نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree40Likes

موضوع: پرسش و پاسخ

نمایش نتایج: از 161 به 168 از 336
صفحه 21 از 42 نخستنخست ... 111819202122232431 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0

Re: پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط tasnim90
    نقل قول نوشته اصلی توسط الیشکا
    نقل قول نوشته اصلی توسط tasnim90
    سلام دوستان یه سوال موهام تقریبا مشکی هست صورتمم تقریبا سفید ارایشگر گفت حیفه موهات رنگ بزاری قشنگن اگه خواستی هم مش بذار حالا دلم نمیاد از یه طرفم قیافم تکراری شده میخوام یه تغییری کنم به نظرتون اگه فقط ابروهامو رنگ بذارم ضایع میشه ابرو رنگی مو سیاه؟ راهنمایی کنین اگه خوب میشه لطفا نوع رنگم بگین .خیییییییلی ممنون
    عزيزم كلا موي مشكي با ابروي روشن قشنگه من خودم موهامو مشكي كردم ابروهامم قهوه اي روشن خيلي خوب شده
    ممنون خانومی .من دیگه تصمیمو گرفتم برم ابروهامورنگ کنم حالا شماره رنگ یا نوعشو میگین یا همینطوری برم بگم قهوه ای روشن بذار
    عزيزم رنگ c9 بگير خودت رنگ كن كاري نداره 1سانتc9+1قطره اكسيدان شماره 2
    *عمر دو روزه ی ما ارزش غم نداره*

*باخته کسی که هر روز غم روی غم میذاره*

2. بانک بند ناف
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

این رنگ c9 که واسه دوستمون گفتی رنگ ابرو هست یا رنگ مو چون من خودم میخوام ابرومو رنگ بذارم نمیدونم باید با رنگ مو بذارم یا رنگ مخصوص ابرو.
    همیشه آرایشگاه رنگ کردم اونام که نمیذارن آدم هیچی بفهمه
    ممنون که جواب میدی عزیزم
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

>
    بچه ها کسی هست که این مدل رو واسه من توضیح بده یا عکس بذاره؟
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

خانومی به نظرم اول موهارو دم اسبی محکم بسته بعد 4قسمتشون کرده 3قسمتو به ترتیب یا صاف کرده با اتو یا سشوار کشید وبا سنجاق مویی پشت سر به صورت جداگانه هر قسمتو کیپ کرده بعدم قسمت پایینی رو ازاد گذاشته و با استفاده از این سنجاقای تزیینی مرکز اون سه دسته و سنجاق موییهارو پوشونده

somayeh-b آواتار ها
    سمیه
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    480
    پسند شده
    22322
    پسند کرده
    14687

نقل قول نوشته اصلی توسط niyayesh
    >
    بچه ها کسی هست که این مدل رو واسه من توضیح بده یا عکس بذاره؟
    عزیزم باید اول موهارو پوش بدی و ببندی باکش
    بعد به 4 قسمت تقسیم کنی هرقسمت رو پوش بده تافت بزن بعد با برس پوش روش رو صاف کن به روی دستت حالت بوده وروی سر سنجاق کن از دودوطرف هم سنجاق بزن اضافی موها هم میره زیر معلم نمیشه قسمت پایین رو هم اگه سنجاق کنی و آزاد نذاری بهتره یعنی قشنگ تر میشه
    السلام علیک یا اباعبدالله (ع)
    السلام علیک یا ابالفضل العباس (ع)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    این رنگ c9 که واسه دوستمون گفتی رنگ ابرو هست یا رنگ مو چون من خودم میخوام ابرومو رنگ بذارم نمیدونم باید با رنگ مو بذارم یا رنگ مخصوص ابرو.
    همیشه آرایشگاه رنگ کردم اونام که نمیذارن آدم هیچی بفهمه

ممنون که جواب میدی عزیزم
    والا من تاحالا ندیدم آرایشگاه رنگ ابرو استفاده کنه برای رنگ ابرو بهترین رنگ اینه
    رنگ سه صفر یا همون روشن کننده رو با کمی واریاسیون نقره ای یا خاکستری یا دودی مخلوط کنید به مقدار دلخواه رنگ ابرو رو روشن می کنه یعنی از رنگ ابروی خودتون کم می کنه فقط مراقب باشید که خیل روشن نشه به زردی بزنه یکم که قهوه ای شد پاکش کنید
    آدم دست هرکسی را نمی گیره بیاره تمام زوایای تنهایی اش رو نشونش بده ... تنهایی حرمت داره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elsana
    نادیا جون ، خیییلی خیلی ممنون
    ایندفعه آرایشگر گفت رنگ ترکیبی میذارم برا موهات ، نمیدونم شماره و مارکش چی بود ، قهوه ای روشن شد ، خییلی خوشرنگ ، ولی مو سفید ها رو پوشش نداد
    من تو همون مایه های قهوه ای میخوام ، البته فکر کنم 2-3 ماه دیگه رنگ کنم ، ممنون میشم منو راهنمایی کنین و فرمول بنویسین
    یه سوال دیگه هم بپرسم ببخشید دیگه ، موهام بعد از رنگ زبر شدن ، عین حالتی که دکلره میکنیم و موها لای برس گیر میکنه ، شما میدونین چرا ؟؟؟
    بازم پیشاپیش خییییییییییییییییییلی مرسی
    قبل از هر چیز شما فقط با اکسیدان 9% ( بدون رنگ) به موهاتون بزنید و بزارید 10 الی 15دقیقه بمونه این کار باعث می شه سفیدی موها رنگ پذیر شه .بعد از مدت مشخص اکسیدان رو با یک شانه از روی موها بردارید نیازی به شستشو نیست و بعد رنگ موی اصلی رو بر روی موها بزارید

تنباکویی : شماره شش ممیز هشت رنگ موی Voila + شماره هفت CL رنگ مو آکوآرلی

فندقی : شماره چهار ممیز هشت VOila + چهار ممیز پنجاه و سه VOila یا شماره شش ممیز هشت VOila + هشت CL رنگ مو آکوآرلی

این رنگ ها تو مایه قهو ای هستند و رنگ های بسیار زیبایی اند . با اکسیدان 6% مخلوط شه .

برای خشکی مو در حمام پس از آبکشی با شامپو از ماسک موی آکوآرلی استفاده کنید خوب ماساژ بدید 10 تا 15 دقیقه بمونه . موهاتون به نرمی ابریشم می شه

دوست خوبم اگر از رنگ موهای مارک خوب استفاده کنی معمولا خودشون نرم کننده دارن و موهاتون زبر نمی شه و برای دوام رنگ مو و زبر نشدن از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید
    برای موهای سفید هم غیر از موارد حرفه ای که دوستمون گفتن رنگ مورد نظرتون رو روی قسمت های سفید با غلظت بیشتری بزارید یعنی از اکسیدان خیلی خیلی کم استفاده کنید اگر از رنگهای گروه زیتونی استفاده کنید پوشش دهی خوبی برای مو داره شما که موی سفید دارید بهتره از رنگهای پایه نهایت تا 5 استفاده کنید من این دوتا فرمول رو روی موهای مامانم امتحان کردم خوشرنگ بود
    یکی اینکه ان 5 یا شش را با واریاسیون سبز و نقره ای و دودی یا خاکستری مخلوط کنید توجه کنید اگر می خوایید تن زیتونی بیشتر باشه واریاسیون زیتونی رو بیشتر و اگر می خوایید حالت دودی یا خاکستری یعنی یه قهوه ای سرد باشه او ن یکی واریاسیون ها رو بیشتر ولی نهایت هر واریاسیون از دو سانت بیشتر نشه خوب مخلوط کنید برای قسمت های سفید غلظت بیشتر استفاده کنید
    یکی دیگه هم رنگ زیتونی پایه 5یا 6 یعنی ام 5 یا 6 رو با واریاسیون دودی یا خاکستری استفاده کنید
    آدم دست هرکسی را نمی گیره بیاره تمام زوایای تنهایی اش رو نشونش بده ... تنهایی حرمت داره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

سلام احتیاج به راهنمایی در مورد مدل کوتاه کردن مو دارم
    داستان من این هست که من قبلا موهای پر پشتی داشتم نه خیلی *** نه مجعد ولی بعد از دنیا امدن پسرم موهام داره به شدت میریزه روحیم خراب شده شده موهام نصف قبل مخصوصا جلو سرم پوست سرم رو لای موهام میبینم حالم خراب میشه به نظرتون موهام رو چه مدلی کوتاه کنم
    الان یه کم بلند تر از شانه پایین مو خورد و چتری
    منتظر نظرات دوستان هستم

صفحه 21 از 42 نخستنخست ... 111819202122232431 ... آخرینآخرین
  • کلمات کلیدی این موضوع