نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree457Likes

موضوع: بیایید برای ارشد درس بخوانیم

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 552
صفحه 1 از 69 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

بیایید برای ارشد درس بخوانیم

سلااااااااااااااااااام به همگی
    اینم ویرایش پست:
    بچه های ارشدی (به ترتیب حروف الفبا):
    Aseman90:کارشناس روانشناسی و هدف برای ارشد روانشناسی بالینی(متولد23تیر)در دوران نامزدی
    aatefek:کارشناس مترجمی فرانسه و هدف برای ارشد ادبیات فرانسه(متولد...)
    baran80:کارشناس زیست شناسی و هدف برای ارشد...(متولد10فروردین)خانم معلم با یه دختر کوچولوی 6 ساله
    DIAMOND89:کارشناس زمین شناسی و هدف برای ارشد زمین شناسی اقتصادی(متولد 7فروردین)متاهل
    gharibes:دانشجوی مهندسی اجرایی و هدف برای مدیریت اجرایی(متولد...)
    mahboobeh12:کارشناس حسابداری و هدف برای ارشد ممدیریت اجرایی(متولد...)متاهل
    MaHrOoOo:کارشناس مهندسی کامپیوتر و هدف برای ارشد پژوهش هنر(متولد 22بهمن 65 البته باید 15 فروردین میومدن که عجله داشتن گویا )دختر خونه
    ماهلی:کارشناس مهندسی عمران و هدف برای ارشد عمران(متولد...)شاغل و در دوران نامزدی
    Melinaaaa: ارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و هدف برای ارشد آموزش زبان انگلیسی(فروردین 63)تازه متاهل
    (فروردینیها چقد زیاد شدنا )
    قرار ارشدیها:هرشب ساعت 12 و هرکس کمتر از بقیه خونده باشه باید یه جمله امیدبخشی و محرک تلاش و هدفمندی بذاره

viewtopic.php?f=193&t=4901&start=310

توصیه ها و نظرات بچه ها و پیدا کردن منابع:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=30
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=40
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=60
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=70
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=170
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=210
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=220
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=570
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=610

نمونه جدول برنامه ریزی بچه ها:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=620
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=630

با اجازه مدیر جونا:یه سایت خوب برای پیدا کردن هم رشته ای و راهنمایی گرفتن درباره پذیرش دانشگاههای خارجی:
    www.applyabroad.org

سایت های مرتبط با آزمونهای آزمایشی:
    www.sanjeshserv.ir/ آزمونهای تعاونی سازمان سنجش

لحظات آخر زندگی دکتر حسابی:برای اینکه یه تکونی به خودمون بدیم خیلی خوبه...
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=320

مدیریت زمان:
    چندصفحه ی اول تاپیک مدیریت زمان:
    viewtopic.php?f=68&t=1707&start=0

افزایش سرعت عمل در کارهای خونه:
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=68&t=610

مثال برنامه غذا:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=40

نظراتmonaaaروبخونید:
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic ... 2&start=40

پرش ذهن:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=140

روشهای درس خوندن:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=90
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=100
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=390

روش مز:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=50
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=80

لایتنر:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=450

معایب کندخوانی و روشهای تندخوانی:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=270
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=290
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=300
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=310

روشهای هدف گزینی و رسیدن به آن:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=300

پایان نامه:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=60

منابع روانشناسی از اینترنت:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=380

منابع مدیریت اجرایی از اینترنت:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=460

زمان ثبت نام آزمون سراسری و آزاد:
    viewtopic.php?f=193&t=4901&start=400
    البته درباره مسائل جانبی هم مثل خاله... و رنگ مو هم 1-2 پست داریم ولی هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد دیگه

اگه حاضرین شروع کنیم...واقعا الان بههههههههههههترین موقع ست...یه برنامه برای زندگیمونم می ریزیم تازه...خدا رو شکر اینجا خانما اکثرا شرایطشون مثل همه...اکثرا ازدواج کرده و با کلی مسئولیت...می تونیم بهم روحیه بدیم چون شرایط همو درک می کنیم...از کم شروع می کنیم تا بترکونیم

خانمایی که جدید به ما می پیوندن اطلاعاتشونو برام خصوصی بزنن بی زحمت(این چیزایی که جلو اسم بچه ها نوشتم)
    Tina19, پریسا خانم و maman somi این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

Re: بیایید برای ارشد درس بخوانیم.

