نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree5Likes

موضوع: تبادل نظر مسابقات عکاسی

نمایش نتایج: از 745 به 752 از 881
صفحه 94 از 111 نخستنخست ... 8491929394959697104 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6184
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

Re: تبادل نظر مسابقات عکاسی

صفورا جون اگه اینجا نمیگفتی اره ...
    اما الان خوووووووووووو تابلو میشه عکس عوض شده ماله کیه ...
    چون شما این و گفتی خوووووووووووو :دی
    باید توو خصوصی میگفتید ...
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

Re: مسابقه عکاسی۞ جواهرات ۞

عکسهاخییییییلییییییییییی زیبان میشه لطفا عکساتون رو تو این تایپیک بزارین .ممنونم

http://www.mamisite.com/forum/viewto...5197&start=150
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    276
    پسند کرده
    77

مانا سهیل جان انشالله بعداز اتمام مسابقه و معرفی برنده.چون همینطورکه میبینید عکسها فاقدنام هستند
    فراموش مکن که برای کشتی های بی حرکت موج ها تصمیم می گیرند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ღ. saba .ღ
    نقل قول نوشته اصلی توسط samir
    صبا جان من یه چیزی میخواستم بگم. این مسابقه مسابقه ی جواهرات هست. درحالیکه بعضی از عکسها جواهر نیستن
    جواهر سنگ قیمیتی رو میگن و به طلا جواهر گفته نمیشه چون طلا کانیه نه سنگ. فکر میکنم کسایی که عکس طلا رو فرستادن برات بهتره عکس یه جواهر یعنی طلایی که با سنگهای قیمیتی کار شده رو به جاش بفرستن. اگه اینطور بود اسم مسابقه باید میشد زیور آلات نه جواهرات
    سمیر حون برای دریافت جواب به پست اول مراجعه شود ... البته پست اول نه ... تاپیک اول .... :دی
    محض اسپم ریزون
    صبا جونی سمیر جون از نظر زمین شناسی عرض کردن درست تعریف کرده اما شرایطی که شما تعیین کردین فرق میکنه دیگه خوبه که خانما اینو بدونن(فقط محض اطلاع)که توی جواهرات کانیهای اصل (نه صنعتی و اتمی یا همون بدل)استفاده میشه...و فقط یه الماس به اندازه یه نخود کوچیک بدون طلا حددددددددددددااااااااااقق قققققققللللللللل 5 میلیون درمیاد...یا یه گردنبند فیروزه اصل که قدیمی هم باشه(خخخخخخییییییییلللللل لییییییی ساده)حدود15 میلیون میارزه...(برای خریدهاتون گفتم که اگه قیمتی کمتر از اینا بود یه وقت سرتون کلاه نذارن)البته اگه ناخالصی و رگه داشته باشه قیمت افت می کنه وبا بزرگ شدن اندازه قیمتها مکعبی رشد می کنه و اینجور نیست که مثلا 2 قیراط بشه 4 قیراط قیمت از دو میلیون بشه4...بلکه میشه 8 میلیون...و طبیعتا اندازه که کوچیکتر باشه قیمت کمتر خواهد بود...
    و کروندوم یا همون یاقوت(مثل قرمز ruby)تو اندازه بیشتر از 5 قیراط از الماس گرونتر میشه
    بنظر من اگه کسی جواهر داره به هیچوجه نفروشدش...چون باگذر زمان ارزشش بیشتر و بیشتر میشه...و همون سادگیی که یه انگشتر یا جواهر قدیمی داره ارزششو روز به روز بیشتر میکنه و حتی می تونه بعنوان یه یادگاری خانوادگی عمل کنه یا به نماد تبدیل شه...همینایی که نسل به نسل به ارث می رسه...اونجوری...
    یه چیز دیگه هم هست...اگه طلا رو نمی خواید استفاده کنید بهترین روش خریدش شمشیه...سکه هم نه ...شمش...چون سکه هم افت داره اما شمش نداره...و اگرم می خواید بخرید دقت کنید تو کوتاه مدت نخواید عوضش کنید و جواهر اتمی نداشته باشه...چون اگه اینکارو بکنید طلافروش تو همون لحظه اول 30%سود سرمایه گذاری شما رو نصیب خودش می کنه...و وقتی شما3 بار طلاتونو عوض کنین به اندازه قیمت طلاتون ضرر کردین و طلافروش هم به همون اندازه سود کرده...گول اجرت 7% اینا رو هم نخورید...خیلی از طلاهای دست دو یه دست می کشن بهشون و بعنوان طلای نو می فروشن...خیلیا هم که طلای بدون اجرتو از اجرت دار جدا نمی کنن کلا...
    اگه سنگهای طلای شما زیاد بزرگ نباشه شما به اندازه ارزش طلا پول میدید(حتییییییییییی برای یه اتمی یا یه تیکه شیشه)اما هنگام فروش دوباره ش هیچ پولی نخواهید گرفت !!!!و اصلا طلافروش اونا رو درمیاره و بعد طلا رو وزن می کنه...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و حتی اگه سنگتون اصل باشه حدود 20 تا 40% پول سنگ بازپرداخت میشه!!!! و از ارزش طلای شما فقط بخاطر سنگ کم میشه پس سعی کنین جواهر اتمی نخرید و اگه جواهر اصلم می خرید سعی کنید نفروشیدش...
    نقل از مقاله خودم تو دانشگاه
    همه تون موفق باشید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام ببخشید من هر چی گشتم اخرش نفهمیدم عنوان مسابقه جدید اعلام شده یا نه فقط تونستم تهدید ها نه ببخشید حرفهای دوستانه سبا جون را بخونم .من بلدنیستم کجابرم یا هنوز شروع نشده
    الهی به امید تو ...

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6184
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabayasna mama
    فقط تونستم تهدید ها نه ببخشید حرفهای دوستانه سبا جون را بخونم .من بلدنیستم کجابرم یا هنوز شروع نشد

ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

hani joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    471
    پسند کرده
    245

Re: اعلام برنده مسابقه عکاسی۞ جواهرات ۞

با عرض شرمندگی از دوستانی که از حشره میترسن ...من هم جزئ کسانی بودم که به صبا گفتم موضوع حشره موضوع خوبیه...بیشترین دلیلش هم این بود به نظرم به نسبت وحشت یا چندشی که نسبت به این موجودات داریم عکس های جالبی میتونیم بگیریم...
    من خیلی اوقات موضوع مسابقه رو دوست نداشتم یا در موقعیتی نبودم که بتونم از اون موضوع عکس بگیرم ...خب شرکت نکردم...ولی موضوع رو هم نقض نکردم...بیشترین جنبه این مسابقات جنبه سرگرمی و با هم بودن در کنار اینکه بیشتر عکاسی کنیم...
    عکاسی فقط این نیست که ما چند عنصر با چیدمان خاص بچینیم و نوردهی و تنظیم فضا عکاسی کنیم...به نظرم بهترین نوع عکاسی همین شکار لحظه ها یا عکس هایی هست که لحظه ای گرفته میشه...بدون هیچ تنظیمی...
    نمیخواستم پستی بزنم ولی به نظرم ایجاد این اختلاف ها و تنش ها فقط باعث سرد شدن مسابقات میشه...مطمئنا این آخرین سری مسابقات نیست ...موضوعات و پیشنهادات هم همیشه هست....در ماه بعد موضوع پیشنهادی بقیه دوستان انتخاب میشه...پس چرا انقدر "من" بهتره یه کم "نیم من "باشیم...
    امیدوارم حرفی نزده باشم که باعث دلخوری بشه.....
    سعی کن حرفت ارزشمند تر از سکوتت باشد، در غیر اینصورت
    سکوت را ترجیح بده....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    154
    پسند کرده
    0

صبا جون ببخشید که اسپم میسازم
    منم از حشرات متنفرم و اصلا این موضوع رودوست نداشتم اما یکم که فکرکردم دیدم فرصت خوبیه که یکم پا روی ترسهامون بزاریم و ببینیم با لرزش دست چند تا عکس خوب میتونیم بگیریم
    دوستان عکسهای بی نظیری میگیرند از این شور و اشتیاق واسه انتخاب موضوع معلومه
    امیدوارم که همگی موفق باشید .

خدایا !!!!!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تو فقط با من باش[/HIGHLIGHT]

صفحه 94 از 111 نخستنخست ... 8491929394959697104 ... آخرینآخرین