نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

Re: εїз پله پله تا ملاقات خدا - ثبت نام حلقه ششمεїз

حلقه های قبلی با یاری خدا و با کلی خاطره زیبا و دوست داشتنی به پایان رسید..

از تمام اعضای قدیم حلقه و جدید به خصوص دوست تازه واردی که قرار برای اولین بار به جمع ما محلق بشن خواهش میکنم به قوانین زیر توجه کنن:

1- قبل از هر گونه اقدام به اعلام آمادگی یا ثبت نام به آدرس های مندرج در زیراین پست مراجعه کنید و با مطالعه این تاپیک ها تصمیم بگیرید که می تونید با این حلقه و اعضاش به مدت چهل روزهمراه باشید یا نه !

2- در صورتی که واقعا مطمئن هستید و گرایش و توان اینکه با اعضای حلقه همراه باشید و قوانین رو رعایت کنید ، در خودتون میبینید اقدام به ثبت نام کنید، در غیر اینصورت تقاضا میشه از ثبت نام خودداری کنید.

3- تمامی قوانین حلقه اول که در تاپیک اصلی قید شده بر این حلقه هم لازم الاجراست.

4- ثبت نام از شنبه 8 تیرماه تا پایان روزجمعه14 تیر ماه به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.
    مدت ثبت نام به علت تغیراتی که در برنامه های حلقه به وجود آمده قابل تمدید نیست.

5- شروع حلقه جدید از شنبه 15 تیرماه شروع شده و تا چهارشنبه 23 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

6- دوستان برای ثبت نام پست جدید نزنند و تنها پس از رعایت قوانین بالا زیر پستی رو که عنوان ثبت نام در اون ذکر شده لایک کنن.

7- اعضای قدیم حلقه که تمایل دارن در حلقه جدید و در امور مختلف با من همکاری کنن به من به صورت خصوصی پیام بدن.

8- ساعت جدید اتصال روحی اعضای حلقه بر اساس نظر سنجی دو روز قبل از شروع حلقه مشخص خواهد شد.
    9- حضور فعال و مداوم به صورت روزانه در تاپیک تبادل نظر برای تمامی افراد الزامی هست..چون محیط کاملا مجازی هست و دوستان در خارج از این محیط ارتباطی با هم ندارن این مسئله باعث میشه در ساعت اتصال روحی این ارتباط ملموس تر باشه و باعث ایجاد دلسردی و نارضایتی برای سایراعضای حلقه فراهم نشه..
    بنابراین در صورت داشتن این امکان در حلقه جدید شرکت کنید..
    10- در این حلقه جلسات مباحثه و تبادل نظر به صورت آنلاین خواهیم داشت که چون متاسفانه و بر خلاف علاقه قلبی ، به ناچار مجبورم ساعت این جلسات رو با وقت خودم تنظیم کنم بنا براین شرکت در این جلسات برای اعضا الزامی نیست.
    11- برای پرسش و پاسخ در مورد حلقه جدید از همین تاپیک استفاده کنید.
    12-اعضا بر اساس قدمت و سابقه شرکت در حلقه های قبلی طبقه بندی میشوند و برنامه های خاص حلقه بر این اساس اعمال خواهد شد.

تاپیک پله پله تا ملاقات خدا (تاپیک اصلی) :

viewtopic.php?f=201&t=4850

تاپیک تبادل نظر اعضای حلقه :

viewtopic.php?f=201&t=4872
    گاهی خدا درب ها را میبندد و پنجره ها رو قفل میکند..
    زیباست بدانی ..شاید طوفانی در راه است!

Re: εїз پله پله تا ملاقات خدا - ثبت نام حلقه ششمεїз

ثبت نام
    .
    .
    مدت حلقه
    40 روز
    .
    .
    زمان
    شنبه 15 تیر
    تا
    چهار شنبه 23 مرداد ماه
    گاهی خدا درب ها را میبندد و پنجره ها رو قفل میکند..
    زیباست بدانی ..شاید طوفانی در راه است!