نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree728Likes

موضوع: یه سوزن به خودمون ...

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 244
صفحه 10 از 31 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

Re: یه سوزن به خودمون ...

خب منم اگه اجازه بدین می خوام یه چیزی بگم :
    بعد از وبگردی و فعالیت در فرومهای مختلف تصمیم گرفتم تمام وقتی که برا اینکار در نظر گرفتم رو به مامی سایت بدم. چون نظم خاصی برا خودش داشت. بر عکس نی نی سایت یا ... که هر کی برا هر چی اومده یه تاپیک گذاشته و اصلا در و پیکر خاصی برا فروم نیست. برا اسپم و پستهای اضافی هم مدیرهایی تعیین شد.
    ولی در کل باید قبول کرد که بعضی مسائل همیشه هست . باید یه حاشیه خطایی در نظر گرفته شه تا کاربر هم احساس راحتی و صمیمیت کنه . من کاملا درک می کنم مقرراتتون رو و بهش احترام میزارم ولی هیچی نمی تونه ایده آل کامل شه. من اینطور احساس می کنم که بعضی از خانوما اصلا کار و زندگی شونو گذاشتن سر این که از فلانی مچ بگیرم. به فلانی تذکر بدم... . این برا من به شخصه دلسرد کننده هست. درسته همه چی باید طبق اصول باشه ولی آزادی عملی هم باید در نظر گرفته بشه. و اگه تذکری لازم هست مدیر تاپیک وارد عمل شه. منظورم اینه که پیشنهاد اینکه بهتره این مبحث رو در فلان مبحث مطرح کنین و این تاپیک تکراری هست فقط در حدود اختیارات مدیر هست . بعضی تاپیکها به قول خاله زنک ( البته شاید منظور من از خاله زنک با منظور شما متفاوت باشه ) لازم هست. اصلا باید هم جاهایی باشه تا بشه کمی شیطنت کرد و بگو بخند کرد. من همیشه برا یادگیری یه غذا یا دسر خاص نمی یام مامی سایت. بعضی وقتها اونقدر تو زندگی خودم به بم بست میرسم که احتیاج دارم کمی حرف متفرقه بزنم و حواسم رو از مشکلم پرت کنم و در اصطلاح یه زنگ تفریحی بدم به خودم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    0

خیلی نگرانم. می ترسم با این بی نظمی هایی که دوستان گل تازه وارد درست می کنن این سایت نازنین رو از دست بدیم. آخه ما برای هر چیزی مبحث خودشو داریم دوست گلمون اومده تو تاپیک پتینه لوازمش رو می فروشه و از هر پستی 5 بار تکرار می کنه و زهرای عزیز هم تذکر داده ولی گوش نمی ده . آخه یه کاری کنیم.
    تا شقایق هست، زندگی باید کرد

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10423
    پسند کرده
    1255

ویترین مدال ها

چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1490
    پسند کرده
    1163

به تله پاتی اعتقاد دارید . جالبه دیروز اومدم این صفحه رو باز کردم که توش اعتراضم رو بنویسم دیدم هیون جون اومدن و پاکسازی کردن. قبلا توی چند تا تاپیک اعتراض کردم ولی دوستان انگار نه انگار .
    قبلا کاربرانی که تاپیکهای بازی می زدند تاپیکشون قفل می شد ولی الان نه خیلی راحت اسم فامیل بازی می کنن و ........ کاری که الان بهار برای سرگرمی انجام می ده . خلاصه که منم از روال کنونی ناراضی هستم و احساس می کنم از حالت تخصصی داره در میاد

مدیران عزیز خدا بهتون صــــبر بده
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

MooniYa آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    4028
    پسند کرده
    2983

یک موقع یک اتفاقایی میفته که بهتر میدونی بری تو تاپیک همشهریها ،سوالات تخصصیو اونجا بپرسی

چون وقتی میری تو تاپیکهاشون سوال میپرسی ، مدیرها میان میگن که اسپمه ...یا کاربری میگه من دوست ندارم تاپیکو باز کنم اینو ببینم !!!!

صد تا حرف دیگه تو اون تاپیک زده شده ، هیچ مدیری هیچی نمیگه ...اما اگه ما بریم بپرسیم فلان چیزو چیکار کنیم ...جبهه گیری میشه

من کابر تازه وارد هستم ، اشکال نداره ... اما چرا به کاربرهای قدیمی یک کم بها نمیدید؟؟

درسته کار مدیرها سخته ، امـــــــــــــــــــــــ ـا رعایت عدالت سخت تره !

خیلی متاسفم که یک کاربر قدیمی و پر تلاش به خاطر این صحبتها از سایت خداحافظی میکنه .........
    دلتو به هيشكي نسپار اونو واسه من اونو واسه من اونو واسه من نگهدار

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

گندم جون

اینجا ما همه با هم دوستیم . مدیر و کاربر و مدیر ارشد و ...
    امروز برای یکی از دوستان هم خصوصی داشتم می گفتم که فروم با کاربرهاش معنی پیدا می کنه . اصلا اینطور نیست که مدیر بخواد غرض ورزی کنه و به کاربری به خاطر مساله شخصی تذکر بده .

قوانین برای این گذاشته شده اند که از با هم بودنمون بیشتر لذت ببریم .
    تذکر برای اینه که حق اون کسی که قانون رو رعایت می کنه این نیست که خودش زحمت بکشه و دوست دیگه ای فقط لذتش رو ببره .
    همه باید به هم کمک کنیم تا یه محیط منظم داشته باشیم و بتونیم توش فعالیت کنیم .

نمیدونم موردی که شما ازش حرف زدید چی بوده و توضیحات رو کلی دادم .
    فقط اینکه یه تناقض تو فرمایشاتتون هست . فرمودین "سوال تخصصی بپرسیم " و بعد گفتین اگر تو تاپیکش بپرسیم مدیر میاد و میگه اسپمه !
    سوال تخصصی با اسپم تناقض داره عزیزم .
    اگر همچین سوءتفاهمی احیانا پیش اومده حتما خصوصی ما رو هم در جریان بذار تا رفعش کنیم .

میدونی با یه سوال تخصصی که تو همشهریها پرسیده میشه منِ ناظر و یا مدیران دیگه چند تا خصوصی از دوستان خود شما تو همون تاپیکها دریافت می کنیم که چرا تذکر نمیدین !!!
    اینا چیزاییه که شما در جریانش نیستید . پس بدون که خصومتی در کار نیست . اینی که تو تاپیک دیگه ای به کسی تذکری داده نشده دلیل نمیشه که کسی که تذکر گرفته مورد خصومت واقع شده .

مخلص کلام عزیزم اینکه تمامی قوانین و تذکرات و اخطارها برای برقراری نظمه !
    اگر میخواهید نظم برقرار باشه و حرمت ها حفظ بشه و محیط لذت بخش باشه باید طبق قوانین پیش بریم . وگرنه میشه "اینجا همه چی در همه " قبل از پاکسازی !!!
    خودتون دیدین که آزاد گذاشتن انجمن چقدر در رکود سایت موثر بود .

گفتنی هاش رو هم میتونین تو پستهای بالاتر بخونید .
    دیگه عرضی نیست .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

fateme67 آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    1926
    پسند کرده
    7212

ویترین مدال ها

سلام منم معنی این پست ها رو تو این تاپیک نمیفهمم،واقعا متاسفم برای کسانی که همچین طرز تفکری دارند.......یعنی ارزش روز مرد اینه؟یا شوخیه ما حالیمون نیست !!!!!
    viewtopic.php?p=1087632#p1087632
    viewtopic.php?p=1088123#p1088123

MooniYa آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    4028
    پسند کرده
    2983

شیدا جان ، تمام حرفهای شما درسته و منم قبولشون دارم

یک موقع هست اینقدر تو تاپیکها اسپم زده میشه مدیرها خسته میشن ، تا میبینن فلان کاربر نوشته که این صحبتهایی که تو این تاپیک شده ، جاش تو این مبحث نیست و ...
    مدیر هم میگه خوب اینا اسپمه
    بعد اون کاربری که سابقه کاربریش طولانی هست و اون پستهارو زده ، ناراحت میشه دیگه

به هر حال منی که این سایتو دوست دارم ، دوست ندارم کاری بکنم که تذکر بگیرم یا به عنوان اسپم زن شناخته بشم ...دوست دارم از تجربیاتم تو این سایت استفاده بشه

به نظر من ، باید یک کم بیشتر به کاربرهای قدیمی و فعال سایت اهمیت داده بشه و بنابر اینکه این افراد قدیمی هستن ، توقعات مدیران نباید ازشون بیشتر بشه ، بلکه اطمینانشون نسبت به این کاربرا باید بیشتر باشه
    دلتو به هيشكي نسپار اونو واسه من اونو واسه من اونو واسه من نگهدار

صفحه 10 از 31 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین