوستی هم اگر نداره !!

من نیازی به تعریف و تمجید کاربران ندارم ... که بخوام به این دلیل به کسی بدی کنم !
    نصف کسانی که مسابقه عکاسی شرکت میکنن من حتی یه سلام هم باهاشون نداشتم اما عاشق خودشون و عکساشونم ...
    انتقاد هم خیلی شده ولی انتقاد به جا و ماهم مشکلات رو حل کردیم و همیشه دور هم بودیم بدون هیچ مشکلی ! ...

ایشون اون شب انقدر با لحن بد با من حرف زدن و من رو بی منطق وحق خور نشون دادن که صد در صد نباید انتظار گل شنفتن داشته باشن منم چیزایی رو که لازم بود بهشون گفتم ... جواب های همیشه هوی هست ...
    وقتی کسی به شما توهین کنه اون هم بی دلیل شما هم قطعا از خودتون دفاع میکنید ... مدیر و کاربر هم نداره ...!

نکته جالب اینجاست که ایشون اون شب نوشتن : من مخالف حشرات هستم چه عکاسی چه غیره ...
    اما حالا نوشتن عکس ارشیوی دارن ... پس ایشون مخالف حشرات طفلک نبودن ! ایشون مخالف موضوع بودن چون از سمت مدیر که یکی از برنده هاست مطرح شده بود و مهمتر از اون اینکه یه خطای بزرگی هم شده بود و اتفاقی اینبار خواهر مدیر هم جزو برنده ها بود !!!

من دلیل این همه خصومت رو با خودم از سمت خانوم فودلاور نفهمیدم ...
    ولی امیدوارم ایشون متوجه باشن که من ،صبای مامی سایت دشمنی با کسی نداشتم و ندارم و نخواهم داشت و اگر ایشون نتونستن وارد جو صمیمی با بعضی کاربرها بشن توو بخش عکاسی مشکل مدیر یا کاربر نبوده مشکل نوع برخورد ایشون بوده از بدو ورود ....

من همیشه تمام سعیم رو کردم مسابقه رو به نحو احسن پیش ببرم وبا اینکه گاهی واقعا ایجاد نظر سنجی یا اعلام برنده برام مشکل بوده اما شده با نیم ساعت تاخیر کارمو انجام دادم ... مسابقه عکاسی رو همیشه سر موقع شروع کردم و سر موقع تموم کردم ... هرطور شده خودم رو به نت رسوندم تا مشکلی پیش نیاد و اگر نتونستم ترانه عزیزم رو جایگزین خودم کردم تا مشکلی پیش نیاد ...
    چیزی به من میرسه ؟؟ پاداشی دریافت میکنم ؟؟
    نه مسلما هیچی به من نمیرسه جز یک چیز که بهترین هست برای من ...
    دوستان خوبم که کنارم هستن توو مسابقه عکاسی برای من بهترین پاداش هستند ... ذوق و هیجانشون برای مسابقه انقدر به من شادی میده که تمام سختی هارو به جون میخرم ... تا به حال هم مشکلی نبوده و اگر کسی ازمون رنجیده تووی خصوصی تمام سعیم رو کردم که مشکل رو حل کنم و حل کردم ... این همه شرکت کننده تووی مسابقات نشون دهنده اینه که بخش عکاسی کارخودشو خوب انجام داده ...

واقعا دلم گرفت از کسانی که انقدر راحت بدونه اینه که بخوان بدونن موضوع از چه قراره منو مورد لطف خودشون قرار دادن ...

به هر حال مدیران ارشد از همون شب در جریان بودن اگر لازم میدونن و فکر میکنن من حقی رو خوردم ... اشکال نداره منو از مدیریت برکنار کنن ... همین که الان با خوندن این پستها کلی پیام از دوستان داشتم که صبا از خودت دفاع کن صبا چیزی بگو ... برام بهترین و قشنگترین تشکر ها بوده ... چون فهمیدم دوستانم میدونن من کار اشتباهی نکردم ... همه چیز طبق روال همیشه بوده ...

در مورد نحوه برخورد هم باید بگم ... این ماها هستیم که نوع نحوه برخورد دیگرون رو با خودمون به وجود می اریم ... اگر کسی جواب مارو به تندی میده قطعا ماهم تند پرسیدیم و اگر کسی رو با خنده و مسخره کردن و زیر سوال بردن خواستیم به بحث دعوت کنیم صد در صد با همین نوع برخورد مواجه میشیم ... لزوما کتابی نوشتن دلیل بر رعایت ادب نیست کما اینکه میشه تووی حالت ادبی کلی طعنه و تیکه بار شخص مقابل کرد ... وقتی با طعنه حرف بزنیم و همه بدونن منظورمون چیه اما داریم ادبیش میکنیم که بگیم توهینی نکردیم صد در صد به همین شکل هم جواب میگیریم...

معذرت میخوام اگر صحبتهام طولانی بود ...
    صبا
    مرسی از وقتی که گذاشتی و این پست نسبتاً طولانی رو نوشتی ! یه جورایی پستت در راستای تصدیق انتقاد من بود. من همه ی سعی ام رو کردم که تو پست های مختلف ابراز کنم که انتقاد من نه به "موضوع" نه به "برنده شدن و نشدن" و این حرفهاست بلکه انتقاد من به نوع برخورد و عملکردیه که در قبال انتقادها از خودمون نشون میدیم .
    به سختی دوستان تونستن منظورم رو درک کنن! که البته حالا با جملاتی که صبا مامی سایت تو پست شون آوردن و نو سطرهای مختلف همون نوع برخورد تکرار شده به راحتی منظور بنده رو میرسونه ! کافیه دوستان بی طرف وقت بزارن و مرور کنن صحبت ها رو...
    این نوع برخورد با مسئله رو که میبینیم همه ی اعتراض من بود.
    و با همه ی خوشبینی که میتونم داشته باشم میگم که فکرم اینه که قطعاً هیچ عمدی از جانب ایشون در کار نیست و همه ی اینها ناشی از کمبود مهارت های لازم برای برخورد با مسائلی از قبیل انتقاده.( که خب گاهی همه ی ما دچارش میشیم)
    .
    حرف زیاده اما ترجیح میدم همین جا خاتمه اش بدم چون چیزی رو که میخواستم ازش یه دورنما بدم الان نزدیکه نزدیکه .فقط باید بخوایم که ببینیم !

به هر حال من کاربر تاپیک عکاسی ام و خانم صبا مدیر اون . از اونجا که به عنوان کاربر حتماً سوال ها و نظراتی خواهم داشت صبا هم با توجه به مسئولیت های تعریف شده اش به عنوان یک مدیر انجمن ناچاراً پاسخگو خواهد بود . متاسفم اگر این موضوع باب میلتون نیست.

تو تاپیک عکاسی میبینمتون

وقت خوش

و از دوستایی که این مدت همراهی کردن و دلگرمی دادن و گاهاً تو بحث ها شرکت کردن بی نهایت ممنونم.امیدوارم بحث بعدیمون شیرین تر باشه ;-)
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    2

صلوات
    دلت را جایی…حوالی خدا
    چهار میخ کن که با رفتن این و آن نرود . . .

`لعیا` آواتار ها
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    2192
    پسند کرده
    626

من اومدم از خودم دفاع کنم البته دوستام بهم نگفتن برو از خودت دفاع کن
    من اون روز تا وارد سایت شدم دیدم این قسمت توسط فودلاور بالا اومده از روی کنجکاوی خوندم بعد همون موقع درقسمت عکاسی هم پست گذاشته بودن رفتم خوندم وفهمیدم علت ناراحتی دوستمون چیه بعد خواستم موضوع شفاف سازی بشه واسه اونهایی که نمی دونن مشکل چی بوده اینجا پست گذاشتم

سلام
    این پست فقط برای اینه که بدونید بدون قضاوت کردن ( همون تشکر کردن !) می خونمتون
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    0

[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#ffffff]این تذکر و جواب تذکر رو توی یکی از تاپیکها دیدم.[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]
    ........* نوشته است:
    ....... خانوم بهتره همه عکس هاتون توی یه پست باشه. این همه پست ضرورتی نداره ها

عزیزم شما الان دقیقا از چی ناراحتی؟
    فکر کنم مدل عکس گذاشتنم به خودم مربوطه نه؟

خدارو شکر حذف شد.ولی کاش بدونیم کسی که قانونی رو به ما یادآوری میکنه لزوما با ما دشمنی نداره.
    "دیروزت"مهم نیست
    "امروزت"مهمه که چه "فردایی"برای خودت میسازی!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط najma
    سلام
    این پست فقط برای اینه که بدونید بدون قضاوت کردن ( همون تشکر کردن !) می خونمتون
    سلام نجمای عزیز و هنرمند!
    قبل از هر چیز به خاطر زحماتی که برای سایت میکشید یک دنیا ممنون.
    دوم اینکه خواستم چیزی بگم که نمیدونم انتقاد میشه گذاشت اسمشو یا چیز دیگه ای؟من از نی نی سایت با شما همراهم و از تاپیک انجمن بانوان هنرمند و هنر دوست و اون وبلاگی که بعد از اون درست شد.با شما و هیون عزیز و نیلوفر 27 عزیز از وبلاگشون همراه بودم و روز به روز دنبال آموزشهای جدیدتون بودم.در تمام این مدت هم با مامی سایت بودم و کلا از نی نی سایت نقل مکان کردم به اینجا!چون فضای نی نی سایت با اینجا کلی فرق داشت .فضای اینجا یه فضای دوستانه و آموزشی بود و مثل اونجا پر از تاپیکهای سرگرمی و( نمیخوام اصطلاحش رو به کار ببرم) نبود.من خودم با بافتنی اینجا همراه بودم با هیون جون و از آموزشها استفاده میکردم.اما الان متاسفانه فضای سایت از حالت آموزشی داره خارج میشه و بیشتر حالت سرگرمی داره.این بد نیست.ولی ایراد اینجاست که حضورتون توی سایت خیلی کمرنگ شده.مثلا تاپیکی که من خیلی ازش استفاده میکردم بافتنی بود که زمستون پارسال خیلی کمرنگ بود.ویا اینکه عکس بدون آموزش داشت.البته از حق نگذریم انجمنهای آشپزی فعالتر از باقی انجمن های آموزشی هست.درسته که هر مبحثی با مدیر خودش اداره میشه و شما حتما میگید که مانظارت داریم.اما حضوردر مباحث آموزشی و فعال کردن اونا خیلی برای ما اهمیت داره.منظورم از ماهمین هم سایتی های عزیزه که نمیدونم چجوری از تاپیکای مختلف و فعال یکباره رسیدیم به مباحث آلاچیقی و مریخی ها و نپتونی ها و فغان از قوم شوهر و سایر مباحث فعال که محتوای همشون درد و دل هست و حرفایی که تو دوره های فامیلی هم میشه زد.ببخشید نجما جون و هیون جون و مامی جون که من مزاحم وقتتون شدم.امیدوارم که ارزش خوندن داشته باشه نوشته من.همه شما و همه همسایتی های عزیزم رو دوست دارم.همیشه موفق باشید.
    "دیروزت"مهم نیست
    "امروزت"مهمه که چه "فردایی"برای خودت میسازی!

صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین