نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree232Likes

موضوع: جهانگردی - ترکیه

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 269
صفحه 4 از 34 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین

Re: جهانگردی - ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaii
    بچه ها ما برای نوروز 91 تصمیم داریم بریم استانبول :
    اولا نوروز وقت خوبی برای استانبول رفتن هست یا نه ؟
    یه تور با هواپیمای تلویند قیمت داده 955دلار نفری یعنی یک میلیون و هفتصد برای هر نفر ،یور دیگه قیمت داده هفتصد هزار تومان با هواپیمای آسمان ، هتل هر دو هم چهار ستاره است به نظر شما این مابه تفاوت مال هواپیماست فقط ؟ کدومش بهتره ؟ شما ها که رفتین با چه توری رفتین ؟ ازش راضی بودین؟
    قیمت تورها توی عید خیلی بالا میره و این قضیه مختص به ترکیه نیس
    هواپیمای تلویند رو من تا حالا تو خطوط پرواز ترکیه نشنیده بودم ، خیلی دقت کنید که هواپیما توی فرودگاه آتاتورک بشینه چون فرودگاه سابیحا از شهر خیلی دوره و خسته میشید

هواپیمای ماهان و اطلس جت رو تجربه کردم ، هردو خوب هستن
    ولی آسمان قیمتش با این دو 100 تومن همیشه اختلاف داره و کمتره ، دلیلش رو نمیدونم

اگر 1 و هفتصد بهتون هتل چهار ستاره گفتن خیلی خیلی زیاد گفتن ، البته قیمتای الان رو من میدونم ، از عید بی خبرم ولی معمولا هر دوماه یکبار قیمتها درمیاد و برای ماه های بعدی آژانسها معمولا قیمت نمیدن
    درمورد آژاس هم بیشتر دنبال آژانسهایی باشید که خودشون مستقیما چارتر میکنن

این سیب زمینی خوشمزه اسمش کومپیر هست که قیمتش اگر اشتباه نکنم 10 لیره هست

یکی از بهترین حراجهای ترکیه اواخر شهریوره
    به علت تغییر فصل قیمتها تا 70 درصد هم تخفیف میخوره
    اجناس تخفیف خورده با INDRIM مشخص میشن که به معنی تخفیف هست
    و اجناس جدید Yeni seazon که یعنی کالاهای جدید فصل

یکی از حراجهای دیگه هم موقع سال نوی میلادی هست که فک کنم الان دیگه تموم شده باشه

ولی تو استانبول هر برندی که برید بالاخره یه رگال مخصوص کالاهای حراج خورده پیدا میشه
    تو برندی مثل مانگو که یه طبقه ی خیلی بزرگ مخصوص به کالاهای از دور خارج شده یا به اصطلاح out let هست
    البته این کالاها مربوط به مد یک سال پیش هستن ! از لحاظ کیفیت و زیبایی مشکلی ندارن ولی مربوط به سال قبل هستن
    وقتی وارد مغازه ای بخصوص در خیابان استقلال میشید به راهنمای طبقاتش دقت کنید مثلاً Bay یعنی مردونه bayan یعنی زنونه
    اگر نوشته بود out let همون طبقه ای هست که کالاها تخفیف های خیلی خیلی خوبی خوردن

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها من و شوهرم تصمیم داریم با دوتا از دوستامون برای عید زمینی بریم ترکیه کسی تجربه سفر زمینی به ترکیه را داره
    و اگر با توری رفتید که خدماتش و قیمتش خوب و مناسب بوده میشه بهم کمک کنید

♣parastoo♣ آواتار ها
    میزان امتیاز
    17
    پسند شده
    409
    پسند کرده
    60

سیمین جان من سه بار ترکیه رفتم دفعه اول به تعطیلات خورد بلیط گیر نیاوردیم و رفتو با قطار رفتیم و برگشت هواپیما.اصلا نمیصرفه چون سه روز تا استانبول تو راهی و تو اون سه روز باید تو قطار غذا بخوری که گرون و بی کیفیته.در ضمن اون طرف مرز باید قطارو عوض کنی که خدا نصیب نکنه طبق بلیطت کوپه بهت نمیدن و باید بپری و جا بگیری و الا مثل ما ممکنه شوهرت تو یک کوپه بیفته و خودت یک کوپه با غریبه ها.اتوبوس هم فکر میکنم خیلی بدتر از قطار باشه چون نمیتونی استراحت کنی و وقتی برسی از خستگی یک روزتو از دست میدی.در ضمن حتما با تور برو چون هتلو همینجوری اگه بخوای بگیری خیلی گرون در میاد.ما سه سال پیش تو توپ کاپی یک هتل فوق العاده کثیفو گرفتیم شبی 100 لیر که محیطش هم خیلی بد بود ندونسته رفتیم تو مرکز تاریخی و کثیف هتل گرفتیم که گرون بود.این تجربه من بود حالا باز بپرس.
    coming soon...

یاس صورتی آواتار ها
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    906
    پسند کرده
    99

من به هیچ وجه پرواز با تیلویند رو توصیه نمیکنم!

به خاطر کوچک بودن هواپیما و بد بودن کیفیت صندلی ها و پذیرایی!

توصیه میکنم برای پرواز به ترکیه از ماهان و یا اسکای ترکیه استفاده کنین!!!

پســـــــــرم تا که تو باشی دو جهان در نظرم فردوس است ...

ساناز مامان دانیال آواتار ها
    ساناز
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaii
    بچه ها ما برای نوروز 91 تصمیم داریم بریم استانبول :
    اولا نوروز وقت خوبی برای استانبول رفتن هست یا نه ؟
    یه تور با هواپیمای تلویند قیمت داده 955دلار نفری یعنی یک میلیون و هفتصد برای هر نفر ،یور دیگه قیمت داده هفتصد هزار تومان با هواپیمای آسمان ، هتل هر دو هم چهار ستاره است به نظر شما این مابه تفاوت مال هواپیماست فقط ؟ کدومش بهتره ؟ شما ها که رفتین با چه توری رفتین ؟ ازش راضی بودین؟
    من تابستون امسال با تلوین سفر کردم افتضاح بود به نظر من بهتره با یه پرواز بهتر بری
    اولا هواپیما را برای لی لی پوتها ساختن بس که فضای داخلش کوچیکه صندلی ها خیلی به هم نزدیکه
    پذیرایی؟؟!!!! چی هست یه لیوان اب بیشتر بهت نمیدن تمامممممممممممم اگه باز هم اب بخوای خاطره الیور تویست بیچاره برات تداعی میشه که یه بشقاب بیشتر غذا خواست بس که مهمان دار هاش خو ش اخلاقن
    اينجا ایران است....حوا بودن تاوان سنگيني دارد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    19

سیمین جون حتما زمینی برو چون من تجربه شو دارم خیلی عالی بود. تازه ما با تور نرفتیم و چون شوهرم چند بار قبلا رفته بود خودمون بلیط اتوبوس گرفتیم و رفتیم. ما 12 ظهر راه افتادیم پس فردا 6 صبح رسیدیم ولی اینقدر تو راه خوش گذشت که اصلا نفهمیدیم این همه مسافت بوده.
    با قطار خسته کننده است اما اتوبوس هر 4-5 ساعت نگه می داشت و بین راه پر فروشگاه بود . که قیمت بعضی چیزها مثل شکلات از استانبول ارزونتر بود.
    البته راننده مون خیلی وارد بود و ماشینش هم خیلی راحت. امیدوارم برای شما هم خوب باشه و حسابی بهتون خوش بگذره.
    راستی دوستانی که میرن ترکیه مرتر (merter) رو فراموش نکنند. قیمتهاش خیلی خوبه و واقعا مغازه هاش زیاده ما که نرسیدیم همشو بریم. من 3 سال پیش از مرتر شلوار لی گرفتم دونه ای 10 لیر
    hengamehh این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    232
    پسند کرده
    2

سلام دوست من
    نظر شخصی من اینه که با هواپیما بری این جوری خسته راه نمیشی..اگه نی نی هم داشته باشی اذیت نمیشه
    استانبول خیلی جاهای دیدینی داره ...حتما از جزیره بویوک آدا دیدن کن...ایا صوفیه هم که عشقست....سوالی داشتی در خدمتم
    خوووووووش بگذره
    الهی به امید تو ...........

صفحه 4 از 34 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین