نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree4913Likes

موضوع: چیدمان جهیزیه کاربران محترم سایت

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 323
صفحه 6 از 41 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    hasti3 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    343
    پسند کرده
    20

این طبقه کره و پنیر و یه سبد کیک مکزیکی گذاشتم

اناناس که گل زدم والویه شکل ذرت که از همین سایت ایده گرفتم.ممنون

یخچال عروس که برای مشتری زدم.ببخشید کیفیت عکسهام خوب نیست

ماهی رو تو پیرکس گذاشتم دورش رو هم دونه های ابی رنگ که تو گلدان ها ی بلور میریزند ریختم و دوتا پاپیون سفید ومشکی که نشون بده عروس ودامادند.اون مثلا کیفه تو فریزر هم مرغه که تو سبد خوابوندم چون تو طبقه فریزر نمی رفت که بنشونمش وبقیه چیز ها هم مربا رولت نان و پنیر الویه وکیک واناناس که گل زدم و ران گوسفند وتخم مرغ کره و...

در مورد گل روی ران گوسفند هم من به صورت دسته گل یعنی اینکه چند شاخه گل رو کنار هم گذاشتم و پاینش رو با روبان بستم وبعد دسته گل رو روی ران قراردادم وبا روبان شیری رنگ به دور خود ران بستم ویک پاپیون روش چسبوندم.

برای اون 3تا ظرف هم از کاسه بلور استفاده کردم تو دوتاش حلورده ریختم وبامغزپسته تزیین کردم که البته توی راه بخاطر گرمی هواروغن انداخت ومغز هارفت تو حلورده واون یکی رو هم خامه ریختم وبا مربا البالو تزیین کردم.

نان شیرمال کنار اناناس گذاشتم بدون تزیین. تو سینی یادیس بلور هم کیک مکزیکیکه مثل کیک یزدیه ولی یک سایز بزرگترند گذاشتم ودور تک تک شون رو روبانزدم واخر سر چندتا گل مارگاریت روش گذاشتم وسلفون کشیدم.

در مورد کیف بایدبگم اون مرغ هستش بخاطر اینکه مرغ خیلی بزرگی بود وتو یخچال جاش نمی شدو من مجبور شدم تو سبد دسته دار بگذارم وروش رو با پر مرغ اماده تو بازارتزیین کنم.
    من کف سبد رو با جعفری پوشوندم بعد خانم مرغه رو گذاشتم توش ویک سرمرغ ازمرغ فروشی می خرم ووصل می کنم به بدنش و از همون پرهای که تو بازاره البتهاونهای که بسته ای وحالت تک تک داره می خرم وبه ترتیب میچسبونم روش وبعدیک جوجه ویک تخم مرغ هم می گذارم کنار مرغ.

اون یکی ظرف هم دوتا ماهی توش گذاشتم ماهی قزل الای درسته بدون برش.
    برای طالبی هم توش ژله ریختم وبا احتیاط برش زدم ودورش رو هم بامیوه تزیین کردم که مبادا از هم بپاشه .

جای ذرتها قرار بود کیک با عکس عروس وداماد رو بگذاریم ولی چون روز بعد قرار بود بیاند برای دیدن جهاز هنوز از مغازه شیرینی فروشی نگرفته بودیم من هم برای خالی نبودن این طبقه موقتا ذرت گذاشتم

سئوالی بود در خدمتم
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ در ساعت ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
    .

hasti3 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    343
    پسند کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط زمزمه

راستی یه سوال خیلی فوری عزیزم میشه بهم بگید که چه جوری کلم بنفش رو تزیین میکنن ؟همون هایی که مثل گل باز میشن و فکر کنم تو اب سرد میزارنش که اینجوری میشه نه؟؟؟؟؟؟عزیزم کامل برام توضیح میدی؟//میخوام واسه تولد دوستمدرست کنماگه با تصویر روایت بشه دیگه خیلی خوش به حالم میشه
    سلام.زمزمه جان منظورتون اینه که چطور برش بزنید یا اینکه چطور تزیینش کنید؟
    برای برشش باید به صورت +وضربدر برش بزنید ولی عمیق نباشه که کلمتون از وسط جدا نشه وبرای بهتر باز شدنش بایددر ظرف اب سرد از شب قبل بگذارید.
    برای تزیینش هم پرتقال رو به صورت7.8برش زده واز وسط جدا کنید .حالا پرتقال شما دوتا شده یکی از انها رو از پشت چوب کباب حسینی زده وبه وسط کلم فرو کنید.حالا یک هویج رو که از سر تا تهش یک اندازه است رو به صورت حلقه حلقه برش زده وبا سوزن ونخ از پهلو نخ کنید تا به صورت گردنبند بشه این بند ها رو بین هر برش کلم اویزون کنید می تونید بجای هویج دونه انگور یا هر چیز دیگه ای استفاده کنید.
    سلام هنگامه جون.
    بله متاسفانه عکس ندارم.من برای مشتریهام وقتی قرارباشه خودم خرید کنم حتما فاکتور می گیرم این عکس هارو هم که میبینیداز 3تا یخچال گلچین کردم ولی معمولا تو این قیمت ها جنس می خرم
    1-ران گوسفند50تومان
    2-مرغ 10تومان
    3-ماهی 8تومان
    4-تخم مرغ5تومان
    5-کیک7500تومان
    6-میوه14تومان
    .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان عزیز
    من خیلی وقته که عضو مامی سایتم و از مطالبش استفاده می کنم. اما به علت مشغله زیاد تا حالا پستی نذاشته بودم.
    دیدم دوستان خیلی دنبال ایده برای چیدن جهیزیه هستند. این عکسها مال جهیزیه یکی از فامیلهاست که چیدمان و تزیین اون رو من و خواهر و مامانم انجام دادیم. امیدوارم بتونید ایده بگیرید همون طور که ما هم خیلی از مامی سایت ایده گرفتیم. تزیین وسایل حمام و ... هم هست که اگه کسی خواست بذارم.
    تزیین سیب زمینی-پیاز

تزیین روغن

داخل فریزر

گوشت چرخ کرده به شکل لاک پشت

مرغ و ران گوسفند

m.t این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

ehsans, m.t و مامی ارکیده این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

باران67, ehsans, m.t و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

hasti3 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    343
    پسند کرده
    20
    خدارو شکر هنر مندامون دارند کشف میشند .البته همه هنرمندندااااااا.

sunnyجون افرین خیلی خوشمان امد.

گیتار جونم شما می تواااانید من مطمئنم چون اگر وارد نبودید کسی بهتون سفارش نمیداد این خودش نشون میده که خانم هنرمندی هستی که فامیل امدند پیش شما.
    من برای یخچالها همانطور که تو عکس دیدید 1طبقه رو کامل میوه ارایی می کنم خیار هارو به صورت7و8بلند برش میزنم وتو اب سرد میگزارم صبح روزی که چیدمان دارم اول صبح.واول هندوانه بگذارید بعد خیارها رو دورش بچینید وبعد شروع کنید به میوه ارایی
    تومیوه ارایی حتما انگور استفاده کنید از هر دو رنگ اونم از هر کدام 2خوشه.پرتقال وهلوی هسته جدا هم از هر کدام 2الی3عددبرش بزنید7و8 وروی خیارها تویخچال بگذاریدتربچه گل کنید یا باگوجه گیلاسی ها هرکدام که دوست دارید با خلال دندان فرو کنید تو خیار هاتون زیادی میوه بگذارید نمای خوبی پیدا نمی کنه

طبقه بعدی می تونید 1کیک یک کیلو ونیم یا بپزید یا سفارش بدیدبگذارید وسط طبقه ودوراون رو شربت خوش رنگ مثل البالو یا...که مخالف رنگ کیکتون باشه رو تو جام بریزید و اطرافش بگذارید ولی جلوی کیک رو نگیره من معمولا کیکم روبا خامه سفید سفارش میدم ساده وبعد خودم 7تا غنچه رز قرمز طبیعی روش میگذارم وچندتاگلبرگ هم پر می کنم دورش میچسبونم وبا شکلات ریز اسم عروس داماد رو روش مینویسم .وشربت رو هم البالو می گذارم که با گل کیکم ست بشه.

برای طبقه بعدی یک ژله درست کنی ودر طبقه بگذارید برای کنارش من یک اناناس میخرم از پهلوش یک دایره سوراخ می کنم ویک اسفنج طبیعی که قبلا تواب بوده رو با ورق المنیوم نازک می پوشونم وتو سوراخی که رو اناناس زدم فرو می کنم و روش رو با چند شاخه گل گل ارایی می کنم.

طبقه دیگه رو با پنیر وکره ومربا تزیین می کنم برای پنیر تو سایت ایده های خوبی هست که می تونید استفاده کنید .کره رو من با کاغذ کادو کادوپیچ می کنم البته نه همه رو چون چندتا شون رو ساده می گذارم که مشخص باشه اینا کره است .وبعد با روبان نقره ای پاپیون روش میزنم ویک اشک ابی رنگم روشون میزنم .مربا رو هم تو ظرف های که کوچک باشه میریزم البته من تو دو رنگ انتخاب می کنم که به صورت یکی در میون بگذارم یعنی یه البالو یه هویج یه توت فرنگی و...عکسش رو قبلا گذاشتم.

مرغ وماهی رو هم که تو عکس مشخصه

برای جاا میوه ای یک کلم قرمز نسبتا کوچیک بردارید از شب قبل به صورت ضربدر و+برش بزنید ولی جدا نشن وبگذاری تو اب سرد تا باز بشه حالا تو جا میوه ای یخچال بگذارید ودور اون رو با چندتا بادمجان وکدو وهویج وگوجه گل خانه ای تزیین کنید.
    برای اون یکی جامیوه ای من چندتا نان فانتزی بامدل مختلف میخرم وتوش میچینم البته از تو پاکت در اورید وقتی چیدید روی جا میوه ای رو سلفون بکشید تا خشک نشن(لازم به ذکر است که کره پنیر مرغ وماهی و... رو حتما سلفون بکشید)

اگر طبقات یخچال بیشتر هستند یک دیس الویه ویک ظرف رولت نان وپنیر هم بگذارید.
    برای در یخچال من تخم مرغ ها رو با روبان وسنگهای تزیینی یا برچسب گل وپروانه تزیین می کنم وچندتا بطری که شیشه شیک و با کلاسی داره مثل بطری های که تو عکس بالا هست یابطری های که درشون رو با ورق طرل تزیین کردن دقیقا اسمش رو نمیدونم ویا شربت می خرم وبرای طبقه دیگر چندتا سس گوجه ویا سس اماده سالاد می خرم تو سایز های کوچک وبزرگ .اگر باز هم قفسه خالی بود فلفل دلمهای تو چند رنگ بخرید بالای اون رو دلخواه برش بزنید وتوشون ماست بریزید وروی هر کدام نعنا یا تربچه نگین شده ویا... دیگری بریزید وبه صورت کج در ان را بگذارید.

من پتو ها رو مخصوصا گلباف رو مثل پاپیون درست می کنم وبعد وسط اون رو با 2تا بند مروارید درشت تزیین می کنم خیلی ساده به نظر میادولی توچیدمان خیلی خوشگل هستند ویا مثل بادبزن تا کنید ونصفه کمتری رو روی رختخواب اویزون کنیدومابقی رو پشت رختخواب مخفی کنید.اگر اتاق بزرگه وفضای کافی هست می تونید از ترکیب هر دو استفاده کنید یعنی اینکه 2الی3تا از پتو وبالشها رو روی هم بچینید بعد یکی از پتو ها رو بادبزنی تا کنید بعد پتوی دیگه رو پاپیون کنید حالا اون بادبزنه روروی پاپیون بندازید تا مثل خود پاپیونی بشه که باروبان درست می کنید واخر سر روی رختخواب بچینید.
    امیدوارم خوب و واضح توضیح داده باشم

نکته : خیلی مواد تزیین شده رو در سایز بزرگ اماده نکنید چون احتمال اینکه جا کم بیارید زیاده .حتما بپرسید که مدل یخچال چیه وچند طبقه داره وبعد شروع به کار کنید به غیر از میوه ها بقیه روا روز قبل اماده کنید .

شرمند عکس دیگه ای نداشتم که بگذارم امیدوارم این طور کمک کرده باشم اگر سئوالی بود در خدمتم واگر ایده ای داشتید خوشحال می شم بشنوم منتظر عکس هاتون هستم
    .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    از اینکه نسبت به من لطف داشتید بسیار ممنونم. همون طور که گفتم اینها فقط کار من نیست و کار مشترک من و مامان و خواهرم هست. دوستانی که سوال داشتند ان شاالله تو یه پست دیگه جواب میدم. ببخشید که کمی دیر جواب میدم. چون واقعا خیلی گرفتارم!
    فعلا این عکسها رو ببینید

یه عکس دیگه از سیب زمینی پیازها

تزیین سیر

سرویس بهداشتی

وسایل حمام

m.t این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0
    ادامه...

آینه سرویس بهداشتی

جای موبایل عروس داماد

رختخواب

کیف و کفش

تزیین جعبه دستمال کاغذی

خلعتی (هدیه خانواده عروس به خانواده داماد)

m.t, سوگل668, **mahsa** و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 6 از 41 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین