نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 121 به 128 از 244
صفحه 16 از 31 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

Re: یه سوزن به خودمون ...

من هم ميگم خوب نيست ادم با بغض و كينه با كسي برخورد كنه.اگه تو يه تاپيكي كسي جواب حرف من را داده و حالا به هر دليلي به مزاج من خوش نيومده دليلي نداره كه هر جاي سايت اسم اون كاربر را ميبينم زودي با جبهه گيري و تندي جوابش را بدم.چند نفر درست جواب پست را ميدن اما متاسفانه و دركمال شرمندگي، من ...
    حالا هرچقدر هم طرف با متانت جوابم را ميده من نبايد بدتر كنم ديگه!! دوست باشيم با هم. اينجا سايت پروانه هاست!!
    من كه عاشق تك تك اين پروانه هام! از شاپركمون تا من كوچولو موچولو!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی سهند و پرند
    نمی خوام جسارت کرده باشم ولی منصفانه قضاوت کنید این درسته؟
    http://forum.mamisite.com/viewtopic.php ... 8#p1205678
    بابا به خدا منم از دیشب هر بار وارد سایت شدم و عنوان تاپیک رو دیدم مشتاق بودم رسیپی رو بدونم دیدم پست جدید داره ذوق کردم و تا بازش کردم دیدم همه پست ها اسپمه.
    دوستان گلم تاریخ عضویت هر کدوم از شماها نزدیک به یک ساله و تازه وارد نیستید که قوانین رو ندونید.خواهش می کنم اسپم نگذارید.

viewtopic.php

viewtopic.php

تو چه ازدحامی به پا کرده ای در من...

همین تــــــــــــــــــــو یک نفر....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

Red face Re: یه سوزن به خودمون ...

دوستان من یه صحبتی دارم که دلم میخواد همه با حسن نیت بهش نگاه کنیم

لیست تاپیک های این انجمن "پرسشها، دیدگاهها و نظرات" رو که مرور کردم تاپیکی با عنوان "انتقادات" یا یه همچین مضمونی با یه کلمه ای که بار منفی کمتری داشته باشه ندیدم .
    با خودم فکر کدم چرا در کنار تاپیک هایی که قدردانی و تشکر و پیشنهاد هست جای همچین تاپیکی خالیه ؟؟
    قبول دارید که تو جامعه بزرگ ما همیشه یکی از مشکلات نبودن فضایی برای راحت حرف زدن ! اعتراض و انتقاده ؟؟؟ قبول دارید که یکی از ضعف های ما انتقاد ناپذیریه ؟
    یا بهتر نیست برای فرهنگ سازی که شده ! برای احساس بهتری داشتن هم که شده از این جامعه مجازی شروع کنیم و نترسیم که به همدیگه در کمال احترام انتقاد و اعتراض کنیم ؟؟
    و اینه بهتر نیست که از همین اینجا یاد بگیریم که آدم ها تو جایگاههای مختلف در نهایت حق های یکسانی دارن چه بسا که اونهایی که پستی دارن مسئولیت بیشتر کار رو براشون سخت تر میکنه ؟

میخوام بدونم آیا هستن کسیایی که اینجا با من موافق باشن که گاهی این حس به منه کاربر القا میشه که اگر در صدد تمجید و تایید مدیر انجمن بر نیام خیلی زود ترد و منزوی میشم از انجمن و پست هام پاک میشه یا به گونه ای بی منطق جواب میگیرم ؟

واقعاً قلباً دوست دارم جواب این سوالهام رو بشنوم و اگر فرد خاصی از مدیران عزیز هستن که به این مسائل رسیدگی میکنن ممنون میشم بدونم !
    ویا کلاً اگر این بحثها جایی در سایت نداره دوست دارم اون رو هم بدونم

و من شخصاً معتقدم که نیاز کاربر و مدیر یک نیاز کاملاً دو طرفه است ! فردی که اطلاعات و توانایی هاش رو در دنیای مجازی قرار میده نیاز به افرادی داره که اون آموزشها رو پذیرا باشه و اون سایت و فروم رو رونق بده ! و کاربر هم به مدیر و اون فرد آموزنده برای آموزش خودش نیاز داره ! اما این وسط نیاز به یک سری برقراری انصاف و عدالت هست که بدون اون جو کل سایت دو قطبی میشه ! قطب همیشه موافق و دوست همیشه در صحنه ! قطب منزوی شده و متشنج !

ممنون میشم نظراتتون رو بدونم
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

دوست عزیز بالایی :)
    ندا خانوم

پس این تاپیکی که الان توش پست گذاشتید چیه ؟ پست اولش رو خوندین ؟ آیا ننوشته برای ترویج فرهنگ انتقاد پذیری ؟
    حتما باید اسم تاپیکش توش انتقاد داشته باشه که به دل بشینه ؟ :)))))))))))

غیر از این
    تاپیک پیشنهادات کاربران در مورد مامی سایت برای چیه اونوقت ؟
    اگر قرار بود کاربر نظری نداشته باشه اون تاپیک و این تاپیک به چه دردی میخوردن ؟
    غیر از اینه که همیشه گفته شده مامی سایت یک سایت خودجوش و کاربرمحور هست ؟
    غیر از این بوده که از زمان راه اندازی تا الان بر حسب نیاز کاربران سایت از این رو به اون رو شده ؟ اون روزای اول مامی سایت رو دیده بودین ؟
    غیر از اینه که حتی با وجود دور شدن از هدف اصلی سایت باز هم نیاز کاربر در درجه بالاتر قرار میگیره و مباحث مورد علاقشون راه اندازی میشه ؟

صادقانه بگم منظورت رو نفهمیدم ! اینی که درخواست تاپیکی برای انتقاد بکنی اونم دقیقا تو تاپیکی که به همین منظور ایجاد شده !
    و صادقانه تر بگم که خیلی بی انصافیه که بگیم "گاهی این حس به منه کاربر القا میشه که اگر در صدد تمجید و تایید مدیر انجمن بر نیام خیلی زود ترد و منزوی میشم از انجمن و پست هام پاک میشه یا به گونه ای بی منطق جواب میگیرم ؟"

میذارم به حساب اینکه فراموش کردین که تمامی مدیران انجمنها همه در ابتدا کاربران سایت بودن و بدون هیچ شناخت قبلی ای نسبت به هم انتخاب شدن و فعالیتشون رو ادامه دادن .
    و باز هم میذارم به حساب اینکه شاید نمیدونین که حذف پستها و ساماندهی انجمنها تماما بر اساس قوانین ارائه شده در کادر مدیریت صورت میگیره و فعالیت مدیران بر اساس سلیقه شخصیشون نیست و در ضمن کار مدیران هم توسط مدیران ارشد و مهمتر از اون توسط کاربران چک میشه .

امیدوارم اگر سوء تفاهمی بوده با این توضیحات رفع شده باشه و اگر بنده دچار سوء تفاهم شدم شما زحمت بکشید و منُ از ابهام خارج بفرمایید :)
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام، ببخشيد شايد چيزى كه مى خوام مطرح كنم ربطى به بحث قبلى نداشته باشه ولى...: ميشه از كاربراى محترم خواهش كنم حالا كه مديريت سايت لطف كردن و يه انجمن در اختيار ما قرار دادن كه دستمون توش بازه (اينجا همه چى در همه) هى راه نيوفتيم بدون فكر تاپيك جديد باز كنيم تعداد صفحاتش داره به ٤ ميرسه!! آخه بيشترش رو ميشه تو تاپيك هاى زىر آلاچيق، دهه هاى مختلف!!!! ، همشهريها و.... مطرح كرد. ممنونم از همه كه به قوانين خونه خودشون توجه ميكنن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0

من چندین بار در قسمت سوال کاربران از مامی سایت خواستم اینو بنویسم نمی*شه ،

سلام خدمت خانم*های عزیز مامی سایت. من یک سوالی* داشتم از خدمتتون، اینکه چطور می*تونم از عضویت مامی سایت خارج بشم؟

سایت خوبی* بود و خیلی* چیزها یاد گرفتم، ولی* حالا نمی**خواهم عضو سایت باشم، لطفا راهنمایم کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

سلام ..

اتفاقاً من پست های اول تاپیک رو کامل خوندم . و یکی از مواردی که به من حس اطمینان برای حرف زدن داد این بود که نجما نوشته بودن که یکی از دلیل هایی که اونها رو به اینحا رسوند مشکلاتی که تو سایت قبل داشند و .... ! و حس کردم خب پس این باعث میشه امروز حرف های من قابل درک تر باشند !
    اتفاقاً من این تا پیک رو حدس زدم به این منظور باشه ولی پست ها رو که همینجور خوندم بیشتر دیدم که اتتقاد از عملکرد کاربرا از خودشون و یا همدیگه است و ...
    میدونید چیزی که من نمیفهمم جبهه گیری هاست ... مثلاً جواب اون حرف من که میگم جای پست انتقاد خالیه اینه " نه خالی نیست اون پست دقیقاً اینجاست"
    ولی چیزی که من در جواب از شما میبینم سوال های پشت سر همیه که میخواد به من بفهمونه که سخت در اشتباهم و حتی چه بسا با این پستی که گذاشتم دوستان رو زیر سوال بردم !!

اگه اون تاپیکی که من جاش رو خالی دونستم همین جاست پس چقدر عالی ! پس این فضا برای نقد و انتقاد هست بدون هیچ محدودیتی ؟ درسته ؟

شیدا جان اولین باره شما مخاطب من هستید ! راستش تو تاپیک های دیگه تا حالا پیش نیومده بود باهاتون هم صحبت شم . امیدوارم شروع زیاد تلخی واسه آشنایی نباشه

متاسفانه اون جمله ای که من راجع به حسه القا شده به بعضی کاربرها و دو قطبی بودن جو سایت (در بعضی از موارد) گفتم واقعیته موجوده و با انکارش چیزی عوض نمیشه !

من الان دو ساله عضو سایت هستم ! و بی اغراق خیلی از مطالبش استفاده کردم و هر بار که از دستوری استفاده کردم چه با دکمه تشکر اگه کافی نبوده با یه جمله و اگر اون هم کافی نبوده با شیر کردن عکس غذاهام که ازش لذت بردم قدر دانی خودم رو ابراز کردم
    تا اینکه حس کردم به جای اینکه یک کاربر گذرا باشم کمی شرکت داشته باشم تو انجمنی و با سایر کاربران ارتباط برقرار کنم ... و خوب تجربه خوبی نبود... چون تصورات من با اونچه که بصورت علنی و واقعی داشت رخ میداد به شدت متفاوت بود . چون تا زمانی که هم نظر مدیر انجمن بودم همه چیز عالی بود ! اما با اولین مخالفتم در عرض دو تا پست توسط مدیر انجمن " یک کاربر با خصومت قبلی و بهم زدن جو تاپیک و بلد نبودن دوستانه برخورد کردن و ..." خطاب شدم ! به شدت حس بدی بود و روند اعتراضی کاملاً در کمال احترام من به پاک شدن پست هام ختم شد !(امیدوارم اینجا کسی پیش داوری و قضاوتی نداشته باشه)

و من الان اینجام نه برای شکایت و گله و این مسائل ... برای اینکه مطمئنم حرف من حرف خیلی از کاربرهاست که باور کنید به خاطر ترس از پیش داوری و قضاوت انتخاب میکنن که حتی دکمه تشکر رو هم نزنن.

میخوام بگم این فضای مجازی به ما فرصت تمرین دموکراسی میده ! این که من نوعی تو هر موقعیتی حق ابراز نظر ! اعتراض و سوال پرسیدن رو دارم.
    که اگر من به مدیر انجمن میگم که " طبق قانون های ذکر شده صفحه اول......... پس چرا اجرا نشده؟؟ " اون مدیر نیاد به منه کاربر بگه که "کار درستی نیست شما قوانینی رو که خودم نوشتم به من یاد آوری کنید ! اونها رو حفظم " و یا " با توجه به سابقه مدیریتم میدونم که دارم کار درست رو انجام میدم"
    غیر از اینه که اونکه قانون رو مینویسه اول از همه موظف به اجراست ؟

اشتباه برداشت نکنید قصد من باز کردن مسئله و مشکلی نیست ! قصد من تبادل نظر راجع به این قضیه است ! و گرنه شک نکنید که تو اون تاپیک که این بحث ها رد و بدل شده با وجود همه ی حس های منفی موجود من به فعالیت خودم ادامه میدم ! چون اگه "کاربر محوری" سایت یک واقعیت کافی باشه منه کاربر حداقل باید بتونم تو وهله اول این رو به خودم ثابت و بعد باورش کنم .
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    و اینه بهتر نیست که از همین اینجا یاد بگیریم که آدم ها تو جایگاههای مختلف در نهایت حق های یکسانی دارن چه بسا که اونهایی که پستی دارن مسئولیت بیشتر کار رو براشون سخت تر میکنه ؟

میخوام بدونم آیا هستن کسیایی که اینجا با من موافق باشن که گاهی این حس به منه کاربر القا میشه که اگر در صدد تمجید و تایید مدیر انجمن بر نیام خیلی زود ترد و منزوی میشم از انجمن و پست هام پاک میشه یا به گونه ای بی منطق جواب میگیرم ؟

واقعاً قلباً دوست دارم جواب این سوالهام رو بشنوم و اگر فرد خاصی از مدیران عزیز هستن که به این مسائل رسیدگی میکنن ممنون میشم بدونم !
    ویا کلاً اگر این بحثها جایی در سایت نداره دوست دارم اون رو هم بدونم

و من شخصاً معتقدم که نیاز کاربر و مدیر یک نیاز کاملاً دو طرفه است ! فردی که اطلاعات و توانایی هاش رو در دنیای مجازی قرار میده نیاز به افرادی داره که اون آموزشها رو پذیرا باشه و اون سایت و فروم رو رونق بده ! و کاربر هم به مدیر و اون فرد آموزنده برای آموزش خودش نیاز داره ! اما این وسط نیاز به یک سری برقراری انصاف و عدالت هست که بدون اون جو کل سایت دو قطبی میشه ! قطب همیشه موافق و دوست همیشه در صحنه ! قطب منزوی شده و متشنج !
    منم كاملا با ندا جان موافقم . تو تاپيك كافه مونث يكي از خانمها از مديرها ناراحت شد كه چرا انقدر جو سايت خفقان داره و چند روز بعد يه تاپيك زد كه با استقبال خوبي هم مواجه شد كه بلافاصله همون روز حذف شد و گفتند كه بر خلاف مقررات سايت هست . يه مدت بعد يه كاربر ديگه دقيقا با همون عنوان تاپيك زد و برقرار موند . چون واقعا خود تاپيك مشكلي نداره و اين يعني مشكل داشتن با يك كاربر خاص و گزينشي رفتار كردن
    اگر كسي به يك عملكرد انتقاد كنه همه موضع مي گيرن در برابرش . مخصوصا مديران ديگه و كاربران فعال قديمي كه ديگه رابطه اشون با مديران دوستانه و صميمي هست .
    من بارهاي بار شاهد اسپم هاي كاربرهاي نور چشمي بودم كه اغلب از مدير تاپيك مربوطه تشكر شده و متقابلا جواب لطفشون رو از مدير گرفتن ولي اگه يك كاربر ديگه تشكرشو تو يه پست ديگه اعلام كنه (هرچند كه خودم كاملا مخالفم )* ولي با اون برخورد مي شه .
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

صفحه 16 از 31 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف