قوانین و تذکرات انجمن خیاطی

1. قبل از ایجاد هر پست نسبت به رابطه پست با موضوع تاپیک توجه کنید.


2. قبل از ایجاد هر پست از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.


3.از گذاشتن اسپم و ابراز احساسات به صورت نوشتاری جدا خودداری کنید.


4. از بحث ، انتقاد تند و غیر منطقی و همچنین آموزش نکات ادبی و اخلاقی به سایر کاربران پرهیز کنید.


5.کلیه پست هایی که به لحاظ ظاهری ناقص باشند یعنی حاوی لینک اشتباه ، عکس در سایز کوچک ، عکس های آپلود شده در آپلود سنتری غیر از مامی پیک ، هر چند دارای بار مثبت و آموزشی، حذف خواهند گردید.


6. گذاشتن هر نوع لینک و آدرس سایر سایتها ، فروشگاه ها و یا هر مکان مجازی یا حقیقی به هر نحو تبلیغ محسوب شده حتی اگر حاوی مطالب آموزشی باشد و هر گونه تبلیغات خارج از چهارچوب تبلیغاتی مامی سایت خلاف قوانین بوده و پست کاربر حذف و بنابر مقررات با او رفتار خواهد شد.


7. بر اساس بند 11 قوانین کلی مامی سایت " از پرسیدن سوالات تخصصی توسط پیغام خصوصی از مدیر انجمن خود داری نمایید و سوالات تخصصي خود را به صورت عمومی مطرح نمایید امکان دارد، سوال شما سوال ديگران نيز باشد و با دیدن پاسخ سوال شما از پرسش هاي تکراری جلوگیری ميشود. امکان دارد، دوستان دیگري هم پاسخ سوال شما را بدانند و با مطرح كردن آن به صورت عمومي زودتر به جواب مي رسيد "


8. بر اساس بند 15 قوانین کلی مامی سایت "مدیر هر انجمن در حذف، اصلاح و ویرایش مطالب و دستورات و تصاویر آزاد است"


9. قبل از مطرح کردن هر گونه سئوالی در نظر بگیرید که اینجا یک محیط مجازی و هنر خیاطی بسیار فنی می باشد. لذا انتظار نداشته باشید مدیر انجمن قادر به رفع اشکال و توضیح کلیه موارد به صورت اینترنتی باشد.


10. اگر سئوال شما پاسخ داده نشد و یا حذف شد ممکن است یکی از دلایل زیر وجود داشته باشد.
- سئوال یا پست شما تکراریست.
-سئوال یا پست شما ارتباطی به تاپیک یا انجمن مربوطه ندارد.
-سئوال یا پست شما مبهم و درخواست شما دقیقا مشخص نیست.
-سئوال شما قبلا توسط کاربران دیگر مطرح و به آن پاسخ داده شده است.
- مدیر انجمن به تنهایی فرصت پاسخگویی به تمام سئوالات به خصوص پست های پر حجم را با توجه به تعداد زیاد کاربران این انجمن نخواهد داشت.
- سئوال بسیار تخصصی بوده و عنوان توضیح به صورت اینترنتی مشکلی را حل نمیکند.
مثال یک کاربر ممکن است عکس لباسی مجلسی و بسیار پیچیده را گذاشته و تقاضای راهنمایی برای کشیدن الگو ، نوع پارچه ، نوع تزئینات، نحوه دوخت ، تبدیل سایز و .. را توام با هم داشته باشد.. با توجه به نوع سئوال که شخص تقاضای راهنمایی از ابتدا را دارد در حالت خوشبینانه آشنایی مختصری با فن خیاطی دارد، در نظر بگیرید کسانی که سر رشته ای در خیاطی ندارند را نمیتوان با یک پست تبدیل به خیاط حرفه ای نمود. لذا به اینگونه پست ها پاسخی داده نخواهد شد.


11. برآورده کردن کلیه توقعات و خواسته های کاربران عزیز امری محال و دست نیافتنی است ..

برای حفظ نظم و احترام به قوانین و اهداف کلی مامی سایت ، کلیه پست ها مغایر با قوانین وتذکرات فوق بدون اطلاع به کاربر بلافاصله حذف خواهد گردید. حتی اگر دارای مطالب آموزشی باشد.
بهبود و پیشرفت هرچه بیشتر این انجمن یاری کاربران عزیز را می طلبد.ضمنا از تاریخ 20 آبان ماه 1392 مرحله جدید پاکسازی و نوسازی انجمن خیاطی آغاز خواهد شد . لطفاقبل ازتاریخ فوق نسبت به اصلاح پستهای مغایر با قوانین یا پست های اشکال دار خود در این انجمن اقدام نمایید. در غیر اینصورت پست های مذکور پس ازاین تاریخ حذف میشود..