نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree99Likes

موضوع: کتاب ها و وسایل آموزشی و کمک آموزشی کودکان

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 105
صفحه 4 از 14 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

Re: کتاب ها و وسایل آموزشی و کمک آموزشی کودکان

پسر من 11 ماهشه براش سی دی های بی بی انیشتین رو گرفتم ...خیلی سی دی های جذابی هست...دفعه اول که گذاشتم خودم هم میخکوب شده بودم و با علاقه نگاه می کردم!!!!!!! هر بار که سی دی رو براش می ذارم با این که تکراریه ولی با اشتیاق نگاه می کنه...آهنگ ها و رنگها و اشکال مختلفی داره ... ولی سعی می کنم روزی نیمساعت براش بذارم که زده نشه....
    راستی کتابهای می می نی رو هم خیلی دوست داره...از 4 ماهگی براش می خوندم و نقاشیاشو نشونش می دادم....
    r.khk این نوشته را پسندیده.
    ...که با این درد اگر دربند درمانند، در، مانند!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

اینا هم کتابای خوبی هستن برای گروه سنی الف و ب

کتاب 30 قصه 30 شب شامل 12 جلده که من تازه این جلدشو برای دختر 6 ساله ام گرفتم.فسقلی ها رو هم که تا حالا ده پونزده بار با هم دوره کردیم

یه خوبی کتابهایی که بصورت مجموعه هستن اینه که تمام خونه ات پرکتابای کوچولو موچولو نمیشه.

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1429
    پسند کرده
    147

قبلا برای النا کتاب نی نی کوچولو رو گرفته بودم ..کتاب در قالب شعر چیزهای مختلفی رو به بچه ها آموزش میده و 6 جلد داره
    خاله ام سی دی نینی کوچولو رو برای النا گرفت که اونم جالبه ..انیمیشن خیلی تاپی نداره ولی چون همه مطالب رو با شعر و آهنگ میگه النا خیلی دوست داره ... برای بچه های دو سال یا حتی کوچکترخوبه

راستی 6 جلد کتاب در این مورد ها هست
    1: نی نی کوچولو چی خورده حسابی میوه خورده
    2:نی نی کوچولو ضعیف شده همه اش بهانه گیر شده
    3: نی نی کوچولو اجاق گاز خطر داره هزار تا دردسر داره
    4: نی نی کوچولو چی داره مداد رنگی داره
    5:نی نی کوچولو تمیز شده پیش مامان عزیز شده
    6: نی نی کوچولو بلا شده رفیق حیوونا شده
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1630
    پسند شده
    23549
    پسند کرده
    19780

Exclamation Re: کتاب ها و وسایل آموزشی و کمک آموزشی کودکان

دوستای گلم میشه یه عکس از کتابهای می می نی رو برای من بزارین ؟؟میشه بپرسم چند جلدی هس؟؟
    مررررررررررررررسی
    ...

والعصر ..........

مدیر انجمن
    firoozeh آواتار ها
    فیروزه ح.
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    821
    پسند کرده
    1720

نقل قول نوشته اصلی توسط گیتار
    دوستای گلم میشه یه عکس از کتابهای می می نی رو برای من بزارین ؟؟میشه بپرسم چند جلدی هس؟؟
    مررررررررررررررسی

دوست عزیز ...

سری کتاب های می می نی سروده ناصر کشاورز هستن از انتشارات افق ... مجموعه 12 جلدیه و 2 جلد هم کتاب برچسب دار تفریحی / آموزشی داره برای بچه ها ...

به نقل از سایت انتشارات افق: "مجموعه* كتاب*هاي* مي*مي*ني* قصه*هاي* منظومي* از بچه* ميموني* بازيگوش* و شيرين* است*. در هر كتاب* مشكلي* رفتاري* از مي*مي*ني* سر مي*زند و يا حادثه*اي* براي* او پيش* مي*آيد كه* در نهايت* او را آبديده*تر مي*سازد. "

برای رده سنی 2-4 سال چون آهنگین و به شعر هست خیلی خوبه و اغلب بچه ها خیلی استقبال میکنن ...
    نمی نویسم ترانه بی تو

چگونه پر کشد خیالِ واژه بی تو؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    206
    پسند کرده
    23

برای آموزش زیان بچه ها من سری سی دی مجیک انگلیش رو توصیه می کنم که احتمالا بشناسید. این مجموعه از بچگی های ما هم بوده. آموزش لغات و محاوره با استفاده از کارتونهای والت دیسنی هستش. واقعا جذابه و بچه ها رو حسابی جذب می کنه. من خودم از تهران و یکی از پاساژهای توی ****** گرفتم ولی فکر نمیکنم همچین چیز کمیابی باشه. احتمالا کتابفروشی های معتبر فعال کودک داشته باشندش.
    دنيا 2 روزه؛
    يك روز با تو و يك روز عليه تو.
    روزي كه با توست مغرور مشو،
    و روزي كه عليه توست مايوس نشو،
    چراکه هر دو پایان پذیرند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

سلام بچه ها یادم نیست تو کدوم تاپیک یکی از بچه ها در مورد سی دی آموزشی زبان دورا گفته بود که از بی بی انیشتن هم بهتره کسی چیزی دراین مورد میدونه ؟
    اما من سی دی اموزشی بچه شما هم میتونه انگلیسی حرف بزنه با مهد زبان وچن تای دیگه رو گرفتم اما دخترم فقط به بی بی انیشتن علاقه نشون میده نظر خودم هم به بی بی انیشتن هستش اخه محیط شادی داره که بچه هارو جذب میکنه راستش من بی بی انیشتن رو از پرشین تونن برا دخترم ضبط کرم با کیفیت عالی حیف اون همه پولی که با بت سی دی های دیگه دادم.راستی بی بی انیشتن دارای چن فصل از 28 بخشه تو عماد شاپ تبلیغ 2 بخشش رو دیدم تقریبا با هم نزدیک 60000 تومن فک کردم اگه بخوایم همه بخشها یا چن بخش رو تهیه کنی قیمتش فضایی میشه آیا من درست متوجه شدم یا نه چون تبلیغ کاتولوگش رو دارم اونم 28 بخش معرفی کرده مثلا بخش موسیقی که 8تا دی وی دی هست تو عماد شاپ39000تومان زده حالا با این گرونی چطور برا دخترم تهیه کنم من فک نمیکردم این همه گرون باشه تازه میخواستم چن فصل از برنی بیبی وچن فصل از بیبی انیشتن رو تهیه کنم .اگه بخوام چن فصل از هرکدوم رو تهیه کنم باید نزدیک 300یا 400هزار تومان پیاده شم اما فعلا جیبم خالیه اما هر طور شده براش تهیه میکنم آخه دوس دارم دخترم زبان انگلیسی یاد بگیره آخه خودم بعد 10 سال دست وپاشکسته مکالمه میکنم
    خدایا از اینکه اجازه دادی دنیای زیبای تو را ببینم سپاسگزارم مرا ازیاد مبر وبگذار در همه حال عاشقت باشم خدایا دوستت دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tarannome baran
    سلام بچه ها یادم نیست تو کدوم تاپیک یکی از بچه ها در مورد سی دی آموزشی زبان دورا گفته بود که از بی بی انیشتن هم بهتره کسی چیزی دراین مورد میدونه ؟
    اما من سی دی اموزشی بچه شما هم میتونه انگلیسی حرف بزنه با مهد زبان وچن تای دیگه رو گرفتم اما دخترم فقط به بی بی انیشتن علاقه نشون میده نظر خودم هم به بی بی انیشتن هستش اخه محیط شادی داره که بچه هارو جذب میکنه راستش من بی بی انیشتن رو از پرشین تونن برا دخترم ضبط کرم با کیفیت عالی حیف اون همه پولی که با بت سی دی های دیگه دادم.راستی بی بی انیشتن دارای چن فصل از 28 بخشه تو عماد شاپ تبلیغ 2 بخشش رو دیدم تقریبا با هم نزدیک 60000 تومن فک کردم اگه بخوایم همه بخشها یا چن بخش رو تهیه کنی قیمتش فضایی میشه آیا من درست متوجه شدم یا نه چون تبلیغ کاتولوگش رو دارم اونم 28 بخش معرفی کرده مثلا بخش موسیقی که 8تا دی وی دی هست تو عماد شاپ39000تومان زده حالا با این گرونی چطور برا دخترم تهیه کنم من فک نمیکردم این همه گرون باشه تازه میخواستم چن فصل از برنی بیبی وچن فصل از بیبی انیشتن رو تهیه کنم .اگه بخوام چن فصل از هرکدوم رو تهیه کنم باید نزدیک 300یا 400هزار تومان پیاده شم اما فعلا جیبم خالیه اما هر طور شده براش تهیه میکنم آخه دوس دارم دخترم زبان انگلیسی یاد بگیره آخه خودم بعد 10 سال دست وپاشکسته مکالمه میکنم
    این سی دی های بی بی انیشتن برا چه سنی مناسبن؟ و ایا هنوزم از پرشین تون پخش میشه؟منم خیلی دوست دارم دخترم زبان یادبگیره.کلاس زبانم میفرستمش اما حریصم که زودتر یادبگیره. من مجیک رو دارم اما بنظرم جالب نیست.دخترم هم علاقه نشون نمیده.ممنون

صفحه 4 از 14 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین