نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree22Likes

موضوع: ♥تبادل نظر و ارتباط اعضای تاپیک پله پله تا ملاقات خدا♥

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 109
صفحه 1 از 14 123411 ... آخرینآخرین

♥تبادل نظر و ارتباط اعضای تاپیک پله پله تا ملاقات خدا♥

قلبے شـکـست و دور و بــرش را خــدا گرفت....
    .نقــّـاره مے زنند ، مــریضـــے شــفــا گـــرفــت ....
    اِیــابُ الْخَـلْـقِ اِلَــیْـكُــمْ وَ حِــسابُـهُــمْ عَـلَـیْـكُــمْ ...

چقدر با شوق مے خوانم این فراز را ...
    امام ِ رئوفـــم ؛
    حســـابــَم کــ ه با شماســت ... باکـــے نیست مـــَـــرا !
    sahra15 این نوشته را پسندیده.
    گاهی خدا درب ها را میبندد و پنجره ها رو قفل میکند..
    زیباست بدانی ..شاید طوفانی در راه است!

♥تبادل نظر و ارتباط اعضای تاپیک پله پله تا ملاقات خد

حلقه ششم به لطف همراهی شما از امروز شروع شد !
    امیدوارم این حلقه ، خب و پر بار باشه انشاالله
    ساعت شروع نیایش بر اساس نظرسنجی 12:15 شب خواهد بود. چون میگ میگ جز حلقه نیست و خودش خواست که رایش محسوب نشه و چون رای بین ساعت 12 و 12:30 مساوری شد بنا براین ساعت اتصال رو 12:15 تعیین میکنیم.
    ساعت و زمان درس ها هم با حضور و نظر خودتون مشخص شد که مجددا هم اطلاع رسانی میشه..
    ضمنا بعد از ساعت اتصال روحی کماکان کافی شاپ حلقه در همون مکان قبل پذیرای دوستان خواهد بود..
    و همچنان اسباب گپ و گفت های خودمونی و شوخی و خنده و غیبتتتتت خلق الله در محل کافی شاپ با حضور پررنگ میگ میگ و ملیحه مهیاست..

حتما و حتما برای دوستانی که فعال هستن برنامه خاص دارم
    ضمنا لازم نیست برنامه ها رو لایک کنید همین که خاطرتون باشه تو اون روز باید چه کاری رو انجام بدین کافیه.لیستم که قبلا گفتم تنها یک بار گذاشته میشه و بقیش رو میسپارم به خودتون.
    عاشق همتونم و به بودن در کنار تک تکتون افتخار میکنم..
    تو صف این حلقه من اون آخر آخر واستادم پشت سر همتون شاید به آبروی شما منو هم در خونش راه داد ..

Re: ♥تبادل نظر و ارتباط اعضای تاپیک پله پله تا ملاقات خدا♥

این سری تغییرات جزئی داریم توی حلقه که اون تغییرات رو با دلایلش خدمتتون عرض میکنم.

1. از این به بعد برنامه رو به صورت هفتگی میذاریم.
    دلیل: مهم اینه که بچه ها بدونن برنامه هر روز چیه. حالا اون پست رو لایک بکنن یا نه فرقی نداره. این برنامه اجباری نیست و یک نوع خودسازیه .. امیدوارم همگی قدرشو بدونیم و واقعا به حساب خودمون رسیدگی کنیم. بنابراین حاضر و غایب تعطیله. ولی خب خواهشم اینه که برای حفظ انرژی گروه فعالیت و ارتباط لازم رو با هم داشته باشیم.

2. لیست هر شب اسامی رو هم نمیذاریم.و لیست تنها یک بار اولین شب حلقه گذاشته میشه.
    دلیل: تقریبا تمام اعضای این حلقه از اعضای قدیم هستن و فکر میکنم بعد از گذشت شش حلقه میدونن و کاملا می تونن انرژی ها رو حس کنن و اینکه که چه کسی در لحظه اتصال حاضر هست یانه. بنابراین خودتون بر اساس حس خودتون لیست اعضا رو برای نیایش انتخاب کنید. بازم تاکید میکنم صرفا به حستون و اولین چیزی که دلتون در مورد یک شخص میگه رجوع کنید و همون رو ملاک قرار بدید.

3.حلقه شکر گذاری که خودم خیلی دوستش دارم هم هست اما شرکت در اون برای اعضا اجباری نیست.
    دلیل: چون کمی سخت هست.ممکنه شرکتش برای همه ممکن نباشه.مدت حلقه شکر گذاری 7 روز هست که ممکنه در طول مدت حلقه اصلی دو تا سه تا حلقه شکر گذاری داشته باشیم.

4. جلسه هایی که تو اتاق چت برگزار میشد هم تقریبا شیوه اش فرق کرده.اما بازم سعی میکنیم دور هم جمع بشیم.
    دلیل: معمولا برنامه رعایت نمیشه و همه اعضا به صورت هماهنگ حاضر نیستن. گاهی جلسه از روند اصلی خارج میشه و مشکلات اجتناب ناپذیر دیگه ای به وجود میاد که جز لاینفک محیط مجازیه و کسی هم مقصر نیست. به همین دلیل برای کسایی که واقعا وقت میذارن چه اونایی که آموزش میدن و چه اونایی که همیشه و منظم حاضر هستن حالت فرسایشی پیدا میکنه و این صحیح نیست.

بنابراین برای اعضای فعال و پیگیر که ارتباطشون رو حفظ میکنن ماجرا کمی فرق میکنه و براشون برنامه جداگانه پیش بینی شده. که به صورت خصوصی در جریان قرار میگیرن.

5.ضمنا ذکر و ختم هم به قوت خودش باقیه.

و اما ..
    قبل از شروع حلقه یه خواهشی ازتون دارم .. اینکه بیاین اعتراف کنیم که حلقه های قبلی چقدر روی ما تاثیر داشته ..
    خواهش میکنم واقعی به موضوع نگاه کنیم.. اونی که شدیم رو بگیم نه اونی که دوست داریم بشیم.
    و اینکه آیا برای حلقه جدید واقعا عزم خودمون رو جزم کردیم که تغییر اساسی توی زندگیمون ایجاد بشه یا در حد حرف و رویاست؟!!

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ღ alis ღ آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    66
    پسند کرده
    40

سلام
    اجازه میدید شاگرد تنبل کلاس اول اعتراف کنه

اعتراف میکنم هیچ وقت کینه رو کنار نزاشتم شاید اسمش کینه نباشه ولی خوب نمی تونم ببخشم
    اعتراف می کنم از وقتی کمتر اومدم کمتر هم توجه کردم
    اعتراف میکنم شب لیله ارغائب لحظه به لحظه پارسال رو یادم بود وبه یاد همتون بودم وتمام کارهای پارسال رو انجام دادم
    دیگه .....
    شاید بازم یادم بیاد دوباره میام اعتراف می کنم
    از خدا پروا کنید تا پر وا کنید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    46
    پسند کرده
    107

سلام به همه دوستان واستاد گرامی
    خب نفر دومی هم که میخاد اعتراف کنه منم .تاثیر حلقه ها برروی خودم من تا قبل ازاینکه با شبنم جون وحلقه اشنا بشم طور دیگری خدارا میشناختم به این صورت که از بچگی وبه صورت دیکته شده خدارا میدیدم ومیشناختم یعنی هرانچه که پدر ومادرم اموزش داده بودن وخب تو مجالس شنیده بودم وخوانده بودم شاید خنده دار باشه اما واقعا از اخرت میترسیدم وبیش از انچه که خدا رو دوست داشته باشم ازخدا میترسیدم ولی الان نغییرات خیلی زیادی رو در خودم احساس میکنم وخدارا طور دیگری میبینم وحس میکنم . درسهایی که از اساتید محترم درطول حلقه ها گرفتم باعث شده تا حداقل بر روی خودم ودرونم بیشتربنگرم وکلا سعی براین کنم که خودم را بیشتر بشناسم چرا که بازهم هم از اساتید یاد گرفتم که با شناخت خودم هست که میتوانم اورا بشناسم اما خب هنوز خیلی خیلی مونده فقط میتوانم بگم که سعی بر یاد گرفتن دارم وکارکردن برروی خودم .

واما درمورد اون صفاتی که در هر حلقه روش کار میکنیم شاید زیاد در این مورد موفق نبودم خصوصا در رابطه با بخشش اما همینکه نتونم ببخشم دچار عذاب وجدان میشم بدجور وبه طور کلی هر صفت بدی ویاهر کار ناپسندی که انجام میدم عذاب وجدانشو دارم وحلقه جلو چشمامه همیشه حالا چه تو حلقه باشیم وچه نباشیم
    ببخشید که پر حرفی کردم ودراخر امیدوارم که من گنهکار در کنار شما خوبان که قلبهایتان پاکه بتونم قدمی هرچند کوچک در این راه بردارم ازهمتون التماس دعا دارم مثل همیشه
    وبازم سعی دارم که این بار هم بتونم همراهیتون کنم واز وجود تک تکتون ودعاهاتون استفاده کنم .
    امیدوارم که این حلقه از بقیه حلقه ها برای همگیمون پر بارتر باشه در کنار اساتید محترم
    در اخر از شبنم جون وبقیه دوستانی که تابه حال برای شروع وبرنامه حلقه زحمت کشیدند تشکر میکنم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    171
    پسند کرده
    121

خب منم اومدمممممممممممممممممممم هورا با کلی اعتراف
    اعتراف اول عاشقتونم
    اعتراف دوم کجایید دلم یه ذره شده براتون بابا حزبی گفتن شریکی گفتن ما رو تنها دیگه نزارید که شاکی میشیم منو مرضیه جون
    من که دارم معتاد میشم این هم یکی از تاثیرات حلقه بود
    اعتراف بعدی از حلقه قبلی از وقتی اسم کسایی که نگرانشون بودم رو گذاشتم لای قران دیگه نگرانشون نیستم ومیدونم خدامحافظشونه ممنوننننننننن خیلی اروم شدم
    اعتراف بعدی تو6 حلقه هنوز نتونستم کینه رو کم کنم کمتر شده ولی همچنان قوی عمل میکنه کمک میخوام
    اعتراف بعدی هر چند که تو حلقه مستقیما روش کار نکردیم ولی تاثیر باید میذاشت کاهل نمازی من هست که نتونستم خوب درمونش کنم و باز هم پلیزززززززززززززززززززززز ززززززز
    اعتراف میکنم یه چیزای کوچیکی تو روند زندگیم تاثیر داشت که به کمک دوستان شناختمشون وعوض کردمشون و مشکلاتم خیلی کمرنگ شد خودم باورم نمیشه ولی شد
    اعتراف میکنم هنوزم قول میدم شاگرد خوبی باشم با مرضیه جون و همیشه کت اول حاضر بشیننیم مخشامونو بنویسیمممممممممممم
    تروخدااااااااااااا مارو تنها نزاریدددددددددددددددددددد
    درس نخونیم بهتره اینه که تشنه بمونیم اینجوری وسط زمین و اسمون
    البته میدونم واقعا کار سختیه وسط این همه مشغله که دارید کار طاقت فرسایی هست ولی ما فقط شمارو داریم
    وقدر زحمتاتون رو میدونیمممممممم
    تروخدا دلگیر نشید
    میدونید که چقدر دوستون دارم
    فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه
    بازم میامممممممممممم
    [HIGHLIGHT=#31859b]حتی در بن بست ها هم راه اسمان باز است باید پروازرا بلد بود![/HIGHLIGHT]

*شمیم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    66
    پسند شده
    3246
    پسند کرده
    18089

سلام
    بقه کوشین چرا کم اعتراف کردین ملی خجالت بکش تو از اول بودی
    خوب منم بگم منم با بخشش نمیتونم کنار بیام آخه آدم یه بار میبخشه دوبار میبخشه دفعه سومم زیر سیبیلی رد میکنه میره ولی نمیتونه برای بار بعد ببخشه
    ولی بعضی موقع ها با تمام وجودم طرفو بخشیدم ولی نمیدونم چرا به خدا میگم خدایا سپردمش به خودت
    یا وقتی اینو میگم و میفهمم برای طرفم اتفاقی افتاده اون موقع هست که دارم زار میزنم و به خدا التماس میکنم که خدایا اگه به خاطر زجه زدنای من بوده من از حق خودم گذشتم ولی یه جورایی میدونم دارم خودمو گول میزنم ته دلم یه جورایی ارومه و میگم خوب خدا جای حق نشته
    همه رو گفتم ولی خوب به خودم که نمیتونم دروغ بگم طرفو نبخشیدمش
    از دروغ بدم میاد اینو در خودم تقویت کردم که طرفش نرم
    حلقه اول و دوم رو واقعا اعتیاد داشتم
    فضولی رو بدم میاد ولی دلم میخواد ببینم تو خصوصی چی درس میدین
    حسود نیستم به هیچ وجهه ولی میمونم تو کار خدا که بعضی ها چه جوری اینقدر تو زندگی راحتتند در صورتی که البته به نظر من اصلا و ابدا مستحقش نیستند حالا نمیدونم به این حس من میگن حسودی یا نه
    شبنم جون به خاطر این که گفتی حسمون رو بگیم اینم میگم نمیخوام کسی از دستم ناراحت بشه من از دست اون دو تا که تو چت بودند ناراحتم البته ببخشیدا ولی من به خاطر نداشتن نت و علاقه ای که به بچه ها و حلقه پیدا کرده بودم چند بار سر شوشو داد کشیم که چرا نمیره درست و درمون پیگیری کنه برای وصلش ولی وقتی اومدم اونجا اصلا اانتظار نداشتم با من که دلیلم موجه بود اونجوری برخورد بشه خوب من کم مونده بود التماسشون کنم برا درسها حتی قرار شد که درسها رو برام میل کنند که نکردند من واقعا گیج بودم خیر سرم بعد از سه ماه اومدم خوب سرد شدنم از همونجا شروع شد دلیلی هم که قبلا براتون گفتم یکی دیگه از دلیلا بود چون نمیخواستم الکی الکی زندگیم به هم به ریزه شاید اگه یه مطلبی دستم داشتم میتونستم برای موندم راضیش کنم چون قبلا دیده بود حداقل به خاطر شب بیداریهای چت سر پسرم داد نمیزنم و الکی بهش گیر نمیدم که خوب خودت براش بهم راهکار دادی یا حس من بود که فکر میکردم نمیخوان در حضور من درس بدن
    یه اعترافم بکنم من اصلا نمیتونم ناراحتیم رو کنترل کنم و زود عصبانی میشم خداییش نتونستم باهاش کنار بیام
    شکر گذاری حلقه اولی رو که من با شما بودم البته شما حلقه دوم بودین رو یادم نمیره سبک شده بودم حس خوبی برام تا مدتها داشت

در ضمن لطفا کسی از حرفام ناراحت نشه من حرف دلم رو زدم قرار هم بر همین بود
    خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

صفحه 1 از 14 123411 ... آخرینآخرین