نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3Likes

موضوع: ساير موارد

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 43
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مریم گلی .. آواتار ها
    میزان امتیاز
    53
    پسند شده
    3376
    پسند کرده
    1896

Re: ساير موارد

مهشیدد جون واقعا زحمت کشیدی
    نه پوستیژ نمیخواد
    البته اینایی که شما گفتی منم هوس کردم برم بگیرم
    بازم ازتون ممنونم
    در مورد قیمتا تقریبا 15 هزار تومن بود ولی نمیدونم چه مارکی بود؟
    http://ashpazkhone.blogfa.com

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lmahshidl
    سلام مریم جون

اول اینکه این یه مدل رو یادم رفت بگم برای اضافه کردن بین موهات با رنگ متضاد که البته باز هم باید جنسش با موهات مشابه باشه که کار رو کمی سخت می کنه فکر کنم این ها هم با کش یا گیره وصل میشه

این ها هم یه سری مدل کلیپسی هستش که پشت سر موهات وصل میشه و مثل دم اسبی می مونه که من البته رو سر هر کس که دیدم یه جورایی تابلو بوده مگه اینکه همونجور که گفتم موهای جلو رو کامل جمع نکنی و خرد روی سرت پخش بشه ، که یه سری مدل هاشم هست که از یه طرف که کلیپس رو بگیری دم اسبیت با موی صافه اگر 180 درجه کلیپس رو بچرخونی و بزنی موهای مجعد میشه ...

اما مدلی که من داشتم اصلا شبیه این ها نبود مدل کلیپسی من یه سری سیم بود که موها به سیم وصل بودن و هر کدوم رو شاخ شاخی حالت می دادی یعنی سیم هاش کج میشد و شکل می گرفت تقریبا شبیه بزرگترین عکس تو این عکس ها و تو ردیف پایین دومی از سمت چپ ، تقریبا این شکلی بودش...

راستی همون طور که تو این عکس ها میبینی یه سری هم مثل کش هست که حلقه ایی مو داره که اونم لا به لای مویی که بخواد شنیون بشه جالبه

راستی حواست به مارکش هم باشه اگر مارک بد بگیری که پلاستیک باشه بعد از یه مدت می چسبن به هم

دقیق یادم نیست اما انگار کره ایی هاش خوب بود ... آخه خیلی وقته نخریدم .. چینی ها هم انگار بد بودش ... این رو درست مطمئن نیستم ... اما از رو قیمت هاش هم می تونی بفهمی ...

در مورد پوستیژ کامل هم اگر خواستی بگو برات بنویسم یه چند تا نکته هستش بگو بدونی بد نیستش ...
    با تشکر از شما دوست عزیزم اگه ممکنه راجع به پوستیژ هم توضبح بدی ممنون میشم و اینکه چطور بدونیم کدوم مارک بهتره و کلا" هرچی که راجع به پوستیژ اطلاعات دارید لطف میکنین ؟ با تشکر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lmahshidl

در مورد پوستیژ کامل هم اگر خواستی بگو برات بنویسم یه چند تا نکته هستش بگو بدونی بد نیستش ...
    سلام مهشید جان اگه میشه در مورد پوستیژ کامل کمی توضیح بده ممنون میشم
    می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنندوخدا جز به کمال رساندن نور خود نمی خواهد هرچند کافران را خوش نیاید. توبه/32

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    4

سلام من یه دسته مو طبیعی مشکی دارم که بلند هم هست و از اونجایی که موهای خودم کم پشته دوست دارم تو مجلش ازش استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

shahrzad2417 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2227
    پسند کرده
    3407

سلام دوستاي عزيزم من خودم موهام رو كوتاه ميكنم و يه دسته مو از موهاي خودم دارم كه مثل اكستنشن تهش رو دوختم فقط ميخواستمم راهنماييم كنين چه طور به سرم وصل كنم با چه گيره اي كه نيفته و محكم به سرم بچسبه لطفاً بهم خصوصي بزنيد و راهنماييم كنين سپااااااااااااااااااااس
    سر نی در نینوا میماند اگر زینب نبود کربلا در کربلا میماندد اگر زینب نبود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

من عروسي دعوتم و مي خوام خودم موهامو درست كنم . يه اكستنشن گرفتم كه شكل بافتهاي باريك هست حدودا 10 تكه با عرض نيم سانت . اگه ممكنه راهنماييم كنيد كه چطوري به مو وصل كنم . من موهام تو موگير نمي مونه . اگه راه ديگه اي به جز موگير بلديد ممنون مي شم راهنماييم كنيد جلو موهامو مي خوام بام تل بذارم براي اونم راهنماييم كنيد كه چطوري محكمش كنم .
    الهي هر كس جواب بده خدا موهاشو پر پشت و خوشگل و ملوس كنههههههههههههه
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

up
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    0

سلام به خانم های هنرمند میشه لطف کنید و بگید که به این مدل لباسم برای جشن عقد برادرم باید موهام رو باز درست کنم یا بسته؟
    سخت كوشی هرگز كسی را نكشته است، نگرانی از آن است كه انسان را از بین می برد

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین