نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree40Likes

موضوع: پرسش و پاسخ

نمایش نتایج: از 153 به 160 از 336
صفحه 20 از 42 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

Re: پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط الیشکا
    نقل قول نوشته اصلی توسط tasnim90
    سلام دوستان یه سوال موهام تقریبا مشکی هست صورتمم تقریبا سفید ارایشگر گفت حیفه موهات رنگ بزاری قشنگن اگه خواستی هم مش بذار حالا دلم نمیاد از یه طرفم قیافم تکراری شده میخوام یه تغییری کنم به نظرتون اگه فقط ابروهامو رنگ بذارم ضایع میشه ابرو رنگی مو سیاه؟ راهنمایی کنین اگه خوب میشه لطفا نوع رنگم بگین .خیییییییلی ممنون
    عزيزم كلا موي مشكي با ابروي روشن قشنگه من خودم موهامو مشكي كردم ابروهامم قهوه اي روشن خيلي خوب شده
    ممنون خانومی .من دیگه تصمیمو گرفتم برم ابروهامورنگ کنم حالا شماره رنگ یا نوعشو میگین یا همینطوری برم بگم قهوه ای روشن بذار

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

سلام
    خوبید خانمها ؟
    منم راهنمایی کنید دیجه ، چی میشه مگه
    من موی سفید زیاد دارم ، بعد از رنگ کردن ، موهای سفید همونجوری سفید میمونن و رنگ نمیگیرن ، راهی هست که این سفیدها هم رنگ بگیرن ، آیا ؟؟؟
    پیشاپیش بخاطر راهنماییتون : خییییییلی مرسی
    من ، امضا بلد ندارم ــــــ انگشت میزنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Elsana
    سلام
    خوبید خانمها ؟
    منم راهنمایی کنید دیجه ، چی میشه مگه
    من موی سفید زیاد دارم ، بعد از رنگ کردن ، موهای سفید همونجوری سفید میمونن و رنگ نمیگیرن ، راهی هست که این سفیدها هم رنگ بگیرن ، آیا ؟؟؟
    پیشاپیش بخاطر راهنماییتون : خییییییلی مرسی
    باید از شماره رنگ مو رنگ هایی رو انتخاب کنبد که قدرت پوشش موهای سفید رو داشته باشه .شما بگید چه رنگی مد نظرتون هست تا من فرمول رنگشو براتون بزارم . ( در ضمن نمیتونید رنگ روشن انتخاب کنید)

متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    48
    پسند کرده
    0

نادیا جون ، خیییلی خیلی ممنون
    ایندفعه آرایشگر گفت رنگ ترکیبی میذارم برا موهات ، نمیدونم شماره و مارکش چی بود ، قهوه ای روشن شد ، خییلی خوشرنگ ، ولی مو سفید ها رو پوشش نداد
    من تو همون مایه های قهوه ای میخوام ، البته فکر کنم 2-3 ماه دیگه رنگ کنم ، ممنون میشم منو راهنمایی کنین و فرمول بنویسین
    یه سوال دیگه هم بپرسم ببخشید دیگه ، موهام بعد از رنگ زبر شدن ، عین حالتی که دکلره میکنیم و موها لای برس گیر میکنه ، شما میدونین چرا ؟؟؟
    بازم پیشاپیش خییییییییییییییییییلی مرسی
    من ، امضا بلد ندارم ــــــ انگشت میزنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Elsana
    نادیا جون ، خیییلی خیلی ممنون
    ایندفعه آرایشگر گفت رنگ ترکیبی میذارم برا موهات ، نمیدونم شماره و مارکش چی بود ، قهوه ای روشن شد ، خییلی خوشرنگ ، ولی مو سفید ها رو پوشش نداد
    من تو همون مایه های قهوه ای میخوام ، البته فکر کنم 2-3 ماه دیگه رنگ کنم ، ممنون میشم منو راهنمایی کنین و فرمول بنویسین
    یه سوال دیگه هم بپرسم ببخشید دیگه ، موهام بعد از رنگ زبر شدن ، عین حالتی که دکلره میکنیم و موها لای برس گیر میکنه ، شما میدونین چرا ؟؟؟
    بازم پیشاپیش خییییییییییییییییییلی مرسی
    قبل از هر چیز شما فقط با اکسیدان 9% ( بدون رنگ) به موهاتون بزنید و بزارید 10 الی 15دقیقه بمونه این کار باعث می شه سفیدی موها رنگ پذیر شه .بعد از مدت مشخص اکسیدان رو با یک شانه از روی موها بردارید نیازی به شستشو نیست و بعد رنگ موی اصلی رو بر روی موها بزارید

تنباکویی : شماره شش ممیز هشت رنگ موی Voila + شماره هفت CL رنگ مو آکوآرلی

فندقی : شماره چهار ممیز هشت VOila + چهار ممیز پنجاه و سه VOila یا شماره شش ممیز هشت VOila + هشت CL رنگ مو آکوآرلی

این رنگ ها تو مایه قهو ای هستند و رنگ های بسیار زیبایی اند . با اکسیدان 6% مخلوط شه .

برای خشکی مو در حمام پس از آبکشی با شامپو از ماسک موی آکوآرلی استفاده کنید خوب ماساژ بدید 10 تا 15 دقیقه بمونه . موهاتون به نرمی ابریشم می شه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستان سلام. توی یکی از صفحه های مامی سایت چندتا عکس دیدم که مدل موهایی بود که از پشت یا کنار موها یک قسمت از مو رو بافته بودن و توش مهره و چیزای خوشکل آویزون کرده بودن. نمیدونین آدرسش کجاست؟ من امروز میخام برم مهمونی. کمک لطفا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

سلام. من موهام فر ریز داره و حسابی مجعده. اگه بخوام فر درشت کنم با بابلیس لازمه حتما قبلش سشوار بشه موهام؟
    وسیله ای هست که همزمان اتوی مو و فر کننده باشه؟ ینی وقتایی که خواستم صاف کنم اتوی مو باشه وقتایی که خواستم فر کنم بابلیس باشه.
    نفست شکفته بادا و ترانه ات شنیدم گل آفتابگردان!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آبان
    سلام. من موهام فر ریز داره و حسابی مجعده. اگه بخوام فر درشت کنم با بابلیس لازمه حتما قبلش سشوار بشه موهام؟
    وسیله ای هست که همزمان اتوی مو و فر کننده باشه؟ ینی وقتایی که خواستم صاف کنم اتوی مو باشه وقتایی که خواستم فر کنم بابلیس باشه.

من یه دستگاه خریدم چند سال پیش مارک بابلیس چند تا سر داره فر مکعبی بابلیس درشت و ریز اتوی مو . سراش راحت عوض می شه . فکر کنم ایجوری بدردت بخوره عزیزم 2 سال ونیم پیش خریدم40000 و ازش راضی ام

صفحه 20 از 42 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
  • کلمات کلیدی این موضوع