خوب دیگه کم کم داریم به ماه مهر نزدیک می شیم تا حالا می دونستین زنان مهر ماهی چه خصوصیاتی دارن؟!
نام: zodiac-illustration-astrological-sign-libra-beautiful-675606346.jpg نمایش: 62 اندازه: 85.4 کیلو بایت


زنان متولد مهر به میزان بسیار سیاستمدار هستند و اجازه نمیدهد که خیلی زود از اسرار درونشان سر در بیاورید. آنها یک کدبانوی کامل به نظر می رسند اما گاهی رفتارشان مردانه است. تصمیم آنها جامعه عمل به خود می پوشاند حتی اگر لازم باشد در اوج مخالفت تصمیم خود را با نرمی به شما تحمیل می کنند. آنها عاشق تجملات و شیک بودن هستند.


او حتی در زندگی مشترک نیز حس مدیریت و رهبری دارد و ازدواجش را همراه با قانون شروع می کند و ضوابط را رعایت می کند. هیچ گاه خودش را به شما نمی چسباند و اجازه رشد و ترقی را به شما می دهد. او بسیار محتاط است و کارها را با آینده نگری پیش می گیرد. او می تواند لحظه ای کار مردانه بکند و در لحظه بعد یک زن واقعی با ظرافت زنانه باشد.


نام: astrology-twelve-zodiac-signs-532395352.jpg نمایش: 63 اندازه: 99.3 کیلو بایت


همیشه دو گوش شنوا احتیاج دارد و به زندگی اش رسیدگی می کند. او به شما اعتماد دارد و هیچگاه فکر بدی در مورد شما نخواهد کرد و در صداقت او تردیدی وجود ندارد.


مادران متولد برج میزان بسیار مراقب فرزندان خود هستند اما شوهرش را بیشتر از فرزندان دوست دارد. او کمتر اهل تنبیه است او حاضر است به خاطر شادمانی شوهرش بچه دار شود. حس سلطه گری در او نقش مهمی بازی می کند او از گوشه نشینی و انزوا متنفر است و از تنهایی بیزار است

سنگ ماه تولد مهر !
متولدین مهر ماه می توانند از سنگهای مونستون و اوپال استفاده کنند. همچنین لاجورد-زبرجد-یاقوت کبود و عقیق به عنوان سنگ ماه تولد مهر می باشند. مونستون چندین رنگ دارد. سفید مایل به آبی، مایل به سبز و مایل به صورتی آن در طبیعت یافت می شود.

سنگی است که روی اختلالات هورمونی خیلی تأثیر مثبتی دارد بخصوص شیر مادران را افزایش میدهد. این سنگ روی تیروئید هم اثر مثبت دارد و باعث میشود موانع احساسی شخص از بین برود.

اوپال از خانواده عقیق است و سنگی است که در کشور استرالیا به دست می آید. این سنگ روى التهابات روده و معده مؤثر است و بر جریان خون نیز اثر می گذارد. از این سنگ به
طلسم خوشبختی نیز یاد شده است.

در گذشته مرسوم بوده که از اشخاص مبتلا به افسردگی، در خواست می کردند به اوپال سیاه نگاه کنند چون اعتقاد داشتند این کار افسردگی آنها را از بین می برد