نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree244Likes

موضوع: چطور با مامی سایت آشنا شدی ؟؟؟

نمایش نتایج: از 89 به 96 از 260
صفحه 12 از 33 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sohay آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    37

Re: چطور با مامی سایت آشنا شدی ؟؟؟

با سلام به همگي
    در مورد بنده خواهرجونم كه از من كوچيكتره و خودش توي يه سايت نجوم مدير تالار و انجمن هست و نميدونم آدرس اين سايت خوب ومفيد رو از كجا آورده بود ، بعد از اينكه شنيد توي فيسبوك خيلي وقت ميگذرونم دعوايم نموده وگفتند عوض اينكه اونجا بري وقتت رو تلف كني بيا برو توي اين سايت كه خيلي مفيد وبدرد بخوره
    -در آن زمان که اميدت بريد از همه جا ، ببين به کيست اميدت ، بدان که اوست خدا...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    111
    پسند کرده
    40

سلام

من قبلا حاملگی اولم میرفتم توی نی نی سایت البته قسمت انجمن نمیرفتم فقط بارداری هفته به هفته میرفتم خواهرم که همزمان با من باردار بود بهم چیشنهاد داده بود.دوست نداشتم جایی پاگیر بشم چون خودمو میشناختم خلاصه زایمان کردمو بچم که از دست رفته بود کلا روحیم خراب بود ولی خوب خدا رو شکر دوباره حامله شدم رفتم تو گوگل سرچ کردم دنبال بافتنی دیدم نی نی سایت اومده تعجب کردم خلاصه با مامی غزل عزیز اونجا اشنا شدم هیون عزیز هم اونجا بود دوتا دوست دیگه هم داشتم البته با اینکه باهاشون حرف نمیزدم دوستشون داشتم یکیشون پروشات که اینجا اوایل دیدمشون اما دیگه انگار نیستن یکی دیگه مروارید خودشون میگفتن اومدن اینجا اما اینجا نمیشناسمشون نمیدونم حالا هستن یا نه.البته خاموش بودم حوصله زیاد نداشتم رفتم ببینم نی نی سایت دیگه چی داره دیدم یه تاپیکه ونجما جون و توتو و ژله اکواریوم خیلی هم طولانی بود هنوز خونه خودمون هم نبودیم یه چند روز گذشت تا کل تاپیکو خوندم بعد از این چند روز دیدم ای دل غافل نجما رفته مامی سایت با هیون درست کرده دلم کمی گرفت نمی خواستم از نی نی سایت برم چون با بچه اولم توش خاطره داشتم هنوزم میرم نی نی سایت فقط بخاطر اون بچه اونجا البته زیاد گیر نمی کنم زود میام بیرون منم اومدم مامی سایت عضو شدم با اسم zohr اسمم زهره هست اما تو خونه زهر صدام میکنن خلاصه مدتهای مدیدی خاموش بودم تا اینکه اومدیم خونه خودمون البته من دیگه همیشه اینجا بودم حاملگی سوم هم باشما بودم حالا دیگه کم و بیش حرف میزنم ولی خیلی شلخته شدم دلم پای کارای خونه نمیره همش میگم مامی الا میخوام شبا برم قشنگ به کارهام برسم که روزا به مامی برسم
    چقدر حرف زدم
    از تکتکتون تشکر میکنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من کاربر جدیدم اجازه هست تو بحثتون شرکت کنم من به اشپزی علاقه دارم هرچند زیاد اهل اشپزی نیستم یعنی اعتماد به نفس لازم را ندارم ودرنتیجه سرچ در اینترنت خیلی وقت پیش اینجا را یافتم وجدیدا عضو شدم اما متاسفانه به علت اینکه زیاد با کامپیوتر اشنایی ندارم نمی توانم از امکانات سایت استفاده کنم مثلا نمی توانم عکس بگذارم اما از جمع صمیمی شما خوشم میاید موفق باشید

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    سلام من کاربر جدیدم اجازه هست تو بحثتون شرکت کنم من به اشپزی علاقه دارم هرچند زیاد اهل اشپزی نیستم یعنی اعتماد به نفس لازم را ندارم ودرنتیجه سرچ در اینترنت خیلی وقت پیش اینجا را یافتم وجدیدا عضو شدم اما متاسفانه به علت اینکه زیاد با کامپیوتر اشنایی ندارم نمی توانم از امکانات سایت استفاده کنم مثلا نمی توانم عکس بگذارم اما از جمع صمیمی شما خوشم میاید موفق باشید
    عزیزم عکس گذاشتن تو سایت با آموزشی که ترانه جون گذاشتن بسیار راحت شده . فقط میمونه کوچیک کردن سایز عکسها که آموزش اون هم به چند روش گذاشته شده .
    پس لطفا این دو تا تاپیک رو بخون و اشکالاتت رو رفع کن و عکسهات رو برامون بذار .

viewtopic.php?f=141&t=2866
    و
    viewtopic.php?f=141&t=2384
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

سلام به دوستان عزيز....من يه روز دنبال آموزش بافتني ميسرچيدم كه به اين سايت رسيدم...البته اون موقع محيط سايت به چشم آشنا بود....بعدا به اين نتيجه رسيدم كه چند ماه قبل هم به اين سايت رسيده بودم.....الان كه ديگه معتاد معتاد شدم....هر روز اگه به اين سايت نيام روزم شب نميشه.....البته در ازاي استفاده از اين سايت دو تن از فاميل رو با اين سايت آشنا كردم....مرسي از همه مامي سايتي هاي عزيز.....من در هر رشته اي يكم بلدم....و خيلي علاقه به كار هاي هنري و آشپزي و خونه داري دارم...مامي سايت دوست دارم.....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

من یه سی دی از دوستم خواسته بودم که کاهای هنری خودشو بهم نشون بده اونم چیزهایی که از اینترنت گرفته بود هم داد و اسم این سایت رو از اونجا کشف کردم و واقعا کشف بزرگی بود
    خدایا تودانی و توانی من ندانم و نتوانم

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    1142
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

با تشكر از سايت عاليتون و همه عزيزان منم دنبال ژله رنگين كمون بودم و اينجارو كشف كردم و از اون روز به بعد ديگه هيچ سايت ديگه اي سر نميزنم بدجوري معتاد شدم اولش بخاطر علاقم به ياد گرفتن تزئين و غذاهاي جديد فقط تو بخش آشپزي و شيريني پزي ميرفتم اما يه روز كه تاپيكهاي ديگه رو هم رفتم و مشتاق شدم و هر روز چيزاي جديدتري كشف ميكنم كلا هر چي آدم بخواد اينجا هست
    ***به علاوه خدا بودن یعنی منهای همه ی مشکلات بودن***

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

من هم از ني ني سايت شوت شدم تو مامي سايت!
    تو اونجا يه دوستي بود فكر كنم مامان روژين بود كه هنرهاي شيريني و دسرش را ميزد.همش هم اسم اينجا را مياورد.من هم بعد از چند ماه گفتم بگذار ببينم اينهمه هنر كه ياد گرفته خوب ما هم بريم يه سر به سرچشمه بزنيم شايد بيشتر گيرمون اومد!!
    كه اومدم ديدم اي دل غافل چه خبر بوده و ما بي خبر!!!!
    دوستتون دارم مامي سايتي هاي عزيز. هنوز هم كه هنوزه چيزاي جديد هست كه تازه دارم ميكشفمشون!! :)))
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

صفحه 12 از 33 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف