نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree616Likes

موضوع: عکس و آموزش آرایش چشم

نمایش نتایج: از 209 به 216 از 552
صفحه 27 از 69 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

re: عکس و آموزش آرایش چشم

2. بانک بند ناف

مشهد ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    204
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsafayaze
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh62
    دوست عزیز اینجا مثل وبلاگ نیست که دوستان بتونن برای پست شما نظر بدن و گذاشتن اسپم هم ممنوعه.

لطفا برای مطالبی که از نت میذارید هم منبع رو ذکر کنید.
    منظورتون از منبع چیه منظورتون محلیه که عکس هارو اوردم است لطفا واضح تر توضیح بدید درضمن من منظور از نظر تایید عکسای است که براتون میزارم باتشکر از شما.
    صبح یک روز خرداد آمدی...
    تمام روزهایم [HIGHLIGHT=#e5b9b7]خردادی[/HIGHLIGHT] شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

اینم برای Lenaa که مراحل ارایش رو میخواست .
    آموزش آرایش چشم با ادغام سایه ها

برای میکاپ چشمها و آرایش صورت همیشه نباید رنگها هما هنگ و ست باشند بلکه گاهی به کار بردن رنگهای متضاد هم میتواند

آرایش چشمهای شما را بسیار جذابتر کند...

برای میکاپ چشمها و آرایش صورت همیشه نباید رنگها هما هنگ و ست باشند بلکه گاهی به کار بردن رنگهای متضاد هم میتواند

آرایش چشمهای شما را بسیار جذابتر کند...

مرحله ی اول:
    انتخاب پکیج سایه های دودی از سفید، نقره ای تا دودی تیره به همراه قلم موهای مخصوص کار:

2

مرحله ی دوم :
    با استفاده از قلم موی کوچک اما پهن سایه ی سفید و نقره ای را یک در وسط و درست پشت پلک بزنید.

مرحله ی سوم:
    روی همه ی آنها از سایه ی دودی سیرتر استفاده کنید.

3

4

مرحله ی چهارم :
    کمی از سایه ی روشنتر نقره ای اکلیلی با برداشتن و گذاشتن برس و درست در گودی چشمها بزنید.

5

مرحله ی پنجم:
    از رنگ براق یک صورتی کمرنگ و خوشرنگ از برآمدگی پشت پلک تا زیر ابروها با برسی تمیز جداگانه استفاده کرده و خوب آن را پخش کنید.

6

مرحله ی ششم:
    فاصله ی بین سایه ی صورتی و دودی را که دقیقا پشت پلکهاست را با کمی سایه ی طلایی کمرنگ برس بکشید و کمی با هم ادغام کنید.

مرحله ی هفتم:
    با برس نوک تیز و باریک کمی سایه ی اکلیلی نقره ای به زیر چشمها و داخل آنها نیز بکشید و سپس با برسی کمی پهن تر آن را زیر چشمها پخش کنید.

7

مرحله ی هشتم:
    با زدن کمی ریمل به مژه های بالا میکاپی زیبا برای چشمهایتان خواهید ساخت.

8

منبعseemorgh اینم منبع برای بعضی از خانم ها که راضی باشند

اینم یه مدل زیبا وجالب برای دوستای زیبا وجالب من

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

آموزش سایه زدن برای خانم های شیک پوش وخوش ارایش

ابتدا سایه پایه را می زنیم تا رنگ پلک برای سایه زدن بعدی یکدست باشد

بعد از گوشه بیرونی چشم شروع کنید به سایه زدن که در اینجا از سایه پودری صورتی کمرنگ استفاده شده و در این نوع آرایش بهتر است از سایه های پودری و مات استفاده بشود و حدالمقدور از سایه های روغنی و چرب استفاده نکنید .

از انتهای گوشه داخلی چشم بصورت ضربه ای سایه آبی کمرنگ را از روی پلک دوم چشم بزنید بصورتی که در تصویر میبینید سایه آبی بصورت هاله ای کمرنگ سطح پلک را پوشانده است و دقت کنید سایه صورتی زیری را با سایه آبی نپوشانید ، تا هارمونی که این دو رنگ با هم دارند به هم نخورد .

از سایه مشکی برای سایه زدن دور چشم استفاده میکنیم و به دقت از زیر چشم ار گوشه داخلی چشم به بیرون را سایه بزنید و سعی کنید خطوط سایه در گوشه داخلی چشم نازک تر از گوشه بیرونی باشد چون هرچه توی این مورد دقت کنید چشم های جذاب تری خواهید داشت و بعد از کشیدن انتهای بیرونی چشم بالای چشم را هم خیلی کمرنگ در گوشه چشم سایه بزنید و خط انتهایی سایه را کمی تیز بکشید .

بعد روی سایه مشکی را با سایه قلمی بیرنگ سطح زیری چشم را بکشید تا سایه مشکی زیر چشم کامل فیت شود و آرایش تصنعی به نظر نرسد

بالای چشم را خط چشم مایع بکشید و دقت کنید خط چشم در آرایش های امروزی خیلی نباید از محدوده چشم بیرون بزند تا آنجایی که امتداد چشم شما است باید خط چشم کشیده شود نه بیشتر .

در آخر مژه ها را ریمل بزنید .

منبعseemorgh

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

دوستان خوشتون میاد بازم براتون بزارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

آرایش چشم حرفه ای همراه با اشتباهات رایج در آرایش چشم

شما گزینه*های مختلفی برای انتخاب خط چشم*تان دارید، مهم تر از همه این است که آرایشی انتخاب کنید که با آن احساس

راحتی کنید. مهم ترین اصول در آرایش چشم انتخاب خط چشم، سایه و … است…

شما گزینه*های مختلفی برای انتخاب خط چشم*تان دارید، مهم تر از همه این است که آرایشی انتخاب کنید که با آن احساس

راحتی کنید. مهم ترین اصول در آرایش چشم انتخاب خط چشم، سایه و … است…

آرایش چشم حرفه ای راهنمایی بابی براون

خط چشم، سایه چشم، و ریمل

*خط چشم

راحتی کنید. اگر ترجیح می*دهید با مداد چشم کار کنید، نوع کرمی آن را انتخاب کنید که مجبور نباشید برای کشیدن خط چشم

آن را روی چشمان*تان فشار دهید.

خود من مدادهایی را دوست دارم که دودی رنگ هستند و به چشم فریبندگی خاصی می*دهند. اگر دوست ندارید از مداد برای

کشیدن خط چشم*تان استفاده کنید،* می*توانید از خط چشم مایع استفاده کنید. قبل از استفاده مطمئن شوید که خط چشم*تان

سبک باشد و روی چشم*تان وزن زیادی ایجاد نکند.

*سایه چشم

مهم ترین مسئله در انتخاب سایه چشم این است که رنگ*هایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر باشند. روشن ( برای روشن

سازی اوایل پلک) ، متوسط ( برای پایین تا میان چشم) ، و تیره برای گوشه*های چشم. اگر دوست دارید از سایه*های کرمی

استفاده کنید، اما می*بینید که دچار چین و شکن می*شود، پلک چشمان*تان را با یک رنگ روشن آماده کنید،* سایه چشم پودری

بزنید، و سپس از سایه کرم مانند استفاده کنید. سعی کنید اوایل روز از سایه پودری استفاده نکنید. چرا که هر چه از روز

می*گذرد آرایش شما محو می*شود.

*ریمل

ریمل راه خوبی است تا آنهایی که مژه*هایی کم پشت دارند فریبندگی و دلربایی بیشتری به چشمان شان دهند. قبل از استفاده

از ریمل، حجم آن را روی یک دستمال بگیرید. این تنها راهی است که از وزن اضافی روی چشمان*تان جلوگیری کنید. از انتهای

خط مژه*هایتان شروع کنید، از پایین تا بالا را ریمل بزنید، ریمل را هم روی مژه*های بالای چشمان*تان بزنید، و هم روی مژه*های

پایین چشم*تان. به یاد داشته باشید که ریمل را با قلم مخصوص خودش استفاده کنید و هر دو چشم را به طور برابر ریمل بزنید.

من ریمل مشکی رنگ را برای آرایش روزانه ام ترجیح می*دهم. اگر دوست دارید آرایش*تان طبیعی به نظر برسد، از ریمل قهوه ای

رنگ استفاده کنید. اگر می*خواهید آرایشی متفاوت داشته باشید، از ریمل*های رنگی آبی یا سبز استفاده کنید.هیچ محدودیتی

روی انتخاب رنگ ندارید.

۶ اشتباه رایج در آرایش چشم

۱- چشمان گربه ای:

خط چشمانی که به سمت بالا کشیده می*شوند؛ یعنی بالاتر و خارج از گوشه خارجی چشم کشیده می*شوند- اما این آرایش از

مد افتاده و زننده به نظر می*رسد. بهتر است اگر می*خواهید خط چشم*تان بیرون از چشم*تان بکشید از یک سایه چشم قهوه ای

رنگ استفاده کنید.

۲- چشمان درشت:

کسانی که چشمانی درشت دارند نباید از سایه*های روشن و به رنگ*های تند و نامتناسب استفاده کنند. مگر اینکه بخواهید برای

جشن*هالووین آرایش کنید. سعی کنید از رنگ*های مات و تیره استفاده کنید.

سایه*های سرخ رنگ: زدن سایه سرخ رنگ روی تمامی نقاط پلک پیشنهادی است که آرایشگران برای شما دارند. اما من می*گویم

اگر بخواهید از رنگ سرخ برای زدن سایه و استفاده از آن روی تمام نقاط پلک*تان استفاده کنید رنگ چشمان*تان را سرخ و یا

صورتی نشان می*دهد.بهتر است به جای این کار،*از سایه*هایی با رنگ*های ملایم تر مانند صورتی مات وهلویی استفاده کنید.

خط چشم ناتمام: عقیده من این است که کشیدن خط چشم ناتمام از نیمه*های چشم تا انتهای آن چشم را کوچک نشان

می*دهد و تاثیر کمی دارد. شما می*توانید فقط بالای پلک*تان را خط چشم بکشید، اما از داخلی ترین ناحیه چشم تا بیرون

چشم آن را ادامه دهید.

هماهنگ کردن رنگ سایه*ها: من به مشتریانم می*گویم هیچ گاه رنگ سایه شان را با رنگ چشمان شان هماهنگ نکنند- مخصوصا

اگر شما چشمانی آبی و یا سبز دارید. چشمان آبی رنگ با خط چشم آبی زیبا و جذاب می*شود، اما با سایه چشم زیبایی اش

را از دست می*دهد. اصولا رنگ*های طبیعی که در تضاد با رنگ چشمان شما باشد بهتر است.

ریمل*های حجم دهنده: این ریمل زدن*ها مربوط به سال*های ۱۹۶۰ است،*اما امروزه دیگر کاربردی ندارد. بهترین راه برای پرپشت

نشان دادن مژه*ها این است که با یک ریمل معمولی چند بار مژه*های خود را ریمل بزنید. اگر احساس کردید مژه*هایتان سنگین

شده، با یک دستمال خشک حجم ریمل را از برس آن بگیرید.

گرد آوری : گروه اینترنتی آفتاب شما Aftabu.Com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید. با مسن شدن، طرز

آرایش شما باید تغییر کند. خط های چروک، آویزان شدن پوست و افزایش خشکی به این معناست که طرز آرایشی که قبلا

مطلوب بود، دیگر همانند قدیم شما را جوان نشان نمی دهد و حتی ممکنست نشانه های پیری را بیشتر نمایان سازد. در این

گزیده منحصر بفرد از آخرین کتابم به نام دستورالعمل آرایشی بابی براون، سه محصول خاص خود را برای بشاش نمودن پوست

های خسته، ناپدید کردن چروک ها و جوان تر کردن صورت معرفی می کنم.

تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید. با مسن شدن، طرز

آرایش شما باید تغییر کند. خط های چروک، آویزان شدن پوست و افزایش خشکی به این معناست که طرز آرایشی که قبلا

مطلوب بود، دیگر همانند قدیم شما را جوان نشان نمی دهد و حتی ممکنست نشانه های پیری را بیشتر نمایان سازد. در این

گزیده منحصر بفرد از آخرین کتابم به نام دستورالعمل آرایشی بابی براون، سه محصول خاص خود را برای بشاش نمودن پوست

های خسته، ناپدید کردن چروک ها و جوان تر کردن صورت معرفی می کنم.

کرم پوشاننده

"من عاشق این محصول هستم چرا که با استفاده از آن، این طور به نظر می آیدکه در طول شب خواب خوبی داشته اید."

بعد از چهل سالگی، خاصیت ارتجاعی پوست از میان رفته و پوست چروکیده می شود. این امر شما را خسته تر نشان داده و به

رگ های خونی اجازه می دهد خود را نشان داده و بی رنگی پوست را افزایش می دهد. این پوشاننده، حلقه های سیاه دور

چشم را روشن تر کرده، به پلک ها ظاهری می دهد گویی که بالا کشیده شده اند و گرمی و درخشندگی کلی به چشم ها

می بخشد.

1-رنگ مناسبی را انتخاب کنید:

یک فرمول دارای پایه زرد را انتخاب کنید که حداقل دو درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد

2- آن را استفاده کنید:

با استفاده از یک برس پوشاننده دارای سر کوچک، ضربه های آهسته ای را در طول مژه های پائینی تا داخلی ترین گوشه چشم

ها و گودی های بالای بینی بزنید. می توانید از انگشت انگشتری خود که دارای نرمی طبیعی می باشد استفاده کنید که موجب

گرمی بیشتر شده و سپس آن را به آرامی روی پوست بمالید

3- ثابت نگهداشتن

قراردادن یک پودر سبک و دارای رنگ زرد ملایم موجب می شود که پوشاننده در جای خود ثابت بماند.

منبع : گروه اینترنتی آفتاب شما Aftabu.Com

MARYAM_BM آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    6

Exclamation re: عکس و آموزش آرایش چشم

سلام عزیزم
    مرسی بابت زحمتای که میکشی و برای ما عکس واموزش میذاری

من ازعکسای صفحه21 خیلی خوشم اومده خیلی دوست دارم مثل عکس سومی ارایش کنم میشه برام توضیح بدی من سایه این جوری میخوام
    هر چند میدونم پست من اسپم حساب میشه
    بودیم وکسی پاس نمی داشت که هستیم
    باشد که نباشیم بدانند که بودیم......

صفحه 27 از 69 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین