نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
نمایش نتایج: از 9 به 16 از 3090
صفحه 2 از 387 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین

Re: تبادل نظر و ارتباط اعضای تاپیک پله پله تا ملاقات خدا

چشم مرضیه جون.خودم حواسم بود که ایشون عضو نیستن.
    در مورد نیایش همونطور که قبلا اشاره کردم نیازی نیست مدام در طول مدت نیایش کنید. هر چقدر نیایش شما طول بکشه فرقی نمی کنه می تونید 10 دقیقه نیایش کنید یا هر چقدر که دوست دارید اما تنها راس ساعت 12 شب برای اتصال روحی حلقه حداقل به مدت 10 دقیقه حضور قلب داشته باشید و برای تک تک اعضای حلقه مشخصا تمرکز و دعا کنید!
    بنابراین شد دوتا برنامه یکی نیایش که دو نوبت در روز رو معرفی کردیم تا هر نوبتی که راحت تر بودین این کار رو انجام بدین.هر چقدر که تونستید.و برای خودتون به درگاه خداوند مناجات کنید.
    یک نیایش هم در واقع اتصال روحی بچه های حلقه هست که راس ساعت 12 و ثابته .. و حتما باید 10 دقیقه تمرکز کنید.که توضیحش رو هم در تاپیک اصلی و هم اینجا گفتم .
    گاهی خدا درب ها را میبندد و پنجره ها رو قفل میکند..
    زیباست بدانی ..شاید طوفانی در راه است!

نقل قول نوشته اصلی توسط ترمه بانو
    شبنم جون ممنون از اینکه این همه با دقت و حوصله میشینی و مطالب به این قشنگی رو تایپ میکنی عزیزم
    چند تا سئوال دارم
    1-آیا حتما باید تو هر دو تایم مناجات شرکت کنیم ؟
    2- می تونینم تو اتصال حلقه ساعت 12 شرکت نداشته باشیم ؟
    3-بهتر نیست بچه ها تا جایی که می تونن حتما هر روز آنلاین شن تا بهم نزدیک تر بشیم و از هم بیشتر باخبر باشیم. اینجوری فکر کنم بهتر می تونیم ارتباط برقرار کنیم واسه اتصال حلقه هم مفیده.
    مرسی عزیزم تو خیلی نسبت به من لطف داری!
    جواب سئوال یک - نه ! شما در طول این دو زمان مختلف هر وقت که تونستی به هر مقدار مثلا 5 دقیقه یا ده دقیقه یا ... مناجات میکنی/
    سئوال دو - متاسفانه حتما باید توی اتصال ساعت 12 باشین اگر یک شب رو نمی تونید حتما روزش اطلاع بدین .تا شب بچه ها روی شما تمرکز نکنن.متاسفانه مبنای این کار بر اساس تبادل انرژی هست اگر اونا روی شما تمرکز داشته باشن اما شما نباشی و متقابلا تمرکز روی اونها نداشته باشی برنامه حلقه مشکل پیدا میکنه.
    سئوال سه - منم باهات موافقم اما متاسفانه همه نمی تونن و مشکل دارن. همین الان تاپیکو ببین با اینکه از یک هفته قبل گفتیم شروع حلقه امروزه اونایی که ثبت نام کردن همه حاضر نیستن و بعضی ها حتی روحشونم خبر نداره.
    شاید تا پس فردا اونایی که متوجه بشم نیستن رو حذف کنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط nazmida87
    شبنمک جون من درس متوجه نمیشم ما بادئ ساعت 12 نیایش کنیم ؟وبرا بر طرف کردن عادات بد باید چه کنیم ؟وساعت منو تغییر دادین ؟ممنونم

درس نیست که نازمیدا جون.چی رو متوجه نمی شی عزیزم؟
    عادت بد رو خودت باید نیت کنی و با استقامت کناربذاری . همین !
    ضمنا ساعت ها کلی شده و تغییر ساعت شما هم تو محدوده هست مشکلی نداره گلم !

bluesky عزیز من لحظه اتصال حلقه هر شب میرم حرم و از اونجا تمرکز می کنم و برای تک تک شما دعای ویژه به پیشگاه امام رضا (ع)!

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

منظورم درست بود شبنمی
    مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد

دوستای خوبم. من ساعت 12 دارم میرم حرم امیدوارم شما هم راس ساعت 12 آماده باشید. متاسفانه امشب همه دوستان رو توی نیایش اتصال اعضای حلقه نمی تونیم داشته باشیم!
    دوستانی که امشب تو حلقه هستن :

* پریا*
    bluesky
    nazmida87
    sovida
    zahra_sh
    ترمه بانو
    ستین
    مرضیه ا
    فاطمه (دوست مرضیه)
    هستی2
    eli joon
    mahtab 59
    mamane momene
    زینب خاتون
    شبنمک

دوستای نازنینم امشب روی تک تک اسامی که لیستشون تو پست بالا هست راس ساعت 12 با هم تمرکز می کنیم و برای هر کدوم از اونها جداگانه و با ذکر نام دعا خواهیم کرد. و یعی میکنیم از به عنوان اعضای یک حلقه به هم نزدیک شیم!
    خصلت بدی که امروز ازش دوری کردیم تهمت بود. امیدوارم همتون تونسته باشید بهش غلبه کنید.
    شایدم در طول روز موردی پیش نیومده باشه اما مهم اینه که از این به بعد هم پیش نیاد و حواسمون جمع باشه. امروز به لطف خدا برای همیشه با یک خصلت بد خداحافظی کردیم. امیدوارم تا ابد از این کار زشت دوری کنیم.

فردا اضافه بر اینکه حالت امروز رو حفظ میکنیم و به کسی در هیچ شرایطی تهمت نمی زنیم (چه مستقیم و چه غیر مستقیم) سعی میکنیم خصلت زشت بعدی که متاسفانه اکثر غریب به اتفاق خانمها بهش مبتلا هستن رو نیز کنار بذاریم.
    بنابراین سرمشق فردای حلقه اینه : غیبت نمیکنم!!!!! همانطور که دیگر به کسی تهمت نمی زنم.
    امیدوارم همه موفق باشید.ساعت 12 لیست بالا رو بذارید کنارتون و برای تک تک دوستان از صمیم قلب بعد از تمرکز دعا کنید.
    دارم میرم حرم و به یاد همتون هستم.

قانون مهم :
    از این به بعد برای هر روز یک پست در نظر میگیریم که نیایش اون روز توش درج میشه . بالای پست می نویسم مربوط به چه تاریخ و جه خصلتی هست.توی حلقه ساعت 12 که اتصال روحی اعضاست فقط اونایی لیست میشن که زیر اون پست رو توسط دکمه تشکرلایک زده باشن!
    دوستانی که سه روز ازشون خبری نشه و گزارش کارشونو نداشته باشیم از حلقه حذف میشن.
    بنابراین لطفا گزارش بدید!

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    37
    پسند کرده
    0

شبنمک جان منم برای اتصال روحی ساعت12 شب اماده ام در ضمن صبح هم برای همتون500 تا صلوات فرستادم منم یادت نره تو حلقه بزاری با تمام وجود اعلام امدگی میکنم سلام منو به امام رضا برسون و بگو چرا منو نمی طلبه که برم پا بوسش دوستت دارم دوست خوبم

صفحه 2 از 387 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین