نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree616Likes

موضوع: عکس و آموزش آرایش چشم

نمایش نتایج: از 137 به 144 از 552
صفحه 18 از 69 نخستنخست ... 81516171819202128 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Lenaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    511
    پسند کرده
    41

re: عکس و آموزش آرایش چشم

نقل قول نوشته اصلی توسط leily2
    سلام خانما میشه در مورد ترکیب رنگ سایه ها با هم ،توضیح بدین مثلا چه رنگ سایه رو میشه با چه رنگ سایه دیگه ادغام کرد فرضا اگه سایه سبز به کار بردیم چه رنگی رو میشه باهاش مچ کرد .ممنون میشم چواب بدین.....
    عزیزم سواللی که شما پرسیدین به خیلی موارد مرتبطه به خصوص رنگ چهره و یا گود بودن دور چشم
    تقریبا میشه گفت همه ی رنگها رو میشه با هم ترکیب کرد اما با ندبیر.همون طور که توی عکسها می بینید گاهی رنگهایی با هم ترکیب میشه که اصلا فکرش رو هم نمی کنیم کنار هم زیبا در بیاد ولی با تکرار و تمرین زیاد خودتون به خوبی می تونید این کار رو انجام بدید و از رنگین کمان رنگها پشت چشمتون لذت ببرید
    من خودم اوایل فقط چندتا رنگ محدود که بهم می اومد استفاده می کردم ولی کم کم ترسم ریخت و از انواع رنگها استفاده کردم و خیلی خوشم اومد چون واقعا چهره تون رو متفاوت می کنه و در عین حال خیلی شاده و توجه همه رو هم جلب می کنه
    مثلا رنگ سبزی که شما گفتین با انواع سبزهای هم خانواده اش ـ بژـزرد و طلائی خیلی خوب میشه فقط یادتون باشه زیر سازی مناسب برای سایه اصل اوله و باعث میشه ملایم ترین سایه ها چهر رو خیلی متفاوت کنه
    تنها توئی که تمام نمیشوی...

faranbanoo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    322
    پسند کرده
    545

یه سوال؟از یه خانمی که خیلی توی ارایش وارد بود شنیدم که میگفت چشمای درشت رو باید خط چشم پهن کشید و چشمای ریز رو باید باریک کشید.لطفا بگید تا چه حد حرفشون درسته،و راهنمایی کنید.ممنون

Lenaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    511
    پسند کرده
    41

بانو جان به نظر منم حرفشون درسته
    خواهر من چشمهاش ریزه هر موقع آرایشش می کنم سعی می کنم خط چشم رو براش ظریف و باریک بکشم و می بینم که واقعا تو درشت نشون دادن چشمهاش اثر داره

چشمهای ریز معمولا گودی اطراف چشم دارن و پلکشون پایینه و خط چشم پهن اصلا تو چشمشون خوشگل نمیشه و میره زیر پلک اما در مورد چشمهای درشت معمولا پلک های برآمده دارن که خط چشم پهن زیبایی چشمشون رو چندین برابر می کنه واون بزرگی زیاد رو خنثی می کنه
    در مورد لب هم اگر دقت کرده باشی همین مورد صادقه مثلابرای آرایش لب های کوچک باید از خط لب باریک استفاده کرد اونم زیر خط طبیعی لب شخص و بعد داخل اون رو رژ زد که چند برابر لب رو بزرگتر نشون میده برعکس تصور عام! و لبهای درشت خط لب پهن..
    تنها توئی که تمام نمیشوی...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط banooo
    یه سوال؟از یه خانمی که خیلی توی ارایش وارد بود شنیدم که میگفت چشمای درشت رو باید خط چشم پهن کشید و چشمای ریز رو باید باریک کشید.لطفا بگید تا چه حد حرفشون درسته،و راهنمایی کنید.ممنون
    من خودم چشمم درشت هست و معمولا خط چشمم رو نازک می کشم و همه تعریف می کنن از مدل آرایش چشمم ، حالا شاید می گن دلم نشکنه ولی دوستای من که چشم ریز دارم دیدم خیلی روی خط چشم سرمایه گذاری می کنن و از من پهنتر می کشن و خیلی هم بهش می آید البته خیلی هم بستگی به فرم چشم خودت داره می تونی چند مدل رو امتحان کنی ببینی کدوم برایت بهتره به نظر من این بیشتر تجربی هست و با تجربه بیشتر دستت می آید
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    299
    پسند کرده
    433

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    160
    پسند کرده
    123

mahsa v0r0jak آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    710
    پسند کرده
    48

فهمیدن عشق راچه مشکل کردند؛ ما را زدرون خویش غافل کردند؛انگارکسی به فکرماهی ها نیست؛ سهراب بیا که آب را گل کردند

mahsa v0r0jak آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    710
    پسند کرده
    48

فهمیدن عشق راچه مشکل کردند؛ ما را زدرون خویش غافل کردند؛انگارکسی به فکرماهی ها نیست؛ سهراب بیا که آب را گل کردند

صفحه 18 از 69 نخستنخست ... 81516171819202128 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف