نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree457Likes

موضوع: بیایید برای ارشد درس بخوانیم

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 552
صفحه 11 از 69 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    61
    پسند کرده
    0

Re: Re: بیایید برای ارشد درس بخوانیم.

دوست جونا کمککککککککک.
    من رشته ام مدیریت بازرگانی هست و کلی سوال دارم .الطفا گر کسی بازرگانی هست بگه تا من سوالام رو بپرسم
    اللهم ارزقنا کربلا.............6 روز

B.U.T آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    965
    پسند کرده
    547

نقل قول نوشته اصلی توسط hanila
    سلام
    ميشه منم راهنمايي كنيد
    رشته ام مهندسي فناوري اطلاعات
    از طرفي به مهندسي معماري علاقه دارم
    نميدونم ارشد معماري برم يا نه
    از طرفي نميدونم كدوم دانشگاه ها ارشد اي تي تو گرايشهاي شبكه و امنيت دارن
    كمكم ميكنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عزیزم معماری امتحان عملی هم داره، آی تی که خیلی رشته پرطرفداریه! بازار کارشم که خوبه
    این لینک دفترچه های امساله شما دفترچه فنی رو دانلود کن توش ظرفیت دانشگاهها رو میتونی ببینی.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=936

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    134

سلام دوستان
    من امسال تصمیم گرفتم برا ارشد بخونم. البته میدونم خیلی دیر بفکر افتادم.برای همین چند تا سوال ازتون دارم.من رشته ام مهندسی مدیریت بوده یعنی از رشته های عمران،صتایع،مکانیک،کامپیو تر و برق یه چیزایی خوندم.یه جورایی تو مایه های مهندسی صتایع بود رشته ام البته تا ترم 4،بعدش دروسمون فرق کرد.من از این رشته های از هرکدوم یه خرده خوندم و یعنی به طور جامع رو یکی به طور خاص تمرکز نکردیم..
    اینا رو گفتم تا یه پیش زمینه از کارشناسیم داشته باشید و بتونید کمکم کنید.
    حالا برای ارشد چند تا سوال ازتون دارم.
    من بین رشته های مدیریت بازرگانی،مدیریت اجرایی وmbaموندم.دروس کنکور ارشد رو که نگاه کردم دیدم بازرگانی آمارو این جور چیزا داره پس چون اصلا آمار دوست ندارم حس میکنم از عهده این برنمیام.
    در مورد مدیریت اجرایی هم مشاوره رفتم هم تو نت خوندم اما بازم دیدی بهم نمیدن.مثلا من نمیخوام مثل رشته کارشناسیم باشه که از همه چیز بخونم آخرشم هیچی ندونم.،توی نتم فرق بین این 3تا رشته رو جستجو کردم میگن فرق زیادی نداره اما خیلی کلی میگن.مشاورمم که میگفت فرق اجرایی وmbaفقط در سواد زبانتونه.خودشم نمیدونست.
    حالا از شما ها که شاید خیلیاتون این رشته هارو خوندید کمک میخوام.
    1میخوام بدونم کار اجرایی تربیت مدیران ارشد هستش یا مدیران میانی(اجرایی)؟توییmbaچی؟چرا میگن به در د بچه های فنی میخوره؟اون چی مدیر ارشد تربیت میکنه یا میانی؟به صرف اینکه رشتم فنی بوده برمmba?
    2سطح دروس کنکور ارشد mbaخیلی بالاست اما برای اجرایی پایین تره؟میدونم پذیرش اجرایی بیشتره.
    3توی اجرایی تکلیف گرایشها رو کی مشخص میکنیم؟
    4در ضمن،همه میگن توی ایران بین این 3تا رشته فرقی نیست،خارج از ایران چی؟البته گرایشهای بازرگانی و اجرایی 2تاش شبیه همه.برنامم اینه که برا دکتری پذیرش بگیرم برای همین میخوام اطلاعات جامعی داشته باشم.
    کلا اطلاعات کامل میخوام دیگه.
    گفتم که مشاوره رفتم،با همین رتبه های اولشون یه موسسه معروفم بود،اما راستش خودشم تفاوتهارو نمیدونست.
    5و سوال آخر:یه سری دروس جبرانی تو سرفصل دروس ارشد هست که مثلا من اونها رو خوندم.اما نمرم خیلی پایینه توشون،حالا اینا اگه رو معدل تاثیر میذاره من میتونم اونها رو دوباره بگذرونم؟اجازه میدن؟برای بالا بردن معدل میگما.
    میدونم خیلی زیاد شد.ببخشید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید..
    شاد باشید

B.U.T آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    965
    پسند کرده
    547

ندا جون من مدیریت نخوندم ولی ظاهرا رتبه 1 کارشناسی ارشد هم نتونسته بهت کمک کنه پس دیگه فرقی هم نداره
    من فقط در مورد mba میدونم که واسه این میگن به درد بچه های فنی میخوره که ریاضیات داره توش هم واسه کنکور هم توی سرفصل دروس ارشد، ولی چیزی که مهمتره زبانه! واسه کنکورش 100 تا سوال از 170 تا سوال، سوالای زبان هست! غیر از اون تو خود دوره کارشناسی ارشد هم زبان حرف اول رو میزنه! پس زبانت باید در حد عالی باشه، ودیگه اینکه کارشناسی ارشدشم خیلی سنگینه تعداد واحداش خیلی زیاده دقیقا نمیدونم چن تا ولی میدونم که 4 ترم ارشدش خیلی سنگین هست!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    25
    پسند کرده
    0

ممنونم بهار جان
    من اكسين رفتم براي مشاوره اصلا صحبتي از امتحان عملي معماري نكردد
    دفترچه رو ديدم شوكه شدم
    مگه اينطور نيست كه نفرات اول هر رشته تو همون دانشگاه بدون كنكور همونجا ارشد ميخونن پس دانشگاه هايي كه سه ظرفيت دارن چي ميشه
    اينجوري كه من بايد تا رتبه 30 بيارم تا قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هيچگاه در دنيا خود را با ديگران مقايسه نكن! كه اگر چنين كني به خود توهين كرده اي!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط B.U.T
    ندا جون من مدیریت نخوندم ولی ظاهرا رتبه 1 کارشناسی ارشد هم نتونسته بهت کمک کنه پس دیگه فرقی هم نداره
    من فقط در مورد mba میدونم که واسه این میگن به درد بچه های فنی میخوره که ریاضیات داره توش هم واسه کنکور هم توی سرفصل دروس ارشد، ولی چیزی که مهمتره زبانه! واسه کنکورش 100 تا سوال از 170 تا سوال، سوالای زبان هست! غیر از اون تو خود دوره کارشناسی ارشد هم زبان حرف اول رو میزنه! پس زبانت باید در حد عالی باشه، ودیگه اینکه کارشناسی ارشدشم خیلی سنگینه تعداد واحداش خیلی زیاده دقیقا نمیدونم چن تا ولی میدونم که 4 ترم ارشدش خیلی سنگین هست!
    ممنون گلم.
    رتبه 1نبود فکرکنم6 بود.منظورم از کمک اینه که خودشم تفاوت اجرایی و mbaرو نمیدونست.بهش میگم فرقشون چیه؟میگه هر کی زبانش خوبه میرهmbaخوب حالا مثلا تو آمریکام هر کی انگلیسیش خوبه میرهmbaهر کی بده اجرایی
    بعدش که خودم تحقیق کردم گفتم از بچه های این سایتم بپرسم راهنماییم کنن.به خصوص در مورد آینده کاری این رشته ها.چه ایران چه خارج از کشور.
    بازم ممنون.

mary524 آواتار ها
    مریم.
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    2910
    پسند کرده
    9731

نقل قول نوشته اصلی توسط hanila
    مگه اينطور نيست كه نفرات اول هر رشته تو همون دانشگاه بدون كنكور همونجا ارشد ميخونن پس دانشگاه هايي كه سه ظرفيت دارن چي ميشه
    اينجوري كه من بايد تا رتبه 30 بيارم تا قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عزیزم اگر منظورت اینه که تو دفترچه زده ظرفیت پذیرش یه دانشگاهی 3 نفره منظورشون با آزمونه! سهمیه استعداد درخشان رو تو دفترچه نمیزنن درواقع انگار اضافه بر سازمان میگیرن.
    بر فرض دانشگاهی 5 تا روزانه می گیره 3 تا شبانه و یکی هم از استعداد درخشان برای روزانه. این 1 رو تو دفترچه نمیزنن. تو دفترچه همون 5 و 3 هست فقط

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    1

[quote=B.U.T]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ستاره سها*":170vewvr
    بچه ها چقد بده كه جوابا دير مياد من خيلي دوستم دارم ارشد بخونم كنكورم دارم اما جالب نبود نميدونم دوباره شروع كنم يا نه؟
    الان دغدغه كار دارم و تموم ذهنمو درگير كرده .نميدونم برا كدوم وقت بذارم
    مهروجان كجايييييي

سلام سها جون آره خیلی بی انصافی می کنن در مورد ارشد خیلی کشش می دن، ولی خوب باز الان که رتبه ها اومده و انتخاب رشته کردی حداقل قبول شدنو نشدنت تا یه حدی معلوم باشه حالا کجا و چه دانشگاهی شاید نه، شما شاغلی؟ خیلیا رو دیدم با وجودیکه سرکار میرن و بچه کوچیک هم دارن دارن میرن ارشد منم از همونا انگیزه گرفتم[/quote:170vewvr]

نه شاغل نيستم دنبال كار هستم و دوست دارم شاغل باشم و خيالم از بابت مخارج راحت باشه براي دانشگاه

صفحه 11 از 69 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین