نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree4003Likes

موضوع: پشت درهای کابینت!!!

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 1134
صفحه 1 از 142 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *ATI* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    81
    پسند کرده
    33

ویترین مدال ها

Question پشت درهای کابینت!!!

سلام دوست جونیا! در راستای بالابردن بار علمی و آموزشی برنامه! این تاپیک رو ایجاد می فرماییم هدف این تاپیک آشنایی با نحوه چیدمان وسایل توی کمدها و کابینت های آشپزخونه اس( چیدمان داخلی کابینتها!!) بدینوسیله از کلیه کدبانوهای محترمه و باسلیقه و صاحبنظر دعوت بعمل می آید که تشریف فرما شده و با ارائه اسناد و مدارک ملزومه-یعنی عکس و توضیحات لازم و کافی-اینجا رو نورانی کنین!
    kamand68, پریســا و Elsanaa این نوشته را پسندیده.

*ATI* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    81
    پسند کرده
    33

ویترین مدال ها

Re: پشت درهای کابینت!!!

اینم یه مثال برای روشن تر شدن موضوع :
    این کابیت خوراکی های منه که الان اینطوری چیده شده ولی دوست دارم بهتر از این بشه.اگه دوستان گل عکس یا نظری در این زمینه دارن بیان کمک!

خانومای هنرمند بشتابید و عکس کابینت های مرتب خودتون رو بذارین اینجا تا تقلب کنیم!!
    kamand68, fatemeh.mazhab1365, aftab shiraz و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

من درهای قابلمه هام رو توی از اینا گذاشتم (اسمش آبچکونه ؟ جا ظرفیه ؟ چیه ؟)
    البته الان همش توش نیس یه سریش روشستم تو جاظرفیه

hengamehh, خرسند, mena و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    649
    پسند کرده
    210

نقل قول نوشته اصلی توسط * پریا*
    من با کلی لیوان قد و نیمقد
    که هر بار لازمشون دارم و باید سر دست باشن مشکل دارم کسی ایده داره بگه نمیدونم کجا بزارمشون که هم دم دست باشه و هم مرتب ..
    خانوما از سرویسهای قاشق چنگالتون هم بعکسید که کجا گذاشتینشون
    من براي ليواناي دم دستي از اين آويزاي زير سينك گرفتم به اونا آويزون ميكنم البته بايد ليوانت دسته دار باشه. واسه فنجونامم يه ايده اي از خودم پياده كردم عكسشو ميگيرم ميذارم خيلي جا كم گرفته البته ذهن خلاق رياضي ميخواستا !

نقل قول نوشته اصلی توسط لیمو
    من خودم این کارو انجام ندادم،اما یه نظری دارم...
    شما خودتون سبک و سنگینش کنین

شاید بشه استکانا رو توی دو ردیف روی هم چید...
    منظورماینه که مثلا شما 12 تا استکان داری ،6 تاشو بچین تو کابینت،بعد یه مقوایضخیم گیر بیار و بذار روی اون 6 تا استکان،6 تا استکان بعدی رو هم بچینروی مقوا....

عملیه به نظرتون؟اینجوری از فضای عمودی کابینت بیشتر استفاده میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط fateme ala
    سلام
    من واسه لیوانا از این سبدای میوه استفاده کردم منظورم اون سبد آبی و قرمزاس که توش کیوی هست تو میوه فروشیا
    معمولاواسه عیدا همه سبدی میگیریم پس احتمالا همه تو خونه دارین اگه ندارین هممیوه فروشیا خیلی راحت بهتون میفروشن یا شایدم مجانی هم بدن .
    خوبیاینا اینه که میتونین چند تاش رو روی هم تو کابینت بذارین و توش لیوانارو بچینین تو طبقات زیریش فنجون و لیوانای با ارتفاع کم و تو طبقه آخرلیوانای بلند.
    معمولا تو هر سبد 14 تا 16 لیوان جا میشه و 3تا از اینسبدا رو راحت میتونین روی هم بذارین و البته اگه سلیقه به خرج بدین دورشرو هم تزئین کنین دیگه اصلا مشخص نیست که سبد میوس.
    فقط عکس نخواین که من به علت تنبلی و وقت نداشتگی امکان عکس گذاشتن ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط gozal
    سلام
    من خواننده خاموشم!! و از نظراتتون خیلی استفاده می*کنم ولی کم پیش میاد پست بذارم.
    درمورد لیوان*ها یه پیشنهاد دارم تکمیل همون روش مقوا میشه، چهار تا قوطیکنسرو یا شیشه یا لیوان یا هرچیزی که از لیوان یا فنجونتون بلندتره بذاریدو روش یه سینی این*طوری دو طبقه میشه فنجون*ها و لیوان*ها رو چید. من خودمبرای فنجون*هام این کار رو انجام دادم با قوطی کنسرو و سینی کیک.
    طبیعتابرداشتن از طبقه زیری یکم سخت*تره ولی امکان*پذیره و البته برای من تویدید نیست خب اگر تو دید باشه باید از وسایل زیبا*تری استفاده کرد.
    ببخشید پریدم وسط

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    99
    پسند شده
    3003
    پسند کرده
    6613

نقل قول نوشته اصلی توسط * پریا*
    اینم فکر خوبیه البته اگه بشه یکم روی پایه هاش کار کرد
    حالا من مونده بودم سبدهای میوه را چطوری تزیین کنم
    یک مشغله ی دیگه هم اومد روشش
    ههههه
    این نظر من : سبد رو رنگ کن از لای سوراخاش روبان رد کن
    پنجه طلایی این نوشته را پسندیده.

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

*ATI* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    81
    پسند کرده
    33

ویترین مدال ها

به پریا جون
    واسه مرتب تر شدن کشوت ،این جدا کننده ها شاید به دردت بخوره

برای مشکل آب توی لیوان هم یه آب چکان تاشو کنار ظرفشویی بذار :) بعدشم من و مریخی کلاً از این لیوان پیرکس های ساده داریم هم توش چای می خوریم و هم شربت:))) دیگه این همه لیوان میخوایم چی کار؟؟!
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ در ساعت ۰۱:۵۷ قبل از ظهر
    fatemeh.mazhab1365 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    155
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba713
    از همه یاری رسانان عزیز سپاس. اوضا آشپزخونه من اینطوریه؟
    حدود 30 متر فضا !!!!! 30 متر درست خوندید . اضلا شک نکنید .
    یک طرف آن به طول 4 متر open با عرض کم! بدون کابینت!
    یک ضلع درب ورودی +پنجره با تاقچه عمیق به سمت حیاط ! بدون کابینت
    یک ضلع دیکه ظرف شویی + گاز + یدونه از این خدا پدر نیامزرها(آب گرمکن های گنده ایستاده قدیمی ) دقیقا وسط وسط وسط . بقیش بدون کابینت
    یک ضلع دیگه : درب ورودی آشپزخونه + ماشین لباسشوئی دوقلو + حدود 2متر کابینت با عرض 28(یعنی بشقاب بذاری بسته نمی شه!!!!) دیس که دیگه عمرا (تازه اگر آب روی کابینت بریزه تمام ظروف کابینت پایین را باید بشوری . چون آب بندی نشده
    کابینت فلزی و قدیمی . تازه هر کدوم هم یه شکلیه (اما از مستاجری .خدایا یه خونه خوب و بزرگ هم به من بنده ات عطا کنی آخه چی میشه)
    حالا خانم های گل خانه دار و مهندس و آخر چیدمان ! یکی بیاد برسه به داد این ناتوان
    آتی جون من تنبل که 2 ، 3 ماهه عکسام رو تو مطبخ به دلیل تنبلی نذاشتم ..... اما فقط به خاطر تو و البته بقیه دوستایی که از کمبود کابینت خونشون گفته بودن رفتم و این عکس رو از کابینتی که از بدو ورود به این خونه دادم واسم درست کردن عکسیدم .
    والا من معتاد داشتن ظروف فریگاور هستم و فقط یه کابینت بزرگ باید برای اونها داشته باشم واسه همین جا کم میارم همیشه ....
    این کابینت واسه من 60 هزار تومان دراومد و دقیقا ابعاد کابینتی رعایت شده ...
    یعنی عمق 60 با ارتفاع 90
    بی نهایت به دادم رسید و تموم مواد غذایی غیر ضروری(باقیمانده ته قوطی و جعبه ها مثل چای و پسته و ...)و حبوبات و البته از همه مهمتر من چون به اندازه یه قناد قیف و قالب و ماسوره و ...........دارم (وای عاشق لوازم قنادیم به معنای واقعی ) همه اونها را داخل جا کردم .
    راستی این توضیح رو هم بدم که چند روزه مدام از اون تو وسیله در میاد و برمیگرده سر جاش واصلا اصلا فرصت تمیز کاری نداشتم

من معتاد یکی دو تا چیز که نیستم ، خرید لیسک هم جزء اعتیاد های در مان نشدنی منه ......... (حالا به ابعاد واقعی شخصیت من پی میبرین )

خیلی هم خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــوب ..........
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ در ساعت ۰۱:۵۷ قبل از ظهر
    پنجه طلایی این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#ccc1d9]فرصت ناراحت کردن دیگران در هر روز صدها بار به دست می آید و فرصت خوشحال کردن در هر سال، یک بار
    [/HIGHLIGHT]

مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    649
    پسند کرده
    210

منم به قولم عمل كردم، من با فنجونام مشكل اساسي داشتم. بعد از يكم تفكر رياضي و منطقي اين فكر به ذهنم رسيد. اولش فكر ميكردم همش بريزه پايين ولي خداروشكر هنوز كه نريخته كلييييي جا برام باز كرد.

هي ! كسي به اون فنجوناي گل سرخي من نخنده هاااااااااا ! من عاشقشونم چون منو ميبره به دوران طفوليتم !

صفحه 1 از 142 123411 ... آخرینآخرین