نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree232Likes

موضوع: جهانگردی - ترکیه

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 269
صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین

Re: جهانگردی - ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye.80
    سلام دوست جونا
    الان تقریبا دو هفته میشه که از استانبول برگشتیم . تجربیات این سفرو براتون می نویسم شاید به دردتون بخوره.
    اول از همه از هواپیمایی اطلس جت بگم که بدترین هواپیمایی که تو عمرم دیدم هستش ، عین مینی بوس قدیمیا به زور توش صندلی جا کرده بودن ، همونطوری که قبلا گفته بودم چون بار مجاز فقط بیست کیلو بود ، مجبور شدم بار کشی کنم که تا الانم دستام درد میکنه
    5 روزه رفته بودیم که چون دوستام زیاد اهل جاهای دیدنی نیستن تمام وقتمون تو این پاساژا گذشت البته من خودم دوست داشتم بیشتر تفریح کنم تا خرید اما کاری نمیشد کرد باید تابع جمع بودم
    از بین مراکز خرید به نظر من الیویوم (اگه اشتباه نگفته باشم) و فروم استانبول از همه بهتر بود و البته اینو هم بگم که ما بیشتر خریدمون رو از جمعه بازار اونجا کردیم . همه جنساشون ترک بود و با قیمت خیلی مناسب و جالب اینجا بود که همه ایرانیایی که تو تهران مغازه داشتن هم از اونجا داشتن خرید می کردن ، خرید از اونجا خیلی به صرفه بود . به نظر من آکسارای بدترین جا برای خرید بود ، یه محله فوق العاده کثیف بود و جنسای به درد نخور و تازه فقط دلار قبول میکردن .
    شب آخر هم کشتی ایرانی رفتیم که 60 دلار دادیم که به نظر من برای ما که نمیخواستیم از مشروبات استفاده کنیم خیلی زیاد بود ولی در کل اون شب بهمون خوش گذشت
    راستی اینو هم بگم که تو هتل یورو پلازا بودیم مثلا 4 ستاره بود که به نظر من بیشتر شبیه 2 ستاره های کیش بود البته اینو هم بگم که انصافا صبحانشون مپل هتل های 5 ستاره کامل بود
    شرمنده من سوال قبلیت رو ندیده بودم و راستش جوابش رو هم نمی دونستم
    ممنون بابت اطلاعاتت

میشه بگی جمعه بازار کجا بود ؟؟ اسم محله اش یادته ؟؟

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    561
    پسند کرده
    4466

[quote=زهرا سادات]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "somaye.80":3ik0fui0
    سلام دوست جونا
    الان تقریبا دو هفته میشه که از استانبول برگشتیم . تجربیات این سفرو براتون می نویسم شاید به دردتون بخوره.
    اول از همه از هواپیمایی اطلس جت بگم که بدترین هواپیمایی که تو عمرم دیدم هستش ، عین مینی بوس قدیمیا به زور توش صندلی جا کرده بودن ، همونطوری که قبلا گفته بودم چون بار مجاز فقط بیست کیلو بود ، مجبور شدم بار کشی کنم که تا الانم دستام درد میکنه
    5 روزه رفته بودیم که چون دوستام زیاد اهل جاهای دیدنی نیستن تمام وقتمون تو این پاساژا گذشت البته من خودم دوست داشتم بیشتر تفریح کنم تا خرید اما کاری نمیشد کرد باید تابع جمع بودم
    از بین مراکز خرید به نظر من الیویوم (اگه اشتباه نگفته باشم) و فروم استانبول از همه بهتر بود و البته اینو هم بگم که ما بیشتر خریدمون رو از جمعه بازار اونجا کردیم . همه جنساشون ترک بود و با قیمت خیلی مناسب و جالب اینجا بود که همه ایرانیایی که تو تهران مغازه داشتن هم از اونجا داشتن خرید می کردن ، خرید از اونجا خیلی به صرفه بود . به نظر من آکسارای بدترین جا برای خرید بود ، یه محله فوق العاده کثیف بود و جنسای به درد نخور و تازه فقط دلار قبول میکردن .
    شب آخر هم کشتی ایرانی رفتیم که 60 دلار دادیم که به نظر من برای ما که نمیخواستیم از مشروبات استفاده کنیم خیلی زیاد بود ولی در کل اون شب بهمون خوش گذشت
    راستی اینو هم بگم که تو هتل یورو پلازا بودیم مثلا 4 ستاره بود که به نظر من بیشتر شبیه 2 ستاره های کیش بود البته اینو هم بگم که انصافا صبحانشون مپل هتل های 5 ستاره کامل بود
    شرمنده من سوال قبلیت رو ندیده بودم و راستش جوابش رو هم نمی دونستم
    ممنون بابت اطلاعاتت

میشه بگی جمعه بازار کجا بود ؟؟ اسم محله اش یادته ؟؟[/quote:3ik0fui0]

محله فوندق زاده ، ما به راننده تاکسی همینو گفتیم و البته می دونم که با مترو هم ایستگاهی که به همین نام هست باید پیاده بشیم ، از میدون تکسیم تا اونجا فکر کنم 5 یا نهایتا 10 دقیقه راه بود
    ما 10 صبح اونجا بودیم تا 5 بعد از ظهر بیرون اومدیم ولی بازم همشو نتونستیم ببینیم
    hengamehh این نوشته را پسندیده.
    خدایا... یادم بده...یادم باشه...یادت باشم

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

سمیه 80 عزیز دقیقا چه تاریخی اونجا بودین و هوا چطور بود نسبت به تهران بگو یا هر جایی که زندگی میکنید بارون برف سرمای هوا
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    561
    پسند کرده
    4466

نقل قول نوشته اصلی توسط رزماری
    سمیه 80 عزیز دقیقا چه تاریخی اونجا بودین و هوا چطور بود نسبت به تهران بگو یا هر جایی که زندگی میکنید بارون برف سرمای هوا
    دوست عزیز من دقیقا دو هفته پیش اونجا بودم به نظرم تهران سردتر بود ، از برف و بارون که خبری نبود ولی هوا همش ابری بود
    ما همش ازین پاساژ به اون پاساژ بودیم زیاد سرمارو حس نکردیم ولی شبها که میرفتیم خیابون استقلال اونجا متوجه سرما میشدیم ولی بازم میگم به اندازه تهران سرد نبود

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    237
    پسند کرده
    8

بچه ها ما برای نوروز 91 تصمیم داریم بریم استانبول :
    اولا نوروز وقت خوبی برای استانبول رفتن هست یا نه ؟
    یه تور با هواپیمای تلویند قیمت داده 955دلار نفری یعنی یک میلیون و هفتصد برای هر نفر ،یور دیگه قیمت داده هفتصد هزار تومان با هواپیمای آسمان ، هتل هر دو هم چهار ستاره است به نظر شما این مابه تفاوت مال هواپیماست فقط ؟ کدومش بهتره ؟ شما ها که رفتین با چه توری رفتین ؟ ازش راضی بودین؟
    بهترین چیز رسیدن به نگاهی است که از حادثه عشق تر است

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    561
    پسند کرده
    4466

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaii
    بچه ها ما برای نوروز 91 تصمیم داریم بریم استانبول :
    اولا نوروز وقت خوبی برای استانبول رفتن هست یا نه ؟
    یه تور با هواپیمای تلویند قیمت داده 955دلار نفری یعنی یک میلیون و هفتصد برای هر نفر ،یور دیگه قیمت داده هفتصد هزار تومان با هواپیمای آسمان ، هتل هر دو هم چهار ستاره است به نظر شما این مابه تفاوت مال هواپیماست فقط ؟ کدومش بهتره ؟ شما ها که رفتین با چه توری رفتین ؟ ازش راضی بودین؟
    من تقریبا 2 ماه پیش استانبول بودم لیدر تور می گفت اگه قصد خرید دارین بهتره تو خرداد ماه بیاین چون همه چیز خیلی زیاد تخفیف می خوره
    تمام هتل 4 ستاره های استانبول کیفیت بالایی ندارن اگه میخوای یک میلیون و هفتصد خرج کنی حتما هتل 5 ستاره برو که حداقل دلت نسوزه
    تور های استانبول خدماتشون مثل تور های کیش هستش یعنی فقط شما هزینه هتل و بلیط رو میدی ورفت و برگشت به فرودگاه، برای استفاده از چیز های دیگه باید پول جداگانه بدی
    تو عید استانبول هواش سرده ولی آنتالیا عالی
    در هر صورت امیدوارم بهتون خوش بگذره

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    561
    پسند کرده
    4466

چند تا عکس از پاساژ های استانبول

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    561
    پسند کرده
    4466

این عکسهارو از تو لابی هتل گرفتم

صنایع دستی استانبول در خیابان استقلال

اینم یه سیب زمینی خوشمزه در استانبول

hengamehh و banooye mehr این نوشته را پسندیده.

صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین