نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree20Likes

موضوع: اسباب بازی ها و بازی های کودکان

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 320
صفحه 2 از 40 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: اسباب بازي

سلام خوبین منم دنبال یه اسباب بازی برای دخترم میگرم جمعه یک سالش میشه میخوام بیشتر جنبه فکری داشته باشه. ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

سلام نیلی عزیزم من از اون عروسک ها توی میلاد نور دیدم ولی من برای زبون باز کردن پسرم خیلی کتاب خواندم الان هم خیلی خیلی خوب و عاقلانه حرف می زنه و باعث تعجب بقیه میشه وقتی 1 ساله بود بیش از 40 کلمه به کار می برد به تو هم توصیه می کنم همین کار رو انجام بده و از نتیجه اش لذت ببر
    در درون هر سیب دانه هایی است محدود و درون هر دانه سیب هایی نا محدود چیستانیست عجیب :دانه باشیم نه سیب

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

هدی جان برای کودکان 1 ساله تا 18 ماهه مکعب های مخصوص هست که کمکشون می کنه حرکت های ضریف رو درست و دقیق تر انجام دهند در ضمن لوگو و توپ و پازل های مخصوص این سن هم هست بهت توصیه می کنم براش تهیه کن در ضمن هر چیزی که بهش توجه می کنه براش بازی واموزنده است
    در درون هر سیب دانه هایی است محدود و درون هر دانه سیب هایی نا محدود چیستانیست عجیب :دانه باشیم نه سیب

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من تازگی واسه پسرم یه طوطی اسباب بازی خریدم که هر چی بگی همون رو تکرار میکنه 8500 تومان خریدم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

میدونین دوستان به نظر منم هر چی بیشتر با کودک صحبت کنی و براش داستان بخونی زودتر به حرف میاد نمیدونم باورتون میشه یانه پسرم الان 20 ماهشه 10 تا شعر بلده از 1 تا 10 میمشره و سوره توحید و ناس رو هم کامل میخونه اخه رشدشم بیشتر بیشتر فکر کنم به خاطر اینه که از 7 ماهگی مهد بوده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: معرفي اسباب بازي كودك

سلام

برای تابستان یکی از بهترین بازی ها آب بازی است.
    خیلی خوبه که استخر های بهداشتی با میزان کلر مجاز و در عین حال تمیز نزدیک خونه پیدا کنیم و بچه ها رو از این بازی لذت بخش و همچنین با هم بودن بهرمند کنیم.
    البته نکاتی مثل بهداشتی بودن آب و از لحاظ تمیزی و استاندارد بودن میزان کلر و عدم استفاده از وایتکس به جای کلر، همچنین نزدیک بودن محل استخر به خانه که مدت زمان کمتری بچه ها در گرمای بیرون به سر ببرند، از عوامل مهمی است که گاهی باعث میشود والدین عطای این ورزش مفرح را به لقای ببخشند.

البته راهکار های دیگه ای هم وجود داره. میشه از استخر های بادی یا وان های کوچک در حمام یا بالکن یا حیاط استفاده کرد و این ورزش رو به خونه آورد.
    خوبی وان ها و استخر های بادی اینه که هیچ قسمت سفت و سختی ندارند که درصورت لیز خوردن بچه ها سر یا بقیه اعضای بدنشون آسیب ببینند.
    مورد دیگه اینکه چون سایز های مختلفی از این وان ها و اسخر ها وجود دارد، برای همه سنین از یک سال به بالا میشه ازشون استفاده کرد. و ویژگی دوم هم ابعاد این وان هاست که برای همه مکان ها از جمله کوچکترین حمام ها هم قابل استفاده هستند.

نکات مهم در استفاده از وان و استخر های بادی:
    1- همیشه همیشه همیشه پدر یا مادر باید ناظر و مواظب بچه ها باشند و بدون حضور والدین بچه ها از استخر استفاده نکنند.
    2- از استخر و وان هایی استفاده کنید که داراری کف باد شونده و نرم باشند به خصوص برای سنین 1 تا 5 سال.
    3- دیواره استخر یا وان برای رده 1 تا 3 سال از 25 -30 سانتیمتر بلند تر نباشد.
    4- بچه های بالای 7 سال که از استخر های بیرون استفاده میکنند همیشه همراه یکی ز والدینی که شنا بلد هستند وارد آب شوند.

با رعایت نکات ایمنی هم خودتون و هم کودکتون میتونید از این تابستان گرم لذت ببرید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دوستان کسی میدونه سی دی های با نینی 1 -2- 3 رو از کجا میتونم تهیه کنم .به شهر کتاب رفتم اونا نداشتن!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]کی به انداختن سنگ پیاپی در اب، ماه را می شود از خاطره اب گرفت...........؟![/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    616

بیشتر سی دی فروشیها دارن مغازه های رسانه تصویری هم دارن من از رسانه تصویری خریدم .
    بهترین چیزها زمانی رخ میدهد که انتظارش را نداری .

صفحه 2 از 40 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین