نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree40Likes

موضوع: پرسش و پاسخ

نمایش نتایج: از 297 به 304 از 336
صفحه 38 از 42 نخستنخست ... 2835363738394041 ... آخرینآخرین
    کاربر اخراجی

کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عباس نمایش پست ها
    برای بارچهارم ازدوستان گلم خواهش میکنم جواب بدن.من موهام فرو مشگیه صورتم گردو گندمگون خودمم کمی تپل وقدم متوسطه موهاموچه مدلی بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//لطفاجواب
    موهامو بزنم یعنی چی؟میخواید کوتاه کنید؟یا یه مدل برای جمع کردن موهاتوون میخواید؟قد موهاتوون؟؟؟
    صفورا 71 این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    کاربر اخراجی

کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عباس نمایش پست ها
    موهام ازشونه هام یه کم پایینتره اصلا میخوام بدونم موی بلند به من میادیا کوتاه ؟چه مدلی برام خوبه ؟رنگ مو هم دوست ندارم؟
    خوشگلم به صورتی ک گرده هر نوع مدل مویی میاد
    منم موهام مثل شماست ولی تا کمرمه قدش
    خیلی خیلی هم بهم میاد
    من وقتی موهام قد موهای شما بود موهامو یه طرف کوتاه یه طرف بلند زدم خیلی ناز شده بودم الانم نصف موهامو بالا میبندم نصفش بازه خیلی خیلی خوشگل میشه اگه میخوای بگو عکس مو کوتاهمو دارم برات میذارم تا ببینی رنگ موهامم مشکیه فر مشکی
    صفورا 71 این نوشته را پسندیده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    بوسه 1 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3984
    پسند کرده
    1421
    بچه ها چه جوری موهای یه بچه یک ساله رو کوتاه کنیم
    دلم روشن است که...............

MARYAM.E آواتار ها
    میزان امتیاز
    127
    پسند شده
    5329
    پسند کرده
    4197
    مرتب کردن موی پسربچه ها در منزل

نام: ar4-208.jpg نمایش: 254 اندازه: 10.4 کیلو بایت
    گاهي پسر بچه ها به دلايلي مثل بازيگوشي يا کم سن و سال بودنشان براي رفتن به سلماني و منتظر ماندن تا زمان نوبت و بعد هم کوتاهي مو ابراز بي ميلي کرده و براي رفتن به آرايشگاه با ما سر نا سازگاري دارند و تا راضي کردنشان براي اين منظور کلي زمان و انرژي مي گيرند .چه بهتر که ما بتوانيم خودمان با استفاده از روشهايي ساده اين کار را در منزل و در فرصت زمان مناسبي که فرزندمان احساس رضايت نشان مي دهد، انجام دهيم که اين خود به مرور زمان تمريني است براي اين حرفه و کم کم ما را به زدن موي فرزندمان حتي با مدل مشخصي آشنا خواهد ساخت.نا گفته نماند که در ابتداي کار اين تنها مرتب کردن موها به طور مبتدي و کاملا غير حرفه اي است ، اما حتما در ابتداي کار رضايت شما را جلب خواهد کرد.

مرحله ي اول :
    بسيار مهم است که اين کار با رضايت فرزندتان انجام پذيرد، پس احساس خوشايند و شادابي اولين قدم براي شروع کار است.
    مرحله ي دوم : بستن پيش بند و خيس کردن کامل موها که اين مي تواند براي پسر بچه هاي بازيگوش و در سنين پايين با آب بازي در حمام همراه باشد .
    مرحله ي سوم : پس از اينکه موها را کاملا خيس کرده و براي کوتاهي آماده کرديد خيلي مرتب آنها را شانه بزنيد به طوري که همه ي موها اطراف سررا بپوشانند، چتري ها در جلوي سربه سمت پيشاني، دو طرف سر به سمت گوشها و پشت سر نيز تا گردن خوب شانه شود.
    مرحله ي چهارم: چتري ها را از سمت راست پيشاني تا سمت چپ آن با دقت خيلي صاف و يک اندازه کوتاه کنيد.پشت سر را نيز به سمت پايين خوب شانه زده و در قست گردن صاف و يک اندازه کوتاه کنيد. شقيقه ها و موهاي دو طرف گوشها را نيز در پشت به سمت پايين شانه زده و شقيقه ها را صاف بزنيد، از خود بچه بخواهيد که با دست لاله ي گوشش را به سمت پايين خم کرده تا شما به راحتي بتوانيد اضافه هاي موهاي روي گوش را مماس با پشت گوش، گرد و يکدست تا پشت سر صاف کنيد

نام: ar4-207.jpg نمایش: 256 اندازه: 11.0 کیلو بایت

مرحله ي پنجم :
    چتري ها را پس از کوتاهي به سمت بالا شانه زده و موهاي قسمت بالاي سر را بر اساس معيار اندازه ي چتري ها که همه را با هم به بالا شانه کرده ايد کم کم کوتاه کنيد . براي راحتي کار موها را از جلو لايه لايه جدا کنيد و با زاويه ي قائمه ( 90 درجه ) به سمت بالا بزنيد.
    مرحله ي ششم: دو طرف شقيقه ها را به سمت جلوي صورت شانه زده و اضافه هاي آن را بزنيد، سپس آنها را به سمت گوش شانه کرده و با همين معيار دو طرف گوشها را کوتاه کنيد.پس از اتمام کوتاهي دو طرف در قسمت بالاي سر همه ي موها را دوباره به سمت بالا شانه زده و ابتدا در جهت راست با هم شانه کرده، اضافه ها را بزنيد و بعد در جهت چپ.
    مرحله ي هفتم : نوبت به پشت سر مي رسد و چون ابتداي کار دور سر را مرتب کرده ايم و پايين موهاي پشت سر که منظور روي گردن است نيز صاف شده است، حال بايد تمام موهاي پشت سر که کاملا خيس است را به سمت بالا شانه زده و قسمت پايين آن را خورد تر کرده تا کم کم که به قسمتهاي بالا مي رسد تنها نوک موها را زده و روي آن را مرتب کنيد.

نام: ar4-209.jpg نمایش: 251 اندازه: 10.5 کیلو بایت
    تذکر 1: بهتر است براي بار اول تنها نوک موها را آن هم خيلي کم کوتاه کنيد تا کم کم دستتان بيايد.
    تذکر 2: گاهي موي فرزندتان بلند بوده و تنها مي خواهيد کمي روي آنها را مرتب کنيد که براي اين کار بهتر است پس از کوتاهي جلو و چتري و اندازه زدن موهاي اطراف سر، آنها را در قسمت بالاي سر به دليل بلند بودن، کاملا به سمت عقب کشيده و با زاويه ي 30 درجه، کمي مماس با سر، نوک موها را بزنيد که بايد توجه داشته باشيد که در اينجا چتري ها از موهايي که مي خواهيم بزنيم جدا خواهد بود.
    تذکر 3:پس از اتمام کار بهترين راه چک کردن موها اين است که با چهار انگشت خود ( همه ي انگشتان يک دست به جز شست ) موهاي همه ي قسمت هاي سر را چک کنيد به اين ترتيب که اول موهاي بالاي سر را بين چهار انگشت قرار دهيد و کمي به سمت بالا بکشيد و ببينيد همه آنها يک اندازه اند يا نه که در صورت بلندي در بعضي قسمتها اضافه ها را بزنيد. بعد دو طرف سر و در نهايت پشت سر را چک کنيد.
    تذکر 4: براي تميزي کار، موهاي ريز پشت گردن را با احتياط و آرام با تيغ زده و صاف کنيد.

منبع: سایت سيمرغ
    zahra1393 این نوشته را پسندیده.
    به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

somaye.k آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    405
    دوستان مدل کوتاهی واسه صورت کشیده چطوری باید باشه?
    برای حل مشکلات همدیگه صلوات بفرستیم.

پرنسس.م آواتار ها
    میزان امتیاز
    345
    پسند شده
    9064
    پسند کرده
    12038
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1393 نمایش پست ها
    سلام .من 2 سال پيش مو هامو فر كردم.موهامو از ته مواد فر زده بود جلوي موهام كامل ريخت .الان تازه 2 3 سانت مو در اوردم اما بازم ميريزه.حنا گذاشتم كريستال گرفتم اما بدتر شد .چكار كنم ؟؟دارم ديوانه ميشم.كمكم كنيد.يه بارم كوتاه كردم پارسال

سلام دوست عزیز
    من پارسال رژیم گرفتم و 4 ماه کلا پلو نخوردم و باشگاه هم میرفتم.موهام ریزش وحشتناکی گرفته بود که هر وقت برس میکشیدم گریه میکردم.دوتا دستتو چی جوری توی قنوت برای نماز میگیری؟ همون قدر مو بد از هر برس!!!!
    تا این که یه روز رفتم فروشگاه آرایشی بهداشتی یکی از دوستام.بهم یه ماسک مغذی رولون و یه شامپو اینتراژن داد و بهم گفت در کنارش حتما روزی یه زینک پلاس بخور.
    معجزه کرد...
    حتما امتحان کن
    نام: f93d7b57-17-600x400.jpg نمایش: 197 اندازه: 30.2 کیلو بایت
    این ماسک که چون تمام شده بود عکسشو از نت برداشتم.سر آبی برای موهای بدون رنگه و اونی که سرش تو مایه های خردلی یه برای موهای رنگ کرده ست
    نام: DSC00975.jpg نمایش: 195 اندازه: 99.6 کیلو بایت
    این هم شامپو
    آخرین بار شامپو رو از داروخونه گرفتم 36000 تومن.
    ماسک هم 45000تومن
    monir11 و zahra1393 این نوشته را پسندیده.

fateme.mazhab1365 آواتار ها
    فاطمه مذهب جعفری
    میزان امتیاز
    110
    پسند شده
    2226
    پسند کرده
    2694
    نام: hilaite-www.niceiran.ir-02.jpg نمایش: 175 اندازه: 36.6 کیلو بایت

سلام خانما لطفا بهم بگید ترکیب رنگی این عکس چیه؟ بهم گفتن هایلایته. از وبلاگ بانوی الوند
    جهت تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان صلوات کامل و جلیل ختم کن.
    الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم من الجن و الانس، من الاولین و الآخرین.

maman.baran آواتار ها
    ارزو مهرپرور
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    25
    پسند کرده
    6
    سلام بچه ها من بیشتر از رنگ مو از رنگ کردن ابرو خیلی خوشم میاد دستورشو و مقدار قاطی کردن مواد رو بهم بگین

صفحه 38 از 42 نخستنخست ... 2835363738394041 ... آخرینآخرین
  • کلمات کلیدی این موضوع