اول از همه بنظرم زمانبندی مهمه...این مامی سایت آخرش منو از همه آرزوهام می ندازه...موافقین سر ساعت خاصی بیایم اینترنت و بگیم چقد خوندیم؟
    راستی دفتر برنامه ریزی قلم چی هم واقعا معجزه می کنه...نمی دونم کسی استفاده کرده یا نه اما من که برای کارشناسی استفاده می کردم خیلی خوب بود اگه پشتیبان نداشتم هر لحظه که از دست می ره رو آینده مون داره تاثیر منفی می ذاره...
    اگه موافقید هر روز یه جمله امید بخش هم بنویسیم که روحیه بده چون معمولا تو کاری که آدم همون لحظه نتیجه شو نمی بینه(مثل نماز یا درس و ...) زود کنار می کشه و کم میاره و باید انگیزه و پشتکار بجاش قوی شه...
    از امروز شروع کنیم؟
    sara_e و Tina19 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

منم همینطور...کلا وقتی آدم فارغ می شه اطلاعاتش پر می کشن...منم مثل شما شدم و رتبه امسالم جوری بود که باعث شد لباس همسری رو موقع اتو کردن بسوزونم و بعدشم زدم زیر گریه...نمی دونم بیشتر بخاطر ارشد بود یا پیرهن همسری(آخه پیرهن بله برونمون بود )یعنی اصلا انتظار چنین رتبه ای نداشتم از خودم...همه 4 رقمی...اگه یادت باشه تو کنکور هم می گفتن بچه های پیش 35 ساعت و فارغ التحصیلا 60-70 ساعت باید بخونن...چون بهرحال با گذر زمان اطلاعات آدم تحلیل می ره...الان قیمتای جی 5 رو میارم...از بروشور فروشگاه مرکزی گرفتمش...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

گویا تو ماشین جا گذاشتم بروشورو...هر وقت هر کدوم رفتیم پایین میاریمش بالا...تا جایی که یادمه 2 مدل جعبه خالی داره که یکی 20 و اونیکی 35 تومنه!!!!
    پول برندشو می خوره دیگه...تبلیغات اینجاست که اهمیت پیدا می کنه...

آره باید شروع کرد...حتی باید رو خوابمونم دقت کنیم بخصوص که خیلیامونم متاهلیم و ....دیگه گفتن نداره...حداقلش مهمون اومدنه...
    من فک نکنم بتونم کمتر از 2-3 ساعت تو اینترنت باشم...
    معتاد شدم رفت....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

فقط شروع کن عزیزم...از کتابای منبع ارشد شروع کن و سعی کن هرچه زودتر به یه کتاب مسلط شی و بری سراغ بعدی و بعدش تست...(خلاصه و مختصر برات گفتم )تو حرف آسونه ولی عمل سخت می شه...به ساعت زیاد دقت نکن اولش...مبحث مبحث بخون...با خودت شرط کن تا این بحثو تموم نکردی از جات تکون نخوری و بعدش به خودت استراحت بده و به کارایی که داری برس(خونه...اینترنت...همسردار )و شروع کن...تا ساعت مطالعه ات بالا بره...ببخشید اینقد رک گفتما!!!شاید حتی چنین هدفی از حرفات نداشتی اما هر چی بیشتر به هم کمک کنیم و فعالیت داشته باشیم در راستای رسیدن به هدفمون انرژی مثبت تاپیک بالاتر می ره...
    همسری رفته تهناااااااااای تهناااااااااااااا...من باید برم فعلا...فردا می بینمتون ببینیم چه کردیم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

یادم باشه از همکار پسر عمه همسری براتون بگم که رتبه 9 هنر شده(اگه درست یادم باشه )
    و همینطور قانون 20 - 80 که از کتاب تصمیم خوندم...(دارین حافظه رو تو رو خدا...)
    بای بای

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

سلام.پسر عمه همسری یه همکاری داره که 5-8 صبح تو بولتن خبری کار می کنه...از 8 هم میره سرکار دومش تاااااااااااااااااااااااا 5 بعداز ظهر...این خانم از سرکار دوم یه راست میرفته سالن مطالعه و تا11 شب اونجادرس می خونده و می رفته خونه...فکرشو بکنین!!!از وقتی من این قضیه رو فهمیدم واقعا بنظرم هیچ کاری نشد نداره...
    راستی یه کمک نیاز دارم خانما...من امروز دارم میرم میرزای شیرازی...تو نمایشگاه کتاب ما کتاب خارجی سفارش دادیم زنگ زدن گفتن بیاین پولتونو بگیرین کتابا نیومده درحالیکه هفته اول بعد نمایشگاه زنگ زدم گفتن یکیشو الان چیدیم...می ترسم بازار سیاه بخوان بوجود بیارن چون اصل کتاب بیش از 100 تومنه...اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون می شم کمکم کنه...به وزارت ارشاد هم زنگ زدم گفتن به ما ربطی نداره بازار سیاهم بهشون ربطی نداره...نمی دونم چی بهشون ربط داره...قصدم اینه که به کمبریج نامه بزنم ببینم این داستان صحت داره یا نه(که کتابارو تحویل ندادن....)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

درباره غذا و اینا...من یه برنامه 60 روزه برا خودم چیدم...که جز 1 وعده که آبگوشته و هر 2 هفته 1 بار تکرار می شه بقیه اش غیر تکراریه...این خیلی کمکم می کنه و منو از سردر گمی در میاره...و حتی از اول هفته تکلیفم مشخصه...معمولا هر 2 هفته یه بار می ریم شهروند و هر هفته خرید میوه و صیفی جات...
    برای کار خونه هم برنامه روزانه - هفتگی و ماهانه گذاشتم...همه چی قرار نیست هر ورز تمیز شه که...اینو به دیگرانم باید فهموند که بی اطلاع نیان خونه آدم...
    مثلا 2 بار در هفته جارو(حداکثر...جون 2 نفر آدم مگه چقد خونه رو کثیف می کنن؟)
    آشپزخونه3بار در هفته...
    شستن لباس 7-10 روز یکبار...بعدشم اتو...
    روتختی و روبالشی و ...2ماه یکبار..
    .یخچال 3-4 ماه یکبار
    گردگیری خونه یه روز در میون تقریبا...و...
    اگه اینا تو روزای هفته پخش شه خیلی کم می شه...مثلا لباسو میندازیم و می خونیم 1 تا1/5 ساعت و پامیشیم پهن می کنیم...و تا خشک شه 1-1/465 ساعت داریم و درس یا کار واجب دیگه...(قبل اومدن همسری)
    یاپختن غدا... گوشتو از شب قبل طعم دار می کنیم (یا می ذاریم یخش وا شه)و صبح پاشدیم بار می ذاریم و برنجم خیس کرده و درس...1/5 ساعت بعد چک آپ و دم کردن برنج که یه استراحت خوبم می شه خدایی درس خوندن توصبح خیلی سخته و میشه بجاش آدم صبح همه کاراشو کنه و ظهر یه قیلوله بزنه و بلند شه به درس برسه...بسته به حال و مود آدم داره دیگه...

صفحه 1 از 69 123411 ... آخرینآخرین