نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree7Likes

موضوع: معرفی برترین نرم افزار [] رژیم غذایی و تناسب اندام []

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 59
صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    0

Re: معرفی برترین نرم افزار [] رژیم غذایی و تناسب اندام []

سلام مرجان جان ، مرسي از راهنماييت، نه عزيزم من تهران نيستم . من شماره موبايلمو دادم و هم شماره تلفن محل كارم . چون گفتم شايد صبح تماس بگيرن و من خونه نباشم ولي الان پشيمونم ميگم نكنه غروب تماس بگيرن و اون ساعتم كه من خونه هستم . حالا ببينم چي ميشه . شايد با شماره همراهم تماس گرفتن . به هر حال مرسي از راهنمايي شما و بقيه دوستان
    به خودم می بالم که در آغوش تو زندگی کرده ام ...
    مادر...

مرجان.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    1982
    پسند کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط shima.j
    سلام مرجان جان ، مرسي از راهنماييت، نه عزيزم من تهران نيستم . من شماره موبايلمو دادم و هم شماره تلفن محل كارم . چون گفتم شايد صبح تماس بگيرن و من خونه نباشم ولي الان پشيمونم ميگم نكنه غروب تماس بگيرن و اون ساعتم كه من خونه هستم . حالا ببينم چي ميشه . شايد با شماره همراهم تماس گرفتن . به هر حال مرسي از راهنمايي شما و بقيه دوستان
    خيالت راحت باشه
    همين صبح باهات تماس ميگيرن.
    اگه شهرستاني اگه پول رو به موقع واريز كني ، تاشنبه يكشنبه به دستت ميرسه.
    موفق باشي
    مواظب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد ، زندگی با دلت نکند ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    0

M.s3 عزيز ببخشيد من تازه پيغام شما رو ديدم . من ديروز صبح خودم تماس گرفتم و شماره حساب و دادن و من پول و قبل از ساعت 12:30 ظهر به حساب ريختم و گفتن كه چون پست پيشتازه حداكثر 48ساعت به دستتون ميرسه و فكر كنم امروز صبح برسه . اگه به دستم رسيد اطلاع مي دم
    مرسي از راهنماييتون
    مادر...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    0

سلام
    امروز ظهر نرم افزار صدف به دستم رسید . ولی فعلا نصبش نکردم تا یه ساعت دیگه نصبش میکنم
    مادر...

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    244
    پسند شده
    7053
    پسند کرده
    3915

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikou
    من الان دارم با این نرم افزار رژیم میگیرم . خیلی خوبه . اما بعضی خوراکی ها رو نداره و بلد نیستم چطوری میشه بهش اضافه کرد . مثلا میخوام بهش اسمارتیز رو اضافه کنم . یا ..... میشه راهنمایی کنین .
    مرسی
    آره عزیزم من الان راهنماییت میکنم، من تو این بخش خودم یه سری سوال دارم که انشالله میپرسم

میرید تو بخش تعریف اغذیه و بسته به اینکه غذاتون مرکبه یا ساده رو یکی از اینا کلیک میکنید ، حالا غذای مرکب یعنی غذایی که از همین غذاهای ساده تشکیل شده، مثلا کباب تابه ای از گوشت پیاز و ... تشکیل شده که گوشت و پیاز خودشون جداگانه توی نرم افزار تعریف شدن پس کباب تابه ای یک غذای ترکیبی هستش ، اما مثلا من پنیر تست کاله رو تعریف کردم تو نرم افزار من که مواد تشکیل دهنده شو نمیدونم یا اگه بدونمم شاید تو نرم افزار تعریف نشده باشه اما خود این پنیر یه غذای ساده ست و میتونه یکی از اجزا برای تعریف اسنک ژامبون! مثلا باشه اما خودش به تنهایی غذای ساده بدون اجزاست ، حالا بعد از انتخاب گزینه ت دوتا کادر دیگه پر میشه که فعلا کافیه فقط اولیا رو پر کنی یعنی اسم و ... تا اینجا رو بخون من برم بعکسم مرحله به مرحله و بیام چون اینجوری ممکنه سردرگم شی

مثلا من اومدم فرنی رو تعریف کردم

بعد از کلیک روی غذای ترکیبی باید بهش اسم و کد و توضیحات بدید (توضیحات و اون کادر پایینی واسه زمانیه که دستور همیشگی خودتون نیست و برای یاد آوری خودتون دستورشو کامل مینویسید و مثلا ذکر میکین داز کجا)
    که متاسفانه قسمت سختش همین کده ست! (سوال منم درباره نرم افزار یکیش اینه ) بار اول بدون کد میشه اما از دفعه دوم باید یک کدی رو انتخاب کنید من اینکارو میکنم که اول گروه غذاییشو مشخص میکنم بعد از بین لیست اونا کدهایی که نیست رو یکی یکی امتحان میکنم تا خالی باشه

بعد که کد رو زدید دکمه ذخیره رو میزنید اگه کدتونو قبول کرده باشه پایین ص میاد ، واحد غذاییتون رو انتخاب میکنید و یکیش ور به عنوان اصلی قرار میدید، گرمشو میزنید (که مطمئنا باید غذا رو بپزونید و گرم بگیرید)
    و ذخیره

حالا توی اجزای غذایی مواد لازمتون رو یکی یکی با استفاده از دکمه اضافه ، اضافه میکیند

و ذخیره رو میزنید که این پیغام میاد و بله رو میزنید

میبینید که اتوماتیک وزن نهایی و کالری نهایی رو محاسبه میکنه

بعد دوباره گروه غذاییشو به دلخواه انتخاب میکنید که تو سرچ کمکتون میکنه

و در آخر هم توی این ص فقط کافیه که محاسبه بر اساس اجزای ساده رو بزنید خودش اتوماتیک درست میکنه :))

و در اخر دخیره کلی ماده غذایی

در مورد غذای ساده هم که بسیووور راحته ، مثلا همون اسمارتیز رو که دیگه مراحل بالا رو تعریف اجزا رو نداره، فقط کافیه اطلاعات بسته روی خودش رو بخونید و 100 گرمش رو وارد کنید و سیو

امیدوارم کمک کرده باشم
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

mina900 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    37

با سلام من برای این نرم افزار ثبت نام کردم و شماره تماس فروشنده رو برایم باز کرده و هر چی منتظر بودم کسی تماس نگرفت و خودمم هر چی تماس میگیرم کسی جواب گو نیست
    کاش...
    وقتی خدا در حشر بگوید:
    چه داشتی؟
    سر بر کند حسین، بگوید:
    حساب شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام. من 27 فروردین نرم افزار رو خریدم. ولی کمی کار باهاش سخته. شایدم پیچیدست. نمیدونم.... خیلی در موردش سوال دارم ولی نمیدونم از کی بپرسم.؟؟؟؟ ولی در کل خیلی نرم افزار جامع و کاملیه. به نظرم خیلی حرفه ایه. باید خیلی باهاش ور بری تا یاد بگیری.

saba713 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    287
    پسند کرده
    100

مدیر عزیز از این پیگیری شما بسیار ممنونم. امید وارم خریداران هم زودتر بیان و نظراتشون را بگن. منکه دیگه از هر راهی که از هر راهی تا حالا رفتم به عدم موفقیت در کاهش وزن رسیدم . این یکی را شک دارم امتحان کنم. ولی واقعا نرم افزار جامعیه . نوشتنش خیلی سخته والبته قیمتش به نسبت واقعا عالیه .لینک شرایط ویژه را نتونستم باز کنم.صد در صد چون فرصت تمام شده بوده. بهر حال موفق باشید
    "ز بس که گریه نکردم غرور بغض شکست/برای غسل دل مرده آب لازم نیست"
    عمری بجز بیهوده بودن سر نکردیم/تقویمها گفتند و ما باور نکردیم*

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین