نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree66Likes

موضوع: مدل هاي مش ، هاي لايت و لو لايت

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 179
صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    716
    پسند کرده
    4

Re: مدل هاي مش ، هاي لايت و لو لايت

سلام . من موهای قهوهای دارم که وقتی بهش موی یا کرم مو نزدم زیتونی بنظر میرسه . یه مدتیه همش بهش موس میزنم چون فر میشه و همه میگن خیلی بهم میاد اما از یکنواختی رنگ موهام خسته شدم . مش رو دوست ندارم . حالا موندم که هایلایت کنم یا رنگ . اگه در این مورد راهنماییم کنید ممنون میشم . الان پایه ی موهای خودمه . رنگ پوستم هم سفیده . بنظر شما اینروزا کدوم بیشتر انجام میشه و چه رنگی برای من با این مشخصات که گفتم بهتره؟ مرسی دوست جونا
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    112
    پسند کرده
    70

سلام
    من به یه دلایلی که نمی تونم بگم برام سخته برم آرایشگاه البته اگه مجبور بشم میرم همسرم خیلی مش و فر دوست داره خواهرم هم وارده مش کنه ولی می خوام اگه میدونین یه لینک خوب واسه دستور مش فویلی بهم پیشنهاد کنین تا خواهرم موهامومش کنه ممنون میشم.
    ***هیچ بن بستی وجود ندارد یاراهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت****
    www.nahaldoosti.com

beautiful_lie آواتار ها
    میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1028
    پسند کرده
    1738

دوستان تو این لینکی که میزارم یه مقداری راجع به رنگ و مش توضیح داده امیدوارم بدردتون بخوره
    http://makeupnini.blogfa.com/cat-3.aspx

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    112
    پسند کرده
    70

من یجوری با خودم کنار اومدم رفتم آرایشگاه موهامو مش کردم اولش رنگ یخی بود ولی بعد گفتم ربگساژ طلایی بذاره که زیاد سنم رو بالا نبره موهای خودم خرماییه با طلایی خوب شده بهم میاد.خیلی تجربه های جالبی بدست آوردم.
    برای دکلره کردن موها خوبه هر 40 دقیقه اگه مقاومت موها خوبه مواد قبلی رو از روی مو پاک کنیم و دوباره مواد دکلره درست کنیم و روی موها بذاریم به اینکار اصطلا حا میگن شارژ کردن . و بهتره اصلا از سشوار استفاده نشه تا موها آسیب کمتری ببینه میشه یه حوله دور سر روی کلاه پلاستیکی پیچید تا گرمای خود مواد بیشتر بمونه.
    ***هیچ بن بستی وجود ندارد یاراهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت****
    www.nahaldoosti.com

سهیلا
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    231
    پسند شده
    7001
    پسند کرده
    6047

ویترین مدال ها

سلام به همگي
    دوستان آخر ماه عروسي داريم مي خوام موهامو دكلره كنم نمي دونم موندم فقط دكلره بمونه يا از روش رنگ هم بزارم
    لطفا راهنمايي كنيد.
    در ضمن لباسي كه مي پوشم ساتنه و قسمت بالاييش سرخ آبيه و دامنش هم مشكي .رنگ لباسو گفتم تا دوستان متخصص بگن كه موهام چه رنگي بشه خوشگل تر مي شم.در ضمن رنگ پوستم هم سفيده و ابرو هام هم تاتوي قهوه اي سوخته هستش .سي سال سن دارم و كمي هم تپل هستم.
    منتظرم
    با تشكر از مطالب خوبتون
    -----------------

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    0

agdam جونم دکلره خودش به تنهای که تازه اگه بزاری به پایه برسه موهاتو بیرنگ میکنه و اگر به پایه نرسه یه زرد بد رنگ میشه دکلره رو برای این استفاده می کنن که مو بیرنگ بشه تا رنگی که انتخاب کردی دقیقا همون روی سر در بیاد وگرنه خودش که کاربردی نداره تازشم باید تحت نظر یه کاردان انجام بشه که خدای نکرده موهات نسوزه تازشم الان رنگهای امده تو بازار که بدون نیاز به دکلره رنگ روشن و بلوند تحویل می ده اما از من میشنوی موهاتو روشن نکن چون اولا هوا وقتی رو به سردی میره دیگه رنگ روشن از رده خارج میشه و رنگ تیره رو بورسه دوما خانمهای تپلی مپلی همینطوری 4 - 5 سال از سن واقعی شون بالا تر دیده میشن حالا رنگ روشن به این واقعیت آزار دهنده دامن میزنه به نظر من یه رنگ شکولاتی ناناز با هایلایت مسی خیلی قشنگ میشه

سهیلا
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    231
    پسند شده
    7001
    پسند کرده
    6047

ویترین مدال ها

مسي جون اخه خيلي دلم مي خواد مو هامو روشن كنم
    چون عيد موهامو شرابي كرده بودم الان هر رنگي بخوام بزرام بايد اين رنگ قرمز از موهام پاك بشه براي اونم مثل اينكه فقط دكلره جواب مي ده
    مي دونم فصلش گذشته اما انگار تو مخم نمي ره
    -----------------

sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    716
    پسند کرده
    4

agdam جون رنگ شرابی مثل رنگ مشکی میمونه و رنگ دانه های مو رو میبنده . وقتی کسی می خواد این رنگهارو استفاده کنه باید بدونه که حالا حالاها باید رو موهاش بمونه . من قبلا مشکی پرکلاغی کرده بودم . وقتی ریشه ی موهای خودم که خرماییه در اومد افتضاح شد . از رنگ مشکی هم خسته شده بودم . مجبور شدم همه ی موهامو دکلره کنم . نمی دونی چه به سر موهای بیچارم اومد . با اینکه موهای من استقامت زیادی داره ولی موهام سوخته بود و کاملا مرده بود . مجبور شدم برم پسرونه کوتا کنم و چند ماه کلی تقویتشون کردم تا دوباره موهای قبلیم در اومد . خلاصه پدرم در اومد . دکلره موهارو واقعا خراب میکنه . یادمه که من وقتی موهامو مجبور شدم کوتاه کردم می نشستم گریه میکردم و می گفتم دلم برای موهای بلندم تنگ شده . خلاصه قبل از دکلره خوب فکر کن
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین