نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree232Likes

موضوع: جهانگردی - ترکیه

نمایش نتایج: از 185 به 192 از 271
صفحه 24 از 34 نخستنخست ... 1421222324252627 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    308
    پسند کرده
    186
    عزیزم من دیشب از استانبول اومدم . تمام فروشگاهای برند تخفیف زده بودن . من کلی خریدکردم واسه پسرم . فروشگاهای lc wilkiki خیلی خوب بود و توی تمام مراکز خرید چندتا شعبه داشت . هم جنساش کیفیت داشت و شیک بود و هم قیمتاش مناسب از نوزاد تا بزرگسال هم جنس داشت
    لازانیا

pariya505 این نوشته را پسندیده.
    نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

goleaftabgardon آواتار ها
    مهديه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    1
    دوستان گلم، ما هفته اينده ٤شب و ٥روز ميريم استانبول، از بين اين مراكز خريد، إستانبول فروم، اوليويوم، مارمارا فروم ، كدوم بهتره؟ قيمتهاش مناسب و جنسهاش هم شيك باشه،فكر نميكنم بيشتر از يه روز بتونم براي خريد وقت بزارم، چند شنبه بازارها چطوره، ارزش وقت گذاشتن و رفتن داره، ممنون ميشم راهنمايي كنيد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1051
    پسند کرده
    265
    سلام عزیزم من تقریباحدود6سال پیش رفتم استانبول یه 4شنبه بازارداره توفاتح اگه اشتباه نکنم قیمتا وجنساش عالی بود.یه توصیه دارم از دست فروشا اونایی که تو خیابون جلوتونو میگیرندحدالمقدور خرید نکنید خیلی مواظب پولاتون باشید.بایزید هم کیف وکفشای خوب ومناسبی داشت میدون تکسیم هم برای خرید خوب بود.الویوم هم مغازه هایی که حراج بودند خیلی خوب بود مخصوصا پوتین هاش.هرجازده ایندریم حتما یه سری بریدداخل مغازه.پولتونم فقط توباجه هایی که نوشته دوویز چنج کنید.راستی جزیزه ی بیوک آداروخودتون خیلی مناسب میتونید برید با ترانوا .آخرش پیاده میشید وخودتون بلیط میخرید امیدوارم اطلاعاتم به دردتون خورده باشه خوش بگذره.
    pariya505, negar_sirish و aydaa این نوشته را پسندیده.
    آزارم می دهد دیدن آن منظره ای که مادر کودکش راسیلی میزندولی کودک باز هم دامانش رارهانمی کند.کجاست آن قاضی تاحکم کند که سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک.

ZR79 آواتار ها
    میزان امتیاز
    117
    پسند شده
    2892
    پسند کرده
    3338
    گل افتابگردان عزيز اگه بخواى برى استانبول فوروم ديگه لازم نيست به مراكز خريد ديگه برى چون همه مغازه ها تو مراكز خريد زنجيره اى هستن وفروم بزرگترينشونه در ضمن ايكيا هم چسبيده به فوروم كه خيلى ارزششو داره برين واسه وسايل خونه خوبه بعد به امين اونو چارشى هم برين كه بازار قديمى هست يكى هم باكير كوى و عثمان بى هم واسه خريد خوبه يه جايى هم هست به اسم مرتر اونجا هم بد نيست جنساى ارزون قيمت داره اميدوارم بهتون خوش بگزره اگه به زبان تركى ويا انگليسى كه بيشتر تركى مسلط هستين همه جاها رو خودتون بگردين پول اضافى به تور ندين كه چند برابر حساب ميكنن به بويوك ادا و تور بوغاز برين كه خيلى خوش ميگذره
    pariya505, hengamehh, negar_sirish و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

goleaftabgardon آواتار ها
    مهديه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    1
    ممنون از دوستاي عزيزم كه راهنمايي كرديد، ما پنجشنبه تا دوشنبه إستانبول هستيم، به چهارشنبه بازار كه نميرسيم، اگه اشتباه نكنم اوليويوم هم سه شنبه ها حراجه، فكر كنم همون فروم بتونم برم، باز هم ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    2
    سلام دوستان من ایشالله 2 مهر دارم میرم آنتالیا هتلمون توی بلک هست دوستانی که به این منطقه آشنایی دارن میتونن راهنمایی کنن که چجوری از بلک برم آنتالیا؟؟؟ و اینکه توی خود ه بلک کجا میشه رفت ؟/

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    16
    سلام ایشاله خوش بگذره ما 27 شهریور از آنتالیابرگشتیم هتلمون کارمیر بود توی بلک خیلی هتل خوبی بود شما باید سوار یه من هایی بشین که میگن دلموش با دلموش میبرن آنتالیا کرایه تاکسی خیلی گرونه اونجا یه تجربه لیدر تور اگه تور کشتی تفریحی و تورهای دیگه پیشنهاد کرد قبول نکنید کمی اطرف هتل بگردید آژانسهایی هست که با قیمت خیلی پایین تر همون تورهارو میبرن آنتالیا حتما خیابان جمهوریت برو بازار خوبی داره مرکز خرید مگروس هم قیمتاش گرونه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    هتل کنراد استانبول

هتل 5 ستاره کنراد استانبول در خیابان بشیکتاش و در نزدیکی میدان تقسیم بنا شده است. این هتل در سال 2008 ساخته شده است. این هتل در مجموع از 590 اتاق تشکیل شده است. پل معروف استانبول که آسیا و اروپا را به وصل می کند در نزدیکی این هتل قرار دارد. امکان تاریخی مانند کاخ دولمه باغچه به هتل نزدیک است.امکانات هتل کنراد استانبول:

رستوران روباز، پذیرش شبانه روزی، فضای سبز، استخر سرپوشیده و روباز، اینترنت، آرایشگاه، سالن کنرانس، فکس و کپی، صندوق امانات، حمام ترکی و بخار، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، داروخانه، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، کرایه اتومبیل، خدمات نگهداری از کودکان و...
    هتل کنراد استانبول

هتل کنراد استانبول

رستوران هتل کنراد استانبول

لابی هتل کنراد استانبول

اتاق هتل کنراد استانبول

یکی از هتل های خوبی که تو استانبول میسناسم رو براتون گذاشتم، اگه خواستید برید این هتلو تو الویت هاتون بزارید.

صفحه 24 از 34 نخستنخست ... 1421222324252627 ... آخرینآخرین