نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree250Likes

موضوع: روش های غیرآزمایشگاهی تعیین جنسیت

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 1233
صفحه 2 از 155 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

Re: روش های غیرآزمایشگاهی تعیین جنسیت

آتنا جون حتما قرص فولیک اسید بخور .روزی 1 دونه اسید فولیک 1میلی گرم.
    من ره به خلوت عشق هرگز نبرده بودم.....پیدا نمی شدی تو شاید که مرده بودم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    0

دوستان عزیز امیدوارم خدا بهتون سالمترین زیباترین خوشگلترین و تر تر ین نی نی رو بده.فقط عزیزان این اطلاعات بیشتر جنبه ی دونستن براتون باشه.خیلی به جنسیت فکر نکنین .هر چی خد ا بخواد. همون بشه.هر چی خدا خودش صلاح بدونه موفق باشید.از همه چی مهمتر روحیه ی شماست با عشق زندگی کنیدو با عشق به پروژه ها بپردازید

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

سلام به همگي
    من تازه وارد کلوپ شدم واقعا برام جالب بود کاش زودتر باهاتون آشنا مي شدم
    من از اينکه اينقدر خانم هاي با انر*ژي مي بينم حسابي سرحال ميشم
    من دانشجوي دکتري مديريت هستم الان 3 ساله که ازدواج کردم خيلي بچه دوست دارم ولي يه ترسي دارم که نکنه نتونم از عهدش بر بيام با وجود درس و کارو خانه داري به نظرتون ميشه بچه داري هم کرد؟
    منتظر نظراي شما دوستاي گلم هستم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

سلام به خانوماي گل . من ني ني پسر ميخوام . تا حدي هم تو تغذيه و زمان ****** موارد رو رعايت كردم و اين ماه اولين try رو داشتم . فال حافظ ديشبم خيلي خوب درومد . براتون ارزوي بهترينارو دارم . تا بعد

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    19

سلام خدمت مامانای آینده
    اولا باید بگم تمام روش های تعیین جنسیت فرزند در حد نظریه است و هنوز تو کتاب های text چنین مطلبی صراحتا عنوان نشده اما یه سری تحقیقات انجام شده که با رعایت اونا شاید بشه شرایطی برای تعیین جنسیت دلخواه مهیا کرد:
    "زوش طبیعی انتخاب جنسیت فرزند:
    زن از ابتدای قاعدگی باید هر روز صبح پیش از برخاستن از رختخواب و قبل از صرف هر نوع نوشیدنی و غذای گرم یا سرد، دمای بدن خود را ثبت نماید. دماسنج باید 4 الی 5 دقیقه در زیر زبان نگه داشته شود. دمای خوانده شده را باید بر روز نموداری، ترجیحا کاغذ شطرنجی ثبت نمود.
    توصیه می شود برای مشخص شدن زمان دقیق آزاد شدن تخمک، عمل اندازه گیری دمای بدن به مدت 3 ماه به طور منظم و مداوم صورت گیرد. البته در این مدت باید جلوگیری انجام شود. البته بهتر است خانمها به مدت چند ماه از مصرف قرص های پیشگیری اجتناب نمایند.
    برای تهیه نمودار دما، اولین روز خونروش را اولین روز قاعدگی و شروع خونروش بعدی را آخرین روز دوره قاعدگی فعلی فرض می کنند.
    برای راحتی در تشریح روش طبیعی انتخاب جنسیت فرزند، روز شروع افزایش دمای بدن، یعنی اولین روز آزاد شدن تخمک را روز اول و روز بعد از آن را که افزایش دمای بدن حس می شود،روز دوم می نامیم.
    افزایش دمای بدن می تواند حتی به اندازه یک درجه فارنهایت و یا کمتر از آن باشد.
    بعد از مشخص نمودن این روز حیاتی، از ماه چهارم به بعد باید تلاش نمود تا فرزندی با جنسیت مطلوب به وجود آورد.
    اگر دختر می خواهید:
    پیشنهاد می شود که در صبح روز اول یا یک روز پیش از روزی که دما در پایین ترین سطح خود قرار دارد، اقدام به م-ق-ا-ر-ب-ت نمایید. م-ق-ا-ر-ب-ت لازم برای آبستنی فرزند دختر باید یک روز قبل از افزایش ناگهانی دمای بدن باشد.همچنین م-ق-ا-ر-ب-ت، چند ساعت پیش از افزایش دمای بدن نیز احتمال لقاح تخمک را با اسپرم بالا می برد.عمل لقاح باید به دور از ایجاد هیجان های شدید انجام پذیرد و بعد از آن نیز به مدت 4 الی 5 روز باید از م-ق-ا-ر-ب-ت مجدد خودداری کرد.
    اگر پسر می خواهید:
    تا حد امکان باید تا چند ساعت پس از احساس افزایش دمای بدن از م-ق-ا-ر-ب-ت خودداری کرد.پس از افزایش دمای بدن، احتمال بیشتری وجود دارد که تخمک در اختیار اسپرم های سریع تر (Y) قرار گیرد و عمل لقاح صورت گیرد.
    اگر م-ق-ا-ر-ب-ت در روز روم و ترجیحا در بعد از ظهر صورت گیرد، اسپرم های Y خود را به سرعت به تخمک رسانده، عمل لقاح را انجام می دهند که حاصل آن زیگوت XY یا فرزند پسر است. در صورتی که در همان ماه به لقاح نرسید، می توان در ماه های بعدی اقدام نمود. در صورتی که در ماه های بعدی نیز موفقیت حاصل نشد، می توان زمان م-ق-ا-ر-ب-ت را چند ساعت دیگر به تعویق انداخت."
    منبع : کتاب روش طبیعی انتخاب جنسیت فرزند

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    371
    پسند کرده
    0

Parminجون میگم بعد پری اصلا مشخصه اون روزی که ترشحات بیشتره یعنی اون روز م-ق-ا-ر-ب-ت جنین پسرمیشه؟
    تازه من همیشه فکر می کنم اگر روزی کهترشح نباشه م-ق-ا-ر-ب-ت صورت بگیره جنین دختر بشه ؟
    البته من شنیدم که اگر زن به ا-و-ج برسه شانش بیشتری برای پسردار شدن هست ؟
    من خیلی وقته که توی انترنت دنبا مطالب مناسب می گردم ویا تجربه دوستان که چه راهی برای دختر دارشدن بیشتر تاثیر داره
    مادری تنها زنی تنها تر روی زمینم ای خدا تنهام نزار بی تو خیلی دلگیرم ای خدااااااااااااااااااااا

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    19

سلام tensido جان
    من متوجه منظور سؤال اول و دومت نشدم ولی در کل ترشحات زنانه در نیمه دوم سیکل غلیظ تره که به خاطر ترشح پروژسترونه. جواب سؤال سومت تو متن بالا هست.یعنی اگه زن به ا-ر-گ-ا-س-م برسه شانس پسردار شدن بیشتره.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    371
    پسند کرده
    0

من میگم این فرضیه ها تا چه حد امکان داره راست باشه من شوهرم عاشق دختره البته خودم هم دوست دارم هم پسر هم دختر
    مادری تنها زنی تنها تر روی زمینم ای خدا تنهام نزار بی تو خیلی دلگیرم ای خدااااااااااااااااااااا

صفحه 2 از 155 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین