نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 137 به 144 از 244
صفحه 18 از 31 نخستنخست ... 81516171819202128 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    `لعیا` آواتار ها
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    2194
    پسند کرده
    626

Re: یه سوزن به خودمون ...

شیرین جون چون بعد از همون موضوع عکاسی ندا جون اومدن اینجا نوشتن خواستم واضح بگن مشکلشون رو تا دوستای دیگه (منظورم شخص خاصی نیستا) که مدیرای عزیزبخاطر اسپم سازی و ایجادتاپیک تکراری و... بهشون تذکر میدن نیان اینجا این بحث رو ادامه بدند
    ببخشید اگه باز سوال بود من در پیام خصوصی جواب میدم تا مبحث شخصی نشه

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    268
    پسند شده
    15589
    پسند کرده
    12229

ویترین مدال ها

من سوالی ندارم اما خالی از لطف نیست که زحمتهای تک تک مدیرهای عزیز رو ببینم
    مامی سایت با مدیرهای عزیزش مامی سایت شده من خیلی خیلی چیزها از مامی سایت یاد گرفتم در کنار همه این یادگیری ها در سایه تک تک مدیرهای عزیز مامی سایت بوده
    و صبایی هم جز مدیرهای فعال و زحمت کش هستن که برا تاپیک عکاسی کلی وقت می زاره ندیدن زحماتش عادلانه نیست و گفتن حق کشی ، بل از اینکه صبا مدیر تاپیک عکاسی باشه هیچ قانونی مسابقه نداشت قوانین رو خوده صبا نوشته پس نمی تونه قانون رو نقض کنه و حقی رو پایمال.
    Dualar eder insan, mutlu bir ömür için
    Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim
    Çok şükür bin şükür seni bana verene
    مسابقه عکاسی

`لعیا` آواتار ها
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    2194
    پسند کرده
    626

شیرین جون این دفاع از مدیرا رو باید بعد از پست صفحه قبل ندا جون مینوشتی
    من که کسی رو نکوبیدم اگه اسم صبای عزیز رو بردم بخاطر این بود که نداجون جمله ای که صبای عزیز بهشون گفته رو نقل قول کرده
    صبا جون ببخشید اگه اسمتون رو بردم

مدیر بازنشسته
    εїз Taraneh εїз آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2443
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

عزیزانم... کاش یکم عادلانه تر و منصفانه تر قضاوت میکردین.

مسابقات مامی سایت فقط یه مسابقه دوستانه هست.
    که عکس میذاریم نظرسنجی میکنیم و برنده ها رو اعلام میکنیم.

اوایل مسابقه ها که تک برنده بود. برنده یه موضوعی رو اعلام میکرد و وقتی بچه ها باهاش موافق بودن تایید میشد.
    حالا که مسابقه چند برنده داره... برنده ها موضوعاتی اعلام میکنن و کاربرا باز نظر میدن و بیشترین رای موضوع اعلام میشه.
    پس در هر صورت مطابق با نظرات دوستان هست و لا غیر!
    در نتیجه مسابقات یک مسابقه دوستانه هست که فقط باعث دور هم جمع شدن و سرگرمی و دوستی و صمیمیت بیشتر میشه.
    نه اینکه بیایم و اینطور ناعادلانه صحبت کنیم!

من نمیخوام بگم طرفدار کسی هستم! نه!

اما من خودم بعنوان مدیر بخش مسابقه آشپزی... میخوام بگم که وظایف و کار مدیر مسابقه بیشتر از این حرفاس.
    مواظب تاپیک بودن که به بیراهه نره. حرفی زده نشه که باعث دلخوری کسی بشه. اگه هم شد تا بتونه واسطه بشه و مشکل رو حل کنه.
    حفظ نظم و رعایت قوانین مسابقه که قانون های رسمی و بین المللی که نیس! یه سری قانون هست برای نظم بیشتر!!
    و یک مدیر هم ناچاره مطابق با اون قوانین تاپیکشو اداره کنه.
    اصطلاح پاکسازی تاپیک و آب و جارو کردن کار راحتی نیس!! ولی برای دسترسی بهتر ... این کارو میکنیم.
    ساعت دقیق ایجاد نظرسنجی و بعدشم اعلام برنده ها
    همه و همه کار وقت بری هست
    ولی با جون و دل اینکارو میکنیم.
    ولی در مورد خودم بگم که گاهی مشغله های فکری و شخصی و خستگی ها باعث میشه یکی دو جا یه اشکالاتی از دستم در بره!!

من قبلا هم مدیر مسابقه عکاسی بودم ولی چون کارها خیلی سخته از اون انصراف دادم!!

درسته که ما مدیران نماینده ای از سوی شما کاربرا هستیم ولی ما هم از مدیران ارشد کمک میگیریم برای این قانون ها و غیره.
    و هیچ کاری سر خود نیس و هیچ نفع و سودی هم از این کار نمیبریم !!!
    تا مدتی نمیتونم مثل قبل، حضور فعالی داشته باشم
    در صورت بروز مشکل، با دیگر ناظران کیفی مکاتبه نمایید

مدیر بازنشسته
    εїз Taraneh εїз آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2443
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    چیزی که برام اهمیت داره عملکردهاست . و چگونگی برخورد با انتقاد و اعتراضات
    خب ندا جان... الان چه جور برخوردی رو توقع داری؟؟
    اتفاقی افتاده؟؟ چیزی بد بوده؟؟

خب شخصیت ها با هم فرق داره. جنبه ها هم همینطور.

ممکنه یه نفر لحن حرف زدنش برای خودش و اطرافیانش که میشناسنش عادی باشه.
    ولی یه نفر دیگه به خودش بد بگیره!

والا تا جایی که بشه باید فاصله دوستیهامون رو حفظ کنیم نه اینکه با یکی دو حرف زده یا نزده باعث ناراحتیمون بشه!

دنیای مجازی همینه و کاریشم نمیشه کرد!
    تا مدتی نمیتونم مثل قبل، حضور فعالی داشته باشم
    در صورت بروز مشکل، با دیگر ناظران کیفی مکاتبه نمایید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط εїз Taraneh εїз
    عزیزانم... کاش یکم عادلانه تر و منصفانه تر قضاوت میکردین.

مسابقات مامی سایت فقط یه مسابقه دوستانه هست.
    که عکس میذاریم نظرسنجی میکنیم و برنده ها رو اعلام میکنیم.

اوایل مسابقه ها که تک برنده بود. برنده یه موضوعی رو اعلام میکرد و وقتی بچه ها باهاش موافق بودن تایید میشد.
    حالا که مسابقه چند برنده داره... برنده ها موضوعاتی اعلام میکنن و کاربرا باز نظر میدن و بیشترین رای موضوع اعلام میشه.
    پس در هر صورت مطابق با نظرات دوستان هست و لا غیر!
    در نتیجه مسابقات یک مسابقه دوستانه هست که فقط باعث دور هم جمع شدن و سرگرمی و دوستی و صمیمیت بیشتر میشه.
    نه اینکه بیایم و اینطور ناعادلانه صحبت کنیم!

من نمیخوام بگم طرفدار کسی هستم! نه!

اما من خودم بعنوان مدیر بخش مسابقه آشپزی... میخوام بگم که وظایف و کار مدیر مسابقه بیشتر از این حرفاس.
    مواظب تاپیک بودن که به بیراهه نره. حرفی زده نشه که باعث دلخوری کسی بشه. اگه هم شد تا بتونه واسطه بشه و مشکل رو حل کنه.
    حفظ نظم و رعایت قوانین مسابقه که قانون های رسمی و بین المللی که نیس! یه سری قانون هست برای نظم بیشتر!!
    و یک مدیر هم ناچاره مطابق با اون قوانین تاپیکشو اداره کنه.
    اصطلاح پاکسازی تاپیک و آب و جارو کردن کار راحتی نیس!! ولی برای دسترسی بهتر ... این کارو میکنیم.
    ساعت دقیق ایجاد نظرسنجی و بعدشم اعلام برنده ها
    همه و همه کار وقت بری هست
    ولی با جون و دل اینکارو میکنیم.

من قبلا هم مدیر مسابقه عکاسی بودم ولی چون کارها خیلی سخته از اون انصراف دادم!!

درسته که ما مدیران نماینده ای از سوی شما کاربرا هستیم ولی ما هم از مدیران ارشد کمک میگیریم برای این قانون ها و غیره.
    و هیچ کاری سر خود نیس و هیچ نفع و سودی هم از این کار نمیبریم !!!
    مرسی ترانه عزیز
    من گفته هام رو تو پیج های قبل هم مرور کردم، و همونطور که به دوستمون جواب دادم قصد نداشتم اسمی از مسابقه عکاسی و این بحث ها بیارم .
    و الان هم نمیدونم واقعاً ضروریه که برداشت بد بعضی از دوسنان از دلیل اعتراض خودم رو اصلاح کنم یا نه !
    چون باز هم تکرار میکنم که انتقاد من به نحوه برخورده نه خوده مسئله ! وگرنه اینکه در نهایت موضوع مسابقه ای چی انتخاب بشه چه فرقی ایجاد میکنه ؟
    با توجه به گفته های شما من یه بار دیگه سوالم رو واضح تر میپرسم . سوال من اینه که اصلاً فروم مامی سایت سایتی هست که بشه توش به مدیران انجمن ها و مدیران ارشد نقد، نظر، پیشنهاد و یا انتقادی کرد؟؟؟
    یا اینکه این انتقاد "ندیده گرفتن زحمات و ناعدلانه و غیر منصفانه قضاوت کردن" تلقی خواهد شد؟؟

من به شخصه معتقدم که انتقاد کمک میکنه ضعف های احتمالی و کوچک رو پوشش بدیم و این به هیچ وجه به معنای ندیده گرفتن زحمات و زیر سوال بردن تمام دستاورد هاشون نیست.

و باید به اون دوست عزیزمون shiriin بگم که به یک وبسایت کاربران و بازدید کنندگان خیلی زیادش هست که اعتبار میده. پس فروم جاییه که ذاتاً کاربر محوره و حیاتش به تعداد کاربراش بستگی داره. و در نهایت اینکه من از بودن در مامی سایت و از شرکت در مسابقه عکاسی و تاپیک های مورد علاقه ی دیگم همچنان لذت میبرم . و از مدیرهای همشون هم به خاطر ایجاد نظم و کنترل تاپیک ممنونم . و در کنارش این واقعیت وجود داره که اگر مدیری تو 20 مورد خوب عمل میکنه این احتمال هست که مثلاً تو دو مورد سهواً یا به هر دلیلی کوتاهی کنه و یاد آوری قوانین به مدیر یا انتقاد از موردی به هیچ وجه نشان از نادیده گرفتن زحماتش نیست .
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام
    من هم جزو کاربران قدیمی مامی سایت هستم که همیشه حضور دارم ولی خوب فعالیتم کم هست .
    توو مسابقت عکاسی هم شرکت کردم .
    همیشه هم دنبال میکنم مسابقه رو حتی اگر شرکت نکنم .
    اینبارم به عنوان کسی که شاهده تمام ماجرا و صحبت های بین کاربر فودلاور و صبایی بودم همین جا میگم هیچ حق خوری نبوده و مسابقه طبق روال همیشه پیش رفت .
    و موضوع مسابقه مثل همیشه انتخاب شد و حتی موضوعی بود که من خیلی وقت پیش داشتم بهش فکر می کردم دوست داشتم یه بار برنده بشم تا این موضوع رو پیشنهاد بدم
    حالا نمیدونم دلیلش چیه که بیایم اینجا با بردن اسم صباجون بخواهیم ایشون رو بخش عکاسی رو ببریم زیر سوال . در صورتی که هممون میدونیم مسابقات عکاسی به چه شیوه ای برگزار میشه و همه برنده ها به اندازه برنده اول توو انتخاب موضوع سهم دارن و بر اساس تعداد رای بیشتر روی یک موضوع پیشنهادی ، اون موضوع انتخاب میشه

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

با اینکه علاقه ای به شرکت در این بحث نداشتم ولی لازم دیدم پستی بنویسم برای روشن شدن موضوع برای اونهایی که به راحتی !! دل میشکنن و یک ادم رو زیر سوال میبرن ...

تمام کسانی که تووی مسابقه عکاسی شرکت میکنن و نمیکنن میدونن که ما چند تا تاپیک ثابت داریم بقیه تاپیک ها مثل نظر سنجی و اعلام برنده موقتی هستند وبعد از اتمام نظر سنجی کلا پاک میشن چون هیچ بار مفیدی ندارن ...
    پستی هم اون تاپیک باشه چه برای مدیر چه کاربر قطعا پاک میشه ... پس پستی با قرض شخصی پاک نشده کما اینکه یکشنبه مثل همیشه تاپیکی که این خانوم تووش صحبت کرده بودن پاک شده ... مثل همیشه ! تا اینجا خداروشکر فکر نمیکنم کسی از قانون بیخبر بوده باشه ...

میرسیم به حق خوری بنده !! که این حق مثکه اختلاس 3 میلیاردی بوده به نظرم که من خوردمش !!

کسی که دو سال توو سایت باشه و تاپیک مارو دنبال کنه صد در صد همونطور که نقل قول کردن قوانین رو خوب بلده باید اینم خوب بلد باشه که ما از وقتی به جای یک برنده 3 یا 5 برنده داریم ... هر 3 برنده یا 5 برنده موضوعات خودشون رو اعلام کردن موضوعات پیشنهادیشون رو بعد از تبادل نظر 2 یا چند موضوع توسط من اعلام شده و کاربرا با رای داده به یکی از اونها موضوع پرطرفدار تائید شده ...

اینبار هم مثل همیشه بوده و موضوعاتمون اب که موضوع پیشنهادی این خانوم بود !! به همراه موضوع حشره که از سمت دو برنده اعلام شد و کاربران هم هیجان نشون دادن موضوعات نوشته شد و از بین اب و حشره موضوع حشره بیشترین رای رو اورد ...

از بین 5 برنده 3 برنده با موضوع حشره موافقت کردن و کاربران هم موافقت خودشون رو نشون دادن و موضوع تائید شد ...

باز هم اگر ببینیم !! میبینیم که حق خوری و اختلاسی نبوده این وسط !!!

قانون که به اشتباه من ادیت نشده بود و هنوز به روال مسابقات قبلی همون برنده اول نوشته شده بود ...
    کسی که دو سال توو سایت هست باید بدونه ما روال مسابقمون چطوری بود ... وخیلی وقته جز برنده اول بقیه برنده ها رو شریک کردیم توو انتخاب موضوع !!

لعیا جان شما که انقدر راحت به من تهمت حق خوری می زنید کاش حدااقل دو بار مارو توو مسابقات همراهی میکردین تا بدونین مدیر این بخش دشمنی با هیچ کاربری نداره و خدای بالای سر شاهده که هیچ ناعدالتی صورت نگرفته و از همه مهتر من نیاز به حق خوری ندارم اونم یه همچین چیز ساده و پیش پا افتاده ای... !
    دوستانی که تووی عکاسی شرکت میکنن در جریان هستند که من حتی شده جزو برنده ها بودم ولی اصلا اسممو نیاوردم ... چون دوست داشتم دوستان برنده باشن !! انتخاب موضوع هم برام به شدت سخته و این موضوع هم موضوع انتخابی یه کاربر توو مسابقات قبلی بود که مطرح کردم ...

من اگر میخواستم حقی رو بخورم و خدا رو نبینم روی نت این کارو نمیکردم ... توو دنیای واقعی حق خوری میکردم ...

من هم بلدم شلوغ کنم و بگم آی این کاربر جو رو ریخت بهم ... ای مدیرای ارشد بشتابید این خانوم الکی به من گیر داده ...ای مردم این خانوم از روزی که اومده یه پست موافق با ما نزده که ما دلمون خوش باشه ایشون دشمنی با ما نداره ، لااقل دوستی هم اگر نداره !!

من نیازی به تعریف و تمجید کاربران ندارم ... که بخوام به این دلیل به کسی بدی کنم !
    نصف کسانی که مسابقه عکاسی شرکت میکنن من حتی یه سلام هم باهاشون نداشتم اما عاشق خودشون و عکساشونم ...
    انتقاد هم خیلی شده ولی انتقاد به جا و ماهم مشکلات رو حل کردیم و همیشه دور هم بودیم بدون هیچ مشکلی ! ...

ایشون اون شب انقدر با لحن بد با من حرف زدن و من رو بی منطق وحق خور نشون دادن که صد در صد نباید انتظار گل شنفتن داشته باشن منم چیزایی رو که لازم بود بهشون گفتم ... جواب های همیشه هوی هست ...
    وقتی کسی به شما توهین کنه اون هم بی دلیل شما هم قطعا از خودتون دفاع میکنید ... مدیر و کاربر هم نداره ...!

نکته جالب اینجاست که ایشون اون شب نوشتن : من مخالف حشرات هستم چه عکاسی چه غیره ...
    اما حالا نوشتن عکس ارشیوی دارن ... پس ایشون مخالف حشرات طفلک نبودن ! ایشون مخالف موضوع بودن چون از سمت مدیر که یکی از برنده هاست مطرح شده بود و مهمتر از اون اینکه یه خطای بزرگی هم شده بود و اتفاقی اینبار خواهر مدیر هم جزو برنده ها بود !!!

من دلیل این همه خصومت رو با خودم از سمت خانوم فودلاور نفهمیدم ...
    ولی امیدوارم ایشون متوجه باشن که من ،صبای مامی سایت دشمنی با کسی نداشتم و ندارم و نخواهم داشت و اگر ایشون نتونستن وارد جو صمیمی با بعضی کاربرها بشن توو بخش عکاسی مشکل مدیر یا کاربر نبوده مشکل نوع برخورد ایشون بوده از بدو ورود ....

من همیشه تمام سعیم رو کردم مسابقه رو به نحو احسن پیش ببرم وبا اینکه گاهی واقعا ایجاد نظر سنجی یا اعلام برنده برام مشکل بوده اما شده با نیم ساعت تاخیر کارمو انجام دادم ... مسابقه عکاسی رو همیشه سر موقع شروع کردم و سر موقع تموم کردم ... هرطور شده خودم رو به نت رسوندم تا مشکلی پیش نیاد و اگر نتونستم ترانه عزیزم رو جایگزین خودم کردم تا مشکلی پیش نیاد ...
    چیزی به من میرسه ؟؟ پاداشی دریافت میکنم ؟؟
    نه مسلما هیچی به من نمیرسه جز یک چیز که بهترین هست برای من ...
    دوستان خوبم که کنارم هستن توو مسابقه عکاسی برای من بهترین پاداش هستند ... ذوق و هیجانشون برای مسابقه انقدر به من شادی میده که تمام سختی هارو به جون میخرم ... تا به حال هم مشکلی نبوده و اگر کسی ازمون رنجیده تووی خصوصی تمام سعیم رو کردم که مشکل رو حل کنم و حل کردم ... این همه شرکت کننده تووی مسابقات نشون دهنده اینه که بخش عکاسی کارخودشو خوب انجام داده ...

واقعا دلم گرفت از کسانی که انقدر راحت بدونه اینه که بخوان بدونن موضوع از چه قراره منو مورد لطف خودشون قرار دادن ...

به هر حال مدیران ارشد از همون شب در جریان بودن اگر لازم میدونن و فکر میکنن من حقی رو خوردم ... اشکال نداره منو از مدیریت برکنار کنن ... همین که الان با خوندن این پستها کلی پیام از دوستان داشتم که صبا از خودت دفاع کن صبا چیزی بگو ... برام بهترین و قشنگترین تشکر ها بوده ... چون فهمیدم دوستانم میدونن من کار اشتباهی نکردم ... همه چیز طبق روال همیشه بوده ...

در مورد نحوه برخورد هم باید بگم ... این ماها هستیم که نوع نحوه برخورد دیگرون رو با خودمون به وجود می اریم ... اگر کسی جواب مارو به تندی میده قطعا ماهم تند پرسیدیم و اگر کسی رو با خنده و مسخره کردن و زیر سوال بردن خواستیم به بحث دعوت کنیم صد در صد با همین نوع برخورد مواجه میشیم ... لزوما کتابی نوشتن دلیل بر رعایت ادب نیست کما اینکه میشه تووی حالت ادبی کلی طعنه و تیکه بار شخص مقابل کرد ... وقتی با طعنه حرف بزنیم و همه بدونن منظورمون چیه اما داریم ادبیش میکنیم که بگیم توهینی نکردیم صد در صد به همین شکل هم جواب میگیریم...

معذرت میخوام اگر صحبتهام طولانی بود ...
    صبا
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

صفحه 18 از 31 نخستنخست ... 81516171819202128 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف