نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree1211Likes

موضوع: تزیین بیسکوییت با رویال ایسینگ

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 270
صفحه 1 از 34 123411 ... آخرینآخرین

تزیین بیسکوییت با رویال ایسینگ

یه تزئین جالب دیگه که با رویال می تونید انجام بدید این نمونه گل هاست که شبیه به گلدوزی می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh نمایش پست ها

کرم رویال
    رویال کرم کرمی هستش که در مجاورت هوا خشک میشه، برای همین میتونید باهاش ٔگل یا حروف الفبا یا هرچی* دوست دارید درست کنید و روی کیکتون بذارید.

بهتری راه برای تهیه کرم ریال استفاده از پودر مرنگ هستش، ولی* چون دسترسیش برای دوستان ایران فکر کنم یه مقدار مشکل باشه برای همین روش معمولی* تهیه اون رو گذاشتم، اگه پودر مرنگ پیدا کردین بگید تا براتون دستورش رو بذارم.

میتونید به جای آبلیمو از کرم تارتار استفاده کنید.تا سفیده شما بهتر فرم بگیره و آب نندازه.

کرم رویال به ۲ صورت هستش،

frosting که برای روکش کیک ازش استفاده میشه.

icing که برای روکش بیسکویت یا دادن طرح روی کیک استفاده میشه.

مواد لازم:

سفیده تخم مرغ ۲ عدد

پودر شکر ۴ پیمانه

آب لیمو تازه ۱قاشق چای خوری

طرز تهیه:

آبلیمو و سفیده*ها رو بزنید، کم کم شکر رو اضافه کنید تا مواد کاملا سفت بشند و سفیده*ها کاملا فرم بگیره.

اگه خواستید برای تزیین بیسکویت ازش استفاده کنید میتونید قطره قطره به این محلول آب اضافه کنید تا حالت روان پیدا کنه، یا اینکه از آبلیمو استفاده نکنید، و آاد از اینکه خوب شکر و سفیده*ها رو زدید وقتی* یه خرده خودش رو گرفت به صورت بن ماری بپزیدش.

با حالت دوم یعنی* icing میتونید انواع شکوفه*ها رو درست کنید و روی کیک بذارید. یا اینکه انواع بیسکویت رو باهاش تزیین کنید.
    الهه (مامان النا) و elitanha این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

Re: کرم رویال و تزئینات

حوصله فوندانت درست کردن ندارید؟؟؟؟مثل من!
    خوب روی کیک رو با شکلات بپوشونید(شکلات ذوب شده نه گاناش) سفید یا سیاه و بعد با رنگ متضاد گلدوزی کنید

elitanha, پروانه زکی زاده و گیتار این نوشته را پسندیده.

گیتار این نوشته را پسندیده.

رویال آیسینگ از شف طیبه

رویال آیسینگ Royal Icing از کرم های پرکاربرده که در تزئین بیسکوییت ها ، کیکها ، کاپ کیکها و هر چیز دیگه ای که فکر کنید به کار میره! این گلهای ترافلی که در بسته های 10 تایی به قیمت خون پدرشون میفروشند هم از همین رویال آیسینگ درست میشه! و یا این قند های خوشگل موشگل که یه دونه گل کوچولوی رنگ رنگی روشون هست هم باز از همین رویال آیسینگ خودمون ساخته شده که اگه حسش بود یه روزی روزگاری بهتون یاد میدم که موقعی که جلو مهموناتون چای میگیرید؛ بگید: " آره این قندها رو هم خودم درست کردم" ! بعد همه فکشون بیافته و بگن : " نــــــــــــــــــــــه "

رویال آیسینگ از سفیده تخم مرغ و پودر شکر تشکیل شده و در مجاورت هوا سریعا خشک میشه. یعنی بعد از اینکه بیسکوییت هاتون رو تزئین کردید مثل خود بیسکوییت سفت و ترد میشه و برعکس کرمهای دیگه چون توش کره یا خامه نیست، احتیاجی به نگهداری در یخچال نداره و میتونید تا ابد نگهش دارید ( البته زودتر از "تا ابد" خورده میشه)

من دو سفیده تخم مرغ رو با 1 ق چ آبلیمو و 1 ق چ وانیل هم زدم تا کاملا کف کرد . ( همینقدر که کف کنه و مثل تصویر بالا بشه کافیه)

حالا پودر شکر رو اضافه میکنیم. من 1 لیوان ریختم ولی در رسپی اصلی 3 لیوان اومده. بسته به بزرگی یا کوچکی تخم مرغها و یا تراکم پودر شکر در لیوان، شما باید شکر رو کم و زیاد کنید. باید اینقدر بریزید که آیسینگ کاملا غلیظ بشه ( شکر رو تا اونجایی که امکان داره خوب آسیاب کنید تا نرم نرم بشه تا آیسینگتون زبری نداشته باشه و یکنواخت و لطیف بشه). خوب حالا رویال آیسینگ شما آماده ست! به همین سادگی در کمتر از 5 دقیقه! حواستون باشه که از این لحظه به بعد فرصت زیادی ندارید و باید سریعا کار تزئین رو شروع کنید. اگه تازه کارید و سرعت عمل ندارید با یه دستمال کاغذی آشپزخونه که مرطوب شده روی ظرف رو بپوشونید که هوا باعث خشک شدن آیسینگ نشه.

تزئین، قشنگش خوبه...از همه رنگش خوبه!
    پس حالا چگونگی رنگ کردن آیسینگ رو یاد بگیرید. ابتدا یکی دو قاشق آیسینگ توی ظرف های کوچک بریزید و با یک خلال دندون که توی شیشه رنگ فروکردید آیسینگتون رو رنگ کنید

من چون تصمیم دارم توی این هفته شیرینی های مخصوص ******* رو آموزش بدم از ترکیب بندی مختلف قرمز استفاده کردم. برای اینکار ، در کاسه اولی یک خلال دندون، در دومی دو تا ، در سومی سه تا....خلاصه از صورتی روشن تا قرمز تیره رو ( فقط با یه رنگ قرمزی که داشتم) به این شکل تولید کردم. در انتها هم یه خلال دندون در رنگ آبی زدم و یه رنگ بنفش بدست آوردم.

خوب تا اینجای کار ، رنگامیزی آیسینگ هم تموم شده. حالا یه مدل پایپینگ خیلی ساده بهتون یاد میدم که نیاز به قیف و ماسوره نداشته باشید. برای اینکار یه تیکه کاغذ روغنی مربع شکل رو از قطر نصف کنید تا مثلث بشه.

گوشه راست رو به راس پایین برسونید

گوشه چپ نیز به همین شکل. حالا بپیچونیدش تا قیف بشه

لبه اضافی بالای قیف رو به پشت برگردونید

حالا توی قیف رو از رویال آیسینگ پر کنید

لبه قیف رو فشار بدید تا آیسینگ به سر قیف هدایت بشه. حالا تهش رو بپیچید. آیسینگ شما آماده پایپینگه! فقط نوکش رو ،اگه تصمیم دارید کار ظریفی انجام بدید، نچینید .

اصلا نترسید ، رویال آیسینگ بعد از خشک شدن مثل قند میشه و طعم و بوی سفیده تخم مرغ هم نمیده!

http://cheftayebeh.ir/2010/02 ... st_06.html
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ در ساعت ۱۱:۱۰ بعد از ظهر

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    112
    پسند کرده
    0

الهه (مامان النا) و *فاطیماه* این نوشته را پسندیده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    112
    پسند کرده
    0

الهه (مامان النا) این نوشته را پسندیده.

صفحه 1 از 34 123411 ... آخرینآخرین