نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 129 به 136 از 244
صفحه 17 از 31 نخستنخست ... 71415161718192027 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

Re: یه سوزن به خودمون ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    سلام ..

میدونید چیزی که من نمیفهمم جبهه گیری هاست ... مثلاً جواب اون حرف من که میگم جای پست انتقاد خالیه اینه " نه خالی نیست اون پست دقیقاً اینجاست"
    ولی چیزی که من در جواب از شما میبینم سوال های پشت سر همیه که میخواد به من بفهمونه که سخت در اشتباهم و حتی چه بسا با این پستی که گذاشتم دوستان رو زیر سوال بردم !!

اگه اون تاپیکی که من جاش رو خالی دونستم همین جاست پس چقدر عالی ! پس این فضا برای نقد و انتقاد هست بدون هیچ محدودیتی ؟ درسته ؟

شیدا جان اولین باره شما مخاطب من هستید ! راستش تو تاپیک های دیگه تا حالا پیش نیومده بود باهاتون هم صحبت شم . امیدوارم شروع زیاد تلخی واسه آشنایی نباشه

[HIGHLIGHT=#ffff00]متاسفانه اون جمله ای که من راجع به حسه القا شده به بعضی کاربرها و دو قطبی بودن جو سایت (در بعضی از موارد) گفتم واقعیته موجوده و با انکارش چیزی عوض نمیشه !

[/HIGHLIGHT]من الان دو ساله عضو سایت هستم ! و بی اغراق خیلی از مطالبش استفاده کردم و هر بار که از دستوری استفاده کردم چه با دکمه تشکر اگه کافی نبوده با یه جمله و اگر اون هم کافی نبوده با شیر کردن عکس غذاهام که ازش لذت بردم قدر دانی خودم رو ابراز کردم
    تا اینکه حس کردم به جای اینکه یک کاربر گذرا باشم کمی شرکت داشته باشم تو انجمنی و با سایر کاربران ارتباط برقرار کنم ... و خوب تجربه خوبی نبود... چون تصورات من با اونچه که بصورت علنی و واقعی داشت رخ میداد به شدت متفاوت بود . چون تا زمانی که هم نظر مدیر انجمن بودم همه چیز عالی بود ! [HIGHLIGHT=#ffff00]اما با اولین مخالفتم در عرض دو تا پست توسط مدیر انجمن " یک کاربر با خصومت قبلی و بهم زدن جو تاپیک و بلد نبودن دوستانه برخورد کردن و ..." خطاب شدم ! به شدت حس بدی بود و روند اعتراضی کاملاً در کمال احترام من به پاک شدن پست هام ختم شد !(امیدوارم اینجا کسی پیش داوری و قضاوتی نداشته باشه)
    [/HIGHLIGHT]
    و من الان اینجام نه برای شکایت و گله و این مسائل ... برای اینکه مطمئنم حرف من حرف خیلی از کاربرهاست که باور کنید به خاطر ترس از پیش داوری و قضاوت انتخاب میکنن که حتی دکمه تشکر رو هم نزنن.

[HIGHLIGHT=#ffff00]میخوام بگم این فضای مجازی به ما فرصت تمرین دموکراسی میده ! این که من نوعی تو هر موقعیتی حق ابراز نظر ! اعتراض و سوال پرسیدن رو دارم.[/HIGHLIGHT]
    که اگر من به مدیر انجمن میگم که " طبق قانون های ذکر شده صفحه اول......... پس چرا اجرا نشده؟؟ " اون مدیر نیاد به منه کاربر بگه که "کار درستی نیست شما قوانینی رو که خودم نوشتم به من یاد آوری کنید ! اونها رو حفظم " و یا " با توجه به سابقه مدیریتم میدونم که دارم کار درست رو انجام میدم"
    غیر از اینه که اونکه قانون رو مینویسه اول از همه موظف به اجراست ؟

اشتباه برداشت نکنید قصد من باز کردن مسئله و مشکلی نیست ! قصد من تبادل نظر راجع به این قضیه است ! و گرنه شک نکنید که تو اون تاپیک که این بحث ها رد و بدل شده با وجود همه ی حس های منفی موجود من به فعالیت خودم ادامه میدم ! چون اگه "کاربر محوری" سایت یک واقعیت کافی باشه منه کاربر حداقل باید بتونم تو وهله اول این رو به خودم ثابت و بعد باورش کنم .
    منم چند صفحه قبل فقط پرسيدم كه چرا فلان تاپيك بدون اطلاع حذف شده و با كمال تعجب ديدم كه چند نفر پست گذاشتند كه چرا از مدير انتقاد كردي . سرشون شلوغه . خوب كاري كردن و و و . . .
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

مدیر انجمن
    rahayi آواتار ها
    رها.ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    1083
    پسند کرده
    298

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم

منم كاملا با ندا جان موافقم . توتاپيك كافه مونث يكي از خانمها از مديرها ناراحت شد كه چرا انقدر جو سايتخفقان داره و چند روز بعد يه تاپيك زد كه با استقبال خوبي هم مواجه شد كهبلافاصله همون روز حذف شد و گفتند كه بر خلاف مقررات سايت هست . يه مدتبعد يه كاربر ديگه دقيقا با همون عنوان تاپيك زد و برقرار موند . چونواقعا خود تاپيك مشكلي نداره و اين يعني مشكل داشتن با يك كاربر خاص وگزينشي رفتار كردن
    اگر كسي به يك عملكرد انتقاد كنه همه موضع مي گيرندر برابرش . مخصوصا مديران ديگه و كاربران فعال قديمي كه ديگه رابطه اشونبا مديران دوستانه و صميمي هست .
    من بارهاي بار شاهد اسپم هايكاربرهاي نور چشمي بودم كه اغلب از مدير تاپيك مربوطه تشكر شده و متقابلاجواب لطفشون رو از مدير گرفتن ولي اگه يك كاربر ديگه تشكرشو تو يه پستديگه اعلام كنه (هرچند كه خودم كاملا مخالفم )* ولي با اون برخورد مي شه.

دوست عزیز
    قبلا تو کافه مونث جواب داده بودم ولی برای یادآوری:
    وقتی تاپیک طنز به قدر کفایت تو سایت داریم چرا باید یه کاربر بیاد تو یه تاپیک جدی جک بزاره؟؟؟؟؟
    به نظرتون جای این پست ها تو تاپیک طنز یا هر کی عکس و متن قشنگ داره اینجا بزاره نبود؟
    این که من یا مدیران دیگه می گیم هر پستی رو تو تاپیک خودش بزارید اسمش خفقان هست؟

در مورد قفل شدن تاپیک هم به لیلی جون خصوصی پاسخ دادم.
    دنیای مجازی اون بیرونه
    که همه تو قیافن
    دنیای واقعی اینجاست
    همه بی ریا خاکی
    کسی زخماشو نمی پوشونه
    کسی اشکاشو پاک نمی کنه
    کسی بغضش رو قورت نمیده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    31
    پسند کرده
    0

رهای عزیز شما ازجمله مدیرایی هستی که همیشه وهمه جا حاضری واین خیلی خوبه عزیز من برای خودم یه سو تفاهم پیش اومده احساس میکنم بعضی مدیران با بعضی کاربران یه جورایی مشکل دارن چطور؟؟!! منو که خوب میشناسی زیاد برام پیش اومده که پستم یا تایپیکم حذف میشه یا حتی یه بار به خاطر دوبار ارسال شدن پستام یکی ازمدیرا که اسمشو نمیارم با یه لحن کوبنده طی پیام خصوصی بهم یه تذکردندونشکن داد رها من عاشق این امضات هستم هربار میبینمش حس خوبی بهم دست میده ولی واقعا توی دنیای مجازی که ما همدیگرونمیشناسیم واقعادلیل بعضی جبهه گیری های بعضی ها رو نمی فهمم !!!!1
    پشت هركوه بلند

سبزه زاريست پرازيادخدا

وكسي مي خواند

تاخداهست دگرغصه چرا؟...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

به نظر من شاید اصلاً کل قضیه مدیر- کاربری نیست ....
    قضیه اینه که همه ی ما انسانیم و جایز الخطا ... همه ی ما تو مرحله های مختلف زندگیمون تو ارتباط با دیگران دچار مشکل میشیم گاهی . خب ، که این قضیه تو فروم هم صادقه و این رو ما میبینیم . چیزی که شخص من رو یا شاید همین دوستمون لیلی یا شاهزاده خانوم یا کسای دیگه ای رو دچار ناراحتی میکنه وا این شکل احساس ها و سوء تفاهم ایجاد میشه اینه که بعضی از دوستان تو جایگاه مدیر سعی نمیکنن این جایز الخطا بودن خودشون رو بپذیرن و قبول کنن که صرف مدیر انجمنی بودن اونها رو از اشتباه کردن مصون نمیکمنه ...و همه ی ما باید این رو بپذیریم که داشتن هیچ مسئولیت و پستی بدون انتقاد نیست . پس یا کلاً نباید از اول پذیرای اون مسئولیت باشیم و یا وقتی میپذیریم مهارت های برخورد با انتقادات رو هم یاد بگیریم .
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

`لعیا` آواتار ها
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    2193
    پسند کرده
    626

سلام ندا جون کاش این رو مینوشتی که در مسابقه عکاسی اول شدی ولی مدیر مسابقه( صبای عزیز)حق انتخاب موضوع بعدی رو به عهده شما نگذاشتن با اینکه قانون مسابقه بوده
    عزیزم اینطوری که کل مدیرها رو زیر سوال میبری به نظر من بی انصافیه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط `لعیا`
    سلام ندا جون کاش این رو مینوشتی که در مسابقه عکاسی اول شدی ولی مدیر مسابقه( صبای عزیز)حق انتخاب موضوع بعدی رو به عهده شما نگذاشتن با اینکه قانون مسابقه بوده
    لعیا عزیز
    کاش مطرح کردن یا نکردن این موضوع رو به عهده خودم میزاشتی ....
    من برخوردی با کل مدیران نداشتم و به خودم اجازه نمیدم هیچ کس رو زیر سوال ببرم !و قصد من از شروع این بحث اصلاً این نبوده. من گاهی ناظر از دور بودم گاهی وسط گود ... مثل سایر کاربران.
    نمیدونم درسته یا غلط ولی هنوز هم فکر میکنم اینجور مستقیم مطرح کردن موضوع چیزی جز رنجش اضافه به بار نمیاره . اونم تو تاپیکی که همه گروه ها توش شرکت میکنند نه مثلاً فقط بچه های عکاسی. ( موضوعی که دیگه تموم شده. البته اون موضوع فقط یک تلنگر بود برای طرح این حس منفی .وگرنه خوده قضیه اهمیت چندانی نداره برای شخص من. چیزی که برام اهمیت داره عملکردهاست . و چگونگی برخورد با انتقاد و اعتراضات)
    با من موافق نیستی؟؟
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    254
    پسند شده
    15494
    پسند کرده
    12195

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط `لعیا`
    من از خیلی وقت پیشها تو مسابقه عکاسی شرکت می کنم
    روال همیشه اینجوری بود که برنده ها موضوع می دن و با کل آرا موضوعی انتخاب می شه
    گاهی بوده اصلاً موضوع پیشنهادی برنده ها تصویب نشده و یه کاربر دیگه موضوع داده و اون تائید شده
    این سری هم 5 تا برنده بود که 3 تاش حشره رو تائید کرده بودن صبا هم جز برنده ها بود
    بچه هایی که اکثراً تو مسابقه شرکت می کنن هم حشره رو تائید کردن
    مگه تو مسابقه نوبل می دن به برنده ها!! مسابقه عکاسی فقط سرگرمی و لذت بردن از عکاسی
    Dualar eder insan, mutlu bir ömür için
    Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim
    Çok şükür bin şükür seni bana verene
    مسابقه عکاسی

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    254
    پسند شده
    15494
    پسند کرده
    12195

ویترین مدال ها

کاش وقتی مدیرای عزیز این همه زحمت می کشن برای همچین سایتی همه زحماتشونُ می دیدم
    کاش می دیدم و با یه موضوع کوچولو کسی رو نمی کوبیدیم
    من نمی پیچونم مستقیم می گم
    کاش وقتهایی رو که صیایی عزیز برای گذاشتن نظر سنجی ، آب و جار و کردن تاپیک و و و ..... صرف تاپیک عکاسی می کنه ببینیم
    شبها تاپیک رو آماده می کنه نظر سنجی رو آماده می کنه و.... کاش ابنها رو هم ببینیم و بگیم خسته نباشی مدیر
    بعد بگیم صبای عزیز حقی رو خوردن
    من به عنوان کاربر تاپیک مسابقه عکاسی به خودم اجازه دادم این همه رک حرفمُ بزنم
    Dualar eder insan, mutlu bir ömür için
    Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim
    Çok şükür bin şükür seni bana verene
    مسابقه عکاسی

صفحه 17 از 31 نخستنخست ... 71415161718192027 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف