نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree4Likes

موضوع: مدتیشن یا مراقبه

نمایش نتایج: از 9 به 13 از 13
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    99
    پسند شده
    3004
    پسند کرده
    6613

Re: مدتیشن یا مراقبه

« ... هرگاه افکار مثبت داشته باشید ؛ استعدادهای ذهنی و نیروهای درونی شما فعال می شوند و هرگاه افکار منفی و مخرب بر شما چیره شود ؛ نیروها و استعداهایتان سرکوب شده و باعث شکست شما می گردد. وقتی می بینید که در احساسات منفی غرق شده اید؛ می توانید خیلی ساده از آن خارج شوید.
    کافی است به یک چیز زیبا فکر کنید یا مشغول کاری زیبا شوید و وقتی به این روش عادت کنید ؛ زودتر از چیزی که فکر می کنید خالق زندگی خود خواهید شد.
    کانی مک می گوید: "در هیچ بازی برنده نمی شوید ؛ مگر آن که آماده ی بُـرد باشید. "

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    99
    پسند شده
    3004
    پسند کرده
    6613

هر فکری ... انرژی است.
    هر فکری ... مانند خودش را جذب می کند.
    هر فکری ... دارای قدرت است.
    هر فکری ... مهم است.
    هر فکری ... مغناطیسی است.
    هر فکری ... واقعی می شود.
    هر فکری ... خلق می کند..
    هر فکری ... به شما باز خواهد گشت.
    پس ... مراقب افکارتون باشید
    خورشیدبانو و تپل طلا این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    99
    پسند شده
    3004
    پسند کرده
    6613

حقيقت در هيچ آيين و يا بحثي نيست, حقيقت همچون عشق در ژرفترين هسته دروني وجودت پنهان است. حقيقت منطق نيست، صغرا و كبراچيدن نيست, انفجاري از عشق است. و هرگاه حقيقت در تو منفجر شود، تو به نگرشي كاملاً متفاوت از زندگي، الوهيت و دين دست خواهي يافت.

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    99
    پسند شده
    3004
    پسند کرده
    6613

بسیاری از روانشناسان معتقدند که بهترین روش رهایی از دست احساسات ناخوشایند و مشکلاتی که از این رهگذر به وجود می آید، «خانه تکانی ذهنی» است. مدیتیشن به معنای متمرکز کردن ذهن دربدن است که در آن شخص به آرامی توجه را به درون خود می برد تا به آرامش جسمی و ذهنی دست پیدا کند. این تمرکز می تواند بر روی یک صدا ، عبارت یا دعا ، شئ ، تصویر، آگاهی از خویشتن ، نحوه تنفس ، فرائض دینی و… صورت گیرد.هدف از این کار آگاهی از لحظه حال ، رسیدن به آرامش و کاهش استرس است.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1393
    پسند کرده
    1177
    بهترین و وسیع ترین راه برای پیشرفت انسان این است که همه امور خود را چه پاک و چه ناپاک به خداوند بسپارد. اگر همه امور را به خداوند میسپارید مطمئن باشید که خداوند همه انها را وحتی بهترینشان را می پذیرد تغییر میدهد و به خیر و نیکی تبدیل میکند . ماهییت انچه به خدا میسپارید اهمیتی ندارد بلکه این نکته اهمیت داردکه شما همه امور خود را به خداوند بسپارید تا با عادت پیوسته اندیشیدن به خدا آشنا شوید اینکار سبب تحول شما خواهد شد .
    تکتم خانم این نوشته را پسندیده.
    تنها امیدم .......خداااااااا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12